Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zinni

Totalnie i bez skrupułów NIE POLECAM TEJ FIRMY. Obiecują wynagrodzenie po 7 dniach od zakończenia pracy, po czym odwlekają zapłacenie, dopiero po postraszeniu ich konsekwencjami prawnymi nagle decydują się wypłacic pieniądze jednak nie jest to taka suma jaką obiecywała Pani, z którą rozmawiałam o stawce. Wypłata jest po prostu żenująca. Harujesz A pożniej DOSTAJESZ (usunięte przez administratora) WyKORZYSTUJĄ BIEDNYCH NAIWNYCH LUDZI, A POŻNIEJ ODWLEKAJĄ PŁATNOŚĆ, PRZESTRZEGAM PRZED TĄ PRACĄ, I TYMI LUDŹMI. Była tez sytuacja gdzie chłopak przejechał 100km do tej pracy po czym został odesłany z kwitkiem. Pani która zajmuje się formalnościami jest niekompetentna i bez przerwy mija się z prawdą. NIE POLECAM!

Rafal

Jestem bardzo zadowolony Rafał.

Elżbieta j.

Polecam, jak dla mnie super pośrednik pracy. Fajni koordynatorzy, wypłata na zawsze czas.

lejn

Pracuję w tej agencji juz jakiś czas przeważnie tylko wtedy gdy mi się chce ;) Nie moge nażekać ponieważ moja koordynatorka do mnie dzowni jak tylko ma jakieś zlecenie, a ja albo się na nie godzę albo nie. Kasa na czas. Firma OK.

Ktoś Ciekawy Nowy wpis
Kandydat

Szczerze mówiąc w życiu nie gadałem z gorszą obsługą klienta ????????Pani chciała jak najszybciej skończyć rozmowę mimo to że skoro dzwonię chcę dopytać o szczegóły pracy którą bym miał wykonywać wręcz nie dawała mi dojść do zdania a kiedy już to robiła chamsko rzucała tekstem czy jestem wkońcu zainteresowany czy nie, zamiast w jakiś sposób próbować zachęcić jak to jest w innych agencjach z którymi miałem styczność :) miałem wrażenie że była bardziej zainteresowana rozmową z koleżankami i podśmiechiwania się i tak ( to wszystko klient słyszy :] )mało tego Pani to chyba z kartki czytała co ma powiedzieć bo nie nadążałem nad przekazywanymi informacjami tym bardziej kiedy był hałas w tle i prosiłem pare razy czy można powtórzyć co Pani chyba nie podpasowało i stwierdziła że na tej Pracy mi nie zależy cytując tekst Pani „ dobrze w takim razie Dziękuje Bardzo i owocnego szukania Pracy „ po czym sie rozłączyła ???? nawet nie zdążyłem powiedzieć dziękuje dowidzenia, jak tak podchodzi do klienta każda Pani w tej agencji to życzę powodzenia w znalezieniu jakiegokolwiek Pracownika, słabo mi się robiło kiedy słyszałem w jaki sposób Pani rozmawia ze mną i przecież nie tylko bo zadzwoni po mnie 5 jak nie 10 następnych osób i usłyszy to samo co Ja. Jeśli Pani z którą rozmawiałem to czyta to Życzę miłego dnia i zmienienia podejścia do wykonywanej Pracy bo w taki sposób nikogo Pani nie przekona, sam pracowałem na słuchawce i szczerze mówiąc z takim nastawieniem do Pracy tym bardziej do klienta zapadłbym się prędzej pod ziemię jakbym miał w taki sposób z kimś rozmawiać, a już nie wspomne o tym jakby szef odsłuchał sobie rozmowę to bym się spodziewał tylko biletu powrotnego do domu. Pisząc to wszystko chciałbym wspomnieć ogólnie że jednak Praca angażuje skoro nie wiesz jak podchodzić do klienta i z nim rozmawiać nie idziesz w tym kierunku, robisz w ten sposób krzywdę sobie jak i klientowi, rozumiem gorsze dni w Pracy bo każdy takie ma ale jednak jesteśmy w Pracy to co było zostawiamy w domu a nie próbujemy to przełożyć na klienta kiedy nie jest niczemu winny, trzeba brać to do siebie bo sami nie chcielibyśmy żeby ktoś tak nas potraktował bo nie jest to przyjemne ???????? Przepraszam że tak się rozpisałem ???? Jeszcze raz Miłego Dnia ????

Mariusz Nowy wpis
@Ktoś Ciekawy

A co tu rozprawiać, towar masz wyłożyć i tyle albo robisz albo nie.

Ktoś Ciekawy Nowy wpis
Kandydat

W miejscach znaków zapytania miały być uśmiechnięte minki niestety ich nie ma :o sorka myślałem że się normalnie dodadzą, przynajmniej u mnie ich nie ma

Łukasz92

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące osób pracujących na rozładunku/wykładaniu towaru w drogerii Rossmann. Czy są tu jakieś osoby, które podjęły tę pracę w Work&Profit przechodząc bezpośrednio z pewnej, konkurencyjnej agencji ze Szczecina o nazwie Gama? Pytam, bo Gama zawiera w umowach klauzulę o zakazie pracy na tym samym obiekcie pod szyldem innej agencji. Dostałem propozycję przejścia do Work&Profit, ale mam wątpliwości. Może jest tutaj jakaś osoba, która miała podobną sytuację i zlekceważyła ten przepis, więc proszę o podzielenie się informacją co wtedy zrobiła.

S
@Łukasz92

Nie pracowałam z żadnej z tych firm, ale w Rossmannie, który najpierw korzystał z usług Gamy, a aktualnie Worka. I przejście z jednej firmy do drugiej jest niemożliwe, obowiązuje pół roczny (jeśli dobrze pamiętam) okres karencji inaczej nakładają na Worka kilkutysięczna kare więc koordynatorka napewno nie zatrudni takiej osoby.

P
@S

A taka amerykańska się wydawała ;)

Łukasz92
@S

To nie jest kara dla Worka, tylko dla pracownika. I tak jak napisałem wcześniej, Work sam mi zaproponował przejście. Co nie zmienia faktu, że nie zaryzykowałem i na dostawach w Rossmannie już nie pracuje.

Jabel Nowy wpis
@S

Czyli przejście z Worka na umowę o pracę do rossmanna trzeba przeczekać 6msc, bo inaczej kare umowną się dostaje?

marcincin

porazka

logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
OnlyGO
(4 opinie)
logo firmy Monter elektryk - okablowanie maszyn oraz szafy sterownicze
Bielsko-Biała
Centrum Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k.
(15 opinii)
logo firmy Magazynier, prace magazynowe
Iturri Poland Sp. z o.o.
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
ania

Pracuje od dłuższego czasu poprzez agencje w rossmanie. Szczerze uważam, że wyzyskuja ludzi w ten sposob, osoby zatrudnione bezposrednio przez rossman maja wszystkie benefity karte multisport, paczki swiąteczne, czego oczywiscie nie oferują osobom zatrudnionym przez agecje mimo, ze tak naprawde najwiecej pracy ma worker ktory siedzi godzinami na kasie gdzie w miedzy czasie kierownictwo pije sobie kawke. Kierownictwo od razu do osoby zatrudnionej przez agecje podchodzi negatywnie, czesto panuje (usunięte przez administratora) ,

@ania

Ale to nie agencja ma wpływ na benefity tylko sam ROSSMAN. Też pracuję w tej drogerii i u mnie jest super atmosfera, to może u ciebie się tak trafiło :( w każdej firmie jest inaczej

@ania

Niestety to prawda. Warunki pracy są straszne i patrzą na Ciebie z góry, bez szacunku, bo jesteś zatrudniony przez agencję. Ja czekam z miesięcznym opóźnieniem na wypłatę, a do tego widzę poodcinane kwoty z potencjalnego wynagrodzenia za nic. Nie miałam różnic kasjerskich.

(usunięte przez administratora) Będziecie mieli odcinane z wypłaty po kawałku, o ile w ogóle ja zobaczycie. W firmie kłamią, podają fałszywe informacje. Uważajcie aby mieć wszystko udokumentowane na wszelki wypadek. Zdecydowanie nie polecam. Mają pracownika za nic. Uważajcie na tą firmę i idźcie do cywilizowanych miejsc, w których będziecie traktowani jak ludzie, bo tu pogwałcane są podstawowe prawa.

Jestem nowa i w związku z tym mam pytanie, jak wygląda sprawa z niemożliwością wykonania zlecenia w danym dniu z powodu choroby, gdy załóżmy rano mamy zlecenie a wieczorem zaczynamy się źle czuć i nie damy rady przyjść, a zatem nie powiadomimy o tym fakcie na 48h przed zleceniem.

@Pytanie

Proste, kierujesz się do lekarza i prosisz o zaświadczenie lekarskie Już 3 razy w ciągu roku zdarzyło mi się w ten sposób chorować i jeśli dostarczyłem zaświadczenie od lekarza to nie było problemu

Kate
@Pytanie

Dokładnie jak pisze pracownik powyżej a dodatkowo zadzwoń do koordynatorki żeby wiedziała że ma cię zastąpić

Magda
@Pytanie

Jeśli nie poinformujesz ich 48h przed to dzwoni do ciebie koordynatorka i wyrzywam sie na tobie

Zinni

Praciwnik
@Zinni

Zlodzieje I kombinatorzy zeby tylko kare 100zl nalozyc.24 godz przed praca mozna zrezygnowac z dnia pracy,a oni informuja 8 godzin przed inwentaryzacja gdzie to bedzie I ile godzin bedzie to trwalo.Praca bedzie po drugiej stronie miasta I skonczy sie o 3,4 rano a jak ty wrocisz to juz nie ich brocha a zrezygnuj to nie zaplaca za poprzedni dzien.By wczesniej powiedzieli 24 przed to nie,lepiej jak juz nie mozna zrezygnowac,ewidentnie chca sobie jeszcze dorobic,dziady I zlodzieje

@Praciwnik

@Praciwnik Jeśli chodzi o inwentaryzacje (zwłaszcza te pod rząd np. 2 nocki) trzeba wiedzieć na co się decyduje po prostu. Jak wiesz, że nie jesteś już młody i fizycznie lub psychicznie nie dasz rady w taki sposób pracować to po prostu nie decyduj się na to. A że trzeba powiadamiać na co najmniej dobę przed jest akurat logicznie uzasadnione. Chodzi o to by inni chętni na daną inwentaryzację mogli zamiast Ciebie zarezerwować miejsce i pracować. Desperatów i tzw. naiwnych jeleni, którzy godzą się na każde warunki pracy byle by mieć co zjeść lub wychlać nigdy nie brakowało (choć obecnie większość boi się zakażenia jednak, więc chętnych jakby mniej). Ja raz nie pojechałem na następną nockę i wypłatę dostałem jednak. Tylko później ochrzan słowny od koordynatorki otrzymałem. W sytuacjach awaryjnych wystarczy wysłać głupi SMS (i dodatkowo e-mail na adres Twego koordynatora jak masz smartfona).

Taki sobie
@Zinni

Popieram i nie polecam obiecali załatwić sprawę między nimi a komornikiem żeby synowi nie zabierał całej wypłaty ale stało się inaczej to byli bardzo zadowoleni i nie widzą przeciwskazań żeby oddać komornikowi całość jego wynagrodzenia a on został beż środków do życia

sw
@Januzi

Wypłata na czas a rezygnacja musi być z odpowiednim wyprzedzeniem bo na to miejsce musi być zatrudniony ktoś inny.

@Zinni

Zgadza się odkąd wysłałam dokument o godzinach pracy minął tydzień i nic .Nie polecam

@sw

@sw Musi to na Rusi a w Polsce jak to chce. Szczęśliwie ni jesteśmy jeszcze Koreą Północną ale powoli zmierzamy w kierunku Białorusi Łukaszenki niestety. Nigdy nie miałem problemu z powiadomieniem o mej nieobecności (z wyjątkiem 07.12.'21).

@Zuza

Zuza Ja polecam za to. Przynajmniej za inwentaryzacje. Wypłata w przeciągu 3-4 dni od daty zlecenia. Nie polecam za to pracy w sieci MAKRO Cash&Carry przy wykładaniu towaru. Wypłata miała być dopiero ok. 21 następnego m-ca a dostałem ją z opóźnieniem 4 dniowym, bo sz. pani kierownik działu kadr w sklepie nie mogła niby znaleźć moich kart zleceniobiorcy. I to mimo, że codziennie je wypełniałem i dawałem kierownikowi działu do podpisu; kadry miały w moją kartę wgląd !!! (usunięte przez administratora) tam mają niezły, ech.

@Januzzi

Ja byłam w listopadzie na iwenteryzacji pierwszy raz nikt mi nie powiedział że muszę wysłać godziny pracy w których pisałam dzwoniłam i za jakiś czas dopiero pani powiedziała że mam poprawić godziny .Moja tydzień a kasy nie ma .brak słów nigdy już nie pójdę na inwentaryzacjie

@Zuza

Zuza Po pierwsze nigdy nie mów nigdy jeśli chodzi o remanenty. Jak brak kasy przyciśnie (przy obecnej drożyźnie i podwyżkach podatków to wręcz pewne wg. mnie) to pójdziesz. W końcu to tylko jedna nocka (ewentualnie 2 nocki pod rząd są czasem). Trzeba następnym razem od razu wchodzić na konto pracownika i spr. czy są zmienione godziny na karcie zleceniobiorcy. Jeśli nie są to należy dzwonić do centrali firmy (chyba, że mieszasz w Bielsku-Białej) i Twojej koordynatorki i pytać się kiedy będzie można pobrać ww. kartę by wydrukować ją, podpisać i w formie fot./skanu wysłać do agencji. Ja z reguły dostaję wypłatę max. tydzień od daty wysłania (najczęściej 3-4 dni po wysłaniu).

@Januzzi

Wiesz raczej nie pójdę mam prace a poszłam dla tego żeby sobie dorobić .A bo za tym to są jakieś jaja tydzień czekam na wypłatę ????

Keri
@Zinni

Zdarzyła mi się bardzo podobna sytuacja oraz została na mnie nałożona kara umowna z niewiadomych powodów. Śmiech na sali. Kompletnie nie polecam tej firmy nikomu

Tomasz
@Zinni

Masz racje fatalna firma omijać szerokim łukiem.

niedoszły na szczęście pracown
@Zinni

P. Katarzynę S.z tej agencji najwidoczniej przewyższa wiedza kandydatów dot. warunków zatrudnienia bo jej mądrość zawodowa nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie- brak kwalifikacji? Nie polecam szczególnie z uwagi na żądanie w kwestionariuszu podania pewnych danych zdecydowanie przedwcześnie przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.

Jako studenta pracuję dorywczo na inwentaryzacjach już prawie 3 lata i zawsze jestem zadowolona. Stały kontakt z agencją oraz szybkie wypłaty :)

@Pracownik

u mnie tak samo. Pracuję kiedy mam czas i nie miałem żadnych problemów z wypłatami

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na stanowisku Pracownik Inwentaryzacji? Czy pracownicy dostają premie?

Jack

22 brutto za inwentaryzację plus za dojazd 2h

Inwentaryzacje
@Administrator

Zależy w jakiej firmie jest inwentaryzacja. Najlepiej pytać o konkretne ogłoszenie.

chciałbys miec 22 brutto
@Jack

Zapomniałes chyba dodac, ze Ci ludzie tyle obiecują, ale pobieraja sobie potracenia w kwocie 12 zł brutto miesiecznie i jeszcze wymyślili sobie ze beda jeszcze oprócz tego potracać i 2% wynagrodzenia na jakies Pracownicze Plany Kapitałowe hahahah 22 zł brutto? czy 23 zł brutto? policz lepiej ile Ci zostaje po odliczeniu tego wszystkiego i omijaj tych (usunięte przez administratora) SZEROKIM jak na bielsko białą przystało łukiem!!!! Oczywiscie przed podpisaniem umowy mówią ze 23 lub 24 brutto !!!! ale o pozostałym okradniu pracownika z tych i tak małych stawek nie wspominają!

@chciałbys miec 22 brutto

chciałbyś mieć 22 b... Akurat ze składki tzw.. PPK można zrezygnować. Wystarczy pobrać odpowiednie oświadczenie i wysłać im najlepiej tradycyjnie pocztą polską najlepiej listem poleconym. Natomiast co do innych opłat tzw. administracyjna 7 zł netto i 5 zł netto na składkę NNW przy KAŻDEJ wypłacie to jest wg. mnie jawne zdzierstwo. Te 7 PLN co pobierają to prawdopodobnie za to, że łaskawie przelewu na Twoje konto bankowe udzielą. Bo zaprawdę nie wiem za co innego.

@chciałbys miec 22 brutto

P.S. Zapomniałem dodać, że karty zleceniobiorcy za inwentaryzacje są aktywne ostatnio dopiero po tygodniu od daty zlecenia. Wcześniej tak nie było. I z przelewami się spóźniają (wypłata tzw. tygodniówek to kolejny mit. kasa jest po ok. 8-10 dniach mniej więcej).

no masz rację
@Januzzi

Nie to są chyba akurat stawki brutto te 5 i 7 zł ale i tak pracownik powinien miec taka informację przed podpisaniem umowy, bo potem sie dziwi czemu dostał mniej skoro miał brutto 23 zł. No i jeszcze za list polecony w razie rezygnacji PPK trzeba zapłacić, lepiej by było mailem przynajmniej płacić nie trzeba znowu. Pytałam czy jest taka mozlwość, ale odp. żadnej oczywiscie. Co to wogóle jest opłata administracyjna hahaha? Na co jest przeznaczana? Masakra.

@no masz rację

Z tego co wiem rezygnację z PPK można też od tego roku wysłać już na podany przez agencję W&P adres e-mail. Sytuacja, którą opisywałem dot. końcówki ub. roku, tj. 11/12.'21. Sorry za niedopowiedzenie. A informacja jest przynajmniej od lutego na umowach, że pobierają opłaty ale w regulaminie dodanym do umowy i b. drobnym drukiem by potencjalny kandydat na pracownika / pracownik to przeoczył. powinno się do ich umów i regulaminów korzystać z lupy chyba, ech ;-(.

Tzw TO ZALEŻY. od konkretnego zlecenia, lokalizacji itd

niiika

wszystko zgodne z ustaleniami , kasa na czas

@niiika

Yhy, jasne. Nie masz racji do końca. Ustalenia to prawda - są OK ale kasa zwłaszcza tzw. tygodniówki za inwentaryzacje to jeden wielki MIT.

@niiika

u mnie też zawsze wszystko w porządku

A ja jestem zadowolony ze współpracy. Praca dorywcza, wiec pracuje wtedy, kiedy mam czas i mi się chce

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit poszukuje osoby na stanowisko Hostessa. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit z siedzibą w mieście Piotrków Trybunalski zatrudnia na stanowisko Pracownik Obsługi. Czy ktoś był już na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Poszukiwani są Pracownik Działu Obsługi Klienta. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

@Administrator

Czy oferta pracy pt. Pracownik Działu Obsługi Klienta dot. sieci marketów budowlanych CASTORAMA i/lub Leroy Merlin ? Nie mogłem dziś znaleźć tej oferty na portalu pracy Gowork.pl. Czy ta oferta pracy jest wciąż aktualna czy już archiwalna ??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na stanowisko Pracownik Marketu?

Lucy

Udało mi się zdobyć pracę dodatkową :) Polecam, wypłata co tydzień

Dominika
Klient
@Lucy

Witam może mi Pani napisać przy czym jest ta praca i gdzie ? Z góry dziękuję za informację.

lejn

mikołaj
@lejn

mam to sam podejście robię kiedy chcę i mam na to czas bo nie musze się zgadzać na każdą ofertę i to jest spoko

Kozak
@lejn

Słuchaj, a czy są jakieś konsekwencje jak się nie zgodzisz na ofertę? Ja mogę pracować tylko kilka tazy w miesiącu a nie chciałbym takiej sytuacji, że koordynator przestanie dzwonić, bo mu odmówię za dużo razy wiesz o co chodzi

@Kozak

Hej, ja odmówiłem kilka razy i bez problemu. Koordynatorka dzowni, jak coś ma, ale ja też zgłaszam smsem że mam wolny weekend i chcę iść na fuchę

Kuba
@lejn

możesz się umowić z koordynatorką że sam się odezwiesz jak masz czas pracować

Ala
@lejn

Też z nimi współpracuję i bardzo sobie cenię pracę. Studiuję zaocznie, więc pracuję w tygodniu

Marlena
Kandydat

Z jakimi sieciami współpracuje Work&Profit ? Poszukuję pracy na stanowisku kasjerki .

@Marlena

Marlenko zależy z jakiego regionu Polski pochodzisz. Jeśli z Polski północnej (a dokładnie woj. Pomorskiego) to tylko sieć MAKRO Cash & Carry obecnie. W ub. roku prowadzili projekt pomocy stałym pracownikom sieci sklepów Żabka w całej Polsce. Jeśli jesteś z W-wy lub najbliższych okolic to oprócz sieci MAKRO słyszałem, że też do sieci Carrefour potrzebują. jeśli mieszkasz w Polsce południowej to (najlepiej w okolicach Bielska-Białej lub we Wrocławiu) to szukają też do polskiej sieci marketów Dino też jako osoba do pomocy. Polski wschodniej ta agencja pracy nie obsługuje. W Zachodniopomorskim i Lubuskim nie wiem czy szukają. Prowadzą też projekt ogólnopolski w sieci marketów budowlanych Castorama ale na innym stanowisku (przebudowa działu/wykładanie towaru) i byle kogo tam nie biorą (preferują mężczyzn do max. 40 roku życia).

@Marlena

P.S. Zapomniałem, że w Gdańsku i Gdyni szukają też ciągle do sieci SELGROS (Transgourmaet Polska Sp.z.o.o. dokładnie) ale raczej tylko na nocki ewentualnie popołudnia do 22.00.

gryz
Kandydat

Agencja widmo, wielokrotnie zgłaszana chęć pracy na messenger, email, telefonicznie.Cisza, zero odzewu.

@gryz

gryz nie zgadzam się z Tobą. Kontakt z ww. co prawda do łatwych nie należy ale z reguły po 3/4 telefonie od Ciebie oddzwaniają lub wreszcie oddzwaniają. Najlepiej dzwoń do swej koordynatorki lub centrali w Bielsku-Białej do ok. 11.00. Popołudniu po 14.00 to faktycznie musi zaistnieć cud by ktoś tam odebrał [zwłaszcza w piątek ;-)]

@gryz

Polecam też kontakt przez konto pracownicze.

Mickey
@gryz

A wziąłeś pod uwagę że może nie ma oferty w twoim mieście albo szukają kandydatów z innymi kwalifikacjami. Agencja ma bardzo dużo ofert pracy ale niestety nie zawsze dla każdego. trzeba mieć cierpliwość jak zalezy na pracy ja tam nie mam z tym problemu i kontaktuje się zawsze telefonicznie lub sms.

gryz
@Mickey

W Warszawie mają pełno ofert, kilkakrotnnie pisane na messenger, wysyłany sms, zero odzewu.A kwalifikacje? Jakie to wybitne tajniki trzeba mieć by towar wyłożyć? albo kase obsłuzyc?

MBJ
@Mickey

Bo tak jest że musi być zapotrzebowanie na danego pracownika .

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii klientów firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit