AUXILIA S.A.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o AUXILIA S.A.

anonim Nowy wpis
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Jolanta Nowy wpis

Ale ta praca w sobotę i w niedzielę wynika z umowy, czy chodzi ci o to, że to są jakieś godziny ponad normę? Co w weekendy się tu robi?

Joanna
Klient

Korzystałam z pomocy prawnej i wsparcia doradcy z firmy Auxilia. Nie mam zastrzeżeń, firma wywiązała się z umowy, kontakt był bezproblemowy.

Sebastian
@Joanna

Długo załatwiali twoją sprawę? Bo ja też skorzystałbym z pomocy ale zależy mi na czasie.

2
Bartosz
Klient
@Sebastian

Ja jak korzystałem to trochę to trwało. Trzeba być cierpliwym.

Jolanta Nowy wpis
@Bartosz

Trochę czyli jak długo? Coś z procesami jednak jest nie tak, że należy czekać? Sugerujecie poprawki w organizacji czasu?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w AUXILIA S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Barbara
Kandydat

Czy jest możliwość pracy w A. na umowę o pracę? Widzę, że są otwarte dwa nabory i Key Account Manager tak samo, jak Regionalny Kierownik Sprzedaży, mają w ogłoszeniach wymienioną jedynie formę B2B.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa rekrutacyjna w AUXILIA S.A. odbywa się również w języku angielskim?

JarosławW
Klient

Rzeczowa obsługa, konkretne działania z bardzo wymiernymi efektami. Ta firma wiedzie prym wśród wszystkich zajmujących się odszkodowaniami :)

Łucja

nie rozumiem twojego komentarza, calkiem spoko komentarz- w koncu kazdy ma prawo sie wypowiadac ... czemu wiec cie zęby bolą, o co ci chodzi ?

fidza
Klient

Polecam. współpraca była oparta na doradztwie, uczciwości i konkretnym działaniu ze strony doradcy. jestem przekonana, ze jako firma poradzą sobie tu nawet z najbardziej skomplikowaną sprawą.

Sebastian
@fidza

Widać że jesteś zadowolona ze współpracy. Widziałem że prowadzą sprawy odszkodowawcze. Dużo biorą za swoje doradztwo? Zwykle procent od wygranej sprawy czy jest stała stawka?

Halina
Klient

Auxilia to jedna z tych kancelarii odszkodowawczych, którym śmiało można zaufać i powierzyć im swoje sprawy. Na pewno pomogą :)

Gerin
Klient

Firma z prawdziwego zdarzenia, patrzą przede wszystkim na dobry interes klienta a rzadko to się obecnie zdarza. Działają skutecznie, efektywnie. odszkodowanie dostałem, sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie. dzięki.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Magdalena

jak mam rozumieć to określenie "prowizje widmo"? chciałam składać papiery, dodatkowy zarobek z prowizji był dla mnie solidnym argumentem.

Mariola
Klient

Współpracę z firmą Auxilia oceniam bardzo pozytywnie, byłam ich klientką kilka miesięcy temu. Dzięki ich działaniom, ogromnemu zaangażowaniu udało mi się uzyskać odszkodowanie. Profesjonalna pomoc prawna, doradztwo na wysokim poziomie.

Alita
Klient

Poważne podejście do klienta. widać, ze nie są nowicjuszami na rynku, działają już od dawna i dzięki temu mają odpowiednie doświadczenie w tej branży. Warto docenić wspomniane już wcześniej podejście do swoich klientów, którzy zawsze mogą liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc ale i wsparcie.

Krzystof
Klient

Nie sądziłem nigdy, ze będę musiał korzystać z pomocy tego typu firmy ale jak się okazuje życie pisze swoje scenariusze. Cieszę się jednak, ze trafiłem właśnie do Auxilii. pomocni i empatyczni doradcy, skuteczne działania.

2
Pytanie
 Pytanie

Czy w AUXILIA S.A. pracuje się na open space?

Nojla
Klient

Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy firmy Auxilia. Udzielili mi tu fachowej pomocy po wypadku rodziców. Duże zaangażowanie i troska o klienta- polecam.

Marlena
Klient

Ogromne wsparcie, profesjonalna pomoc, dotrzymywanie terminów i ogólne trzymanie ręki na pulsie w kwestii relacji na linii poszkodowany ubezpieczyciel. Dziękuje za wszystko Auxilia!

jowik
Klient

konkretne działania dają konkretne efekty i to pokazują działania tej firmy. Jesteście liderami w tej branży.

2
feldzia
Klient

Auxilia to w mojej ocenie lider tej branży na polskim rynku. Działają kompleksowo, zgodnie z przepisami, terminowo i skutecznie. korzystałam i polecam wszystkim niezdecydowanym.

BlankaK
Klient

Pomoc doradcy z tej firmy okazała się nieoceniona i śmiem twierdzić, ze bez niej nie udałoby się pozytywnie rozstrzygnąć sprawy pomiędzy mną a ubezpieczycielem.

Edinn
Klient

rozwiązanie prawy z ubezpieczycielem jak najbardziej pozytywne dla mnie. dziękuje bo bez zaangażowania doradcy z Waszej firmy na pewno by się nie udało. Uczciwa firma!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUXILIA S.A.
Przejdź do nowych opinii