BMM Spólka z o.o

Buk

Opinie o BMM Spólka z o.o

Jakub

Pracowałem ok 3 lata - zaczynałem od 0 - uczyłem się w tej firmie. Atmosfera na prawdę bardzo przyjemna i bezproblemowa. Zarobki umiarkowane, natomiast współpracownicy bardzo wporządku, całość tworzy dość zgrany zespół szczególnie jeżeli mowa o młodszych pracownikach którzy (moim zdaniem) pełnią fundament tej firmy. Bez jakiś korporacyjnych zgrzytów, bez kopania dołków. Wyposażenie od starych maszyn po nowsze inwestycje. Jeżeli ktoś chce się rozwijać w obszarze CNC to jest to strzał w 10'tkę. Na start jak najbardziej polecam, natomiast w przypadku chęci zrobienia kariery może być problem. Mam nadzieje, że od czasu mojego pobytu nic się nie zmieniło :]

znajomy

Firma w której właściciel/właściciele owinięci wokół palca kilku osób. Aż strach dostarczyć im dowody, że są krojeni/manipulowani, bo cóż by oni z tym zrobili? Nie zweryfikują, nie sprawdzą. Wrogiem stanie się ten kto raczy poinformować o tym. Więc lepiej nic nie mówić i przytakiwać. Tak , tak , tak, tak Panie właścicielu.

miszczu

Nie jest tak źle. Pracowałem tam dość krótko ale szefostwo ok, na umowie próbnej około 2tys netto, na stałej około 3tys netto. Maszyny trochę stare i raczej brak inwestycji. Ale podobno nowa hala jest? Tylko czy nowe zabawki też kupili czy stare poprzestawiali?

Kreślarz

Ta firma idealnie pokazuje jak nie powinno traktowac sie pracownikow. Zarobki sa znikome, dyrektor oklamuje pracownikow juz na rozmowie wstepnej, pozniej z kazda wyplata widac ze bedzie to robil nadal. Starsi pracownicy wciaz kopia dolki pod mlodszymi a zarzad produkcji czyt p.Mieczyslaw uwaza sie za Boga szykanujac innych. Pomimo iz praca przyjemna to nie polecam tego zakladu pracy!

Zostaw opinię o BMM Spólka z o.o - Buk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMM Spólka z o.o