Akademia Językowa Boston Iwona Aliberti

Bielsko-Biała

Akademia Językowa Boston Iwona Aliberti

Opinie o Akademia Językowa Boston Iwona Aliberti

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Akademia Językowa Boston Iwona Aliberti?

Wig22

Nie polecam. Właścicielka traktuje lektorów jak zło konieczne. Stawki na bardzo średnim poziomie.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Akademia Językowa Boston na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważną wskazówką dla osób mieszkających w Bielsko-Biała i okolicach oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

belfer

Terminowość przelewów dla lektora pozostawia wiele do życzenia. Rozmowy z sekretariatu docierają do sal; sztucznie miła atmosfera.

door112

jest ok, stawki da sie uzgodnic

A

(usunięte przez administratora), stawki lektorskie małe, a wymagania wysokie i wieczne pretensje.(usunięte przez administratora)Szczerze odradzam

Zostaw opinię o Akademia Językowa Boston Iwona Aliberti - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Językowa Boston Iwona Aliberti