EY Global Services (Poland) Sp. zo.o

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EY Global Services (Poland) Sp. zo.o

Lolek

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutację?

Bolek
@Lolek 17.03.2018 18:45

Prowadza, ale powiem ci tylko szwagrze jedno - idz byc bialym murzynem gdzie indziej :)

M.

Historia z pierwszej ręki. Był sobie człowiek. O dosyć unikalnych umiejętnościach. Na tyle unikalnych, że gdy w we Wrocku postanowiono stworzyć większy zespół to ludzi o podobnych umiejętnościach trzeba było ściągać z Brazylii, Meksyku, Rosji... Człowiek robił swoje, przychodził do roboty, nikomu się nie naprzykrzał. Co miesiąc miał ze swoim przełożonym f2f aby wyjaśniać wszelkie niejasności. Zawsze wszystko było OK. Gdy skończył mu się okres próbny to kazali mu... spie... pójść sobie. Tak po prostu. Z dnia na dzień. Potomnym ku przestrodze.

korpo-ludek

Szału nie ma, korpo jak każde inne. "EY" ładnie wygląda w CVce ale na jakąś ciekawszą pracę to bym nie liczył. Jak dla mnie pomimo dosyć długiego stażu we wrocławskich korporacjach nie ma w tej firmie czegoś szałowego (poza brandem). W niektórych zespołach mają dziwne podejście do zarządzania personelem - biorą na okres próbny, potem nie przedłużają umowy na czas nie określony pod byle pretekstem... W szczególności ostrożnie trzeba podchodzić do ofert pracy w IT Security, tam najwięcej było takich dziwnych akcji. Ogólnie rzecz biorąc średnio polecam, jeśli zaproponują konkretną podwyżkę w stosunku do aktualnej pracy to warto rozważyć, jeśli nie to bym sobie darował i poszukał czegoś bardziej interesującego.

x

chyba wszyscy pracujacy w EY GDS we wroclawiu sa tak zadowoleni, ze nikt tu nie dyskutuje

dsfdsgfd

ile placa na stanowiskach typu sales support ?

Mario

Jeśli ktoś szuka pracy jako Java Developer, niech sobie da spokój z firmą EY (czy też Ernst and Young). W tejże firmie, bez względu co Ci powiedzą rekruterzy, nie będzie programował w Javie tylko wdrażał platformę Guidewire opartą o język Gosu. Język ten będziesz musiał nauczyć się sam lub za pomocą szkoleń z hindusami (przez skype), których jakość nie jest najlepsza. Następnie obowiązkowo będziesz musiał zdać przynajmniej 2 certyfikaty i zostaniesz prawdopodobnie wysłany na pół roku do klienta w innym kraju w Unii (oczywiście za te same pieniądze). Jeśli nie jesteś skończonym idiotą, to nie jest to praca dla Ciebie.

Zostaw opinię o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EY Global Services (Poland) Sp. zo.o