counter
4 3 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Firma Smalco?

Kasia Nowy wpis

@Ja78 miło to słyszeć :) jak długo jesteś w tej firmie?

Ja78 Nowy wpis
 Rekomendacja
@Kasia

Może i niedługo, bo jakieś pół roku, ale to nie ma znaczenia, bo dobrych ludzi poznaje się od razu. Szefostwo ludzkie, życzliwe. Oby zdrowie im dopisało na długie, długie lata, bo takich Szefów to ze świeczką szukać

Ja78 Nowy wpis

Najlepsza firma, w jakiej do tej pory pracowałam. Szacunek do pracownika, miła i przyjazna atmosfera, a szefostwo - lepszych trudno szukać

Użytkownicy czekają na odpowiedź 280 dni.

Czym Firma Smalco zachęcają? Jakie mają dodatki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam

Witam, czy ktoś ma więcej informacji na temat zarobków? Czy istnieje tam możliwość awansu?

n

jak wygląda praca w firmie w goczałkowiach

inżynier

Jestem inżynierem. Pracuję w firmie SMALCO i niektóre opinie obrażają moją osobę gdyż firma dba o dobrych pracowników i większość pracowników utożsamia się z firmą. Bzurne opinie pisze konkurencja i pracownicy którzy nie nadawali się do pracy dlatego musieli odejść. Zanim coś wpiszesz pamiętaj że nie jesteś anonimowy w sieci. Twój numer IP można ustalić.

@inżynier

A powiesz proszę jak wygląda typowy dzień osoby na Twoim stanowisku w firmie Smalco? Interesuje mnie również to, jak wygląda taki dzień osób, które pracują pod Tobą. Czy komunikacja między pracownikami jest na właściwym poziomie?

anonymous

ile na czysto zarobi kobieta

kolega
@anonymous

a o którą dokładnie pytasz dowiem się i Ci odpowiem ?

fizyczny 1

Witajcie pisarze i opiniodawcy pracuje wiele lat w tej firmie tak jak i Wy ciągle mi mało chce zarabiać więcej i więcej Jakoś nie mogę zmienić na lepszą, pomału dochodzę do wniosku, że nikt na rynku pracy nie potrafi mi zaoferować lepszej pracy i płacy . Jak byście wiedzieli gdzie płacą więcej to dajcie znać .

operator

Od 2 lat pracuję w Firmie SMALCO Oddział Wielkopolska. Szczerze polecam. Jeden z lepszych pracodawców w okolicy.

Agnieszka

Czy firma Firma Smalco oferuje swoim pracownikom dodatkowe profity? Na przykład w postaci pakietu socjalnego lub dofinansowania na karty sportowe? Czy pracownicy czują się doceniani poprzez premie świąteczne? Jak ta kwestia wygląda w firmie?

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

produkcyjna

Większość załogi firmy SMALCO (blisko 100 osób) to pracownicy z wieloletnim stażem. Ten który napisał że praca w nieprzyjemnej atmosferze już nie pracuje w SMALCO i dzięki temu atmosfera jest już bardzo przyjemna. Tak wyrozumiałego szefa nie spotkacie w innych firmach. Warunki pracy bardzo dobre - nikt cię nie wygoni na dwór w deszcz albo mróz. Pracujesz ile chcesz i nikt nie pogania (brak wrednych brygadzistów ). Większość załogi to pracownicy z 20 letnim stażem. Oczywiście wśród załogi zawsze znajdzie się jakiś (usunięte przez administratora) ale nie ma nad tobą żadnej władzy bo rządzi właściciel który jest bardzo porządnym i przyjacielskim człowiekiem. Wysłuchuje i broni słabszych. Zarobki na rękę od 3000 wzwyż (zależne od stanowiska i pracy) plus solidne premie. Pracuję już w SMALCO kilka lat i zapraszam do współpracy miłych, spokojnych i solidnych ludzi z zasadami. Hamów i cwaniaków wśród załogi nie potrzebujemy.

Agnieszka

Czasami sytuacja różni się w różnych działach firmy. @Jozeppe na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? Co możesz powiedzieć o płacy w Smalco? Czy warunki umowy są w pełni przestrzegane? Twoja opinia może być ważna w momencie kiedy firma będzie się rozwijać i potrzebować nowych pracowników.

Cała prawda

Praca w nie przyjemnej atmosferze brud i smród kompletny brak logistyki ( ludzie bez kompetencji w nieodpowiednim miejscu na nieodpowiednim stanowisku kompletne zero pojęcia w kwestii transportu) nienormowany czas pracy ( wracaj do nocy A jak ci się nie podoba to jutro możesz mieć wolne) każdy tylko patrzy by na kogoś donieść zarobki marne to jest 3000 zł za średnio 250 godzin, wynagrodzenie zawsze na czas ale w połowie pod stołem. Jedynym plusem to tylko to że szef w miarę w porządku, Czego nie można powiedzieć o reszcie pracowników biurowych

Marcin
@Cała prawda

Hej "Cała Prawda" jeśli można zapytać - co tam wozisz ? Napisz tu lub na mój e-mail poczta.marcin1988@wp.pl Pytam dlatego że jestem kierowcą C+E i szukam właśnie takiej pracy jak piszesz, interesuje mnie szczególnie praca wieczorami.

Kierowca
@Cała prawda

Nie zgadzam się z kolegą. Pracuję jako kierowca w firmie smalco i powiem że firma solidna, atmosfera bardzo przyjazna i szefostwo OK. Zarobki też przyzwoite jak na krajówce pod warunkiem że pracujesz a nie naciągasz godziny.

Incognito Driver
@Kierowca

Kolego "Cała prawda" potwierdzam i podpisuje się pod tym co napisałeś. Wpisy o tym jak tu mamy dobrze to stek bzdur wypisywany na polecenie szefostwa by się "wybielić" Na dzień dzisiejszy jest gorzej niż źle!! Pracy mało więc i godzin mało a co za tym idzie?! Wypłata gorsza niż zasiłek w pośredniaku. Na dodatek dodam jak nas potraktowali z początkiem roku. - stawka podniesiona na umowie żeby w papierach było wszystko ok. (15zł/h) a w rzeczywistości zarobek dalej bez zniam 13 zł /h. Tylko "dziobaki" w z pod biurka i pracocholicy zdolni do przepracowania 300 godz. mają trochę lepiej. Jeśli masz własne zdanie i nie boisz się tego pokazać to lepiej nie licz na karierę w tej firmie, tutaj takich nie lubią. Pozdrawiam Pana/Panią "Cała Prawda"

Jozeppe
@Incognito Driver

Praca jak każda inna, 90% prywatnych firm działa w podobny sposób. Kto che ten będzie pracował komu się nie podoba niech się zwolni i po sprawie

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Firma Smalco? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

zaintetesowany

Witam jestem zainteresowany praca w tej firmie ile można zarobić no i jaka umowa oczywiście z góry dziękuję za odpowiedz

raptor

rzona som NAUCZ SIE PISAC

gosc

Można by odpowiedzieć Ci w dwojaki sposób. Skoro nie pasuje, to idź gdzie indziej, lub skoro jest nie tak, do skarż do PIP. A tak, jak szczur w norze wypisujesz skargi żale i nic nie robisz, bo w sumie i tak gdzie indziej nie ma pracy dla ciebie, ale przynajmniej pobazgrałeś sobie.

kracz

moja rzona pracuje w tej firmie od połowy tego roku w pracy som z niej zadowoleni tylko ona nie ale ale pracowac trzeba rzycie kosztuje

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Smalco - Goczałkowice-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad