Opinie o Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o. w Jasienica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o. w Jasienica

Dawno się tutaj nikt nie wypowiadał na temat pracy w tym miejscu. Różne opinie się tutaj przewinęły, więc może się coś zmieniło... Chciałbym w takim razie dopytać jak na ten moment wyglądają warunki pracy? Można liczyć na jakieś benefity? Jeśli tak, to jakie? Umowa o pracę? Premia jest możliwa? Dajcie znać, bo myślę nad złożeniem CV. :p

Szkliwo

Ceramika upadła dzięki(usunięte przez administratora) Dużo ludzi dostało wypowiedzenia. Teraz od 13 listopada cała linia idzie na l4! Będzie Pan (usunięte przez administratora) sam robił płytki. Taka marka i taka firma i ta ja gość jeden (usunięte przez administratora)

Maslaku ty jeden. Jeżeli prawdą jest tak jak piszesz, że stare kierownictwo już prowadzi nowy biznes i robi wielkie pieniądze. To jak określić ludzi pokroju Gorolka który przepracował w Ceramika Pilch prawie 30 lat z czego co najmniej 17 ostatnich lat miał bezpośredni wpływ na zarządzanie i rozwój tej firmy, czyli de facto jest jedną z najbardziej odpowiedzialnych osób za sytuację w jakiej opuścił firmę, a teraz zostawił z tymi problemami Panów Pilchów i korzysta z tego co fabryka dała mu przez te lata. Zwykła (usunięte przez administratora) cwaniak i farbowany lisek. Każdy kto miał nieprzyjemność z nim pracować wie ile zdrowia ta współpraca kosztowała. Mam nadzieję, że w jego biznesie pojawi się taki Gorolek i zrobi z nim i jego firmą to co on zrobił w Ceramice Pilch

Julia

Wypowiadacie się na forum publicznym, zatem - uprzejmie proszę - zachowajcie kulturę wypowiedzi. Proszę, byście nie używali imion, pseudonimów oraz pozostałych danych osobowych, które mogą umożliwić identyfikacje osób trzecich. Jest to niezgodne z obowiązującymi przepisami o Ochronie Danych Osobowych oraz z regulaminem forum GoWork.pl. Komentarze niezgodne z regulaminem, mogą zostać usunięte: https://www.gowork.pl/regulamin

karol
@Szkliwo

jak już piszesz o kimś z nazwiska do tego oskarżasz bezpodstawnie to bądź odważny i się podpisz a nie podpisuj się "Szkliwo" :D jesteś przykładem internetowego cwaniaka... bo w twarz byś tego nigdy nie powiedział...

@karol

Na forum każdy użytkownik może zachować anonimowość dlatego zawsze proszę, by pozwolono zachować anonimowość również osobom, które pośrednio nie uczestniczą w dyskusji. Publikowanie danych osobowych osób trzecich nie jest zgodne z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych. W tym przypadku jest tylko pierwsza litera imienia/nazwiska, jednak w momencie opublikowania innych danych wrażliwych, należy liczyć się z reakcją administracji serwisu. Czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam w rzetelny sposób coś więcej na temat pracy w firmie?

Pracownik 2 Nowy wpis

Zgadzam się z tą opinia bo znam Gorolka bardzo dobrze. to po prostu zły człowiek i tyle

Karolina Nowy wpis

czyli z opinii wynika, że firma ma zwiniętą produkcję i zaległości u pracowników? jeżeli tak to czy do dziś udało się już uregulować wszelkie rozliczenia? co tak naprawdę stało się z byłymi pracownikami, ile osób się na to składało?

Pracując dla tej niby firmy przez parę lat nie otrzymałem wynagrodzenia za miesiąc październik. Po otrzymaniu zapewnień od Pana(usunięte przez administratora) ze wypłata wpłynie na moje konto do końca roku do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani złotówki. Nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach. Obiecanki od dyrekcji są niepokryte żadnymi perspektywami na przyszłość.

Pewniak Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora) . Obiecanki a kasy dalej nie dostałem Najważniejsi sie nawet nie umiem określić kiedy będzie zaległe wynagrodzenie

Aplikowałeś do firmy Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Cooo

@Szkliwo to firma nie działa już?

Xxx
@Cooo

To jest firma handlowa teraz ! Nie produkują w Polsce tylko w Hiszpanii

Płytki
@Xxx

Dlaczego na opakowaniach płytek Brilliant White producent jest zdziełano na Ukrainie

metrmułu
@Płytki

Chyba nie trudno się domyślić. Skoro firma zamknęła produkcję to importuje towar z zagranicy, jak widać nie tylko z Hiszpanii, ale też z Ukrainy. Zamknęli produkcję to zostało im taniej kupię, drożej sprzedam.

Mateusz

Szukają na stanowisko przedstawiciela handlowego. Można określić jakie zarobki, region ,benefity , jaki samochód ?? Bo niżej czytam i widzę ze jest karta multisport i finansują posiłki . A jak z kasa ?? Czy to prawda ze nie ma wypłat ? Jakiś kryzys ? Warto startować na handlowca ??

Karol
@Mateusz

Też poszukuję informacji na ten temat, oby ktoś z pracowników niedługo odwiedził forum i powiedział coś więcej. Każdy szczery wpis jest na wagę złota, zachęcam do pozostawiania swoich opinii!

Strajk

Gdzie są nasze pieniądze za przepracowane miesiące!!!

Kucharz

Nikomu nie polecam!

@karma jak wyglądają te benefity na jedzenie?

@Michał

Ile średnio można zarobić na stanowisku przedstawiciel handlowy z premiaami ? Jakie są targety do wyrobienia??

@Michał

Na jaki teren szukają przedstawiciela bo brak informacji na pracuj.pl

@Adam

Drodzy przedstawiciele , Byłem na rozmowie o pracę w Ceramice Pilch. W ogłoszenie brak regionu na jaki szukają przedstawiciela . Okazało się że praca w delegacji i na miejscu . Pieniądze bardzo słabe jak na taki obszar i zakres pracy. O multisporcie nic nie wiadomo,nikt nie wspomniał na rozmowie o pracę .

Czy Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Karma

Ceramika Pilch Trade zapewnia dodatkowa prywatną opiekę medyczną, benefity na jedzenie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o.?

Xxx

Tylko o pracę, wszystko odprowadzane premię, premię świąteczne. Dobra firma pod tym względem!!!

Stach

Najpierw trzeba spełniać oczekiwania firmy a dopiero próbować ją oceniać!

@Stach

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha. Basia to Ty?

Josefo

Nie polecam nikomu tej firmy. Byłem na rozmowie o pracę na Stanowisku konsultant regionalny ds sprzedazy i marketingu,region prawie pół Polski a pieniądze śmieszne. Nikt wam za 2500 zł nie będzie obsługiwał takiego rynku. Atmosfera w firmie nie wiem jaka jest bo nikogo nie znam. Nie polecam startować na handlowca.

wolf

szkoda trzeba się nie lada postarać ;] aby doprowadzić do upadku takiej firmy szkoda tylko Pana Edwarda że doczekał takich czasów że syn nie radzi Sobie z firmą....

@wolf

Użyłeś anonimowego nicku bo anonimowość jest atutem tego forum. Jeśli zdecydowałeś się tak przedstawić, to nie pisz proszę o osobach trzecich w sposób umożliwiający ich identyfikacje. Najbardziej wartościowe komentarze to te, które dotyczą kwestii ważnych dla pracowników takich, jak: warunki pracy, zatrudnienie, czy rodzaj umowy. Nie oceniamy tutaj metod zarządzania osób trzecich, bo nie jest to w stanie nikomu pomóc.

Szef linii

Jedno wielkie badziewie ,zamykają produkcję nareszcie wszyscy ciężko pracujący (nic nierobiący) dowiedzą się co to znaczy praca a więc zakasać rękawy i do roboty a nie biadolić tu mnie boli tam mnie boli . badziewie takie a kierownik przychodzi wszystkie soboty do pracy za fajne pieniadze choć jest na emeryturze,(usunięte przez administratora)

Wacław

Jak sytuacja w Ceramice Pilch? Przyjmują ludzi? Jak z zarobkami? Pozdrawiam

Klient

Czytam własnie opinie n.t. pracy i widzę, że coś złego dzieje się w tej firmie! Chciałem zamówić płytki do kuchni i odpisano mi, że nie mają tych płytek i już nie będzie produkcji! Myślę sobie dziwne, ale ok. Szukam innych płytek i taki sam scenariusz. Ludzie co się dzieje z Firmą Pilch? Jak czytam, ze pozwalniano dyrekcje, to rzeczywiście jest poważna sprawa. Bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego nie można zakupić płytek. Asortyment się pomniejsza?

John
@Klient

Nie powinno Cię to interesować co się dzieje w firmie. Każda firma ma upadki a zaraz może być jedna z lepszych firm w okolicy. I proszę nie robić plotek...

Klient
@John

Przepraszam bardzo nie dość, że nie macie asortymentu, bo we wszystkich klepach brak waszego towaru, to na dodatek jakieś insynuacje i pomówienia o jakieś tam plotki są stanowczo nie na miejscu w stosunku do klienta. Dawniej Pilch to była marka najwyższej klasy. Projekty płytek to było arcydzieło, a teraz nie dość że wszystkie kafle, które uważam za przepiękne zostały wycofane z produkcji to na dodatek nie można już ich dostać, bo najprawdopodobniej były one autorstwa osoby, która zablokowała swoje projekty opierając się na prawie autorskim. No cóż muszę szukać innych produktów u innych producentów - a szkoda! Wielka szkoda

Julia

@ciekawę, czy fakt o którym piszesz utrudniał lub uniemożliwiał Ci wykonywanie swoich obowiązków zawodowych? Jesteś nadal pracownikiem firmy? @Ep, czy w firmie w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany? Wiesz coś może na ten temat? @JanuszBiznesu, powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Zakładzie Ceramiki Pilch?

Witam serdecznie, mam pytanie czy kość z Państwa mógłby powiedzieć coś o byłej Dyrektorce wzornictwa Beacie G.?

@anonymous

Jak wygląda sytuacja w firmie, są jakieś przyjęcia do pracy, ew. czy po wakacjach się szykują.

JanuszBiznesu
@anonymous

Pani B nie pracuje już w firmie od bardzo dawna, a jak bardzo Cie to ciekawy zapraszam na pudelka oraz po odbiór orderu virtutticebulari

Ep
@anonymous

P. Beata już nie pracuje ale miała największe kompetencje ze wszystkich dyrektorów w firmie (wiedzą, znajomość jezyków ). Brakowało jej jedynie gustu,a w jej dziale to było ważne, no i pierwiastka skur*ysyństwa,które posiadają inni "menedżerowie " w tej firmie.

ciekawę
@Ep

Dla mnie jest ciekawe, jak można zostać dyrektorem wzornictwa bez kierunkowego wykształcenia i znikomej wiedzy w zakresie projektowania. No cóż jak widać wystarczy znać języki obce, dziękuje za informacje

Julia

@nik, nie wiem czemu ma służyć Twój komentarz? Forum Gowork.pl zbiera informacje o pracy w różnych firmach. Jeśli jesteś pracownikiem w firmie Zakłady Ceramiki Pilch to proszę Cię o dodanie opinii na temat pracy w tym miejscu. Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o. - Jasienica

• Jak się pracuje w Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o.?

Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 357
    43-385 Jasienica

Ceramika Pilch Trade Sp. z o.o.