Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
4 310 287 5 1
osks115 Nowy wpis

nie polecam !!!!! pracowałam 2 tyg po 2 tyg napisała mi ze nie ma grafiku po 2 godzinach na pocztę przyszło mi zaświadczenie nie umiała pow wprost ze to koniec pracy oszukują z pieniędzmi i nie tylko ostrzegam wszystkich kto chce szukać pracy przez ta agencje (oszustów ) !!!!!

Też rozczarowany Nowy wpis
@osks115

Pracowałem parokrotnie przez tą agencję ale widzę że faktycznie dzieje się tam coraz gorzej najpierw obiecują pracę potem odmawiają potrafią odwołać zlecenie nawet w ostatniej chwili masakra ostatnio nawet problemy są z dodzwonieniem się do pani z którą rozmawiałem zawsze odebrała jakaś niekompetentna osoba chyba zrezygnuję ze współpracy z nimi

ola Nowy wpis
@Też rozczarowany

czy wypłacili panu całą wypłatę ? czy (usunięte przez administratora) potracili i wypłacili mniej ? mi mieli wypłacić 1331 a teraz się dowiaduje ze wypłaca mi tylko 1077

Dominika Nowy wpis
@ola

A skąd taka zmiana? Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać tę kwestię z Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Szkoda, że nie napisałeś nic o samej pracy, na jakim stanowisku pracowałeś, czy polecasz.

szukają łosi

Dali ogłoszenie do kompletacji zamówień w Toruniu a po podpisaniu umowy anulowali mi ją pod pretekstem że firmy nie stać na zatrudnienie mnie.Ogłoszenie nadal odświeżają a jak im to wypomniałem to zarzekali się że to niemożliwe xD odradzam ,szkoda czasu na tę agencję. Ps w umowie to tylko kary za oddychanie brakuje

Dominika
@szukają łosi

Jestem ciekawa poruszonego przez Ciebie wątku umowy, którą podpisywałeś z Agencją Pracy Tymczasowej Work&Profit. Jaki rodzaj umowy podpisywałeś i co ona zawierała? Za co przewidziane były w niej kary i czy polegały one na potrąceniu pewnej kwoty z wynagrodzenia?

Rozczarowany

Podjąłem współpracę z tą agencją ponieważ stawka godzinowa była bardzo atrakcyjna do tego była oferowana możliwość wypłat tygodniowych. Jednakże rzeczywistość okazała się o wiele bardziej brutalna, dzisiaj miałem dostać wynagrodzenie za zeszły tydzień jednak jak się okazało na koncie pracownika do wypłaty mam mieć mniejszą kwotę niż tą którą mam w umowie, jak się okazało Work Profit skrócił mi czas pracy tak więc jednego dnia zamiast 8h mam naliczone 6h i nie wiem na jakiej podstawie tak zrobiono. Warto dodać iż dzisiaj (w dniu pisania tej wiadomości) w teorii mam mieć pieniądze na koncie ale niestety tak się nie stało więc nie dość że skrócono mi bezczelnie czas pracy to jeszcze okrojonej wypłaty nie dostałem na czas, po prostu totalna amatorszczyzna. Wspomnieć jeszcze warto o potrąceniach, ja dostałem potrącenie administracyjne o czym nikt wcześniej nic mi nie wspominał co moim zdaniem nie jest w porządku, kontakt telefoniczny też pozostawia wiele do życzenia, raz się dodzwonisz a raz nie a jak już dostąpisz zaszczytu że ktoś odbierze to i tak niczego wnoszącego do sprawy się nie dowiesz, o odpisywaniu na wiadomości nie wspomnę do dziś czekam na maila którego wysłałem ponad tydzień temu. Tak więc zdecydowanie nie polecam tej agencji, totalnie zmarnowany czas i nerwy oraz pieniądze ponieważ zaczynam wątpić czy w ogóle dostanę pełną kwotą na jaką się umawialiśmy. To tyle ode mnie. Pozdrawiam

Nick

Cóż. Nazwa mówi sama za siebie. Ty masz work. My mamy z tego profit.

Nicka
@Nick

A ty pracujesz non profit...

Krzysztof
@Nick

Sugerujesz, że pracownik zarabia za mało? Co możesz powiedzieć o pracy poprzez Agencję Pracy Tymczasowej Work&Profit? Jaki jest kontakt z biurem, czy pomagają w razie jakichś problemów? Napisz proszę coś więcej, jestem ciekaw jaka tam panuje sytuacja obecnie.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Pomidor

Wypłata na czas.... Ale po zwolnieniu się z pracy pani koordynator bardzo nie miła.. Nie chcę się tam potem wracac

Weźniepytaj

Nie polecam!!! To jest po prostu żenada. Płacą tak śmieszne stawki że aż się wierzyć nie chce. Szukają sobie białych murzynów do pracy. Biorą kupę kasy za inwentaryzacje a pracownikom dają tylko ochłapy. Inne firmy płacą dużo dużo lepiej.

Tak6Nie3
KTOŚ
@Weźniepytaj

Proste jeśli sie nie podoba nie trzeba pracować tylko , iść tam gdzie płacą tak dobrze , fajnie tak w internecie wylewać swoje frustracje jak samemu jest się nieudacznikiem i za swoje porażki obwiniać innych, pewnie Ciebie nie chcą już zatrudniać nigdzie i potem wylewasz cały swój jad na innych. Sumteczek

Tak3Nie6
Nick
@KTOŚ

Zapewne odezwał się szef inwentaryzacji. ;)

Tak4Nie1
gryfia

Agencja ta sztucznie nadmuchuje stawki jak Amazon . Od stawki brutto wyższej od minimalnej są poodciągane wszelkie możliwe opłaty administracyjne że koniec końców netto wychodzi znacznie mniej niż jest ustawowo przyjęte . Przykładowo: 17, 50 brutto to 13,10 netto do tego administracyjne opłaty nie licząc usług banku czy poczty i wychodzi zdecydownie jeszcze mniejsza kwota. Dziękuję więc za współpracę z tą firmą . Dodam że to była praca nocna ,

Tak4Nie1

zocha
@gryfia

A ja nie rozumiem o co chodzi. Też biorę u nich udział w nocnych zleceniach. Koszt o którym mowisz jest jednorazowy i znany przed podjęciem pracy więc można obliczyć czy to się opłaca. większość agencji z którymi pracowałam ma takie koszty, a płacą więcej niż minimum - fajnie.

Tak1Nie3

@zocha

Krótko mówiąc przy przy wypłacie za pierwsze zlecenie można się niemiło zdziwić jeśli nałoży się przy tym niewiele godzin. Owszem jest w umowie zaznaczone ale niedoinformowanie pracownika przed zleceniem skutkuje takim efektem. Nawiazując do stawki brutto a stawką netto to w umowach z innymi agencjami miałam dokładnie wyliczone i nie było zdziwienia, a ewentualne koszty były w tej różnicy między brutto a netto,

Tak1Nie

Carry
@zocha

Popieram :)

Tak1Nie
Carry
@gryfia

Ja z nimi współpracuję i nie uważam żeby tak było. Po pierwsze stawki są wyższe niż najniższa krajowa, po drugie odporwadzają wszystkie składki ZUS, po trzecie ubezpieczają nas od NNW, po czwtare pieniądze zawsze terminowo wpływają na konto więc tak na prawdę same plusy. A potrącennia na cele administracyjne w kwocie paru złotych hmmm bez przesady... nie jest to jakaś duża kwota ,a oni też mają koszty które muszą ponieść przy robieniu przelewu, wsyłaniu zaśwaidczenia itp..

Tak1Nie2

@Carry

Łaski nie robią że odprowadzają co to za infantylna mentalność? A potrącenie od stawki netto raczej jest na granicy prawa jak nie bezorawne .Czytałam jak pracownikom potrącano np za ubiór bury robocze z ich stawki netto. To było zaznaczone jako bezprawne. Jak ktoś lubi robić charytatywnie to jego sprawa. Koszty nie mogą być obcinanie z wypłaty netto . San fakt samych pozytywnych komentarzy w jednym stylu jest wymowny. W jednym była wypowiedź zadowolenia pracodawcy choć jeszcze wypłaty nie dostał ale ma nadzieję że dostanie. Obecnie dostałam następną okrojoną wypłatę z mej stawki netto minimalnej . Będę to wyjaśniać . Chcę mieć dokładnie tyle ile jest w ustawie o zarobkach. Przyjrze się bliżej tej sprawie w odpowiednich instytucjach. Mam prawo .Żegnam

@gryfia

Sorry ..kilka literówek wpadło. Ma być : bezprawne, buty, z pracodawcy.

@gryfia

Literówki: bezprawnie, buty, zadowolenie z pracodawcy

@Carry

Literówki wpadły, ma być: ..bezprawne, buty, ..zadowolenie z pracodawcy. Po tych litwrówjach przynajmniej widać że nie pisane na zlecenie.

@Carry

Nie policzono mi dnia pracy zawartego w umowie. Pięknie. Super firma. Oczekuję wyrówniania w ciągu najbliżych dni. Pozdrawiam

KTOŚ
@gryfia

Pracowałam dla nich , wszystko jest w umowie i jak ktoś zapozna się z umową to wie i pracuje świadomie a potem nie ma pretensji do całego świata . A stawki jak stawki wszędzie takie same , ludzie po trzydzieści lat pracują i mają czasami mniejsze wynagrodzenie , wkurza nie że najpierw ktoś nie zapozna się sam z warunkami pracy a potem pretensja do garbatego że ma dzieci proste . I jeszcze jedno czy ktoś siłą panią zmuszał do pracy , czy nie dał umowy do przeczytania , NIE !! zaproponował robotę , umowa jest bo ja się z nią zapoznałam przed pracą i wiedziałam jakie są opłaty , tak że pretensja tylko do siebie bo nie chciało sie umowy przeczytać i wtedy podjąć decyzję .

Tak2Nie2
W.xyz

Zawiodłam się! Kontakt to porażka. Pracowałam 16.04 mamy 28.05 i nadal nie dostałam zapłaty za dzień pracy. Niby nie duże pieniądze ale nikt nie pracuje za darmo. BRAK poszanowania dla pracownika.. NIE POLECAM

gryfia

Obcinanie ze stawki króra wychodzi po odjęciu z brutto opłat adm to się kolokwialnie zwie: przerzucaniem kosztów pracy na pracownika. Powinna być stawka brutto tak ustalona aby po odjęciu kosztów adm wyszła netto tak jak zgodnie z prawem . Przykład : 17, 50 brutto to 13,10 netto i ani grosza mniej za roboczogodzinę. Taka jest moja opinia. Negatywna

Karolina

@Obeznana a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Czy po okresie próbnym możesz liczyć na premię do podstawy? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza.

@Karolina

Jaka premia??? Za co ona ma być? :D w tej firmie co ja pracuje, to pracuje dużo osób z agencji i żadna nie ma premii :) przecież Jak nawet dodatku nocnego nie ma! :) aha a jak dają zmiany to z nocki na drugą mogą dać a to jest niezgodne z prawem przecież!!! Ale kto to ma wiedzieć jak te koordynatorki to chyba się nie rozwijają w kierunku prawa i zasad. Widzę, że nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie DLACZEGO NIE MA DODATKU NOCNEGO!

janke
@Obeznana

Ja tam ekspertem nie jestem, ale chyba pochopnie zarzucasz brak znajomości prawa przez koordynatorki. Pracowałem nie tylko przez tą agencję i chodzenie na 2 nocki pod rząd jest zgodne z prawem. Chyba, że miałaś na myśli drugą zmianę. A dodatek nocny niestety na umowie zlecenie nie jest obowiązkowy stąd jego brak.

@janke

Wiem, że dwie nocki pod rząd są zgodne z prawem tam pisze z nocki na drugą (zmianę) co jest nie zgodne z prawem. Również nie tylko dla tej agencji pracowałam, gdzie były premie oraz dodatek nocny.

przemo
@Obeznana

dodatek przysługuje przy umowie o prace raczej. a w zleceniu to MOŻE być doliczony - nie musi

nikt
@Obeznana

Chciałam podkreślić że to Wy decydujecie o grafiku pracy - przy umowie zlecenie pracujesz jak chcesz- chcesz pracować 16 godzin z rzędu, dasz rade, pracuj, chcesz po nocce iść na 2 zmiane- idź. Nie chcesz nie idź. Dodatki nocne przysługują przy umowie o pracę. Na zleceniu masz jaksne warunki- odpowiadają Ci idziesz, nie to nie. Wolisz nocki niż dniówki idź, dlaczego masz mieć za to premie ? nikt Cie nie zmusza do pracy w nocy. Ja nie narzekam- nie moge pracować w dzień bo nie mam z kim dzieci zostawić i tylko w nocy mogę zarobić. W moim przypadku to by musieli mi dać dodatek za dniówkę gdybym musiała pracować wg ich grafiku. A tak to ja decyduje kiedy ide do pracy :D

Pracownik Auchan

Bardzo dobre rozwiązanie na pracę dorywcza. Pracowałam przy wykładaniu toworu w Auchan. Był dobry kontakt z Kordynatorka. Miałam możliwość wyboru czy chce dostać wypłatę co 2 tygodnie czy co miesiąc. Na plus formalności przez internet na ich stronie :)

Korni

Pracuję od kilku lat w Ostrowie wlkp- z przerwami choc w zasadzie powinnam napisać - sezonowo ( jak mam mniej zajęć na uczelni i zjeżdżam do domu). Mogę polecić z czystym sumieniem. Stawki są ok jak na tutejsze warunki. zdarzało mi się w mieście gdzie studiuję też podłapać parę zleceń w agencji. W sumie wszystko zalezy od tego za co się bierzemy. Dla jednych ofert przewidują szybkie wypłaty w ciągu bodajże 3 dni. Są zlecenia gdzie po miesiącu dostajesz wynagrodzenie. Myślę że dla każdego coś dobrego się znajdzie;) oceniam dobrze, bo kontakt mam dobry z przedstawicielem a i sporo załatwiam sama przez internet.

Spoko praca przy inwenturach

Megawa@interia.eu
@anonim

A jaki czas pracy policzyli? Obcieli 45minut?

@Megawa@interia.eu

coś ty! miałam zagwarantowane 6 godzin, a że skończyliśmy wcześnej to i tak zapłacili za 6. no ale szkolenie było bezpłatne i o tym informację dostałam przy zatrudnieniu. kontaktowałaś się z biurem?

Tak7Nie1

Megawa@interia.eu

Byłam z tą firmą na 1 inwentaryzacji w Warszawie w Auchan. Przyszlam zgodnie z otrzymanym sms. Przy wypłacie okazało się że nie zapłacą za 30 minut (bo wtedy jeszcze nie dostałam skanera do ręki) i 15 minut przerwy na której wszyscy byli do czasu wezwania przez kierownika inwentaryzacji. Nie polecam płacili niby więcej, ale odliczyli z czasu pracy 45min. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Informować o czasie pracy jaki w tej firmie jest brany do obliczenia wypłaty wynagrodzenia

żadna

Agencja pracy ? praca w inwentaryzacjach.... człowiek sie skusił ponieważ wypłata miała byc w trybie pilnym tygodniowym .... mija 26 dzień .... i nadal słychac tylko ... czekamy na potwierdzenie z innej firmy , nie mamy jeszcze listow.... nic nie możemy zrobic... no Ku*** ile można ... idziesz do pracy po to aby sobie szybko dorobić a tu lipa czekasz jak na gwiazdke z nieba. jeżeli chodzi o kontakt - dla mnie cieżki , czesto maja brak czasu aby odpisac czy oddzwonic.... Agencja pracy powinna być wiarygodna a dla mnie już nie jest . Pozdrawiam

Odradzam

Do podpisania umowy wszystko fajnie, potem człowiek chce się skontaktować z koordynatorem, to on nagle przepada. Zero odbierania telefonów, nie oddzwania, załapać się na rozmowę to jak trafić na otwartą linię w teleturnieju (nawet jeśli coś się dzieje i potrzebujecie pilnie się z nimi skontaktować to zapomnijcie). Cudem napisze smsa jeśli sam coś chce, maile odczytywane po ponad tygodniu. Zapewniają, że jest praca, po czym podpisuje się umowę i nagle nie mogą zapewnić tylu godzin, które obiecywali. Kpina a nie agencja pracy, nie pomagają ludziom w niczym a same problemy i stracone nerwy przez ludzi tam pracujących...

Tak7Nie2

Ewa
@Odradzam

Byłam zatrudnoiona przez tą agencję i wszystko było OK.

Tak17Nie

MCS
@Ewa

Byłem zatrudniony przez tą firmę i polecam.

dżastin
@Odradzam

"Jak w teleturnieju", hehehhehe, to się uśmiałam. Może tak jest faktycznie, ale z czegoś to wynika - może z tego, że LUDZIE NON STOP DZWONIĄ?

Marghe

Wszystko gra jak jest zlecenie.Jak nie ma zlecenia to sie nie garna do szukania innych mozliwosci.

brot
@Marghe

Tu się z Tobą nie zgodzę. Współpraciuję z tą agencją już kilka miesięcy i jak kończy mi się umowa podpisuję kolejną, jak kończy się zapotrzebowanie w jednym markecie, a mnie pasuje inna lokalizacji to przechodzę do pracy w innym sklepie. Wszystko jest do dogadania. Z czystym sumienie polecam!

brot
@Marghe

Obeznana

Wypłaty są na czas i idzie się dogadać z koordynatorką. Jedno co mnie irytuje to to, że nie ma dodatku nocnego - nie wiem dlaczego, przecież pracujemy tak samo jak osoby zatrudnione na stałe - chodzi mi, że w nocy i wykonujemy tą samą pracę.

Karolina

@dariaxd a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy, czy firma zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

Jerzy

Jak się współpracuje z agencją? Podpowiedzcie czy spokojnie można z nimi pracować?

kulasz
@Jerzy

No pewnie :) Umowa przez internet, kasa na czas nawet szybciej niż w innej agencji

dariaxd
@Jerzy

Ja również jestem zadowolona. Co najważniejsze formalności załatwić można w domu. Wystarczy pamiętać aby dodać kartę czasu pracy dobrze wypełnioną i kasa jest na czas.

Gutek

Czy agencja ma również prace za granicą?

jolag
@Gutek

wiem, ze wysyłali do francji - skontaktuj się z nimi

Klaudia

Mam za sobą dwie inwentury w ostatnich tygodniach i przyznam że jestem pozytywnie zaskoczona. Wypłate dostałam w ciagu kilku dni od zakończenia pracy a stawka była niczego sobie. Polecam i czekam na kolejne oferty z ich strony

Olga

Czy jest jakiś powód, że nikt nie zagląda na forum?

DŻoana

Jestem zadowolona ze współpracy a stawki mają wyższe niż konkurencja w moim mieście.

Tak16Nie

Radek

Work&Profit to super agencja, godna polecenia.

Zadowolona

Rok temupracowalalm ba unwenturze w Poznaniu i teraz tez idę bo fajnie wspominam :)

Tak11Nie

Karolina

@Marghe, czy w takim razie po zakończeniu realizacji zlecenia w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit, firma ta nie kontynuowała z Tobą już współpracy przy innym zleceniu? Czy mimo wszystko uważasz, że w dalszym ciągu możesz utrzymywać kontakt z nią w celu nowego zatrudnienia? Zachęcam Cię do wypowiedzi w tej kwestii.

zadowolony

Pracuję od wielu miesięcy a teraz nawet mam możliwość przeniesienia nad morze w ramach współpracy na tym samym stanowisku.

Karolina

@Pewny, w oparciu o jaką formę zatrudnienia pracowałeś w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit? Otrzymałeś wyjaśnienie od pracodawcy dlaczego chce zakończyć z Tobą współpracę? Jak oprócz tego możesz ocenić obowiązki, które wykonywałeś w lub za pośrednictwem tej firmy? Tego typu informacje będą również ważne dla innych użytkowników tego forum.

Pewny

Nie polecam jeśli ktoś myśli o pracy na dłużej to może pożegnać się z nadzieją jeśli chodzi o work&profit, z dnia na dzień przestajesz pracować niewiadomo kiedy ci podziękują, obsługa fatalna, pani koordynatorka była miła do momentu kiedy skończył się okres pracy a ja zapytałem w jaki sposób można usunąć konto pracownicze (bo po co mi ono skoro już nie mam z nimi umowy a dane osobowe potem się roznoszą) na co pani koordynatorka oburzona odeslała od razu 3 smsy z pytaniami co jak to dlaczego po sekundzie dzwoniąc z pretensjami.. ze swoją opryskliwością oznajmiła, że trzeba w takich sprawach kontaktować się z biurem, gdy odparłem że nie pytam złośliwe i nie mam pretensji tylko chciałbym wiedzieć ta z ironicznym śmieszkiem powiedziała proszę myśleć na przyszłość także bardzo nieuprzejma ta cała pani koordynator i nie polecam. Będę dzwonił do biura w sprawie konta i zastanowię się czy nie złożyć oficjalnej skargi.

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie