APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Grudziądz

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)
4 1 6 1

Opinie o APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Olaf

Byłem zatrudniony przez WP w Grudziądzu,stawki znośne ale to zależne jest od tego ile im płaci klient. Ważne, że miałem stały kontakt z koordynatorem. Wypłata miała być na ostatniego ale już 24-go kasa była na koncie. Zatrudniam się u nich zawsze na okres wakacyjny, bo jeszcze dwa lata jestem na studiach.

admin

Wiesz co dzieje się w firmie APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396), jak traktowani są pracownicy i czy trudno jest wywalczyć podwyżkę? Czekamy na Twoje opinie.

Zostaw opinię o APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396) - Grudziądz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)