Opinie o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EY Global Services (Poland) Sp. zo.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o w Wrocław

Pracus

(usunięte przez administratora) Talent team totalnie olewa pracowników - zero wsparcia w problematycznych sytuacjach, (usunięte przez administratora) gdy coś potrzeba, i na dodatek są pierwsi do utrudniania otrzymania podwyżki czy progresji. Ostatnio nawet jak ktoś chciał się dowiedzieć jaką ma zaproponować ścieżkę awansu dla wybitnych pracowników, to kulturalnie mu powiedziano by się uspokoił, bo w tej firmie nie ma i nie będzie ani ścieżek kariery ani formalnych wymagań by uzyskać awans. Tak więc jeżeli jesteś ambitną osobą, której marzy się kariera i rozwój, to czym prędzej szukaj gdzie indziej. To firma dla BMW - bierny, mierny ale wierny :((

@Pracus

Rozumiem, przedstawiłeś tu garść negatywnych spostrzeżeń odnośnie pracy w EY Global Services. Wspomniałeś, że osoby ambitne nie mogą raczej liczyć na rozwój, jednak dla niejednego poszukującego pracy atutem może być sam fakt jej posiadania choćby na krótszy okres. Dlatego mam pytanie: jak oceniasz zarobki w tej firmie, jak kształtuje się podstawa i czy mógłbyś dodać, jakie są zasady przyznawania podwyżek?

chmurka nr 9

Chyba drzazga ci weszla w 4 litery. Sam jestem w EY i twój komentarz wydaje mi się bez pokrycia. Chyba, że sprecyzujesz swoją wypowiedź o realne przykłady, żeby było w ogóle do czego się odnieść.

CorpoMisiaczek
@chmurka nr 9

To znaczy, że albo masz farta albo mało pracujesz z innymi. Prawda jest taka, że GDS to tania siła robocza i większości przypadków nie masz co liczyć na równe traktowanie z osobami z innych praktyk. (usunięte przez administratora)

@CorpoMisiaczek

Nie potrafisz napisać wprost, że miałeś szefa hindusa i się wam nie układało? dobra, widocznie źle trafiłeś, ja mam mgmt w stanach i jest OK

chmurka nr 9

Jestem w 5 projektach i jedyni hindusi u mnie to testerzy :) Jesli chodzi o polski mgmt to w kazdym 'delivery center' we Wro (IBM, Credit Suisse, UBS etc) lokalne szefostwo ma nic do gadania i to akurat nic specjalnego. Do nich praktycznie sie nie raportuje bo oni sa tylko 'dotted line', najwazniejsze zeby w projekcie oraz w bezposrednim drzewku przelozonych 'solid line' reporting byl w porzadku/kumaty. Ogolnie Indie to swiatowy potentat outsourcingu i czy chcemy czy nie sa w tym wyspecjalizowani. Powoduje to iż coraz bardziej staje sie widoczny trend ze takie polskie centra sa zarzadzane na najwyzszym poziomie wlasnie przez kogos z Indii, bo oni sie na tym 'znaja' od dziesiecioleci. Smutne, ale prawdziwe. Ja zanim gdziekolwiek zaczne prace upewniam sie ze moj bezposredni mgmt (1st line, 2nd line, 3rd line) nie jest z Polski lub z Indii :)

a
@chmurka nr 9

Indie to swiatowy potentat outsourcingu XD na szczescie tylko outsourcingu,

yo

Następna firma, która się ośmiesza tęczową wersją logo...

Nick5

Zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Też znam przypadki że pod byle pretekstem nie przedłużano ludziom umów po okresie próbnym lub osoba w swoim pierwszym tygodniu pracy dowiadywała się że jej stanowisko jest przenoszone do innego kraju i musi sobie wewnętrznie szukać czegoś innego lub out. Podejście do zarządzania ludźmi bardzo dziwne i brak spójności kultury organizacyjnej. Dużo niepłatnych nadgodzin. Wszystko zależy do jakiego manadzera trafisz. Może być fajnie, a może być bardzo bardzo źle. Z pozytywnych rzeczy: szkolenia, dofinansowanie do nauki języków, praca z domu, dobre wynagrodzenie, jak ktoś lubi to dużo imprez i aktywności firmowych.

Recepcjonistka

Po rozmowie przeprowadzonej telefonicznie zero informacji zwrotnej... po ponad 2 miesiącach! Domyślam się, że przebieg rekrutacji ze skutkiem negatywnym, ale firma o takiej renomie, z dobrze opłacanym zespołem HR, powinna chyba zdobyć się na wysłanie maila. Zamiast tego ogłoszenie na to stanowisko zostało wystawione jeszcze jakieś 5 razy. Naprawdę nikt spośród kilkuset kandydatów nie nadawał się na to stanowisko?

Pytania ogólne dotyczące doświadczenia i wykształcenia. Część rozmowy po angielsku. Klasyka.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
P

Że co ? Szefem jestem sam sobie, wielka dupcio. Wy tylko jesteście jak cza pozamiatać (usunięte przez administratora) ):

M.

Historia z pierwszej ręki. Był sobie człowiek. O dosyć unikalnych umiejętnościach. Na tyle unikalnych, że gdy w we Wrocku postanowiono stworzyć większy zespół to ludzi o podobnych umiejętnościach trzeba było ściągać z Brazylii, Meksyku, Rosji... Człowiek robił swoje, przychodził do roboty, nikomu się nie naprzykrzał. Co miesiąc miał ze swoim przełożonym f2f aby wyjaśniać wszelkie niejasności. Zawsze wszystko było OK. Gdy skończył mu się okres próbny to kazali mu... spie... pójść sobie. Tak po prostu. Z dnia na dzień. Potomnym ku przestrodze.

ciekawy
@M.

Jaki to byl dzial ?

Programista

Z mojego doświadczenia EY GTH to jedno z najgorszych jak nie najgorsze miejsce do pracy dla programisty w Polsce. I nawet nie chodzi o technologie, ale przede wszystki o samą atmosferę. EY GTH to takie miejsce w którym kłamstwo powtórzone wiele razy uznaję się za prawdą. Korzystają z tego chętnie managerowie, ale przede wszystkim "życzliwi" współpracownicy, dla który dzień bez fałszywej skargi to dzień stracony. Absurdów, jest wiele na przykład skargi o brak samodzielności w pracy na podstawie usłyszanej rozmowy programisty pytającego testera w jaki sposób powtórzyć zgłoszony przez niego błąd. Po kilku “życzliwych” donosach managerowie wypychają programistę z firmy na wszystkie sposoby. Zdecydujesz się odejsc tak źle i tak niedobrze EY’owi GTH. Mimo, że firma osiągnęła swój cel wątpliwe, że poprzestanie tylko na tym. Przykłdowo będzie próbowć zepsuć pracownikowi wsześniej uzgodniony urlop (typowo brany na koniec współpracy), zapewne w nadzieji, że utrudni mu to znalezienie nowej pracy. Tak wygląda w praktyce motto firmy “Building a better working world”. Jest szanasa, że nie każdego spotka coś takiego w EY GTH? Bedziesz mieć pecha to trafisz gorzej, szczeście to trafisz lepiej. Warto wiedzieć w jakie miejsce się wybierasz i czego w najgorzym wypadku się spodziewać.

@Programista

Pracując w ey gds, odniosłam identyczne wrażenie. Może to zależy od teamu do jakiego się trafi, ale niestety miałam tak samo i z przykrością musiałam znaleźć inną pracę. Szkoda, bo firma wydaje się być dobrym miejscem pracy.

Waldi

Jak się pracuje? Mam zamiar aplikować. Czy firma prowadzi może rekrutacje?

Maciej
@Waldi

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań, ukierunkowań. Wiele osób pracuje na stanowiskach typowo niekorporacyjnych, ponieważ nudne, powtarzalne stanowiska zastąpiła automatyka. Jeśli ktoś wykonuje żmudną, nieciekawą pracę... już niedługo zastąpi go automat. Wiele pracowników dostaje szansę pracy w coraz ciekawszych projektach. Można bardzo podszkolić języki obce. Praca w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku. Świetnie wygląda w CV, ale kto chciałby się zwalniać z EY? Wspaniały dział Robotyki i Automatyzacji, podobno r również Marketingu i Komunikacji. Lider - wybitna jednostka (imienia i płci niestety nie mogę napisać, ze względu na RODO). Zdecydowanie najlepsze miejsce do pracy, w jakim kiedykolwiek byłem.

ciekawski
@Maciej

Wielokulturowe środowisko - Ukraińcy i Hindusi?

Helena
@Waldi

Czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum, aplikowałeś do EY Global Services (Poland)? A może wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym w tej firmie? Mógłbyś napisać jak potoczyła się Twoja dalsza przygoda z tym pracodawcą? Każde merytoryczne spostrzeżenie będzie ważne dla osób interesujących się zatrudnieniem w tym miejscu.

Jacek
@ciekawski

a to już jak wszędzie - jesteśmy wymieszani, i tak jest w każdym kraju europejskim teraz

Wymagania w ofertach dość wysokie tak samo jak konieczność znajomości bardzo dużej ilości technologii, później podczas technicznej rozmowy kwalifikacyjnej okazuję się że połowa tych technologii , które podane były w ogłoszeniu nigdy nie będą używane, ponieważ podczas pracy będziesz ograniczał się do kliknięcia jednego przycisku. Tak więc można stać się pracownikiem jednego kliknięcia. Druga sprawa to dział HR, bardzo trudna komunikacja, może zdarzyć się sytuacja że Pani w dziale HR zapomni wysłać Ci informacje dotyczące rozmowy technicznej. Szczerze mówiąc odradzam w 100%.

Helena
@Gość

Rozumiem, że Twoja wypowiedź pisana jest z perspektywy osoby, która aplikowała do pracy w EY Global Services (Poland), była na rozmowie kwalifikacyjnej, ale finalnie nie podjęła pracy w tym miejscu, tak? Nie miałeś więc zbyt wiele styczności z pracodawcą. Na jakie stanowisko aplikowałeś w EY Global Services (Poland)? Ciekawe, czy rekrutacja jeszcze trwa, czy już została znaleziona odpowiednia osoba.

Eve

Hej, czy wiecie jakie sa zarobki dla stanowiska Travel Center Associate? I w jakie dni/w jakich godzinach sie pracuje?

Lolek

Odradzam RMS (Risk Management). Słaba kadra zarządzającą, praca na procesie stworzonym i urozmaicanym przez hindusów.

Kamil

Za leżenie żadna firma nie płaci za pracę jak najbardziej!!

Lolek

Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutację?

Bolek
@Lolek

Prowadza, ale powiem ci tylko szwagrze jedno - idz byc bialym murzynem gdzie indziej :)

korpo-ludek

Szału nie ma, korpo jak każde inne. "EY" ładnie wygląda w CVce ale na jakąś ciekawszą pracę to bym nie liczył. Jak dla mnie pomimo dosyć długiego stażu we wrocławskich korporacjach nie ma w tej firmie czegoś szałowego (poza brandem). W niektórych zespołach mają dziwne podejście do zarządzania personelem - biorą na okres próbny, potem nie przedłużają umowy na czas nie określony pod byle pretekstem... W szczególności ostrożnie trzeba podchodzić do ofert pracy w IT Security, tam najwięcej było takich dziwnych akcji. Ogólnie rzecz biorąc średnio polecam, jeśli zaproponują konkretną podwyżkę w stosunku do aktualnej pracy to warto rozważyć, jeśli nie to bym sobie darował i poszukał czegoś bardziej interesującego.

x

chyba wszyscy pracujacy w EY GDS we wroclawiu sa tak zadowoleni, ze nikt tu nie dyskutuje

dsfdsgfd

ile placa na stanowiskach typu sales support ?

Zostaw merytoryczną opinię o EY Global Services (Poland) Sp. zo.o - Wrocław

• Jak się pracuje w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy EY Global Services (Poland) Sp. zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EY Global Services (Poland) Sp. zo.o?

Kandydaci do pracy w EY Global Services (Poland) Sp. zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EY Global Services (Poland) Sp. zo.o
2.2/5 Na podstawie 55 ocen.
  • śrubowa 1
    53-611 Wrocław