Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

obserwuje

Zaczyna się pyszna fala w Kętach, poszły pierwsze wnioski o choroby zawodowe /w trakcie dochodzenia przez sanepid/. Następne w trakcie. Ciekawe co kierowniki z produkcji mają na ten temat do powiedzenia, teraz wyjdzie ta praca pomad siły, a zwłaszcza pracownic. Jak to szefom przedstawią na wykresach że produkcja niby zwyżkuje, a co ludzkie zdrowie w tym bajzlu. Patrzę na szybę w gniazdku Darusia i Jarusia, a także na tablicę śmiechu na hali i nie widzę żadnej informacji kolorem czerwonym o utracie zdrowia pracowników. A może prezesy dadzą im podwyżki za wykorzystywanie pracowników ponad ich siły. A co na to inspekcja pracy, a gdzie związki zawodowe, a co na to bhp. Coś mi tu śmierdzi większą zadymą. Jak im się wydawało i jak to mówią że baby są głupie to się teraz zdziwią. Za chwilę z tematem ruszy Ślemień i Kozietuły. Zaczyna się wesoło.

@obserwuje

PIP już powiadomiony.

A co robi nowa Pani kierownik z Nieszawy

emig II
@produkcja

To samo co reszta wierchuszki czyli nic tylko garnie za to odpowiednią kasę.

emig
@emig II

A Pani kierownik ma służbowe auto oraz hotel za nasze pieniądze.

@emig

A od kiedy w Refresco kierownicy mają służbowe auta oraz opłacany cało miesięczny pobyt w hotelu za pieniądze Refresco.

Zatroskany

Czy ktoś wie dla czego jest prowadzona gospodarka prowadząca do upadłości firmy Refresko Kętpol? Na kiedy jest przewidywana upadłość ? Kto nas przejmie ?

@Zatroskany

A kto nas ma przejąć?, trzeba szukać pracy samemu np. Daruś pójdzie paść owieczki, Sławuś za trenera fitnes, starucha od audytów do zatorlandu do pałacu strachów, brygadziści lizodupy do swoich wsi sprzątać końskie gówna z ulicy, a pozostali mądrzy znajdą wszędzie pracę.

Laki

Refresco Kozietuly. ............. Dużo pisać , ale jedno jest pewne. Nie wiadomo kto tam rządzi i kto podejmuje decyzję. Kierowników jest 10 i tak naprawdę nie wiadomo który od czego. ( zwłaszcza przydupas Karolek.

swój
@Laki

Karolek to spadek po Nieszawie, coś z kurduplem trzeba było zrobić to go upchali w Kozietułach, ot i cała tajemnica.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
logo firmy Serwisant rowerowy
produkcja

Ale czy oni sobie coś z tego robią że ludzie odchodzą?, oni (zarząd i ćwierćmiarek) mają to głęboko w d...e. Jak będzie mało ludzi to debile brygadziści będą ścigać do roboty tych biedaków z agencji co robią za 4,50 na godzinę (brutto), a ćwierćmiarek będzie rysował na tablicy i na szybie w kantorku jaki to on robi plan. A biurowa cocacola będzie się z tego cieszył. Starucha od ałdytów też zapunktuje (fałszywie i przekrętem) na jakimś audycie i będzie ok. Czas stąd (usunięte przez administratora) zero perspektyw na podwyżki i lepsze traktowanie zwykłego robola. Ten zakład potrzebuje leczenia, tu już ani bracia z Ukrainy nie przyjdą do pracy.

franc

nie odchodzą tylko ich zwalniają ;)

ten co odszedł sam
@franc

tak sobie to tłumacz... Fajni ludzie odchodzą sami. Mają swój honor!

ja też zrezygnowałem z tej dziwnej firmy
@ten co odszedł sam

Zgadzam się. Zostają tylko tzw "misiewicze"-poplecznicy, miejscowi lub Ci, którym brak odwagi.

@franc

Zwalniają?, chyba cię poj....o. To Darusia zwolnią, a wtedy co?, no owieczki na hali w Korbielowie i ugniatanie oscypków, franc, liż mu d..ę to może cię weźmie za pomocnika juhasa, tak juhasa, bo wyżej w hierarchii gazdowskiej nie awansuje. Ale ten żywiecki chłopek jest żałosny.

Küttel

Debile rządzący tym ścierwem w Pl nie posiadają własnego zdania, robią tylko to co im wielcy holendrzy każą. Ten prezesik i pedał papke robią tylko dobrą minę do złej gry, bo za tydzień, miesiąc rok ich wymienią jak to mają w zwyczaju. Głupie polaczki bedą sie zabijać dla tych paru groszy czy lepszego stanowiska jak np. Na produkcji. Przez lizanie (usunięte przez administratora) chujmiarkowi co po niktorzy awansowali na liderow, czyli najwiekszych idiotow ktorzy jedno co umią to przytakiwac przelozonemu i go całować. Jedna wielka banda kretynów, żałosny kabaret połączony z wyzyskiem. Jak najdalej od tego ścierwa

Prawdziwa
@Küttel

Ja zrezygnowałam z Refresco i odżyłam. Znalazłam inną pracę wśród normalnych ludzi z życzliwym Szefostwem. Pozdrawiam!

też tam pracowałam
@Prawdziwa

Tak jest, rozmawiałam z wieloma osobami które odeszły i też się sobie dziwią co tam robili w tej firmie. Podjęli pracę u innych pracodawców gdzie szefami są ludzie normalni.

Aleksy
@też tam pracowałam

A ludzie dalej odchodzą i to podobno nie koniec .. .

Koziolek

Chociaż było na plusie

Green Day

Gratulacje dla zarządu za Green Day. Nazwa ta oznacza w pełni zmarnowany dzień lepiej było siedzieć w pracy niż przez 4 godziny słuchać bełkotu. Brawa za przezabawny poczęstunek dla ubogich mam na myśli paczkę z chleb i kotletem ale nie przejmujcie się to dostaliście z centrali. Wasze organizacje imprez na tle integracji tragedia najpierw bhp w psiarni i zimnych namiotach a teraz jakaś konferencja zrozumcie panie Andrzeju Darku ludzie to nie de -bile

EdEk
@Green Day

Narzekac kazdy potrafi. Ludziu- jak Ci zle zmien prace- wolnosc wyboru.

Alla
@EdEk

Napisz cos mądrego a nie nie pisz rzeczy oczywistej

@EdEk

Idź się leczyć wiejski lizodupie co za 10 gr sprzedałbyś własną matkę. Jak jesteś taki zadowolony z tej pracy to rób i nie otwieraj mordy. Jesteś leaderze debilem do potęgi.

kita

Czy wiadomo coś na temat przyjęć do tego laboratorium? W ogóle są te same oferty pracy na stanowisko laborantki w dwóch miejscach (Kęty i Bielsko) - czy w Bielsku też jest zakład Refresco?

@kita

W Bielsku nie ma refresco, nawet gdyby było to nie licz żeby kogoś z Kęt albo B-B zatrudnili. Laborant to już nie robol z produkcji czy magazynu. Tam musi przyjść ktoś z Warszawy, Wrocławia albo Krakowa, ewentualnie z Żywca. Ale musi to być znajomy i lizo..p Półćwiartka i musi umieć rysować kaizeny na szybie i tablicy . Złóż cv i czekaj, może się uda.

@Zbyszek z produkcji

Właśnie dziwne mi to było, bo pierwszy raz słyszę o tym, żeby w B-B było Refresco. CV złożyłam nawet dwa razy, dzwoniłam też, babeczka powiedziała, że rekrutacja nadal trwa. Dziwne, że tak długo rekrutują, pierwsze ofertę pracy wystawili 3 lutego. Pewnie nie mają nawet zamiaru dzwonić, a ja czekam bezsensu :) Mam jeszcze takie jedno pytanie - ilu ogólnie jest laborantów, czy oni pracują na 3 zmiany? W ofercie piszą, że jest to praca zmianowa, a ta babeczka, z którą rozmawiałam przez tel. powiedziała, że to tylko pierwsza zmiana. Ciężko czegokolwiek dowiedzieć się na temat tej oferty pracy, dlatego dziękuję za odpowiedź :)

@kita

Pracują na trzy zmiany. Jest ich chyba 8 sztuk. Ogłosili rekrutacje bo taka jest procedura, ale na pewno ktoś z kolesiów już jest wybrany. Zadzwoń do takiej rudej z kadr to Ci będzie nawijać makaron na uszy że kogoś nadal szukają, ale ona jest podporządkowana prezesowi Jackowi i to on wybiera a nie kto inny.

@Zbyszek z produkcji

Pewnie i tak jest jak piszesz - dawno mają już kogoś na to stanowisko lub nawet w ogóle nie szukają, a ogłoszenie jest bo musi być.

@Zbyszek z produkcji

Tylko nie wiem po co mi ta babeczka z sekretariatu mówiła, że z tego co się orientuje osoba, która pracowała na tym stanowisku pracowała tylko na pierwszej zmianie. W sumie to tak to powiedziała jakby ktoś się zwolnił z tego stanowiska albo go zwolniono. A jak w ogóle wygląda praca na tym stanowisku laborantki? Osoby te większą część czasu spędzają w laboratorium czy chodzą po produkcji? Pracowałam kiedyś u Kanii w Pszczynie w tych zakładach mięsnych w kontroli jakości, tam to głównie po tej produkcji się chodziło, kontrolowało się wszystko dookoła.

@kita

W laborce dziewczyny zasuwają jak małe samochodziki, również są na produkcji, noszą próbki do analizy i inne rzeczy muszą ogarnąć jakie wymyśliła babcia od audytów i główna specjalistka zarządzania jakością i pełnomocnik zarządu i chyba jeszcze specjalistka od podcierania tyłków żeby papier nie został za paznokciami i nie dostał się do produktu.

Kita

Witam Podobno szukają do Refresco laborantki? Czy wiecie coś na ten temat? Czy zwolniło sie stanowisko, czy może poszerzają ten dział?

bezrobotny

Chciałem się dowiedzieć czy przyjmują ludzi na produkcję do kentpolu, tylko nie przez jakąś agencję tylko do firmy retresco. Jestem na bezrobociu i coś bym popracował. Pozdrawiam.

Zbyszek z produkcji

Coś znów wisi w powietrzu bo uaktywniła się starucha od audytów, goni po produkcji że o mało jej pampers nie wyleci, a królicze zepsute zęby szczerzy do Darusia. Ciągle coś radzą na górze w szklanej klatce i wtóruje im jakaś dziołucha z laboratorium. Czyżby zaczynali sezon? Jak ona zDarusiem zaczną produkować to czarno to widzę .

Produkcja II

Zakład się sypie ,ludzie się sypią kto im będzie chciał robić za te marne grosze

Pytający

Witam, w jakich godzinach jest czynny zakład? Praca idzie na dwie czy trzy zmiany?

odpowiadający
@Pytający

Praca na cztery zmiany, w świątek. Piątek i niedzielę, w boże narodzenie i wszystkich świętych, w sylwestra i nowy rok. No na okrągło. Nie pchaj się do tej ch..ni

produkcja

Coś cicho w tym refresco, linie idą na 10 % swoich możliwości, tiry się rozjechały po Polsce i omijają refresco Kęty, bo nie chcą wozić tego co ciężko produkujemy, prezesy, dyrektory i inne ch..e muje chyba się już na amen wyprowadziły do Kozietuł, atmosfera pogrzebowa, wymarły biurowiec, tylko księgowość w szklanej klatce pracuje. Coraz mniej biega baba jaga J.G, Daruś i Sławuś też jacyś niemrawi, brygadzisty roztelepani, łapki im latają, to chyba nerwy. Złe czasy nadciągają nad zakład. Podobno tylko Kozietuły górą, reszta to (usunięte przez administratora) nia.

Gadacz

A jak wygląda praca pod agencjami na wózkach w ketach jest szansa dostać się pod refresco? Czy ... Wszystkie stanowiska są dobrze osadzone wujkami ciotkami itp..?

janosik
@Gadacz

A po co ci pracować w refresco jak będziesz za........ł tak samo jak w agencji. I tu i tu lecą w ch..a. Tylko że w agencji nie dostaniesz ciuchów, ale gumofilców żeby było cieplej, nie dostaniesz ani tu, ani tu. A jak pójdziesz do magazynu układać na palety to możesz łazić nawet w sandałach, nikt na to nie patrzy.

janosik

Kadra zarządzająca w refresco to sami Misiewicze.

Janek

A w Kęty na magazynie na wózkach widłowych jak jest??

Janek

A jak z umowami? Kasa jak mówisz ze d..y nie urywa to ile mniej więcej1200 zl 1500 2000?

magazynier
@Janek

Jak się postarasz to w sezonie dwójkę wyciągniesz, ale o nadgodzinach zapomnij.

ujek

Jak teros zaczolem prace to po jakim czasie moge zrobic sobie ferje zimowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)