Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit w Bielsko-Biała

Niezadowolony pracownik

(usunięte przez administratora) jak już ktoś przede mną napisał, ociągają się z wypłatą pieniędzy, niepoprawne kwoty i złe naliczanie godzin, pracujesz 12 godzin a masz naliczone 9,5. Nie poważny żart.

35-40 zł brutto ponoć płacą na stoisku rybnym na Bemowie. Ktoś tutaj zgłaszał się na to i napisze czy praca jest trudna? Stawki lepsze niż wykładanie kosmetyków, taka prawda. Pomagają książeczkę wyrobić, czy trzeba mieć swoją już?

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

nikttaki

W jaki dzień miesiąca przychodzi wypłata?

nick
@nikttaki

15 dnia każdego miesiąca jeśli chodzi o pracę na kasie, w przypadku dostaw są to wypłaty co tydzień we czwartek

Tak

Tak

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Witam. Czy wie ktoś może czy jest jakaś kara za zerwanie umowy zlecenie z work profit ?

Obserwuje ten wpis od paru dni, czy może ktoś odpowiedzieć, bo mnie także to ciekawi? Dodatkowo skoro już takie zapytanie padło to jak wygląda sama elastyczność w ustalaniu zasad na tych wspomnianych umowach? Ciekawi mnie czy można na jakieś bardziej indywidualne warunki się ugadać, i pytanie czy w ogóle warto na to poświęcać czas?

nick

nie ma żadnej kary, okres wypowiedzenia jest dwudniowy więc jeśli ma się wpisaną zmianę na następny dzień do trzech dni to otrzymuje się karę pieniężną 150zł, jeśli natomiast zmiana jest wpisana na za 4 dni lub dłużej to bez problemu można zrezygnować

Jak się pracuje w Krakowie na działach dekoracji i zabawek, poza tym, że oczywiście przed Bożym Narodzeniem na pewno jest szał? Czy coś poza minimalną godzinową skapnie? I czy ktoś z was kochani wygrał coś w strefie licytacji?

Stef

Witam. Pracuje w agencji kilkanaście miesięcy. Podobno można pracować 18 miesięcy. Czy jest to prawda i czy pracował ktoś dłużej jak 18 miesięcy? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Stef

Cześć. A wyjaśnisz dalej te myśl, bo nie wiem czy dobrze podłapałam. Czemu można z 1,5 roku? co dalej się dzieje po przekroczeniu tego okresu? Nie możesz już pracować? jesli tak to czemu i przez jaki okres w czasie?

Stef

Zgodnie z treścią art. 20 ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych agencja pracy tymczasowej może skierować danego pracownika tymczasowego do wykonywania pracy tymczasowej na rzecz jednego pracodawcy użytkownika przez okres nieprzekraczający łącznie 18 miesięcy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy.

@Stef

Aha i co dalej? czyli albo ktoś już zostaje pod kimś albo szuka się nowego pracodawcy? tak to jednak działa? Lepiej już przetransferować się pod firmę chyba? Czy ta agencja chroni pracownika? Jak oceniacie?

Januzzi

@JF Ta agencja pracy (jeśli mowa o Work&Profit) z reguły ma głęboko w wiadomej części ciała Pana i na pewno nie chroni Pana przed pracodawcą ! Chyba, że trafi się na dobrego i 'ludzkiego' koordynatora. Zależy od danej lokalizacji (miejsca zamieszkania Pana). Słyszałem, że w oddziale agencji W&P na Górnym Śląsku obsługa zleceniobiorców masakra. O wszystko trzeba się upominać w tej agencji i dzwonić po kilkanaście razy. A koordynatorzy projektów nie odbierają telefonów zazwyczaj, bo wyświetla im się od razu kto dzwoni akurat, ech.

M

Odradzam jakiekolwiek zainteresowanie ta firma. Pani rekruterka najpierw zapewnia prace, ktora mam dostac niby od reki, tylko wymagaja orzeczenia lekarskiego. Robie jakies nonsensowne badania, zeby potem zostac olanym przez ta niby firme. Szkoda tracic czas i energie na to.

Hej. Czy zna ktoś przypadek że firma Work Profit zatrudniła kogoś na czas nieokreślony?

Śmiech na sali

W ogłoszeniu do Rossmana w Gdowie: "Atrakcyjne wynagrodzenie 23,50 zł brutto / h" gdzie to jest obecnie obowiązująca MINIMALNA stawka godzinowa zgodnie z prawem. Dodatkowo oferują umowę zlecenie, a w ogłoszeniu jak byk stoi że rekrutują na "stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA/MERCHANDISER W SKLEPIE KOSMETYCZNYM/DROGERII" co jedno z drugim się wyklucza. Ustalone miejsce, czas pracy, przelozony to wszystko podchodzi pod umowę o pracę. Może trzeba PIP nasłać w to miejsce?

Kasjer
@Śmiech na sali

Skoro jest to agencja pracy TYMCZASOWEJ to nie rozumiem twojego oburzenia. Logiczne, że nie dadzą Ci umowy o pracę na czas nieokreślony ;) Współpracuję z nimi już kilka miesięcy i nie mam na co narzekać. Nie masz spełnionych wymogów z umowy o pracę jeśli chodzi o godziny na przykład. Są to dorywcze/pomocnicze zmiany. Sam decyduję kiedy i ile pracuje :) Pozdrawiam

@Kasjer

A z tym argumentem przed wzmianką o pipie to ma w sumie racje czy nie, bo nie wiem? Wyklucza się to o czym pisze czy wszystko jednak 100% legal? I czy z agencji na spokojnie można przejść na uop z pracodawca? jest jeszcze od tego jakaś prowizja? Ja dopiero pierwszy raz będę isc, wiec pytam

@Mycha

Heyka, a czy są tutaj osoby, którym jednak udało sie przejść z ATP w struktury firmy Rossmann? Pytam, ponieważ niebawem będę miała przepracowany rok w Work&Profit i zastanawiam się, na jakich zasadach, albo spełniając się kryteria, można ubiegać się o umowę o pracę. Z góry dziękuję;)

Haderoth

Dostaję spam ofertami od tej 'agencji' już od dobrych dwóch miesięcy na to samo stanowisko.. To naprawdę źle świadczy o was jako pracodawcach xD

Agencja wporządku, wypłaty zawsze na czas . nie polecam współpracy z Panią Natalią Z. Niemiła , nie potrafi odpisywać na wiadomości , utrudniony kontakt , nie można liczyć na żadną pomoc ani nawet poradę z jej strony ! Takie osoby w ogóle nie powinny pracować w takich firmach !!

Cześć, a jak to jest właśnie z tym koordynatorami, nie możesz po prostu wnieść o jakieś przeniesienie? Ile osób teraz było powołanych do obsługi? Sama jestem zainteresowana pracą, stąd pytania

Natalia

Work profit w Warszawie. Zdecydowanie odradzam ta firmę..z dnia na dzień kasują zmiany w grafiku oczywiście nie informując o tym .parę godzin przed zleceniem.... Wysyłają na zlecenia których nie ma albo są o całkowicie innej godzinie. Dziewczynki obsługujące zlecenia Rossmana w Warszawie to jedna.wielka porażka.. bardzo niekompetentne, pyskate. Wiadomości na Messengerze nie czytają, wiszą nieprzeczytane od kilku miesięcy....Jedna osoba Mirosława pieloch ma podane nazwisko na Facebooku reszta panienek ma zamiast nazwiska słówko work. Dużo powie nam " nazwisko" - "praca".....Żałosne to. Dziewczyny kompletnie nie ogarniają zatrudnionych ludzi,.zmian, godzin

Prezesso

Nie ma żadnej rekrutacji. Biorą każdego, bo brakuje ludzi do pracy. Jeżeli będziesz starać się i spodobasz się Rossmannowi to zlecenia będą. Często pracownicy sami rezygnują po pierwszym dniu.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit poszukuje osoby na stanowisko Wykładanie towaru. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

L51

Kolego jako rekrutacja, łapią każdego jak leci. Rekrutacja polega na rozmowie przez telefon. Koordynator nie widzi cie na oczy. Czy się nadasz to się okaże na dniu próbnym. Idziesz na 2 godziny na dostawę i pracownicy Rossmana cie oceniają. Z własnego doświadczenia wiem że jest coraz gorzej o ludzi do pracy. Kandydaci przychodzą pospacerować.

Joasia

Sądząc po ogłoszeniu na koordynatora- rekrutera, to chyba preferują młode osoby, bo umowa cywilnoprawna, status ucznia/studenta jest mile widziany... Znacie przypadki, kiedy koordynatorki mają więcej niż 26 lat? Można wynegocjować umowę o pracę zamiast zlecenia, gdy ma się doświadczenie rekruterskie?

Julia

Załóżmy, że chciałabym iść na wykładanie towaru, a skanera jeszcze nie używałam, ale się szybko uczę, to agencja przeszkoli mnie jeszcze przed pracą, czy w trakcie? Jakieś ponoć pakiety szkoleń są, czy jeszcze coś obejmują?

Rychu

Całkiem spoko warunki jak na pierwszą pracę. Wszystkie warunki przejrzyste, koordynatorka w porządku i kasa na czas.

Serdecznie nie polecam współpracy z P.Magdaleną, kierowniczka regionu w Łodzi. Zapisuje na zmiany, które nie istnieją i o których sklep nie ma pojęcia. Utrudnia kontakt ze sklepem. Jest niezorganizowana. Popełnia wiele błędów a wyzywa od wariatów/wariatek. Utrudnia Pracę. Przepracowałam wiele miesięcy w tej firmie ale Pani kierownik skutecznie mnie zniechęciła i cały czas zniechęca innych pracowników. Serdecznie nie polecam jej jako koordynatorki.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 201 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit