Opinie o Agencja pracy tymczasowej „Work profit" w Radom

Kamila Nowy wpis

Polecam współpracę z agencją. Dobra organizacja, wszystko na czas. Zaletą jest fakt, że można dopasować dni pracy do siebie. Zorganizowany transport, pomoc zleceniodawcy zawsze pod telefonem.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy w firmie Agencja pracy tymczasowej „Work profit" są regularne szkolenia pracownicze?

Nati225 Nowy wpis

Jestem pracownikiem agencji ,,Work profit” od kilku lat. Cieszę się że mogę pracować w różnych miejscach i zdobywać różne doświadczenia jeśli chodzi o prace a to wszystko dzięki tej agencji. Z całego serca wszystkim polecam.

Halina Nowy wpis

Witam, jakiej umowy można się spodziewać w Agencja pracy tymczasowej „Work profit"? Najbardziej interesuje mnie umowa o pracę na czas nieokreślony. Czy właśnie taka jest oferowana? Proszę o informacje.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakie są warunki zatrudnienia w Agencja pracy tymczasowej „Work profit"?

Januzi
@Pytanie

@Pytanie Zadałeś zbyt ogólne pytanie. Wszystko zależy od warunków, które zaoferuje pracodawca - użytkownik a nie APT Work&Profit Sp.z.o.o. Co do oddziału w Radomiu nie orientuję się niestety. Wiem jak jest za to w Trójmieście i okolicach.

ania

Juz teraz potrzebują na kase do selgros i na wykładanie towaru

tomek

sporo o nich dobrego słyszałem, ale do nich do firmy teraz nie poszukuja ludzi.

gosc

ile jest na godzine

Pracuję od 3 tygodni i jest ok. tak jak w ogłoszeniu mam elastyczny grafik któy dostosowują mi do moich zajęć z prawa jazdy. chce rano to chodze rano. ogólnie fajna atmosfera. Stawka mogła by być większa ale z tego co mówią inna agencja ma jeszcze mniej. oceniam na dbry.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja pracy tymczasowej „Work profit" - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agencja pracy tymczasowej „Work profit"