Firma Smalco

Goczałkowice-Zdrój

Opinie o Firma Smalco

Cała prawda

Praca w nie przyjemnej atmosferze brud i smród kompletny brak logistyki ( ludzie bez kompetencji w nieodpowiednim miejscu na nieodpowiednim stanowisku kompletne zero pojęcia w kwestii transportu) nienormowany czas pracy ( wracaj do nocy A jak ci się nie podoba to jutro możesz mieć wolne) każdy tylko patrzy by na kogoś donieść zarobki marne to jest 3000 zł za średnio 250 godzin, wynagrodzenie zawsze na czas ale w połowie pod stołem. Jedynym plusem to tylko to że szef w miarę w porządku, Czego nie można powiedzieć o reszcie pracowników biurowych

Marcin
@Cała prawda 01.09.2017 08:26

Hej "Cała Prawda" jeśli można zapytać - co tam wozisz ? Napisz tu lub na mój e-mail poczta.marcin1988@wp.pl Pytam dlatego że jestem kierowcą C+E i szukam właśnie takiej pracy jak piszesz, interesuje mnie szczególnie praca wieczorami.

zaintetesowany

Witam jestem zainteresowany praca w tej firmie ile można zarobić no i jaka umowa oczywiście z góry dziękuję za odpowiedz

raptor

rzona som NAUCZ SIE PISAC

gosc

Można by odpowiedzieć Ci w dwojaki sposób. Skoro nie pasuje, to idź gdzie indziej, lub skoro jest nie tak, do skarż do PIP. A tak, jak szczur w norze wypisujesz skargi żale i nic nie robisz, bo w sumie i tak gdzie indziej nie ma pracy dla ciebie, ale przynajmniej pobazgrałeś sobie.

kracz

moja rzona pracuje w tej firmie od połowy tego roku w pracy som z niej zadowoleni tylko ona nie ale ale pracowac trzeba rzycie kosztuje

paluch

Pracowałem w firmie SMALCO i złego słowa nie mogę powiedzieć. Praca 12 miesięcy w roku (a nie sezoność jak w innych firmach). Jak się człowiek poobijał to też nikt nie krzyczał a jeszcze dał premię. Sprzęt mieli nowy a PIP chodził do tej firmy regularnie więc faktycznie ktoś pisze bzury. Teraz robię w firmie do której PIP nie chodzi wogóle. Umowa o pracę to marzenie, zmieniają co chwilę nazwę i siedzibę firmy więc jak się coś stanie to pracownik zostaje na lodzie. Szanujcie pracę w takich firmach jak SMALCO bo takie firmy przynajmniej nie znikną z dnia na dzień.

jerzy

Średnia wieku wózków i samochodów to 3 lata więc nie rozumiem czemu ktoś wypisuje takie głupoty. Pokaż mi drugą taką firmę. A co do uprawnień to jak nie masz uprawnień to nie siadasz. Dość jest pracowników którzy mają uprawnienia. Praca w firmie SMALCO jest Ok i za przyzwoite pieniądze. Trochę duży hałas ale przynajmniej ciepło i sucho. Wypłata zawsze na czas. Idź na budowę w deszcz i mróz lub pracuj w nieogrzewanej hali to zrozumiesz.

pracownik 1

SMALCO to bardzo solidna firma w której pracować to zaszczyt. Tchórze nie piszcie anonimów i nie szkalujcie innych bo czytają to ludzie z całej Polski. W firmie i tak wiemy kto wypisuje takie bzdury.

Kolega Mapeta

W TEJ FIRMIE NIE SZANUJE SIĘ LUDZI, NIE PŁACI SIĘ TU ZA NADGODZINY ANI NOCKI, NIE MÓWIĄC JUŻ O SOBOTACH.JEDYNY PLUS TO WYPŁATA ZAWSZE O CZASIE. FIRMĄ TĄ POWINNA SIĘ ZAJĄĆ INSPEKCJA PRACY, PRZEPISY BHP SĄ TU NAGMINNIE ŁAMANE, PRAWIE CAŁA INSTALACJA TRZYMA SIĘ NA PRZYSŁOWIOWYM SZNURKU I DRUCIE. WÓZKI WIDŁOWE TO ZŁOMY, ZRESZTĄ WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE MA NA NIE UPRAWNIEŃ.TO ŻE NIE BYŁO TAM JESZCZE POWAŻNEGO WYPADKU, TO CUD. PODOBNIE WYGLĄDA TU TRANSPORT. NIECH NIKOGO NIE ZWIODĄ PIĘKNE KWIATY I ZADBANY FRONT FIRMY, TO TYLKO FASADA, ZA NIĄ KRYJE SIĘ SMRÓD I UBÓSTWO, DOSŁOWNIE. PRACOWNICY KTÓRZY CHCIELI COŚ WYWALCZYĆ, ZOSTALI PODSTĘPNIE SKŁÓCENI, CZEGO WYNIKIEM BYŁO ZWOLNIENIE NIEWINNEJ OSOBY.

MAPET

JEZELI KODEKS PRACY MOWI ZE ZA GODZINY NOCNE JEST DODATEK 20, PROCENT TO DLACZEGO TEGO NIEMA W FIRMIE SMALCO DLACZEGO NIEMA PLACONYCH NADGODZIN BO LUDZIE TAK NA TO SIE ZGADZAJA JEZELI PRACUJE SIE W GODZINACH NOCNYCH TO DLACZEGO W TEJ FIRMIE NIA MA PLACONEGO DODATKU DLATEGO BO LUDZIE TAM NA WSZYSTKO SIE ZGADZAJA TO NIE SZTUKA ZAROBIC 2000 TYS ZA 220 GODZIN A GDZIE ZYCIE RODZINNE W CIAGU ROKU PRZEROBISZ POLTOREJ TO MAQ BYS OK

Zostaw opinię o Firma Smalco - Goczałkowice-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Smalco