osks115

nie polecam !!!!! pracowałam 2 tyg po 2 tyg napisała mi ze nie ma grafiku po 2 godzinach na pocztę przyszło mi zaświadczenie nie umiała pow wprost ze to koniec pracy oszukują z pieniędzmi i nie tylko ostrzegam wszystkich kto chce szukać pracy przez ta agencje (oszustów ) !!!!!

Zinni

Totalnie i bez skrupułów NIE POLECAM TEJ FIRMY. Obiecują wynagrodzenie po 7 dniach od zakończenia pracy, po czym odwlekają zapłacenie, dopiero po postraszeniu ich konsekwencjami prawnymi nagle decydują się wypłacic pieniądze jednak nie jest to taka suma jaką obiecywała Pani, z którą rozmawiałam o stawce. Wypłata jest po prostu żenująca. Harujesz A pożniej DOSTAJESZ (usunięte przez administratora) WyKORZYSTUJĄ BIEDNYCH NAIWNYCH LUDZI, A POŻNIEJ ODWLEKAJĄ PŁATNOŚĆ, PRZESTRZEGAM PRZED TĄ PRACĄ, I TYMI LUDŹMI. Była tez sytuacja gdzie chłopak przejechał 100km do tej pracy po czym został odesłany z kwitkiem. Pani która zajmuje się formalnościami jest niekompetentna i bez przerwy mija się z prawdą. NIE POLECAM!

Blue

Pracowałam przez tą firmę dorywczo, początkowo nie spóźniają się z wypłatą i do tygodnia jest na koncie tak więc nowi pracownicy mają to zapewnione, później jest co raz gorzej. Koordynatorka iza K. ma fochy, nigdy się nie wyrabia i ciągle się myli tak że ludzie ze stock jak słyszą w&p to się krzywią.

Rafal

Jestem bardzo zadowolony Rafał.

lejn Nowy wpis

Pracuję w tej agencji juz jakiś czas przeważnie tylko wtedy gdy mi się chce ;) Nie moge nażekać ponieważ moja koordynatorka do mnie dzowni jak tylko ma jakieś zlecenie, a ja albo się na nie godzę albo nie. Kasa na czas. Firma OK.

Air Nowy wpis

Jeśli chodzi o APT WP to jestem zadowolona ze współpracy. Jeżdżę do pracy z Radomia. Moja koordynatorka jest Ok, wynagrodzenie na czas no chyba, że ja coś zawalę z podpieciem karty pracy, stawka taka jak ustalona na poczatku. POLECAM!

@Blue

@Blue A ja nie mam tak przykrych doświadczeń z panią Koordynator Izabellą K. jak Ty Blue.Co prawda wypłata sporadycznie jest w 10 / 12 dni od wykonania zlecenia (weekendy i np. święta BN) ale zazwyczaj wypłata jest w przewidzianym terminie lub dzień później z powodu zaksięgowania przez mój bank, Raz jedynie latem br. pani Iza była poddenerwowana, bo dzwoniłem do niej podczas jej urlopu. Nie wiedziałem, że go ma a gdy wreszcie odebrała udzieliła mi jednak wyczerpującej odp. na moje pytania. Przeprosiłem ją, że dzwoniłem. Ostatnio dzwoniła do mnie ok. 18.00 by poinformować o braku czytelności mojej karty zleceniobiorcy. Obecnie pani Iza jest na urlopie zdrowotnym z tego co słyszałem (być może przechodzi COVID-19). Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia i powrotu do pracy.

@Blue

@Blue Za to niektórzy koordynatorzy inwentaryzacji z firmy STOCK INWENTORY Solutions są naprawdę wredni wobec audytorów. Specjalnie zakładają blokady niektórym w Strefie Job.pl (czyli inaczej Job Impulse Polska Sp.z.o.o.). Ja od prawie 2 lat mam blokadę zleceń w Strefie Job założoną. Konto zlikwidowałem dopiero ostatnio jednak (nie miałem na to czasu).

@Januzi

Kornacka o ile nie przekręciłam nazwiska to była koordynatorka z klasą i podejściem do ludzi.

Oliwia01
@Januzi

Wiesz może z jakiego banku wypłacane są wypłaty?

toja
@Blue

oj tak znam tą panią. podzielam opinie. wyjątkowo nierzetelna pracownica.

@Oliwia01

@Oliwia01 Niestety nie wiem. Ale powinien być wpisany w przelewie z którego dokładnie oddziału danego banku kasę wysyłają. U mnie chyba z Santander Consumer Bank (byłe WBK, którym kierował niegdyś chwilę obecny premier M. Morawiecki).

JAKUB Nowy wpis
@Blue

Iza ma fochy bo ma syndrom sztocohilmski

Januzzi Nowy wpis
@JAKUB

@JAKUB A Ty masz chyba za to syndrom lenia lub ewentualnie dnia poprzedniego. Pani Iza jest ostatnio b. zapracowana (kontakt z nią głównie przez SMS). W dodatku ma małe dziecko. A że z geografią Trójmiasta (i prawdopodobnie innych rejonów kraju) u niej słabo skoro pracuje z centrali w Bielsku-Białej to nie dziwię się akurat. Nie każdy miał z geografii Polski 5- lub 4+

Beata

Polecam agencję. Pracowałam przez ostatnie pół roku dla W&P na magazynie w Warszawie. Wypłata na czas zgodnie z ustaloną stawką. Dodatkowo mogę dodać że między pracownikami panuje miła i koleżeński atmosfera. POZDRAWIAM BEATA

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Burczypała

Ja tam jestem zadowolony z współpracy z W&P w Radomiu jeżdżę na inwentaryzacje, zatowarowania. Pieniądze zawsze na czas może czasami jakiś dzień może parę spóźnienia ale nie ma co marudzic. Jak ktoś chce zarobić i się nie narobić to polecam.

Angela

Ja akurat nie narzekam . Trafiłam do magazynu z polecenia W&P w czerwcu i całkiem dobrze mi się tam pracowało. Firma wypłacalna, co najważniejsze- aczkolwiek jeśli ktoś chce wypłatę wcześniej ( niż do 25 nast mies)-powinien to zastrzec na koncie pracownika.Obsługa formalna: zaświadczenia, paski -bez zarzutu. Komunikacja telefoniczna i online- sprawna. Odpowiadają szybko. W sumie w porządku , biorąc pod uwagę że mój kontakt z firmą odbywał się głównie zdalnie

Anonimowa:)

Człowiek musi się wręcz kłócić żeby łaskawie wypłacili wypłatę, nikomu nie polecam tej agencji.

@Anonimowa:)

@Anonimowa:) A ja nie muszę kłócić się. Może zbyt wybuchowa jesteś ?

@Anonimowa:)

Hmmm, dziwne, ja nigdy nie proszę się o wypłatę zawsze wypłata na czas...

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na pozycję Kasjer? Pojawiło się 21 kwietnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

@Pytanie

A z jakiego miasta / miasteczka / regionu Polski jesteś ? Jakiego dokładnie miasta ogłoszenie na stanowisko Kasjera dotyczy ?? Sprawdzam prawie codziennie ten portal pracy wpisując W&P Sp.z.o.o. + woj. Pomorskie (a już szczególnie Gdańska i Gdyni) i żadne nowe ogłoszenia nie są zamieszczane przez pracowników ww. agencji.

Nieznana58

Nie polecam. Za pierwszym razem skrócono mi kontrakt z miesiąca na dwa tygodnie. Za drugim razem nie wypłacono mi w ogóle pieniędzy. (usunięte przez administratora) !!!

Rafal

Jestem bardzo zadowolony Rafał.

Agata
@Rafal

Piszesz, że jesteś bardzo zadowolony z agencji pracy Work&Profit i domyślam się, że wypowiadasz się jako osoba, która znalazła przez nią pracę. Jeśli tak jest, to możesz opowiedzieć coś o tym, na jaką umowę Cię zatrudnili i na jaki okres?

Łukasz 38
Klient

Atrakcyjne wynagrodzenie 18zl brutto?To mniej niż najniższa krajowa

@Łukasz 38

Łukasz 38 Za inwentaryzację płacą teraz 19-20 zł brutto w zależności od zleceniodawcy użytkownika (Auchan chyba 1 zł brutto więcej niż np. Carrefour). A płacili jeszcze w XII ub. roku 21 zł brutto. Ile teraz dokładnie wynosi najniższa krajowa ?

anonimowo
Kandydat

W dzień inwentaryzacji telefon około 12, założenie konta, nieprzyjemny ton pani Izy K. Inwentaryzacja miała być o 21:30, po 18 sms z prośbą o kliknięcie na koncie. Ponieważ dojazd pociągiem zająłby ponad godzinę z mojej strony info, że raczej nie zdążę. Umowa zlecenie po 19 "do podpisania" on-line. Wniosek: próby manipulacji.

@anonimowo

A ktoś Ci każe Gallu Anonimie pracować dla Work&Profit Sp.z.o.o. ??! Ja też dostałem umowę na ostatnią chwilę (ok. godz. 11.00) i jakoś na inwentaryzację zdążyłem. A od 19.00 do 21.30 naprawdę można do Gdyni SKM-ką zdążyć. Ja mam ok. półtorej godziny jazdy klolejkątami zdążam. Właśnie zaraz wychodzę na II dzień inwentaryzacji. Trzeba tylko trochę chcieć...

Tomi
Klient

Nie polecam tej agencji , osoba która zajmuje się sprawami komorniczymi obiecała synowi że nie da komornikowi całej jego wypłaty ze komornik musi zostawić ponad 1900zl miała tylko napisać że to jest jego jedyny dochód a napisała całkiem co innego syn został bez środków do życia . Pani Aniu jeżeli pani to czyta to jak się pani czuje kiedy młody człowiek nie ma na chleb , odradzam i będę odradzać z wami współpracy

Bartek
Kandydat
@Tomi

Pytanie raczej, dlaczego młody człowiek ma długi i komornika? Żadna pani Ania nie jest temu winna. Pretensje raczej proszę kierować do syna.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

@Pytanie

Nie wiem jak jest w W&P Sp.z.o.o. ale wiem jak było do niedawna w Grupie Progres. Nikomu pracy w Grupie Progres nie polecam (zarówno stałym jak i tymczasowym pracownikom). Klienci powoli odwracają się od ub. roku tej 'firemki' na szczęście już.

gandii

ok

Zinni

Praciwnik
@Zinni

Zlodzieje I kombinatorzy zeby tylko kare 100zl nalozyc.24 godz przed praca mozna zrezygnowac z dnia pracy,a oni informuja 8 godzin przed inwentaryzacja gdzie to bedzie I ile godzin bedzie to trwalo.Praca bedzie po drugiej stronie miasta I skonczy sie o 3,4 rano a jak ty wrocisz to juz nie ich brocha a zrezygnuj to nie zaplaca za poprzedni dzien.By wczesniej powiedzieli 24 przed to nie,lepiej jak juz nie mozna zrezygnowac,ewidentnie chca sobie jeszcze dorobic,dziady I zlodzieje

@Praciwnik

@Praciwnik Jeśli chodzi o inwentaryzacje (zwłaszcza te pod rząd np. 2 nocki) trzeba wiedzieć na co się decyduje po prostu. Jak wiesz, że nie jesteś już młody i fizycznie lub psychicznie nie dasz rady w taki sposób pracować to po prostu nie decyduj się na to. A że trzeba powiadamiać na co najmniej dobę przed jest akurat logicznie uzasadnione. Chodzi o to by inni chętni na daną inwentaryzację mogli zamiast Ciebie zarezerwować miejsce i pracować. Desperatów i tzw. naiwnych jeleni, którzy godzą się na każde warunki pracy byle by mieć co zjeść lub wychlać nigdy nie brakowało (choć obecnie większość boi się zakażenia jednak, więc chętnych jakby mniej). Ja raz nie pojechałem na następną nockę i wypłatę dostałem jednak. Tylko później ochrzan słowny od koordynatorki otrzymałem. W sytuacjach awaryjnych wystarczy wysłać głupi SMS (i dodatkowo e-mail na adres Twego koordynatora jak masz smartfona).

Januzzi

Zmieńcie proszę numerację adresu w tym dziale (Opinie centrala Agencji Pracy Tymczasowej Work & Profit Sp.z.o.o.). Wciąż błędny adres widnieje i ktoś z potencjalnych kandydatów do pracy jak i Państwa klientów może pomylić się gdy będzie chciał odwiedzić Wasze biuro. Prawidłowy adres to : ul. 11 Listopada 60-62 (I piętro chyba w Pasażu Handlowym "Pod Orłem"), Bielsko-Biała a nie ul. 11 Listopada 7B, Bielsko-Biała.

Pivolikolik

Проходила стажировку в офисе. Все очень понравилось. Работники всегда помогали и объясняли суть работы. Сама работа очень понравилась. Надеюсь еще когда-нибудь смогу поработать в этом дружном коллективе)

Pracownik123

Pracowałam dorywczo za pośrednictwem agencji rok, bo potem przeszłam już do stałej pracy. Polecam. Pracowałam w różnych marketach, wykładałam towar. Zawsze wszystko na czas. Stawki jak wszędzie. Ale jedyny haczyk - ja zawsze się wywiązywałam ze swoich obowiązków! :) A niektórzy chyba o tym zapominają. W każdym razie polecam w 100%, można sobie fajnie dorobić.

osks115

Też rozczarowany
@osks115

Pracowałem parokrotnie przez tą agencję ale widzę że faktycznie dzieje się tam coraz gorzej najpierw obiecują pracę potem odmawiają potrafią odwołać zlecenie nawet w ostatniej chwili masakra ostatnio nawet problemy są z dodzwonieniem się do pani z którą rozmawiałem zawsze odebrała jakaś niekompetentna osoba chyba zrezygnuję ze współpracy z nimi

ola
@Też rozczarowany

czy wypłacili panu całą wypłatę ? czy (usunięte przez administratora) potracili i wypłacili mniej ? mi mieli wypłacić 1331 a teraz się dowiaduje ze wypłaca mi tylko 1077

Dominika
@ola

A skąd taka zmiana? Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać tę kwestię z Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Szkoda, że nie napisałeś nic o samej pracy, na jakim stanowisku pracowałeś, czy polecasz.

ooolx
@Dominika

nie polecam ludzie chamscy.praca jak praca są lepsze da gorsze ale każdy z nas człowiek pracuje żeby mieć wynagrodzenie mnie oszukali i żałuje ze nie podalam tej sprawy nigdzie dalej

zadowolona
@osks115

Hej, zaświadczenia spływają po każdej zakończonej umowie, co nie oznacza, że kończą z Tobą współpracę. Te zaświadczenia są ustawowe. Jak chcesz nadal pracować to zgłaszasz koordynatorce chęć pracy a ta wystawia Ci kolejną umowę jeśli ma jakiś grafik. Ja pracuję tylko wtedy jak mogę, a też nie zawsze mają grafik, co nie zalezy od nich tylko od marketu w którym chcesz pracować

ola.
@ola

Czy Umowa nie obowiązuje takie agencje? Po co się ją zawiera w takim razie, wystarczyłoby tylko podpisać wykaz kar i wysokość potrąceń.

@ola.

@ola. Umowy zawiera się żeby agencja pracy (w tym przyp. W&P Sp.z.o.o.) mogła zatrudnić legalnie danego zleceniobiorcę (chętnego kandydata) i nie miała zarzutów z Prokuratury Rejonowej w Biesku-Białej o tzw. udzielanie pracy na czarno. Z każdej umowy muszą zostać pobrane składki i podatek dochodowy raz na rok. Poza tym APT mogą się wtedy pochwalić przed innym pośrednikami pracy, że aż tylu pracowników tymczasowych mają. I z tyloma znanymi firmami współpracują (w porównaniu do np. urzędów pracy gdzie udają, że pracują kierując petentów na nieaktualne oferty pracy).

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit