Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Natalia
Pracownik

Work profit w Warszawie. Zdecydowanie odradzam ta firmę..z dnia na dzień kasują zmiany w grafiku oczywiście nie informując o tym .parę godzin przed zleceniem.... Wysyłają na zlecenia których nie ma albo są o całkowicie innej godzinie. Dziewczynki obsługujące zlecenia Rossmana w Warszawie to jedna.wielka porażka.. bardzo niekompetentne, pyskate. Wiadomości na Messengerze nie czytają, wiszą nieprzeczytane od kilku miesięcy....Jedna osoba Mirosława pieloch ma podane nazwisko na Facebooku reszta panienek ma zamiast nazwiska słówko work. Dużo powie nam " nazwisko" - "praca".....Żałosne to. Dziewczyny kompletnie nie ogarniają zatrudnionych ludzi,.zmian, godzin

Anna.
Pracownik

Jestem aktualnie pracownikiem agencji od ponad roku, przyznam z ciekawości weszłam sobie tutaj by poczytać opinie i zupełnie nie wiem jak wygląda współpraca na innych regionach, ale ja mam naprawdę bardzo pozytywne odczucia jeśli chodzi o tę firmę. Warunki pracy są przejrzyste - pracujesz, dostajesz pieniądze, nie pracujesz - nie zarabiasz. Nie mam problemu w kontakcie zarówno z koordynatorem, jak i ze sklepem - raczej nie ma problemu z dniami wolnymi, zamianą zmian. Odkąd tu pracuje, to żadne z powyższych nie miało jak dotąd miejsca.

Stef
Pracownik
 Pytanie

Witam. Pracuje w agencji kilkanaście miesięcy. Podobno można pracować 18 miesięcy. Czy jest to prawda i czy pracował ktoś dłużej jak 18 miesięcy? Z góry dziękuję za odpowiedź

Januzzi
Były pracownik
@anonim

@JF Ta agencja pracy (jeśli mowa o Work&Profit) z reguły ma głęboko w wiadomej części ciała Pana i na pewno nie chroni Pana przed pracodawcą ! Chyba, że trafi się na dobrego i 'ludzkiego' koordynatora. Zależy od danej lokalizacji (miejsca zamieszkania Pana). Słyszałem, że w oddziale agencji W&P na Górnym Śląsku obsługa zleceniobiorców masakra. O wszystko trzeba się upominać w tej agencji i dzwonić po kilkanaście razy. A koordynatorzy projektów nie odbierają telefonów zazwyczaj, bo wyświetla im się od razu kto dzwoni akurat, ech.

Ww
Pracownik

Pani Julia jest super koordynatorką, zawsze potrafi pomóc i jest bardzo miła. Polecam każdemu trafić na takiego sympatycznego i sumiennego koordynatora.

Michał Nowy wpis
Były pracownik

Nie polecam. Omijać rzerokim łukiem.(usunięte przez administratora) Kierownictwo nie jest dużo lepsze. Wszytskie ich błędy zamiata pod dywan i jescze próbuje wmówić że to kogoś innego wina. Paranoja jak funkcjonuje ta firma.

Paulina Nowy wpis
Pracownik

BIELSKO-BIAŁA koordynator Kamila Pawłowicz jestem bardzo zadowolona ze współprac super kontakt udało mi się przejść na umowę o pracę

Aneczka Nowy wpis
Inne

Hejka, jest taka oferta dla Sprzedawcy w markecie spożywczym w Krakowie. piszą w treści o dwóch lokalizacjach. Nie będę zdradzać pod którą podlegam ale czy jest tu ktoś kto pracował i mógłby polecić? Mam doświadczenie

1
Dorota Nowy wpis
Były pracownik

Polecam firmę Work&Profit,wypłata na czas,przejrzyste warunki współpracy,Pani Magdalena koordynatorka to wspaniała ,kontaktowa i bardzo pomocna osoba.

1
brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Tak

Pytania

Tak

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
(405 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Anna
Inne

Hej, jak się pracuje na wykładaniu towaru? Chodzi o te opcje we wtorki i piątki od 5 do 10 rano. Czy warto według was iść na taka dodatkową robotę? niczego się nie dźwiga skoro to jakieś kosmetyki tylko?

1
była
Były pracownik
 Pytanie
@Anna

Myślisz o pracy w rossmanie? Jest ciężko. Jeśli sklep nie ma śluzy to wywalasz cały towar z metalowych boksów. Później musisz go wyłożyć na półki a nad stany zwieść na magazyn i odkładać z skanerem. On ci pokazuje gdzie dany towar masz odłożyć. A i są jeszcze ciężkie kuwety z których też trzeba rozłożyć towar. Ale idź spróbuj. Ja wytrwałam 3 lata. Przez moją kadencje wiele osób się przewinęło, często po 1-2 dostawach odpadały.

Fiutarix
Były pracownik

Pracowałem w zeszłym roku w okresie wakacyjnym. Nie mogę narzekać, wyplaty zawsze na czas, Pani z którą współpracowałem bardzo miła.

Ww
Pracownik

Pani Julia jest super koordynatorką, zawsze potrafi pomóc i jest bardzo miła. Polecam każdemu trafić na takiego sympatycznego i sumiennego koordynatora.

Pracownik work&Profit
Pracownik

Odnoście samej współpracy z agencją work&Profit nie mam dużych zastrzeżeń, jednak chciałabym aby kierownictwo które zrządza harmonogramem pracowników były bardziej pilnowane oraz aby brano pod uwagę uwagi pracowników work&profit, ponieważ pewna osoba która zarządza moim grafikiem Pani Agnieszka, nie ma pojęcia odnośnie wykonywanej pracy, ciężko jest z nią dojść do porozumienia, pomimo kilku próśb na dany temat nic się nie zmienia i Pani Agnieszka manipuluje swoimi pracownikami odnośnie przypisanych im godzin oraz powodów dlaczego jest tak a nie inaczej. Chciałabym jeszcze dodać że mimo tego że dane sklepu rossmann komunikowały mojej przełożonej abym częściej pojawiają się w danym sklepie nie dostawały konkretnej odpowiedzi i po prostu nie brała tego pod uwagę

Patryk
Pracownik

Pracodawca na medal. Wypłaty zawsze na czas, wytworzenie kadry świetnych koordynatorów, z którymi kontakt zawsze przychodzi z łatwością, nie ma niczego na siłę.

Ania
Pracownik

Polecam pracę w firmie WorkProfit. Wynagrodzenia są zawsze wypłacane na czas, kontakt na najwyższym poziomie, super ludzie. Grafik ustalany pod podana dyspozycyjnośc.

Mery
Były pracownik

Współpracuje z Agencją już dwa lata. Współpraca odbyła się bez żadnych problemów, a każda zmiana była wczesniej ustalan zemną. Każdy grafik był ustalony końcem miesiąca uwzględniając moje prośby o wolne.

Lukasz
Pracownik

Polecam pracodawce, naprawdę świetna współpraca, pieniążki zawsze na czas, jestem mega zadowolony ???? Polecam @Pracodawca

Kacper
Pracownik

Jestem zadowolony z naszej współpracy

@workandprofitgroup
Pracownik

Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy ????

Kiti
Pracownik

Polecam ! Grafik mogę pogodzić ze swoimi studiami dziennymi co myślałam, że nie jest możliwością. Kontakt w porządku, bynajmniej ja nie narzekam :) koordynatorki bardzo spoko ! wypłata zawsze na czas więc dziwią mnie poprzednie opinie szczerze mówiąc

8072
Pracownik

Pracuje dla tej agencji od dłuższego czasu i uważam że wszystko jest ok. Polecam współpraca jest na super poziomie

Łukasz
Pracownik

Minęło kilka naprawdę dobrych miesięcy wspólnej współpracy z Agencją Work & Profit, oraz z Panią Julią. Osobiście jestem naprawdę zadowolony, profesjonalne podejście z obydwu stron, wyrozumiałość oraz chęć pomocy na każdym kroku!

1
Mada
Pracownik

Współpracuję z panią Julią już ponad rok i nigdy nie mogłam wymarzyć sobie lepszej koordynatorki. Jest pomocna, miła i zawsze stara się pomóc. Wszystkie wiadomości są przejrzyste, a problemy czy nieścisłości są rozwiązywane w okamgnieniu. Polecam!

anonim
Inne

A inwentaryzacje będą zawsze bezpieczne? Chodzi o to, że piszą tu o tym, że jeden pracodawca mógł się wycofywać z zatrudniania i teraz to zastanawiam się czy którakolwiek z ofert może być bezpieczna. Z tego co piszą to wychodzi 32 zł brutto, dlatego się interesuje

Anonim
Były pracownik

Odradzam..przynajmniej biuro w Warszawie. Obiecują pracę i jej nie zapewniają.

anonim
Inne
@Anonim

Jeśli tak miałeś to powiesz mi z jakim stanowiskiem i przede wszystkim czemu? można zmienić osobę do obsługi? mam te ofertę właśnie do marketu budowanego u nas w stolicy, to ktoś z tego biura będzie to załatwiał, dobrze wiedzieć

Januzzi
Były pracownik
@anonim

@PN Oferta z marketu budowlanego (chodzi o sieć marketów budowlanych CASTORAMA dokładnie) została wstrzymana rekrutacja podobno w całej Polsce (w tym też w Gdańsku niestety). Zarząd CASTO zastanawia się czy w ogóle potrzebują pracowników zewnętrznych cz nie lepiej dać (jeszcze) większe obłożenie obowiązkami stałym pracownikom. Proszę więc pytać w siedzibie firmie CASTORAMA W-wie najlepiej (al. Krakowska 61 / 62 numer chyba).

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

  Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 287.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 263, z czego 203 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

  Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Przejdź do nowych opinii