Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 3 kwietnia

Jan P.

Polecam współpracę z firmą, Pan Paweł bardzo miły i przyjazny człowiek można się dogadać każdej sprawie

Żaneta O

Jako opinie na temat agencji mogę wypowiedzieć się, rzetelna firma, zawsze pieniążki na czas. Wspaniała atmosfera, to wszystko dzięki wspaniałemu koordynatorowi Pawłowi! Mega sympatyczny człowiek, zawsze pomógł w trudnych sytuacjach! Wprost stworzony to tego stanowiska! Polecam Pana Pawła! Paweł zostań z Nami!

Kierownik zmiany

Dobra robota, agencja też dobra no i pan Paweł!. Pracowałem rok ale już nie pracuje, wystarczy powiedzieć że było warto. Polecam tego allegrowicza

Tak

Tak

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
A

Dzięki firmie WorkProfit podjęłam pracę w okolicach Frankfurtu nad Menem. Początkowo współpraca nie układałam się korzystnie. Z czasem jednak emocje opadły i w momencie pojawienia się "normalnego" koordynatora Pawła, wiele spraw zostało rozwiązanych i wyprostowanych. To on w wielu przypadkach stawał murem za pracownikami i pomagał im w wielu niezrozumiałych dla nich sprawach. PAWEŁ NIE OPUSZCZAJ NAS!!!

P

Zbyt dużo negatywnych opinii. Nie mam pojęcia skąd. Pracuje rok. Warunki mieszkaniowe są dobre, praca super(świetna atmosfera, empatia ze strony brygadzistów pracowników. Wporządku pieniądze. Bardzo dużym plusem jest fakt że firma załatwia i opłaca mieszkanie. Na koniec najważniejsze. Najlepszy koordynator dostępny 24/h. Świetny człowiek. Po prostu ludzki. Wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi. Nigdy nie miałam tak pozytywnych odczuć do agencji pracy, wszystko dzięki koordynatorowi.... #wracaj Paweł. Knuspr Frankfurt za Tobą tęskni!

Iuy

Czy zdarza się, że agencja bez słowa potrafi nie przedłużyć umowy i trzeba dopytywać się o zaistniałą sytuację?

@Iuy

Tak, zdarza się. Nie wiem czy w przyp. agencji pracy tymczasowej Work&Profit akurat ale tak było kiedyś jak pracowałem przez Grupę Progres (Progres HR).

beti

Czy do tymczasowej pracy w Rossmann potrzebna jest książeczka sanepidowska?

@beti

Nie wiem jak jest w marketach drogeryjnych niemieckiej sieci Rossmann (czerwony koń w logo; czarny to Ferrari he he) ale wydaje mi się, że książeczka SANEPiD-u jest jednak potrzebna jak w każdym przyp. obrotu żywnością. W tych sklepach jest w ofercie żywność na sprzedaż choć w mocno ograniczonym zakresie (przekąski, batoniki, wody i dobre jakościowo alkohole [wina] nawet !). Najlepiej spytaj swej koordynatorki lub ewentualnie kogoś z kierownictwa wybranego sklepu.

Pop

Jak wygląda kwestia potrąceń za nieobecność? Trzeba im płacić czy potrącają z pensji?

Pop
@Pop

W sensie czy ja im muszę wpłacać tę karę czy przy najbliższym zleceniu zostanie potrącona i nie muszę im płacić?

Brak słów.Więc krótko.Z czystym sumieniem nie polecam.Jedno wielkie (usunięte przez administratora).Żadnych pozytywów odnośnie tej pseudo firmy i ich koordynatorek.Tragedia!

Iwona

Pracowal w tej agencji 8 miesiecy , agencja bardzo dobra , nardzo mile i pomocne panie koordynatorki , wyplata zawsze na czas polecam kazdemu prace w tej agencji

Kazimierz
@Iwona

Jakbyś jeszcze mogła dodać na jakiej byłaś umowie? Miałaś zlecenie czy normalną umowę o pracę zawartą na 8 miesięcy?

Stef

Dzień dobry. Chciałem zapytać Was o taką rzecz. Jestem na dostawach w Rossmann przez Worka. Mam w harmonogramie czas pracy w dzień dostawy np. 5 godzin. Czy kierowniczka lub pracownica z Rossmanna może mi w trakcie dnia uciąć godziny?

Lixxa2

Nie polecam współpracy z tą firmą. Zostałam (usunięte przez administratora),wypłacono mi mniejsza czesc pieniędzy niż powinno byc. Obiecują elastyczny grafik podporządkowany do własnych potrzeb,nie biorą zdania pracowników,robią wszystko tak,żeby im bylo wygodnie. Z moja koordynatorka mialam bardzo słaby kontakt zazwyczaj to co ja jej pisalam odczytywała na kolejny dzien czasem tez i dluzej. Omijać szerokim łukiem!!!!

Julka

Witam. Czy posiada ktoś informacje kiedy Work&Profit przejmie już do końca wszystkie sklepy Rossmann w całej Polsce? W tym momencie większość Rossmannów obsługuje już WorkProfit, w kilku mniejszych miastach jest jeszcze Gama (w tym w moim), która podobno w ostatniej chwili zwalnia ludzi i straszy ich jakimś zakazem pracy w innej agencji. Jakby ktoś miał jakieś informacje kiedy WorkProfit przejmuje resztę Rossmannów to byłabym wdzięczna.

Kazimierz
@Julka

No chyba jak jest przejęcie sklepów to razem z personelem. W innych miejscach jak to się odbywało? Też zwalniali żeby potem wznowić rekrutacje? Słyszałaś coś o tym?

@Kazimierz

Z tego co się dowiedziałam, to agencja Gama zawiera w umowie klauzulę zakazu konkurencji, polegającą na tym, że przez 6 miesięcy nie możesz podjąć pracy w innej agencji obsługującej Rossmanna. Kara za złamanie tego zakazu to chyba 10tys. Dlatego chociażby dwie moje koleżanki po otrzymaniu wypowiedzenia z Gamy, mimo chęci dalszej pracy w Rossmannie, nie zaryzykowały i nie przeszły do WorkProfit. Po przejęciu danego sklepu przez WorkProfit ten wznawia rekrutację, jeśli osoba chce od razu bezpośrednio przejście z jednej agencji do drugiej, to robi to tylko na własną odpowiedzialność.

Wieslaw55

Rossmann ma też Jobman

@Wieslaw55

Zgadza się, ale Work przoduje w ilości przyjmowanych sklepów

Sebastian
@Julka

Ale zdajecie sobie sprawę, że zapis o zakazie konkurencji jest nielegalny? Żyjemy w wolnym kraju i nie mają prawa nam zabronić pracować tam gdzie chcemy

@Sebastian

Niestety, ale przy umowach zlecenie tego typu zapisy mają moc prawną. Moja znajoma była u dwóch prawników z tą sprawą. Umowa zlecenie nie podlega pod kodeks pracy, więc obowiązują inne przepisy, a właściwie ich brak. Zresztą z tego co się dowiedziałam to w Worku też jest zapis o zakazie konkurencji na pół roku, więc to samo co w Gama.

Zinni

Totalnie i bez skrupułów NIE POLECAM TEJ FIRMY. Obiecują wynagrodzenie po 7 dniach od zakończenia pracy, po czym odwlekają zapłacenie, dopiero po postraszeniu ich konsekwencjami prawnymi nagle decydują się wypłacic pieniądze jednak nie jest to taka suma jaką obiecywała Pani, z którą rozmawiałam o stawce. Wypłata jest po prostu żenująca. Harujesz A pożniej DOSTAJESZ (usunięte przez administratora) WyKORZYSTUJĄ BIEDNYCH NAIWNYCH LUDZI, A POŻNIEJ ODWLEKAJĄ PŁATNOŚĆ, PRZESTRZEGAM PRZED TĄ PRACĄ, I TYMI LUDŹMI. Była tez sytuacja gdzie chłopak przejechał 100km do tej pracy po czym został odesłany z kwitkiem. Pani która zajmuje się formalnościami jest niekompetentna i bez przerwy mija się z prawdą. NIE POLECAM!

Praciwnik
@Zinni

Zlodzieje I kombinatorzy zeby tylko kare 100zl nalozyc.24 godz przed praca mozna zrezygnowac z dnia pracy,a oni informuja 8 godzin przed inwentaryzacja gdzie to bedzie I ile godzin bedzie to trwalo.Praca bedzie po drugiej stronie miasta I skonczy sie o 3,4 rano a jak ty wrocisz to juz nie ich brocha a zrezygnuj to nie zaplaca za poprzedni dzien.By wczesniej powiedzieli 24 przed to nie,lepiej jak juz nie mozna zrezygnowac,ewidentnie chca sobie jeszcze dorobic,dziady I zlodzieje

Januzi
@Praciwnik

@Praciwnik Jeśli chodzi o inwentaryzacje (zwłaszcza te pod rząd np. 2 nocki) trzeba wiedzieć na co się decyduje po prostu. Jak wiesz, że nie jesteś już młody i fizycznie lub psychicznie nie dasz rady w taki sposób pracować to po prostu nie decyduj się na to. A że trzeba powiadamiać na co najmniej dobę przed jest akurat logicznie uzasadnione. Chodzi o to by inni chętni na daną inwentaryzację mogli zamiast Ciebie zarezerwować miejsce i pracować. Desperatów i tzw. naiwnych jeleni, którzy godzą się na każde warunki pracy byle by mieć co zjeść lub wychlać nigdy nie brakowało (choć obecnie większość boi się zakażenia jednak, więc chętnych jakby mniej). Ja raz nie pojechałem na następną nockę i wypłatę dostałem jednak. Tylko później ochrzan słowny od koordynatorki otrzymałem. W sytuacjach awaryjnych wystarczy wysłać głupi SMS (i dodatkowo e-mail na adres Twego koordynatora jak masz smartfona).

Taki sobie
@Zinni

Popieram i nie polecam obiecali załatwić sprawę między nimi a komornikiem żeby synowi nie zabierał całej wypłaty ale stało się inaczej to byli bardzo zadowoleni i nie widzą przeciwskazań żeby oddać komornikowi całość jego wynagrodzenia a on został beż środków do życia

sw
@Januzi

Wypłata na czas a rezygnacja musi być z odpowiednim wyprzedzeniem bo na to miejsce musi być zatrudniony ktoś inny.

@Zinni

Zgadza się odkąd wysłałam dokument o godzinach pracy minął tydzień i nic .Nie polecam

@sw

@sw Musi to na Rusi a w Polsce jak to chce. Szczęśliwie ni jesteśmy jeszcze Koreą Północną ale powoli zmierzamy w kierunku Białorusi Łukaszenki niestety. Nigdy nie miałem problemu z powiadomieniem o mej nieobecności (z wyjątkiem 07.12.'21).

@Zuza

Zuza Ja polecam za to. Przynajmniej za inwentaryzacje. Wypłata w przeciągu 3-4 dni od daty zlecenia. Nie polecam za to pracy w sieci MAKRO Cash&Carry przy wykładaniu towaru. Wypłata miała być dopiero ok. 21 następnego m-ca a dostałem ją z opóźnieniem 4 dniowym, bo sz. pani kierownik działu kadr w sklepie nie mogła niby znaleźć moich kart zleceniobiorcy. I to mimo, że codziennie je wypełniałem i dawałem kierownikowi działu do podpisu; kadry miały w moją kartę wgląd !!! (usunięte przez administratora) tam mają niezły, ech.

@Januzzi

Ja byłam w listopadzie na iwenteryzacji pierwszy raz nikt mi nie powiedział że muszę wysłać godziny pracy w których pisałam dzwoniłam i za jakiś czas dopiero pani powiedziała że mam poprawić godziny .Moja tydzień a kasy nie ma .brak słów nigdy już nie pójdę na inwentaryzacjie

@Zuza

Zuza Po pierwsze nigdy nie mów nigdy jeśli chodzi o remanenty. Jak brak kasy przyciśnie (przy obecnej drożyźnie i podwyżkach podatków to wręcz pewne wg. mnie) to pójdziesz. W końcu to tylko jedna nocka (ewentualnie 2 nocki pod rząd są czasem). Trzeba następnym razem od razu wchodzić na konto pracownika i spr. czy są zmienione godziny na karcie zleceniobiorcy. Jeśli nie są to należy dzwonić do centrali firmy (chyba, że mieszasz w Bielsku-Białej) i Twojej koordynatorki i pytać się kiedy będzie można pobrać ww. kartę by wydrukować ją, podpisać i w formie fot./skanu wysłać do agencji. Ja z reguły dostaję wypłatę max. tydzień od daty wysłania (najczęściej 3-4 dni po wysłaniu).

@Januzzi

Wiesz raczej nie pójdę mam prace a poszłam dla tego żeby sobie dorobić .A bo za tym to są jakieś jaja tydzień czekam na wypłatę ????

Keri
@Zinni

Zdarzyła mi się bardzo podobna sytuacja oraz została na mnie nałożona kara umowna z niewiadomych powodów. Śmiech na sali. Kompletnie nie polecam tej firmy nikomu

Tomasz
@Zinni

Masz racje fatalna firma omijać szerokim łukiem.

niedoszły na szczęście pracown
@Zinni

P. Katarzynę S.z tej agencji najwidoczniej przewyższa wiedza kandydatów dot. warunków zatrudnienia bo jej mądrość zawodowa nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytanie- brak kwalifikacji? Nie polecam szczególnie z uwagi na żądanie w kwestionariuszu podania pewnych danych zdecydowanie przedwcześnie przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy.

@Zinni

Bo sama dałam sie nabrac oszukuja z godzinami wypracowanymi,do tej pory nie zapłacili mi za grudzien,mało tego jeszcze za Lipiec mi nie zapłacili.Totalnie olewaja ludzi.

@Panna

Szanowna @Panna To, że od Nowego Roku olewają ludzi (odpisują mi na SMS-y po 3-4 dniach ostatnio a jeszcze w XI ub. roku odpisywali max. po 3/4 h od wysłania !) to prawda. Ale żeby czekać na wypłatę od lipca ub. roku to nie wierzę. W agencji pracy Jobman Group (sorry za lokowanie produktu innej agencji pracy) musiałem walczyć o wypłatę aż 1,5 m-ca ale sam sobie jestem winien niestety i do nikogo pretensji nie mam (podałem przez pośpiech zły numer konta bankowego). Od tego czas zawsze sprawdzam czy nr konta jest właściwy.

Paulina

Najgorsza współpraca jaką miałam do tej pory. Dobra współpraca z Sz. P ,, kierownik,, Sandrą Majewską jest nie możliwa. Na pierwszej rozmowie tradycyjnie naobiecywane gruszki na wierzbie, zapewnienia dobrej współpracy a w rzeczywistości problemy z grafikiem co tydzień oraz obrabianie d*upy za plecami. Jeśli to czytasz Sz. P. ,, kierownik,, , to nie ,,z nami jest coś nie tak,, tylko z Tobą ;) Sprawa naszej współpracy zostanie nagłośniona, ponieważ takiego braku szacunku oraz mobbingowania pracowników nie toleruje i nie pozostawię tego bez echa. Dodam jeszcze że gdybym nie zadzwoniła zapytać o grafik na nowy miesiąc nie dowiedziałabym się że już nie pracuje. PS: Ładne podtarcie sobie szanownych czterech liter pracownikami na okres świąteczny :)

Włodziu Koordynator
@Paulina

Mówisz o koordynatorce Worka czy kierowniczce Rossmanna w którym pracowałaś? Generalnie za grafik, ilość przyznanych godzin itp odpowiada kierownik sklepu na którym pracujesz, koordynatorka nie ma na to wpływu i nie ma nic do gadania, jej zadaniem jest tylko przekazać informacje od kierowniczki dalej, czyli do ciebie. Z twojego postu zrozumiałem i wnioskuję, że problem był w kierowniczce drogerii Rossmann, bo tam z reguły jest mało precyzyjny grafik. Nie ty pierwsza nie ostatnia narzekasz na pracę w drogerii. Rossmann ma problemy żeby szanować swoich pracowników, a co dopiero z firm, agencji zewnętrznych.

Kacper
@Włodziu Koordynator

Nie przyjacielu, nie masz racji co do przypadku naszej współpracy z Panią KIEROWNIK Sandrą M. Nie raz dostawaliśmy zj**y za nie stosowanie się do jej grafiku a stosowanie się grafiku, który na jeden tydzień w miesiącu pracy ustaliła kierownik sklepu. Kierowniczka sklepu Rossman to całkiem przyzwoita osoba, natomiast niekompetentna koordynatorka, która wyżej (usunięte przez administratora) niż d*pę ma, nie jest za grosz skłonna do porozumień czy jakiegokolwiek kontaktu. ( Po nockach potrafiła dzwonić do pracowników około godziny 9/10 gdzie ludzie pracujący na nocki zazwyczaj o takiej porze śpią. Pracę z dziewczynami w Rossman w Wodzisławiu mogę spokojnie polecić natomiast od tej agencji trzymać się tak z daleka jak to możliwe.

@Włodziu Koordynator

Mówię o P Sandrze M która w SMS-ach do mnie wyrażała się o sobie jako ,,pani kierownik,,. Osobiście uważam ze do kierownika to jej bardzo daleko ale jeśli chodzi o Panią kierownik z Rossmana w Wodzisławiu w którym pracowaliśmy z Kacprem to jest to bardzo odpowiedzialna oraz godna szacunku osoba, z dziewczynami z Rossmana również nam się bardzo fajnie współpracowało. Jeśli chodzi o agencje to jeszcze raz powtórzę, PSUJECIE SOBIE RENOMĘ TAKIMI OSOBNIKAMI JAK PANI ,,kierownik,, SANDRA M.

@Kacper

Jeśli chodzi o zachowanie P. Sandry M. mogę spokojnie powiedzieć ze nie ma za grosz taktu. Gdy chciałam skontaktować się z Panią Sandra odnośnie grafiku oraz pieniążków, dostałam informacje że Pani Sandra również ma męża, dom i dzieci i nie będzie siedziała przy pracy cały czas. Najlepsze jest w tym wszystkim to że jeśli wszystko było jasne od razu i nie byłoby żadnych problemów to nie kontaktowałabym się ponownie. Wiec jeśli nie dajesz rady na swoim stanowisku pracy to po prostu się go nie podejmuj i zaoszczędź innym problemu i sobie :) Dodam jeszcze ze przez nie kompetencje naszej Szanownej Pani kierownik Sandry, dziewczyny w Rossmanie miały cały czas (usunięte przez administratora) w grafiku a my bardzo często nie wiedzieliśmy jak pracujemy lub do której pracujemy. Były również sytuacje że przyszłam do pracy i ładnie mówiąc pocałowałam klamkę i wróciłam do domu. Tak wyglądała moja pewna praca w agencji WorkProfit.

Włodziu Koordynator
@Kacper

Pracowałem jako koordynator w tej agencji i proszę przeczytać jeszcze raz mój poprzedni komentarz. Koordynator nie ma wpływu na grafik ustalany przez kierownika sklepu. Koordynator jest tylko pośrednikiem między pracownikiem a kierownikiem sklepu. Co nie zmienia faktu, że opisane przez państwa sytuacje są przekroczeniem zasad. Jeśli państwo stosowaliście się do grafiku kierownika sklepu, a koordynatorka narzucała swoje wytyczne i miała z tym problem, to przekraczała swoje kompetencje. Niestety w mojej pracy na ogół zdarzało się, że to kierownicy Rossmanna robili zbyt częste roszady w grafiku, a pracownicy Worka mieli do mnie pretensje, że odwołuje im zlecenie albo zmianie ulegają godziny pracy. Proponuje zgłosić wymienione sytuacje centrali.

Papper
@Paulina

Ja tam nie mam problemów z panią Sandrą, każdą sytuację da się załatwić od ręki, kontakt jest zawsze , a pracę dostałem też z polecenia więc nie zgadzam się. Administrator pozwala na taką pisownie? Widocznie miała nosa żeby nie przedłużać umowy z człowiekiem który obsmarowuje ja publicznie i to z obu stron. Zachowanie conajmniej na poziomie przedszkola

Wojo
@Paulina

To chyba nie o tej samej pani Sandrze mowa :D ja bez problemu i tygodniówki dostałem i pracuje tak jak mi pasuje , za to głośno jest na Wodzisławiu o takiej dwójce delikwentów która na Karuzeli chciała sobie ustawić każdego pracownika pod siebie. Ja bym tego szczekania na serio nie brał , (usunięte przez administratora). A pieniążki są zawsze na czas

Madiii
@Paulina

Pani Sandra jest jedną z nielicznych osób, które są w stanie o każdej porze odebrać telefon i mimo swojego prywatnego życia zająć się pracą. To też człowiek i szanujmy się, gdy mamy wyznaczone 8h w pracy to Pani Sandra także... Uciekanie w opiniowanie kogoś w Internecie to chyba największy przejaw tchórzostwa, ponieważ takie sprawy dorośli ludzie załatwiają między sobą. Polecam postawić się na miejscu danej osoby, szanujmy się ludzie, bo nigdy nie będzie spokoju na świecie, gdy będziemy żyli nienawiścią.

Cwany
@Paulina

(usunięte przez administratora)to poważne oskarżenie, jeżeli będzie wiedziała jak to ugryźć może was posadzić o pomówienie a sądząc po języku- z twoją główka daleko nie zajedziesz

@Wojo

Ja tam pracowałam i nikt mi o tygodniowkach nie powiedział tylko wypłata po 15tym,do tej pory za Listopad i grudzien mi nie zapłacili i jeszcze jakies wymyslaja kary ,kradna pieniadze Twoje które zapracowałam.Nie Róbcie tego błedu i nie pracujcie w tej firmie ~Work Prow.

Weronika

Polecam współpracę z firmą, jak najbardziej dobry kontakt z koordynatorka Sandra M, można się dogadać dosłownie w każdej sprawie

WTF
@Weronika

Czyżby sama pani Sandra odpowiadała na zarzuty? ????

@Weronika

Mozna sie dogadac jedynie jak potrzebuja kogos na sklep,tacy milutcy,a jak przyjdzie do wypłary to juz nie sa milutcy,olewaja totalnie okradaja z Twoich zarobionych pieniedzy

Kategorycznie odradzam pracę z Work&Profit. (usunięte przez administratora) naciągają naiwnych ludzi, nie wypłacają całej pensji. O wypłatę trzeba wręcz walczyć, a i tak grosze dostaniesz. Przydzielono mi inną lokalizację wykonywania zlecenia niż ta o jaką prosiłam przez co musiałam jechać na drugi koniec miasta. Później mijał czas, a zarobionych pieniążków nie było, gdy się upomniałam okazało się, że muszę się logować na ich stronę, coś tam drukować, wypełniać, skanować, a następnie znowu odsyłać. Jako, że nie posiadam drukarki musiałam prosić o pomoc koleżankę, wycieczka do niej z tym wszystkim zajęła mi 3h. Później wreszcie dostałam wypłatę, ale okradziono mnie na 145zł, których mimo prób już nie odzyskałam. Wyszło na to, że pracowałam na NOCKI za mniej niż minimalną krajową. Jesteście obrzydliwi.

Pathi

Dzień dobry czy pracując w Rossmannie na umowę zlecenie w work&profit mogę podjąć pracę w Rossmannie doszly mnie słuchy, że jeśli pracuje w worku na nocne zmiany to przez pół roku po nie mogę być zatrudniona w Rossmannie?

@Pathi

Pracuje aktualnie w rossmannie z Work&Profit i też dziewczyny z pracy powiedziały mi że jakbym chciała zawrzeć już normalną umowę z rossmannem a nie z firmą zewnętrzna to musiała bym nie pracować pół roku i dopiero mogłabym ...jest to dla mnie całkiem bezsensu

Paula

Pani Sandra jest moja druga koordynatorka z którą miałam przyjemność pracować, wcześniej to była pani Agata i złego słowa nie dam powiedzieć na obydwie. Od samego początku pracuje mi się tutaj dobrze, koordynatorki uwzględniają fakt że się uczę, nigdy nie miałam problemów z kontaktem , polecam zarówno współpracę z paniami jak i firmą, jedna z nielicznych która oferuje pracę na naprawdę dobrych i godnych warunkach

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 201 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit