Zakłady Ceramiki Pilch

Jasienica

Opinie o Zakłady Ceramiki Pilch

heniek

wydaje mi się, że taka oferta dla handlowca też jest dobra dla studentów, bo tu niekoniecznie ejst potrzebne wykształcenie wydaje mi się, wiec warto o tym pomysleć.

jamroży

Najlepiej startować na przedstawiciela handlowego bo.... -jesteś wtedy niezastąpiony -od sprzedawcy po samochód dostawczy - żona nic od Ciebie nie chce - bo cie nie ma przez cały tydzień w domu - możesz dorobić jako szofer na telefon, bo Panowie Władcy nie wiedzą co to taksowka jak wracają z libacji, a i pojęcia parkingu przy lotniskach tez nie znają. Polecam

zainteresowany

prowadza...;) wiem,dzwoniłem pytałem,nawet w radio mówili...ogłoszenie było...dokładnie chodzi mi o pracownika produkcji..ile można zarobić,jak jest z umowami..i ogólnie,atmosfera w zespole..jak to wygląda...

zainteresowany

Jak u Was z zarobkami? Praca ciężka? na jaki dział najlepiej trafić? Pytam,bo chciałbym się zatrudnić...

Anonimowypraciwnik

Nie rozumiem zupełnie takich zarzutów jak "ściągają badziewie i na tym zarabiają". Nikt nikomu nie karze tego kupować. Pracowałem juz na 3 działach w tym zakładzie od produkcji aż po sprzedaż. Szczerze mogę powiedzieć że zarobki fakt są dość mizerne ale praca w cale nie jest aż taka ciężka jak w innych zakładach. Kilku znajomych dochodziło z tego zakładu z uśmiechem na ustach i amerykańskim marzeniem o miejscu w lepszym nowoczesnym zakładzie gdzie to na każdym kroku jest premia. Realia były takie ze wracali przerażeni tym ile inne zakłady potrafią wymagać od pracownika w porównaniu z Ceramika Pilch. Jeśli chodzi i ten "chinski" badziewie powiem tak. Ceramika Pilch sprzedaje wyroby własne jak i sprowadzane z Chin i Hiszpanii. Wielu klientów niestety ignoruje fakt ze nasza Polska mozaika jest piękna. Wszyscy wola kupić tania Chińska po czym mają pretensje. To samo się tyczy "panów swiata" kupujących wyroby drugiego gatunku. Wyraźnie opisane w regulaminie jakie płytki mogą mieć wady (drugi gatunek) jednakże ludzie zawsze są wielce oburzeni. Wiadomo ktoś powie ze liczy się cena. I nie ukrywam zgodzę się jednakże zrozumcie ze drugi gatunek jest tańszy z jakiegoś konkretnego powodu. Jeżeli oczekujecie idealnego stanu płytki wręcz nieskazitelnie to kupcie pierwszy gatunek:) Trochę logiki. Pozdrawiam

grzesica

ODRADZAM z czystym sumieniem będąc sprzedawcom wykonywałem prace jak kucie płytek,klejenie płytek,montaż ekspozycji ,wydawanie towaru,odśnieżanie przed salonem etc w umowie sprzedawca gdy wykonywałem w/w obowiązki w trakcie pracy to traciłem kontakt z klientem a na koniec miesiąca za obrót uwalano mi premie :(( brak słów mój pies jest lepiej traktowany niż tam pracownik życzę powodzenia wszystkim frajerom co szukają tam szczęścia

Kontrahent

Firma roszczeniowa. Gra na zasadzie: wygrany - przegrany. Nie dopuszcza negocjacji. Silniejszy ma rację. Duże wymagania za niskie stawki. To możliwe..w deklaracjach wyborczych a nie w życiu. Demotywują. ps Wczytując się w kilka powyżej ( w ostatnich miesiącach wpisanych opinii) - widać tu rękę PR firmowego - np: "Multizadaniowość to jedna z najbardziej pożądanych cech u pracownika". Z daleka czuć manipulację opinią.

Baranek

Multizadaniowość to jedna z najbardziej pożądanych cech u pracownika. Więc nie wiem czy jest to znowu takie bez sensu. Podejrzewam, że gdy pracodawca znajdzie taką osobę to może chcieć ją na różne sposoby testować a potem zaoferować jakieś lepsze stanowisko - tego też nie można wykluczać. Chyba w końcu jakaś możliwość rozwoju tam jest?

nihilnovi

Odnośnie poczucia własnej wartości to święte słowa, bo jeśli masz co do niej wątpliwości, drogi przyszły pracowniku, to w momencie, kiedy będiesz się zwalniał, nagle okaze się, że pracowałeś za dwóch ;) Poważniejszy zarzut jaki mogę wytoczyć a nawiązujący do powyższego rebusu to nieodpowiednia eksploatacja pracownika. "Amelinium" - tego nie pomalujesz, tym bardziej z wyuczonego grafika nie zrobisz logisty ani fakturzysty. Rozumiem, że dzisiejsze czasy kreują wizerunek pracownika jako człowieka renesansu, ale chyba nikt nie lubi zbierać oprd za rzeczy, z którymi poradziłby sobie ktoś bardziej kompetentny w danej kwestii. Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni, bo pod tym względem to smutne miejsce, aczkolwiek pracują tam uczynni i cierpliwi ludzie, którzy zawsze chętnie sobie pomagają, to jakaś rekompensata. Wolałem jednak odejść do innej pracy ściśle związanej z moimi umiejętnościami.

jackpracownik

Nie oszukujmy się... na salonie pracownicy to marionetki na każde skinienie! wynagrodzenie najniższa krajowa plus premia uznaniowa... śmiechu warta... jak się uzna! nadgodziny do wybrania, a jak płacone to "uwalą z premii"! traktują człowieka jak ścierkę! jedynie szacunek dla Pana Edwarda Pilcha, człowiek z klasą i szacunkiem do ludzi. pracowałem tam i ... nie dziękuję nigdy więcej! szanujcie sprzedawców, bo naprawdę się starają żeby klient był zadowolony... w przeciwieństwie do kierownictwa. wydruk na płytkach??? bez przesady to żadna nowość... takich ofert jest wiele!

mlodyyyyyyy

Witam was aktualnie firma dobrze prosperuje od niedawna zostały otwarte nowe działy a asortymentu przybywa są nowe kolekcje płytek osobiście widziałem na salonie bo odwiedziłem ten zakład. Sam salon powala na kolana. Również wypytałem o produkcje dekoracji pod klienta, jest takie coś. Trzeba im dostarczyć grafikę(czyli np. zdjęcie) a wydrukują ją wam na płytkach w bardzo dobrej jakość:) pozdrawiam

kkkkkk

przesada pracuje tam i nie jest zle wiadomo zarobki moglyby byc lepsze

Niziol

Popieram komentarze powyżej, że rzekome wyroby tej firmy to niestety faktycznie chińszczyzna - napis ten widnieje na każdej z płytek po lewej stronie!!! Gdybym wcześniej o tym wiedział na pewno bym ich nie kupił, bo są bardzo drogie(usunięte przez administratora)

ola

bzdura! zwolnieni sa ludzie ktorzy maja krotszy czas pracy...

filut

Niekompetencja i marnotrawstwo, doprowadzili zakład do ruiny, a najlepiej potrafią zwalniać ludzi i obcinać zarobki.

medyk

co chińskie to chińskie a nie jakies tam polskie

igor

jak nie jesteś z rodziny to długo tam nie porobisz,jeden wielki syf brygadziści lenie i lizodupy nie liczą sie z człowiekiem tak jak kierownik omijajcie ten zaklad z daleka

bajtel

jeden wielki syf sprowadzają chinskie badziewie i zbijają na tym kase a pracowniką zrobili prezent na święta rozdali wypowiedzenia zwalniają dobrych pracowników a zostaje nic nie warta rodzina takie są realia

Zostaw opinię o Zakłady Ceramiki Pilch - Jasienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Ceramiki Pilch