FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Wilamowice

Opinie o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Mario Bros

Praca dla robota za śmieszne pieniądze ....

Mariano

Idź mu to powiedz. Dobrze, że w komentarzach kulturka bo inaczej otaczałyby nas same chamy

Tony

Jak ma na imię młodszy Pan Fox

Olek

Maszyny cnc na której hali są

Lulek

Jakie zarobki na cnc

Jgg

Nie polecam firmy dno całkowite...

Pracownik innej firmy

Wszystkie te opinie skwituje tak: wszędzie jest lepiej ,gdzie Nas nie ma. A mam pytanie ile wyciągnie operator cnc z paru letnim doświadczeniem.

Trololololo

Kierownik produkcji Danon to frajer, firma w miare spoko gdyby nie ten fragles

Ortega
@Trololololo 09.09.2017 02:55

Dzisiaj widziałem że jakiś zadowolony pracownik firmy F. na ogłoszeniu o pracę wywieszonym na tablicy z anonsami(!) , napisał bardzo brzydkie słowa skierowane w stronę ww. "fraglesa"... A tak poza tym, to czytając to ogłoszenie , najbardziej uśmiałem się z wypisanej linijki - jako jednej z zalet pracy w firmie - "miła atmosfera w miejscu pracy"... Jak mawiał A. Miałczyński "Dzizus k.. wa ja pier...le............

Ania
@Ortega 14.09.2017 23:14

Nadgodziny są obowiązkowe, lepiej płatne

t. imotej

to 17,40 masz już ze wszystkimi premiami i dodatkami ;)

Bob Marlej

Ty naprawdę kiedyś przedawkujesz ... przestań to brać tak często , albo chociaż bierz pół.

Sbixxxxxx

Dodatkowo czopka gruszek.

Aaaa

Na próbnym jest stawka 17.40 a premie są funkcyjne, jak się sprawdzisz i zostaniesz np. mechanikiem czy ustawiaczem no i stawki rosną ze stażem. Są też bardzo fajne premie za usprawnienia. Można bez większego wysiłku zgarnąć 500 dodatkowych zł na miesiąc.

Work

Witam mam pytanie czy po za stawka godzinowa 17.40 są jakieś premie miesięczne? I czy są jakieś dodatki premie roczne wakacyjne świąteczne? Czy tylko goła stawka godzinowa z góry dziękuję za rzetelne odpowiedzi Pozdrawiam

Marcin

Popi i co podjąłeś prace w Fox? Byłeś chociaż na rozmowie? Jak tak to jak wygląda?

Aaaa

Tak. Tyle dają na początek.

Popi

Witam.Znalazlem ogloszenie na praca bielsko daja 17,40 za godzine, to prawda czy jakas sciema bo chcialbym zlozyc CV??Rzeczywiscie tyle zarabiacie??

Kojak

Próba ratowania wizerunku? ???? Żałosne...

Stark

jakieś konkrety bo pracuję już tam jakiś czas i nic takiego nie zauważyłem ale może to zależy od działu ... ? Osobiście polecam , praca w porządku, atmosfera i ludzie też , zarobki może nie robią szału ale jest znośnie zwłaszcza dla kogoś kto mieszka na miejscu i nie musi opłacać dojazdu . Jedyny minus jaki bym wymienił to socjal ,który na tą chwilę stoi na słabym poziomie ale myślę ,że z biegiem czasu i rozwoju firmy powinien się poprawiać .

ZOŁZA

Wszystkich fajnych, normalnych pracowników i kierowników już zwolnili albo sami odeszli. Teraz wyscig szczurów i jakieś dziwne układy. Nie polecam.

DEX

Mało co tam działa jak należy

Zakład jak zakład, praca nudna i monotonna a zarobki takie sobie. Nic skomplikowanego, każdy sobie poradzi. Można by szympansa z zoo zatrudnić i też dałby radę. Wadą jest, to że trzeba dźwigać często 30kg formy do maszyn które często się zacinają i nie działają jak należy. No ale cóż jaki zakład tacy mechanicy o ile można tam kogoś tak nazwać. Atmosfera taka sobie, wieje nudą.

Wojtek bez portek

Ja noszę swoją słuchawkę.

motorhead

Jak tam Foxy odzyskaliście słuchawkę od prysznica czy księżniczka Karyna przepraszam Kamila dalej uważa że za dużo wody zużywacie :)

Inherent

obi Że ten na kiera, co gó..o robi!

Inherent

Jeszcze w pamięci mamy wybory Z nimi związane kłótnie i spory Zażarte boje, zwady i waśnie Ja w tym temacie, napiszę właśnie Trochę odmiennie, tak po swojemu Bajkę com słyszał, gdzieś tydzień temu Do dziś się śmieję, już nie mam siły Jak to się członki ciała kłóciły Kto z nich jest kierem i rządzić ma A to nie proste, jak dwa plus dwa Mózg pierwszy krzyknął - Ja tu szefuję! O wszystkim myślę i kontroluję Lecz ręce na to - Protestujemy! My was swą pracą, utrzymujemy Nogi odrzekły, że dla nich władza Niech nikt się nie pcha i nie doradza Stworzymy rządy wielkich ambicji Bo obie nogi są w koalicji Więc zdecydują to bez frasunku W jakim to słusznym dążyć kierunku A oczy swoje - My tu rządzimy! My wszystko od was lepiej widzimy Jak mnie na kiera nie wybierzecie Odparł żołądek - Marnie zginiecie Energię całą wytwarzam prawie Ciężko pracuje i wszystko trawię Wtem od zaplecza - Ja będę szefem! I śmiech po ciele przeleciał echem I śmiał się każdy mało nie skona Tak jak niedawno w sejmie z Biedronia Od śmiechu się każdy organ zanosił Bo kandydaturę, tyłek swą zgłosił Jak się nie wstydzisz, tak pchać na afisz Przecież ty gó..o, robić potrafisz Lecz tyłek ostro nic nie sfolgował Uwziął się swego i zastrajkował I nic nie robił tak przez dni parę Co tam się działo to nie do wiary Mózg się zlasował, żołądek wzdęło Nogi i ręce, dziwnie pogięło A więc czym prędzej się dogadano Na kiera w tym ciele, tyłek wybrano Bajka się kończy, tu moi drodzy Tyłek to sposób, dojścia do władzy Na koniec jeszcze wpiszę do teczki Przysłowie powstałe, z tej to bajeczki Niechaj zbiór przysłów ono ozd

A.

Pracuje sporo kobiet. Na poczatek to chyba tak nie cale dwa tysiace z tego co wiem.

Aska

Witam. Chciałam zapytać pracujących czy zatrudnianie są również kobiety? I ile zarabia się na początek?

Jaś Fasola

Stary nie żartuj że to łyknołeś???!!!Niby-firma na polu po burokach i ty myślisz że ci dadzą choćby dwójkę???Pseudo-reklama!!!

Shogun

Naprawdę zarabiacie po 2,5 tyś za pracę na 3 zmiany? , szukam nowej pracy żeby do Bielska nie dojeżdżać ale widzę że wyzysk piękny. Dam 300zł na paliwo ale zarobki 3-3,5tyś. też za" białego murzyna" robiąc.

Ja

Z socjali sa bony na swieta, impreza firmowa z loteria nagród, bilety do kina, mikolaj dla dzieciaków. Zarobki zależy na jakim stanowisku ja mam ok 18zl/h brutto jako operator.

Mdm

No i jak z tymi zarobkami,socjalem?Podobno wspaniała firma???Jakieś niewygodne pytanie zadałem???

MB

Z socjalu Impreza firmowa jest the best. Ludzie nawet Paystation wygrywają.

JanStefanTeofilZygmunt Waza

A jakie oferujecie tam dodatki socjalne panie JaBorysTeodor???

Ja,Borys,Teodor

Oczywiście to był żart!!!

Teodor

Firma naprawdę spoko. Wszystko uczciwie. Dobre zarobki, umowa o pracę.

Borys

Też tak uważam!!!

Ja

Pracuje w tej firmie i uważam, że jest ok. Praca jest na 3 zmiany ale nie ma dojeżdżania po godzinach czy innych takich. Jako operator bez problemu zarabiam pond 2tyś a przy niewielkim wysiłku i kilkunastu nadgodzinach nawet 2,5tys. Moim zdaniem firma godna polecenia.

Marco

Jak jesteś taki zadowolony to pochwal się swoją pierwszą wypłatą,albo w ogóle ile tam na dzień dzisiejszy zarabiasz?????

Zadowolony pracownik !!!!!!!!!!!!!

Po Twoim poście widać, że już znaleźli debili i do tego chamów takich jak twoi koledzy Qpl i Yyy. Te pseudo pewnie z błędami, miało być chyba Qpy i Ydioty. Łatwo tak sobie obrażać innych w necie, co ? Jeśli doprawdy jest tak źle to poproście kolegę TrOsKlIwY ObYwAtEl o te adresy firm w których przyjmują takich geniuszy jak wy i odmieńcie swój los. To takie proste dla normalnych ludzi !

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahhah

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaahhahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pamela

Panie Dyrektorze.....Tak nie wypada!

iglo

pracuje troche, dwa tysiaki na reke sie zarobi , spokojna robota

Yyy

To akurat jest fakt.

Qpl

Traktuja ludzi jak ścierwo.

Kierownik Browar

Powiem tak, lepszej roboty w Polsce(a nawet w Europie) na dzień dzisiejszy nie ma.

Gwidon

Mam takie pytanie,ta firma PVS,jakie warunki płacowe,warto tam się pchać.Ponoć potrzebują tam do pracy.

wojtuś

Leszek juz tak nie słodź!! Dostales podziekowania chociaz?

Martin

Najlepsza robota na swiecie!!!

Darek

Racja, najlepsza jest twoja MAMA ostatnie po drugiej zmianie jak Mnie zaprosiła na chatę to byłem mile zaskoczony z jej ostrych perwersji, w pewnych sytuacjach brakowało nam podłogi. Weź jeszcze ogarnij swoją dziewczynę podobno też jest dobra w te klocki tak mówią koledzy z innych zmian :)

Szczery

Trzeba sie uczyc bylo a nie plakac teraz , nie chcesz nie pracuj i daj miejsce komus jej trzeba , zle nie ma. A zaczynaja przyjmowac nawet fajne mlode mamy :) gdzie grono meskie powinno sie cieszyc bo za te srebrniki co kilka z nich czyni to mhmmmmm blondyneczki zwlaszcza :*

Zostaw opinię o FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. - Wilamowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.