Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
E. Nowy wpis

Brak słów

Eeenn Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś coś wie na temat kar umownych od tej firmy?

Januzi Nowy wpis
@Eeenn

@Eeenn Tzw. kary umowne są zapisane w umowie o dzieło lub zlecenie na drugiej str. (po treści umowy). Są one różne w zależności od stanowiska (inne dla kasjerów inne przy wykładaniu towaru w markecie a jeszcze inne np. dla pracownika linii produkcyjnej) i klienta zleceniodawcy użytkownika. Zleceniodawcą użytkownikiem jest zawsze APT Work & Porfit Sp.z.o.o. A klientem zleceniodawcą może być każda firma zgłaszająca zapotrzebowanie na pracowników. Jeśli zaś chodzi o kary, potrącenia finansowe od pensji konsultantów Work & Porfit Sp.z.o.o. to nie wiem jakie tam warunki w umowach zapisane mają.

Karol Nowy wpis

Przyjąłem się jako pracownik tymczasowy do pracy w lidlu by kontrolować ilość osób wchodzących do sklepu. Wybrałem sobie daną lokalizację i przyjechałem. Okazało się że jednak mam jechac na drugą lokalizację. Ok. pojechałem, przepracowałem dzień i przyszedłem na drugi dzień a tam okazało się że jest tam ktoś inny już i kierownik lidla powiedział mi, że mam jechać na trzecią lokalizację. Zapytałem go o co chodzi, powiedział że nie wie. Zadzwoniłem do pani, która mnie zatrudniała to pani tylko na mnie nakrzyczała i była niemiła i nie dążyła do tego by mi wszystko wyjaśnić. Zrezygnowałem tego samego dnia, w sumie żałuje że w ogóle to podpisałem bo umowa zrobiona ewidentnie pod pracodawcę, kary chyba za wszystko...

Tak2Nie
Januzi

W dn. 07.04.'20 nastąpiła awaria sieci tel.w Centrali agencji (tak piszą w aktualnościach na ich str. WWW) i kontakt miał być tylko poprzez adres e-mail. Czy od wczoraj możliwy jest już kontakt tel. do Centrali ? Zepsuł mi się smartfon (awaria głośnika wewnątrz , więc nie mam jak sam spr.; mam jeszcze tel. stacjonarny ale tam są nałożone limity rozmów). Proszę o pilną odp.

W&P
@Januzi

Dzień dobry, w dalszym ciągu nie mamy dostępu do sieci telekomunikacyjnej. Zachęcamy do kontaktu w formie email: (usunięte przez administratora) lub przez konto pracownicze.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zinni
Nazwa działu: Inwentaryzacja

Totalnie i bez skrupułów NIE POLECAM TEJ FIRMY. Obiecują wynagrodzenie po 7 dniach od zakończenia pracy, po czym odwlekają zapłacenie, dopiero po postraszeniu ich konsekwencjami prawnymi nagle decydują się wypłacic pieniądze jednak nie jest to taka suma jaką obiecywała Pani, z którą rozmawiałam o stawce. Wypłata jest po prostu żenująca. Harujesz A pożniej DOSTAJESZ (usunięte przez administratora) WyKORZYSTUJĄ BIEDNYCH NAIWNYCH LUDZI, A POŻNIEJ ODWLEKAJĄ PŁATNOŚĆ, PRZESTRZEGAM PRZED TĄ PRACĄ, I TYMI LUDŹMI. Była tez sytuacja gdzie chłopak przejechał 100km do tej pracy po czym został odesłany z kwitkiem. Pani która zajmuje się formalnościami jest niekompetentna i bez przerwy mija się z prawdą. NIE POLECAM!

Tak2Nie2
Nick

Będzie zabawnie jak zamkną granice i Ukraina nie przyjedzie...

Tak4Nie
@Nick

@Nick: Tzw. Ukraina lub inaczej Wschód do Polski już obecnie nie przyjedzie. Granice zamknięte są od zeszłego weekendu przecież. Może za pół roku pracownicy ze Wschodu przyjadą. A część firm (większość małych firm wg. mnie) z branży gastronomiczno-hotelarsko-turystycznej po prostu upadnie. Nie dadzą rady na bieżąco opłacić opłat i podatków nawet jak mają jakieś spore oszczędności (Janusze biznesu nie odkładają na tzw. czarną godzinę - która teraz wybiła - raczej).

Tak2Nie
Nick

Skąd taka wysoka ocena???

Tak4Nie

Januzzi

@Joanna chodzi Tobie o stałych pracowników agencji - młodszych i starszych rekruterów czy o pracowników tymczasowych , których ww. rekruterzy łowią i którym agencja (jako pośrednik) płaci za pracę ? Uściślij, proszę.

Tak2Nie1
Bellla
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam kobiety dzwigaja 25 kg worki szantarzuja zabranie z wypłaty 100 zł za buty biorą 50

Tak1Nie

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit, interesuje mnie praca jako Kasjer.

@Pytanie

W umowie (z tego co ją czytałem jest ujęta stawka za godzinę brutto). W umowie jest mowa o premii tylko uznaniowej (brak nieobecności i chęć do wyrobienia nadgodzin + wzorowa obsługa klienta wg. standardów danej sieci marketów spoż.) Standardowa umowa jak w innych APT w Polsce za to dołączony regulamin kar aż bije po oczach !! Brak chyba tylko kary za oddychanie !!!

Nick

Jak możliwa jest tak wysoka ocena przy tylu negatywnych komentarzach?

Tak3Nie1
osks115

nie polecam !!!!! pracowałam 2 tyg po 2 tyg napisała mi ze nie ma grafiku po 2 godzinach na pocztę przyszło mi zaświadczenie nie umiała pow wprost ze to koniec pracy oszukują z pieniędzmi i nie tylko ostrzegam wszystkich kto chce szukać pracy przez ta agencje (oszustów ) !!!!!

Tak6Nie1
Też rozczarowany
@osks115

Pracowałem parokrotnie przez tą agencję ale widzę że faktycznie dzieje się tam coraz gorzej najpierw obiecują pracę potem odmawiają potrafią odwołać zlecenie nawet w ostatniej chwili masakra ostatnio nawet problemy są z dodzwonieniem się do pani z którą rozmawiałem zawsze odebrała jakaś niekompetentna osoba chyba zrezygnuję ze współpracy z nimi

Tak2Nie2
ola
@Też rozczarowany

czy wypłacili panu całą wypłatę ? czy (usunięte przez administratora) potracili i wypłacili mniej ? mi mieli wypłacić 1331 a teraz się dowiaduje ze wypłaca mi tylko 1077

Tak2Nie1
Dominika
@ola

A skąd taka zmiana? Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać tę kwestię z Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Szkoda, że nie napisałeś nic o samej pracy, na jakim stanowisku pracowałeś, czy polecasz.

ooolx
Nazwa działu: Finanse
@Dominika

nie polecam ludzie chamscy.praca jak praca są lepsze da gorsze ale każdy z nas człowiek pracuje żeby mieć wynagrodzenie mnie oszukali i żałuje ze nie podalam tej sprawy nigdzie dalej

zadowolona
@osks115

Hej, zaświadczenia spływają po każdej zakończonej umowie, co nie oznacza, że kończą z Tobą współpracę. Te zaświadczenia są ustawowe. Jak chcesz nadal pracować to zgłaszasz koordynatorce chęć pracy a ta wystawia Ci kolejną umowę jeśli ma jakiś grafik. Ja pracuję tylko wtedy jak mogę, a też nie zawsze mają grafik, co nie zalezy od nich tylko od marketu w którym chcesz pracować

Stolny
Użytkownicy czekają na odpowiedź 226 dni.

Która to pani była?

Ona
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy przez tą agencje. Oszukują z kasą ale żeby pobierać 12 zł z wypłaty są pierwsi. Jeśli chodzi o wypłatę to ciężko maja wypłacić za moją pracę, oszukują, brak kontaktu z kobietą. Najlepiej sms, nie odbiera, nie oddzwania albo odzywa się za kilka dni. Obiecują pracę po czym miesiąc się popracuje a potem na bruk.

Tak3Nie1
Aneta
@Ona

Możesz napisać, w jakim konkretnie miejscu i na jakim stanowisku pracowałaś za pośrednictwem Work&Profit? Na co zwrócić uwagę podpisując z nimi papiery?

@Ona

Fakt pobierają 12 zł ale z tego idzie na ubezpieczenie od NNW... wszytsko jest napisane na koncie pracowniczym!

może zależy z która panią, z moją kontak na 5+

TakNie

Ja osobiście polecam. Moja koordynatorka pomocna, kasa na czas, stawka jak w każdej innej agencji...

ULIK

Podpowiedzcie czy mają również prace we Francji i jak się tam pracuje?

Klaudia
Nazwa działu: Handlowy

Jeśli chodzi o moją współpracę z agencją work&profit nie mam nic do zarzucenia. Pani z która się kontaktowalam przedstawiła mi wszystko i rzeczywiście jak powiedziała tak było. Wypłata w terminie, stawka taka na jaką się umawialismy. Jeśli chodzi o mnie polecam :)

Nel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy ktoś wie może jak się z tą agencją pracy rozliczyć?!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 291 dni.

Czy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit są szkolenia zewnętrzne?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit