Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Kacper

Totalnie, ale to totalnie odradzam współpracę z koordynatorką Panią Sandrą Majewską. Rossman, Wodzisław Śląski karuzela. Osoba fałszywa, nie komunikatywna, totalne zero uważające się za KIEROWNIKA. Moja śmieciówa została rozwiązana z dnia na dzień. Jako firma psujecie sobie renomę takimi osobami jak Pani Kierownik ????

Paulina
@Kacper

Zgadzam się z tą opinią! Niekompetencja oraz brak szacunku przeważa we współpracy z ,, Panią kierownik,,

Kacper
@Paulina

Pani Sandra M. Nie ma za grosz szacunku dla swoich pracowników. (usunięte przez administratora)

Biały
@Kacper

Od razu widać że komentarze dodawane są tylko w jednym celu, żeby zaszkodzić koordynatorce . Co ona wam takiego zrobiła ze atakujecie ja tak z dwóch stron? Ja nie miałem ani razu problemu o których jest tu napisane , przecież tego typu pomówienia mogą Ci narobić więcej problemu niż jej samej. Ja współpracuje z workiem i panią Sandrą już od kilku miesięcy i nigdy nie zdarzyło mi się żebym musiał interweniować w taki czy inny sposób. Tak ona jak inne koordynatorki nie mają po dwóch-trzech pracowników tylko setki i niedomówienia mogą się przydarzyć, ale nigdy ani pani Sandra ani poprzednia koordynatorka nie dała mi powodów do tego żebym poczuł się gorszy, kiedy bym nie zadzwonił to odbiera , zawsze odpowie na każde pytanie , a firma jest rzetelna i nie sądzę żeby zatrudniali osoby nieodpowiednie. Ja jestem zadowolony ze współpracy a ty człowieku weź się zastanów . Ja sam nie chciałbym pracować z ludźmi z chlewem zamiast języka. Żałosna próba

Zaneta 84
@Paulina

Nie zgadzam się z żadną opinia na temat pani Sandry Majewskiej.Wspolpracuje z nią już od pewnego czasu i uwazam,że jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Bardzo szczera, uczciwa i kompetentna osoba, która zawsze dotrzymuje danego słowa i zawsze można we wszystkim na nią liczyć.

Wera
@Kacper

Pani Sandra popsuła sobie renomę zatrudniając kogoś takiego jak ty , wieje od ciebie (usunięte przez administratora) i od razu da się odczuć że razem z tą laska co sobie przytakujecie z pewnością razem pracowaliście i fakt że nie przedłużyła z wami umowy było najprawdopodobniej najlepsza rzeczą jaką mogła dla siebie zrobić. Piszesz że jest fałszywa a tymczasem piszesz na nią takie paskudne rzeczy między obcymi sobie ludźmi, toz to szczyt góry zwanej obłuda... Pani Sandro - proszę nie brać tego do siebie, mnie się z panią bardzo dobrze pracowało , nie życzę pani takich ludzi jak ci powyżej , nie warto się denerwować przez takie elementy

Agnieszka
@Kacper

Nie zgodzę się z tą opinią. Od początku bardzo dobrze rozwijała mi się współpraca z Sandrą. To osoba miła, pomocna, wyrozumiała, zawsze ma dla człowieka dobre słowo.

Wieslaw55
@Biały

Myli się Pan pracują studencki dla studenta Kierowniczka /Kordynaotr sklepu nie ma prawa jej jemu zwracać uwagi Tak samo chowani bez stresowo mama nigdy nie krzyczala a tu ktoś zwraca uwage krzyczy

Maria
@Agnieszka

ciekawa jestem z czego mogą takie rozbieżności w zdaniach wynikać. Gorszy okres po prostu lub jakieś zróżnicowane preferencje? Ile osób jednocześnie tutaj te Panie obsługują? Może faktycznie czasami jest za dużo na raz?

Włodziu Koordynator
@Maria

Rozpiętości mogą wynikać z tego, że jeden koordynator potrafi ogarniać kilkanaście, kilkadziesiąt Rossmannów w dużych miastach typu Kraków, Katowice, więc faktycznie czasami jest za dużo na raz i nie sposób do wszystkich odpisać, oddzwonić. Wynagrodzenie również nie zachęca do pracy po godzinach, a często zdarzało się że kierowniczki sklepów potrafiły po nocach wydzwaniać że jakiś pracownik nie dotarł na nocną dostawę. Być może pani Sandra miała do ogarnięcia kilkadziesiąt sklepów i kontakt z nią był utrudniony, a czym kolwiek sporo ludzi piszę tutaj o jej niedociągnięciach.

@Maria

Ta dwójka Kacper i Paulina to para która pracowała przy dostawach. Nie została im przedłużona umowa i tak jak się odgrażali tak zrobili- że napiszą wszędzie i każdemu , oczywiście po weryfikacji wszystkich faktów - bzdury i pomówienia , które nie powinny parce ujść na sucho . Ewidentnie totalny brak szacunku i nienawiść bije z tych komentarzy. I nie uważam żeby to była kwestia rozbieżności - oni we dwoje pracowali razem a napisali jako dwie osobne osoby żeby siła rażenia była większa , ww koordynatorka nie miała podobnych historii z kimkolwiek

Biały
@Wieslaw55

A kto mówi o krzyczeniu i upominaniu?

Pati
@Włodziu Koordynator

Sporo ludzi ? Jak dla mnie są to dwie w kółko te same osoby (niedociągnięcia w tak parszywy sposób widzą tylko "Kacper" i " Paulina" o ile imiona są prawdziwe) , na pana miejscu nie zabieralbym głosu skoro widzi pan tylko to co chce widzieć. Z reguły ex pracownicy danej firmy dolewają tylko oliwy do ognia , poniżej jest gro osób które ww panią koordynator popierają , więc jeżeli nie ma pan nic więcej do roboty poza mieszaniem między ludźmi radzę znaleźć sobie jakieś hobby

Włodziu Koordynator
@Pati

Wypisuje Pani głupoty i bezpodstawnie mnie atakuje. Proszę jeszcze raz ze zrozumieniem i chłodną głową przeczytać co napisałem. W żadnym komentarzu osobiście nie oceniłem pracy i osoby Pani Sandry. Dwukrotnie podkreśliłem, że jeśli ma ktoś jakieś uwagi do pracy koordynatora to niech zgłosi centrali. Jeśli tylko dwojga ludzi zgłasza uwagi, a reszta jest zadowolona ze współpracy z ww Panią Sandrą to tylko się cieszyć.

Iza

Polecam współpracę z panią Sandrą M. na terenie Żor i okolic, bezproblemowa, miła i uśmiechnięta kobieta dla której nie ma sprawy problemowych , jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktokolwiek z moich kolegów i koleżanek z dostaw na nią narzekał. Natomiast współprace z sama firma oceniam na pozytywną, wypłata zawsze jest na czas , jako dodatkowa praca jak dla mnie super

Wika

Ja bardzo polecam współpracę z agencją, jestem studentką a pani Sandra zawsze dopasuje mi zmiany pod moją dyspozycyjność , jak jest problem i do niej pisze lub dzwonie , odpowiada "ogarniemy to" , sklepy do których chodzę też bardzo ciepło mówią o współpracy z firmą.

Dominik

Nie polecam tej agencji , osoba która zajmuje się sprawami komorniczymi obiecała synowi że nie da komornikowi całej jego wypłaty ze komornik musi zostawić ponad 1900zl miała tylko napisać że to jest jego jedyny dochód a napisała całkiem co innego syn został bez środków do życia . Pani Aniu jeżeli pani to czyta to jak się pani czuje kiedy młody człowiek nie ma na chleb , odradzam i będę odradzać z wami współpracy UWAŻAJCIE LUDZIE TA AGENCJA (usunięte przez administratora) LUDZI PRACOWAŁEM MIALEM PEŁNY ZUS LEKARZ WYSLA L4 NA TYDZIEŃ Z JA SIĘ DOWIADUJE ZE JA WOGOLE WYPŁATY NIE DOSTANĘ BO JAKIEŚ ZJEBANE (usunięte przez administratora) KARE NAKŁADAJĄ I BIORĄ DO WŁASNEJ KIESZENI PIENIĄDZE A CZŁOWIEK ZADUPCAL PO TO BO RODZINĘ MA I MUSI JA UTRZYMAĆ....... (usunięte przez administratora) UWAGAUWAGA UWAGAUWAGA NAPRAWDĘ NIE DAJCIE SIĘ NAMOWIC I WYKORZYSTAĆ NA PIENIĄDZE. POZDRAWIAM

Olga
@Dominik

No wiesz, nie każdy ma komornika jednak więc to chyba nie jest sytuacja która każdego powinna odstraszać. No i z tego co piszesz to chyba była pomyłka tej pani, tak? Jaka była reakcja jak się dowiedziała że popełniła błąd? Odkręcili to?

Ona
@Dominik

Nie ma czegoś takiego że pani od komorników nie da całej wypłaty komornikowi. Dla laików może się to wydawać oczywiste ale takie nie jest. Jeżeli syn unikał komornika i nawet nie napisał oświadczenia że to jego jedyny zarobek to miał prawo zabrać wszystko, a firmie nic do tego bo MUSI zastosować się do pisma komorniczego i zatrzymać tyle ile komornik rzada. Nie obwiniajcie spółek za swoje długi!!!

wieslaw
@Dominik

TAK tylko po warunkiem że Pani syn będzie brał wynagrodzenie co tydzień syn powinien o tym wiedzieć

Tak

Tak

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Daria

Abslutnie nie polecam Koordynatorka Agnieszka Z nie wyrozumiała ciężki kontakt omijajcie szerokim łukiem

Witam Pracowałem z agencją work profit do konca nie polecam z wlaszcza Pauliny Rakowskiej; ta osoba się nie nadaję na korynatora; nigdy nie obiera telefonu; chyba że coś potrzebuję; dramat wysyła się dyspozycyjność to nie daje zmian; tego samego tyczy się Agnieszki Zajac jest kordynatorem regionalnym ale bardzo nie kompenentna osoba; zastanawiam się z kont biorych tych ludzi do pracy; tego samego tyczy się; Zanety ; Bogdany zekomej ukrainki; Jedyną osobą która jest kompetencja to Julia Wójcik z nia zawsze idzie wszystko załatwić. Reszta dramat; Jedy plus wynagrodzenie na czas.

Igor

Współpracuje z panią Sandrą M. już od jakiegoś czasu i nigdy nie było problemów z komunikacją, a jeżeli miałem jakikolwiek problem to zawsze była w stanie mi pomóc. Do teraz tak jest i nie wyglada na to jakby się miało cokolwiek zmieniać. Polecam!

AGA

Jestem bardzo zadowolona współpracą z panią Sandrą M. Jest kompetentną osobą na swoim stanowisku i dobrze wykonuje swoją prace

Patrycja Sz.

Widzę niektórzy urwali się z kosmosu ;D bajkopisarze disney pierwsza klasa ;D od kilku miesięcy pracuje i kontaktuje się z Sandra M. I złego słowa nie dam o niej powiedzieć kobieta robi kawał dobrej roboty odpowie na każde pytanie jest problem rozwiązujemy to wspólnie ja potrzebuję pomocy ona pomoże, ona potrzebuje jak umiem pomogę to jest szacunek a jak ktoś igra to karma wraca... Ludzie zanim się zaczniecie wypowiadać o kimś poznajcie go popracujcie z nim dłużej i podstawa! bądźcie szczerzy bo i tak wszystko wyjdzie ;D jak ktoś się angażuje to i druga strona inaczej patrzy ale jak ktoś ignoruje grafik i na ciągle pretensje to sorry ale kto chce z takim kimś pracować?! Sandra daje 10000% z siebie w pracy i nie ma 10 pracowników tylko ponad 100 Zacznijcie myśleć ....

Wiktoria

Jeśli chodzi o samą pracę - bardzo fajne rozwiązanie kiedy jest się studentem. Z koordynatorką dostosowałyśmy mój grafik z zajęciami na uczelni. W poprzednich zakładach pracy spotykałam się z problemem z dniem wolnym na egzamin lub ponadplanowe godziny na języki obce - tutaj tego nie ma i to jest spoko. Cała rozmowa i wstępne procedury przebiegły bez problemu, koordynatorka skierowała mnie do sklepu, który mam najbliżej miejsca zamieszkania, zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie w jakichkolwiek sytuacjach. Ogólnie polecam jako pierwszą pracę.

pracownica

Jestem bardzo zadowolona. Pracuję na śląsku w kilku lokalizacjach i mam kontakt z 3 Koordynatorkami: Panią Dominiką, Panią Kasią oraz Panią Natalią - wszystkie załatwiają sprawy od ręki. Brak uwag odnośnie Work&Profit czego niestety nie mogę powiedzieć o Rossmannie. Niejednokrotnie Kierowniczki wydzierają się po ludziach, ponaglają i nie pomyślą, że ktoś jest pierwszy dzień i ma prawo czegoś nie wiedzieć. Zgłaszałam już sprawę i Koordynatorka interweniowała w mojej sprawie, z nią komunikacja jest zawsze bardzo miła i uprzejma. Wypłata terminowo, były odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Polecam Work&Profit

K.

Współpraca ogólnie rzecz biorąc przebiegała całkiem dobrze bez większych problemów, dopóki losowa sytuacja jak choroba nie pozwoliła przyjść mi na zlecenie dwa razy w ciągu jednego miesiąca. Koordynatorka Anna M. Kilka dni wcześniej wysłała wiadomość prośbę o dyspozycję na miesiąc grudzień, po wysłaniu dyspozycji zero odzewu ze strony koordynatorki, po kilku dniach gdy koleżanki miały już podane swoje grafiki, ja zapytałam czy będą jakieś wolne terminy lecz koordynatorka poraz kolejny nie raczyła odpowiedzieć ani chociażby napomknąć coś o tym że przez to że zdarzyło się komuś zachorować nie zamierza przedłużyć umowy, dopiero za trzecim razem to uczyniła, chociaż uważam że skoro posiada chodź trochę kultury wypadałoby chyba odpisać na SMS w końcu to też jej praca. Podsumowując, poleciła bym popracować nad metodą przekazywania informacji o braku przedłużenia umowy bo chyba wypadałoby poinformować swojego zleceniobiorcę odrobinę wcześniej z czystej kultury albo chociaż gdy już musi sam o to dopytywać odpowiadać na SMS a nie udawać że się nie widzi ????

koordynator
@K.

Witam serdecznie, Pani wiadomość z zapytaniem o wolne terminy na grudzień została wysłana 26.11, a odpowiedź otrzymała Pani 27.11 pozdrawiam

Współpracę z pośrednictwem oceniam na bardzo pozytywną. Pracowałem przy dostawach sieci Rossmann. Jak najbardziej wypłacalni, wypłata co tydzień- wszystko zgodne z grafikiem. Kontakt z koordynatorką p. Agnieszką Zając w porządku, czasem zdarzały się lekkie niezgodności. Polecam

sebastian s
@pracownik

również polecam tą Panią koordynatorke, pozdrawiam

Aaaa

Witam, czy ktoś z Was wyjeżdżał z ta firma na inwentaryzację do Niemiec i ma jakieś opinie ? Chętnie się dowiem czy warto?

Oliwia

Bardzo polecam . Wszystko jasno powiedziane wypłata na czas .

Dominika
@Oliwia

Czyli w umowie też wszystkie zapisy sa jasne? W ogóle to jest umowa o pracę czy jakaś inna?

Bartek

Nie polecam tej firmy ze względu na ukryte opłaty w umowie, wszędzie i za wszystko kara gotówkowa... ludzie czytajcie co podpisujecie bo nie każdy kto ma uśmiech na twarzy i jest miły ma dobre zamiary. Chcieli mnie zatrudnić na stanowisku wykładania towaru w terenie we własnym aucie i bez oddawania za paliwo.. za nędzne kilka zł brutto.. praca nocki bez dodatków za pracę nocną i nie regulowane godziny ... czyli nie wiesz kiedy skończysz bo nie wiadomo ile pracodawca będzie ciebie chciał na magazynie/sklepie... kiedy tylko zadawałem więcej pytań to Pani automatycznie chciała uciekać od rozmowy... oszustom mówimy stop

Pytanie 1

Czy do pracy przy wykładaniu towaru będzie mi potrzebna książeczka sanepidowska czy raczej to zależy od pracodawcy?

@Pytanie 1

W Rossmannie nie.

Angi

Fajny Kordynator, ale podejście punktu w którym trafiłam czytaj : "WARKA ROSSMAN" . Bardzo wykorzystują że człowiek jest na umowie zlecenie wciskają kit że dostaniesz umowe o prace. Nie ładne zachowanie ze strony Kierowniczki. Nagadywanie że jeśli nie będziesz pracować z dnia na dzień to że rozwiąże umowę. Do mnie kierowniczka potrafiła pomimo grafiku dzwonic w dzień w dzień żebym przyszła, albo zmieniały mi się nagle godziny o których mnie nie informowano. Jeszcze szczyt bezczelności 5 dni po 12 godzin z nocka i niedziela i jeszcze pretensje że za co w poniedziałek nie chce przyjść. WYZYSK!!!! UMOWY O ZLECENIE. Zatrudniasz sie na kasę, a robisz DOSTAWE, PROMOCJE, WYKŁADANIE TOWARU, PILNOWANIE SAMEMU DUŻEGO SKLEPU bo PANIE KIEROWNICZKI NA ZAPLECZU OBRABIAJĄ (usunięte przez administratora). Dziwi mnie to że jeszcze WORK PROFIT sie tym nie zainteresował że tak dużą rotacje mają kasjerów co 2 tygodnie nowy, Na dodatek Pani z WORK PROFITU powiedziała że WARKA to jedyny punkt gdzie grafik jest tak NIE STABILNY. POZDRAWIAM UWAŻAJCIE NA TE DOBRE MINKI. >.

Izabela

Świetnie liczony czas pracy: masz być na 21:30, ale czas liczą od 22:00 bo tak. Kiedy zapytałam na infolinii czy mam te 30 minut byc tam za darmo to pani odpowiedziała "nie wiem co mam teraz powiedzieć". Nieważne, że pierwsze pół godziny najwyraźniej oferuje darmowe szkolenie, które za każdym razem wygląda tak samo

maruda

Czy wszystko jest w porządku i dostanę wypłatę jak na koncie pracownika przy dniach w których byłam w pracy mam zapis w nawiasie w kolumnie dział (stawka 20) a w stawce godzinowej mam 0zl to dostanę jakieś pieniądze za ten miesiąc? bo szczerze jestem coraz bardziej przerażona

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 201 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit