Opinie o WORK & PROFIT w Warszawa

Agencja Pracy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WORK & PROFIT w Warszawa

Julia

Praca za wszystkich na zmianie .. Pracownicy firmy Rossmann nieuprzejmie odnoszą się do pracownikówWork&profit w każdym jednym sklepie . Jeśli się angażujesz i walczysz o dostanie się na Rossmana to zapomnij te miejsca są już zarezerwowane przez znajomych kierownikówi ich przyjaciół. Jeśli nie obgadujesz ludzi to nie masz czego tam szukać. Na zmianie bywa tak że nawet nie wiesz co masz robić bo nikt się do ciebie nie odzywa . CIĄGŁY STRES NIE POLECAM.

Aneta
@Julia

Nie zgadzam się z tobą. Pracuję jako work w rossmanie od roku. Nigdy ale to nigdy dziewczyn nie dały mi odczuć że jestem gorsza że jestem work. Powiem więcej lepszej ekipy nie mogłam sobie wymarzyć.

Hej. Czy to prawda że agencja pobiera opłaty za dostęp do konta pracownika? Jeżeli tak to czy coś takiego jest zgodne z prawem?

Darek
@Anonim

Tak. Co miesiąc 12 zł. W sumie nie wiadomo za co Le zabierają

Julia

Katarzyna
@Julia

Ja pracuję miesiąc jestem zadowolona dziewczyny są bardzo miłe zawsze mówią co mam robić wytłumaczą nie ma problemu

Waldek
@Julia

Ja pracuję ponad pół roku na dostawach w trzech sklepach Rossmanna i nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmością któregokolwiek z pracowników. Oczywiście były uwagi w stosunku do mojej pracy, pod kątem przestrzegania pewnych zasad rozkładania towaru (jednak każdy sklep się mimo wszystko od siebie różni), ale przekazane w miły sposób i nigdy nie postrzegałem tego jako nieuprzejmość.

Aneta Nowy wpis

Łysy Nowy wpis

Work Profit nie wypłacił pracownikom wynagrodzenia za miesiąc styczeń luty których wynajmował do firmy Smell.Nic sobie z tego nie robią umywają ręce bo oni nie są winni tej sytuacji bo firma Smell nie wypłaciła im.pieniedzy.Odradzam współpracę z tą agencja

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w WORK & PROFIT?

Aleksandra

Uwaga nie polecam tej firmy jeśli jacyś ludzie są naiwni to lepiej uważajcie na tą firmą ponieważ oni nie wypłacają pieniędzy po miesiącu jeśli nie chodzi się do pracy to później trzeba płacić karę 150 zł. tutaj ludzie są tylko wykorzystywani pracują sobie tylko aby tam stracić czas a nie pracować. Gdy chcesz zrezygnować z pracy to już nie możesz bo będę przychodzić ci jakieś pisma więc. Ostrzegam lepiej uważać na tą pracę

Kruszyna Nowy wpis
@Aleksandra

Ale Pani bzdury wypisuje Współpracowałam z tą firmą długi czas i pieniążki były zawsze w porę, a kary... owszem jest zapis że jeżeli zleceniobiorca nie przyjdzie do pracy bez usprawiedliwienia nieobecności lub bez braku informacji o tym że go nie będzie (minimum 72h wcześniej) to kara zostanie nałożona. Jasne i uczciwe zasady -uważam że jeżeli człowiek jest odpowiedzialny to jak najbardziej może podjąć się współpracy z tą firmą. Skoro Pani otrzymała karę to prawdopodobnie nie wywiązała się Pani ze zlecenia. Pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WORK & PROFIT? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy

Darek
@Anonim

Tak. Co miesiąc 12 zł. W sumie nie wiadomo za co Le zabierają

Kamila

Jakie macie zdanie na temat współpracy z tymi dziewczynami z work profit które rozdają zlecenia w Rossmanach? Konkretne, da się z nimi dogadać czy raczej niekoniecznie? Na Facebooku widzę że ciągle się ogłaszają że szukają pracowników do Rossmana w Warszawie. Nikt nie chce chodzić na te zlecenia czy o co chodzi?

Czy WORK & PROFIT oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nataly

Witam, czy pracując w rossmannie na umowie o pracy tymczasowej jest możliwość pracy około 2 dni w tygodniu? Od października idę na studia i moja dyspozycyjność będzie ograniczona. Czy miał ktoś kiedyś taką sytuację i byłby w stanie mi odpowiedzieć?

Czy nowo zatrudnione osoby w WORK & PROFIT otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odpowiedź

z tego co się orientuję w takich agencjach praca jest TYMCZASOWA jak sama nazwa wskazuje :) ja zawsze dostawałem umowy zlecenia

Gbewe

Czy komuś zdarzyło się, że nagle bez zapowiedzi nie przedłużyli komuś umowy? Jak wygląda sprawa z nieobecnością? Raz niestety rozłożyła mnie choroba, nie mogłem być i teraz muszę im płacić karę czy sami sobie ją potrącą?

@Gbewe

W sensie czy ja im muszę wpłacać tę karę czy przy najbliższym zleceniu zostanie potrącona i nie muszę im płacić?

Januzzi
@Gbewe

Drogi @Gbewe kara za nieobecność (w przyp. inwentaryzacji lub wykładania towaru jedynie wiem jak jest) jest potrącana z automatu przy wypłacie za kolejne zlecenie. Nic nie musisz im wypłacać. Jeśli masz na ten dzień zwolnienie L4 (chorobowe) wystawione powinieneś im je przesłać przez konto pracownika / e-mailem w terminie 7 dni od daty zlecenia chyba.

@Januzzi

Nawet nie wiem jak to działa, ponieważ nie było mnie ze dwa tygodnie temu, a zakładce ,,potrącenia" nie ma jakiejkolwiek kary, więc nie wiem ile trzeba na nią czekać. Plus nie odnowili umowy na kwiecień także zapłacę z własnej kieszeni.

Basia

Czy w Work and profit zatrudnia tylko tymczasowo? Czy są szanse na umowe o pracę u pracodawcy? Pytam bo mam ofertę do Sokołowa i nie wiem czy skorzystać...

Inwentaryzacje
@Basia

To jest agencja pracy tymczasowej, więc tak. Ale czasem się zdarza, że później pracodawca zatrudni, jak jesteś dobrym pracownikiem. Znajoma w ten sposób znalazła stałą pracę.

Kasix
@Basia

Tak zatrudnia tylko tymczasowo, gdzie po pewnym czasie bez wczesniejszego kontaktu nie przedluzaja nam umowy i zatrudniaja nowych pracownikow ktorych musza wszystkiego od nowa uczyć. Mialam niestety taka sytuacje z druga pracownica ktora rowniez pracowala przez agencje.

Lele
@Kasix

Aktualnie to mi się przydarzyło, bez żadnego kontaktu nie przedłużyli umowy i musiałem dzwonić gdzie z żalem zostało powiedzieli mi o tym.

Januzzi
@Lele

@Lele Witamy w świecie agencji Work&Profit Sp.z.o.o. he he. Ostatnio (przynajmniej od października / listopada ub. roku jest coraz gorzej z komunikacją z koordynatorkami i centralą w Bielsku-Białej. Wypłaty za inwentaryzacje pzynajmniej mają obsuwy do k. 3 dni (parę razy tak już miałem). Nie polecam pracy w sieci MAKRO Cash&Carry na stan. pracownik hali (wykładanie towaru) o ile szukają tam jeszcze.

Łukasz92

Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące osób pracujących na rozładunku/wykładaniu towaru w drogerii Rossmann. Czy są tu jakieś osoby, które podjęły tę pracę w Work&Profit przechodząc bezpośrednio z pewnej, konkurencyjnej agencji ze Szczecina o nazwie Gama? Pytam, bo Gama zawiera w umowach klauzulę o zakazie pracy na tym samym obiekcie pod szyldem innej agencji. Dostałem propozycję przejścia do Work&Profit, ale mam wątpliwości. Może jest tutaj jakaś osoba, która miała podobną sytuację i zlekceważyła ten przepis, więc proszę o podzielenie się informacją co wtedy zrobiła.

X
@Łukasz92

Nie radzę przechodzić do tej agencji. Nie wypłacają pieniędzy i (usunięte przez administratora)

X

Po zakończonej umowie nie wypłacają pieniędzy - sprawa zostanie nagłośniona i odpowiednie urzędy powiadomione (jeśli ktoś z tej śmiesznej firmy to czyta to proszę oczekiwać pisma). Radzę omijać tą śmieszną agencję pracy chyba że ktoś lubi być wykorzystywany. (usunięte przez administratora) obiecują gruszki na wierzbie, po trzech miesiącach kontakt się urywa i trzeba się dodzwaniać na siłę żeby łaskawie powiedzieli, że umowa nie została przedłużona. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Jest masa innych agencji, które pracują dla Rossmanna i w nich pieniądze są na czas.

Mati

Nie polecam tej firmy bo nie wypłacają pieniędzy są mi winni za miesiąc i nie zostały wypłacone

Zuzia

Polecam work&profit osobom młodym, szukającym pracy na wakacje, jednak na dłużej byłaby to ciężka opcja, gdyż lokalizacje są różne, często dosyć daleko, a zmiany często do późna, co oznacza czasami problem z powrotem. Mimo to, jak komuś zależy, to przymknie oko na to. Rzeczą na którą niestety nie da się przymknąć oka jest fakt, że czasami organizacja jest totalną porażką. Koordynator mówi często, że nie ma żadnych zmian, nie ma tyle pracy, a potem w sklepach okazuje się, że pracownicy nie przychodzą, bo zostało im powiedziane, ze nie ma nikogo chętnego. Ciekawe… Powiem tak- czasami człowieka takie coś kosztuje dużo nerwów, ale takie jest życie, żadna praca nie jest idealna, na stałe bym nie dała rady, lecz jak na wakacje to nie narzekam aż tak

Ania O.

Współpracuję z agencją od prawie roku i bardzo polecam .Bardzo dobry kontakt z koordynatorem p.Kasią Stanios który chętnie służy pomocą i wszystko wyjaśnia, praca w miłym zespole ,wypłata zawsze na czas ,porządna firma . Serdecznie pozdrawiam p.Kasię Stanios i dziękuję :)

Współpracuję z Work&Profit od 2019. Pracuję przy inwentaryzacjach. Moją koordynatorką była pani Magdalena Cyrankowska - to super koordynator. Z panią Magdą miałam kontakt telefoniczny lub sms-owy, ponieważ swoje inwentaryzacje przeprowadzałam w Warszawie. Pani Magda zawsze miała wszystko dopi na ostatni guzik. Bardzo miła i rzeczowa współpraca. Pieniądze zawsze na czas. Wszyscy pracownicy z Warszawy, którzy mieli do czynienia z panią Magdaleną Cyrankowską bardzo sobie cenią z nią współpracę. Polecam Firmę oraz życzę wszystkim pracownikom, aby na swojej drodze w Firmie Work&Profit spotkali panią Magdę

Współpracuje z Work&Profit od czerwca. Super kontakt z Panią koordynatorką Katarzyną Stanios. W nocy o północy zawsze pomoże, profesjonalizm to jej drugie imię. Polecam

lolik511

współpracowałem z Panią Anią Wabik w kilku projektach realizowanych w Siedlcach. Wszystko przebiegło ok. Wystarczy przeczytać umowę, później się do niej stosować a wszyscy będą zadowoleni. Stawka godzinowa również była konkurencyjna w stosunku do innych.

Pracuje w Siedlcach, Kontakt z koordynatorem p. Wabik jest w porządku. Polecam. Świetny spoób na dorobienie do budżetu

Zostaw merytoryczną opinię o WORK & PROFIT - Warszawa

• Jak się pracuje w WORK & PROFIT?

Zobacz opinie na temat firmy WORK & PROFIT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WORK & PROFIT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 13 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WORK & PROFIT