EY Global Services (Poland) Sp. zo.o

Opinie o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o

Waldi

Jak się pracuje? Mam zamiar aplikować. Czy firma prowadzi może rekrutacje?

Maciej
@Waldi 20.04.2018 21:04

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań, ukierunkowań. Wiele osób pracuje na stanowiskach typowo niekorporacyjnych, ponieważ nudne, powtarzalne stanowiska zastąpiła automatyka. Jeśli ktoś wykonuje żmudną, nieciekawą pracę... już niedługo zastąpi go automat. Wiele pracowników dostaje szansę pracy w coraz ciekawszych projektach. Można bardzo podszkolić języki obce. Praca w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku. Świetnie wygląda w CV, ale kto chciałby się zwalniać z EY? Wspaniały dział Robotyki i Automatyzacji, podobno r również Marketingu i Komunikacji. Lider - wybitna jednostka (imienia i płci niestety nie mogę napisać, ze względu na RODO). Zdecydowanie najlepsze miejsce do pracy, w jakim kiedykolwiek byłem.

ciekawski
@Maciej 15.06.2018 18:41

Wielokulturowe środowisko - Ukraińcy i Hindusi?

Helena
@Waldi 20.04.2018 21:04

Czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum, aplikowałeś do EY Global Services (Poland)? A może wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym w tej firmie? Mógłbyś napisać jak potoczyła się Twoja dalsza przygoda z tym pracodawcą? Każde merytoryczne spostrzeżenie będzie ważne dla osób interesujących się zatrudnieniem w tym miejscu.

Eve

Hej, czy wiecie jakie sa zarobki dla stanowiska Travel Center Associate? I w jakie dni/w jakich godzinach sie pracuje?

Lolek

Odradzam RMS (Risk Management). Słaba kadra zarządzającą, praca na procesie stworzonym i urozmaicanym przez hindusów.

Witold

@Maciej, rozumiem, że pozytywnie oceniasz firmę EY. Czy długo już pracujesz w tej firmie i możesz napisać, że dzięki tej firmie rozwinąłeś się zawodowo? Czy w firmie istnieje program szkoleń i ścieżki rozwoju dla ambitnych pracowników? Czy firma wciąż się rozwija i poszukuje nowych pracowników?

gość

Niestety po zakończonej rekrutacji nie udzielają informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i zero szacunku dla kandydata.

Kasia
@gość 19.04.2018 09:37

Proszę sprawdzić folder "spam". Firma zawsze odpowiada. W przypadku rekrutacji przez różne portale rekrutacyjne należy - niestety - zerknąć również tamże. Ja dostałam informację zwrotną za każdym razem. Przykro mi, że Twoja nie dotarła.

Kamil

Za leżenie żadna firma nie płaci za pracę jak najbardziej!!

Lolek

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutację?

Bolek
@Lolek 17.03.2018 18:45

Prowadza, ale powiem ci tylko szwagrze jedno - idz byc bialym murzynem gdzie indziej :)

M.

Historia z pierwszej ręki. Był sobie człowiek. O dosyć unikalnych umiejętnościach. Na tyle unikalnych, że gdy w we Wrocku postanowiono stworzyć większy zespół to ludzi o podobnych umiejętnościach trzeba było ściągać z Brazylii, Meksyku, Rosji... Człowiek robił swoje, przychodził do roboty, nikomu się nie naprzykrzał. Co miesiąc miał ze swoim przełożonym f2f aby wyjaśniać wszelkie niejasności. Zawsze wszystko było OK. Gdy skończył mu się okres próbny to kazali mu... spie... pójść sobie. Tak po prostu. Z dnia na dzień. Potomnym ku przestrodze.

korpo-ludek

Szału nie ma, korpo jak każde inne. "EY" ładnie wygląda w CVce ale na jakąś ciekawszą pracę to bym nie liczył. Jak dla mnie pomimo dosyć długiego stażu we wrocławskich korporacjach nie ma w tej firmie czegoś szałowego (poza brandem). W niektórych zespołach mają dziwne podejście do zarządzania personelem - biorą na okres próbny, potem nie przedłużają umowy na czas nie określony pod byle pretekstem... W szczególności ostrożnie trzeba podchodzić do ofert pracy w IT Security, tam najwięcej było takich dziwnych akcji. Ogólnie rzecz biorąc średnio polecam, jeśli zaproponują konkretną podwyżkę w stosunku do aktualnej pracy to warto rozważyć, jeśli nie to bym sobie darował i poszukał czegoś bardziej interesującego.

x

chyba wszyscy pracujacy w EY GDS we wroclawiu sa tak zadowoleni, ze nikt tu nie dyskutuje

dsfdsgfd

ile placa na stanowiskach typu sales support ?

Mario

Jeśli ktoś szuka pracy jako Java Developer, niech sobie da spokój z firmą EY (czy też Ernst and Young). W tejże firmie, bez względu co Ci powiedzą rekruterzy, nie będzie programował w Javie tylko wdrażał platformę Guidewire opartą o język Gosu. Język ten będziesz musiał nauczyć się sam lub za pomocą szkoleń z hindusami (przez skype), których jakość nie jest najlepsza. Następnie obowiązkowo będziesz musiał zdać przynajmniej 2 certyfikaty i zostaniesz prawdopodobnie wysłany na pół roku do klienta w innym kraju w Unii (oczywiście za te same pieniądze). Jeśli nie jesteś skończonym idiotą, to nie jest to praca dla Ciebie.

Zostaw opinię o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EY Global Services (Poland) Sp. zo.o