EY Global Services (Poland) Sp. zo.o

Wrocław

Opinie o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o

x

chyba wszyscy pracujacy w EY GDS we wroclawiu sa tak zadowoleni, ze nikt tu nie dyskutuje

dsfdsgfd

ile placa na stanowiskach typu sales support ?

Mario

Jeśli ktoś szuka pracy jako Java Developer, niech sobie da spokój z firmą EY (czy też Ernst and Young). W tejże firmie, bez względu co Ci powiedzą rekruterzy, nie będzie programował w Javie tylko wdrażał platformę Guidewire opartą o język Gosu. Język ten będziesz musiał nauczyć się sam lub za pomocą szkoleń z hindusami (przez skype), których jakość nie jest najlepsza. Następnie obowiązkowo będziesz musiał zdać przynajmniej 2 certyfikaty i zostaniesz prawdopodobnie wysłany na pół roku do klienta w innym kraju w Unii (oczywiście za te same pieniądze). Jeśli nie jesteś skończonym idiotą, to nie jest to praca dla Ciebie.

Zostaw opinię o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EY Global Services (Poland) Sp. zo.o