Opinie o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EY Global Services (Poland) Sp. zo.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o w Wrocław

Arcane

Czy ktoś może powiedzieć, jak wygląda sytuacja w Cybersecurity w EY. Widzę dużo ofert od tego korpo, ale zawsze się zastanawiam, czy aplikować, bo dużo ofert czasami znaczy, że firma może mieć brain drain.

IDC
@Arcane

Sytuacja jest bardzo dobra. Firma, tak samo jak konkurencja, bardzo intensywnie rozwija swoją ofertę Cyber Security więc postrzegałbym to jako dobry moment do dołączenia.

Arcane
@IDC

@IDC a możesz coś powiedzieć odnośnie zarobków? Jakie są widełki dla Juniora i dla Mida? Czy jest realny rozwój personalny? Budżet treningowy (jeśli jest, to ile mniej więcej)? Jak wygląda atmosfera w squadzie? Chodzi mi bardziej o poczucie humoru i tzw Culture Fit (czy nie przesadzają z tym jak w niektórych firmach, gdzie nie można mieć innego zdania, np na tematy społeczne). Jeśli nie jest to trudne dla Ciebie, to proszę doprecyzuj, bo „bardzo dobra sytuacja” nie do końca odpowiada ja pytanie :)

KANDYDAT

cześć ktoś mi bardziej podpowie na czym polega praca supervisora w accountingu w EY GDS? Warto próbować dostać na tym stanowisku pracę, z tego co zrozumiałem to będzie accounting support pod wzgledem Trial Balance and Cash Flow na okreslone markety EY, ale współpraca głównie z Indiami. Za opinie sugestie bede wdzieczny

Kovalen

Czesc, jak wygląda praca na stanowisku Junior DEVops

Chciałbym zrozumieć jak wygląda praca na projektach, czy stosuje się system ticketowy , czy poprostu wpada projekt i głównie siedzi się na callach, czy projekty są bardziej indywidualne czy zespołowe? Czy pracujecie na jakimś wewn. Systemie czy każdy projekt jest inny lub praca jest raczej powtarzalna? Dzięki

Były

Zależy na jakim dziale. U mnie praca na ticketach, które się samemu wklepuje głównie na podstawie inbound calls. Ogólnie praca potwornie beznadziejna. Nie polecam z całego serca ;)

@Były

Potwornie beznadziejna - czemu? W sensie, jest monotonna, stresująca, czy w czym leży problem? Wiesz, jednemu będzie pasować, a drugiemu nie.

@Ewa

Monotonna i mało szkoleń odpowiedniej jakości. Jak już wspomniane wyżej aplikacje nieprzydatne gdziekolwiek indziej.

@Ewa

No i jeszcze współpracownicy kopią sobie dołki nawzajem.

Aleksander
@Były

To nieciekawie. Bo rywalizacja to jeszcze jest zrozumiała, ale wzajemne sobie szkodzenie to już powoduje kiepska atmosferę. Co to powoduje? Jak ktoś się bardziej wykaże to więcej zarobi, czy jak?

K
@Były

Wątpię, ze te negatywne komentarze pochodzą od pracownikow. Mamy więcej szkoleń niz ktokolwiek w Polsce. Wszystko dostępne za darmo.

@K

Szkolenia to nie wszystko. Co nie zmienia faktu, że są gorsze i lepsze szkolenia w EY, aczkolwiek rzeczywiście relatywnie dużo.

Recepcjonistka

Po rozmowie przeprowadzonej telefonicznie zero informacji zwrotnej... po ponad 2 miesiącach! Domyślam się, że przebieg rekrutacji ze skutkiem negatywnym, ale firma o takiej renomie, z dobrze opłacanym zespołem HR, powinna chyba zdobyć się na wysłanie maila. Zamiast tego ogłoszenie na to stanowisko zostało wystawione jeszcze jakieś 5 razy. Naprawdę nikt spośród kilkuset kandydatów nie nadawał się na to stanowisko?

Pytania ogólne dotyczące doświadczenia i wykształcenia. Część rozmowy po angielsku. Klasyka.

Zuzia

Konsultant SAP FI/CO - ktoś może coś doradzić odnosnie stanowiska, poza tym jak wygląda zespół, taski, nadgodziny, współpraca, szkolenia? Dziękuję z góry za info.

mick jagger

Czy w EY GDS jest jakaś premia roczna? Na ile % podwyżki można liczyć tak średnio rocznie?

K
@mick jagger

Zalezy od wyników pracy

kandydat

Senior Audit Specialist with German - ktoś może coś doradzić nt rozmowy kwalifikacyjnej? Poza tym jak wygląda zespół, taski, nadgodziny?

M.

Mija mi właśnie 3 rok w EY GDS a dokładnie w dziale RMS. I muszę stwierdzić, że nie do końca rozumiem te negatywne komenatarze. Jestem w niewielkim zespole

@M.

Nie rozumiesz, bo jesteś z HR albo Cię awansowali za subordynację. Ewentualnie kazali ci napisać pozytywny komentarz i w zamian za to obiecali awans.

eysx

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować i najgorsi ludzie jakich kiedykolwiek poznałem w życiu. Kłamstwa, fałszywe uśmieszki, udawanie sympatii żeby przy pierwszej lepszej okazji wbić nóż w plecy. Jakość pracy fatalna - stare projekty, w starych technologiach, na słabym niedomagającym laptopie. Zagraniczny klient dla którego pracowałem był okropny, praca dla niego była męką, lecz managerowie z Polski nic sobie nie robili z moich komentarzy, bo liczyło się tylko to że GDS Polska dostawał za to pieniądze. Zdarzało się że nieterminowo akceptowali przepracowane godziny, a w ostatnim miesiącu mojej pracy przeszli samych siebie i stwierdzili że za połowę przepracowanych godzin mi nie zapłacą, a ich argumenty dlaczego to zrobią so po prostu kłamstwami. Szczerze radzę wszystkim trzymać się z dala od tej organizacji, jeśli chodzi o pracę, to jest to najgorszy epizod w moim życiu.

Betobe

Jedna z gorszych korpo, w których przyszło mi pracować. Atmosfera w zespole fatalna, konkurencyjność i brak szacunku, podchodząca pod (usunięte przez administratora) Do tej pory leczę skutki, swojego fatalnego wyboru miejsca pracy. Obowiązków milion, presją na nadgodziny, kumoterstwo i brak dobrego traktowania, słabe wynagrodzenie. Duże wymagania, a w zamian brak inwestowania w pracownika. Niedocenianie umiejętności pracownika. Przyzwolenie na brak szacunku że strony współpracownika. Cos innego mówią na rozmowie, a w praktyce okazuje się inaczej. Dla własnego zdrowia odradzam każdemu pracę w EY Gds.

@Betobe

Pracowałam, zgadzam się w 100%. Z racji tego, że "przerobiłam" już kilka korpo we Wrocławiu chciałabym znaleźć normalne i stabilne miejsce pracy. Czy ktoś może orientuje się gdzie aktualnie można złożyć CV na jakieś stanowisko procesowe w firmie, która nie będzie miała tego co reprezentuje EY (czyt. fatalna kultura pracy)? Fajna atmosfera, widełki 6-7k netto i możliwość hybrydowej pracy? Nie potrzebuję wielkich perspektyw na rozwój, jeśli stanowisko będzie w porządku, proces też to nie odczuwałabym potrzeby awansów. Będę wdzięczna za każde info. :)

Betobe
@Ewa

Ewa może 3M we Wrocławiu?

@Betobe

Niestety, pomimo wysłania CV cisza, kiedyś już gdy aplikowałam dostałam odmowę po… roku :)

@Ewa

Hi, pisz na maila lesniewskawawa@gmail.com, coś polecę pozdrawiam, Anna

Firma jak to firma, dużo zależy od zespołu. Mój pierwszy doprowadzał mnie do szału ze swoimi pomysłami (szef bez wykształcenia, doświadczenia, jakiejkolwiek wiedzy) co wszystkie rozumy pozjadał. Robił duże problemy przy zmianie zespołu, opowiadał kłamstwa itp. W końcu się udało i drugi zespół był o niebo lepszy. Jednak finansowo niestety odstawali dalej od konkurencji o 50% i się pożegnaliśmy. System podwyżek i awansowania to jest nawet na papierze czysta abstrakcja nie do zrozumienia, nie mówiąc już o praktyce. Raczej przez wzgląd na doświadczenie w tej firmie już tam nie wrócę, bez względu na finanse.

bazodanowiec

Raczej odradzam. Bliski kolega pracował tam w tym roku kilka miesięcy jako kontraktor. Kiedy podjął decyzję o odejściu i powiadomił o tym szefa został (usunięte przez administratora) - nie zapłacono mu za 4 tygodnie pracyi. Zerwano (a konkretnie zrobił to Robert B) z nim współpracę z dnia na dzień w połowie miesiąca i zakwestionowano godziny z poprzedniego, już zamkniętego miesiąca. Kolega pracował w dziale DNA (Data ana Analysis) u Roberta B. (usunięte przez administratora) Ponadto kolega narzekał na sztywniacką korpo atmosferę w dziale DNA, wysztywnieni, spięci, przestraszeni, śmiertelnie poważni ludzie, mało luzu, humoru, żartu, wszystko na baczność, nawet na callach towarzyskich teamowych trzeba gadać po angielsku). Kolega mówił, że w innych działach zetknął się z fajniejszą atmosferą i ludźmi ale w DNA było pato. Podobno z całej swojej karierze kolega nie zetknął się z takim sztywniactwem i a przede wszystkim z próbą bezczelnego ograbienia z prawie miesiąca pracy (na szczęście kontraktornia pokryła koledze straty, szacunek). Generalnie ZŁO!

kandydat

Jaka obecnie firma obłsuguje w EY opieke medyczną?

lux
@kandydat

LuxMed

Berti
@kandydat

Luxmed

Nooowy

Witam, ile obecnie otrzymuje asystent CTS bez doświadczenia w księgowości ? Trochę przeczytałem Państwa opinii i zastanawiam się nad aplikowaniem.

Zip123

Jak sie pracuje na stanowisku SAP FICO Consultant? Jaka jest atmosfera i na jakie benefity można liczyc? (Premia roczna ile procent?)

Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny to w firmie EY to istna kpina. Informacja zwrotna wysyłana do kandydata ponad 45. dni od samej rozmowy. Skoro umawiamy się na 14. dni to drodzy rekruterzy, pilnujcie terminów, które sami zdefiniowaliście.

Kacper

Cześć, Czy ktoś może się podzielić opinią na temat pracy w dziale consultingu SAP? Ostatnio firma intensywnie rekrutuje, więc jestem ciekawy, czy możecie polecić pracę jako konsultant SAPw EY? Jak wyglądają widełki finansowe dla kandydatów na poziome mid? Czy firma oferuje dostęp do platform learningowych i szkolenia z SAP? Jak wygląda kwestia awansów na stanowiska seniorskie?

GMG
@Kacper

Mogę tylko skomentować zdezorganizowany proces rekrutacji z HR. Otrzymałam 2 zaproszenia na 2 rozmowy kwalifikacyjne (1 mid i 1 Junior). Daję im znać o błędzie i odwołują moją rozmowę kwalifikacyjną na wyższe stanowisko. Miałem też przełożone lub odwołane rozmowy kwalifikacyjne 30 minut wcześniej, wziąłem dzień wolny na rozmowę kwalifikacyjną za darmo.

FunnyGuy

Śledzi poczynania Tuska w mediach społecznościowych i przygotowuje codzienne podsumowanie, które potem Uber-Senior Manager przesyła do SamaWieszKogo

communication spec.

Hej, czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy w dziale Communication? Z tego co wiem, jest to ścisła współpraca z osobami w US. Ktoś może napisać czy ta współpraca jest OK?

Dominik

Czytajac te opinie wymiotowac mi sie chce i nie bede tam aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o - Wrocław

• Jak się pracuje w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy EY Global Services (Poland) Sp. zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EY Global Services (Poland) Sp. zo.o
2.2/5 Na podstawie 55 ocen.
  • śrubowa 1
    53-611 Wrocław