AUXILIA S.A.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUXILIA S.A.

Seba Nowy wpis
Pracownik

Pracowałem tam jakiś czas. Firma jak firma. Są lepsze i gorsze dni. Generalnie jednak na plus.

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Firma warta polecenia, pieniądze zawsze na czas, przyjemna atmosfera pracy. Dodatkowo firma pomaga swoim klientom bardzo rzeczowo. Polecam w 100 %

Były Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie jako sprzedawca jakąś chwilę. Sam odszedłem, bo okazało się jednak, że branża nie dla mnie, ale wspominam dobrze ten okres i współpracę z firmą.

Jarek Nowy wpis
Inne

Współpracowałem z tą firmą i muszę przyznać, że napotkałem na sympatycznych ludzi, którzy naprawdę chcieli pomóc. Ostatecznie moją sprawa zakończyła się dobrze. Jestem zadowolony. Więc dla tych Państwa duży plus i pozytyw.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
anonim
Inne

Cześć, kiedyś ktoś napisał, że różnica miedzy widełkami Regionalnego a Doradcy wynosi 5 000 zł. czy to do dziś aktualne? teraz jak są dodane oferty to Regionalny nie ma podanych stawek stąd mogę wątpliwości, potrzebuje je poznać.

Janek
Kandydat

Firma niepoważnie podchodzi do procesu rekrutacji. Zaznacza "rozważana" w procesach rekrutacyjnych na pracuj.pl , po czym żadnego kontaktu. Marnowanie czasu. Wiecznie wiszące ogłoszenie na przedstawiciela, również jesy dość wymowne.

anonim
Inne

I co z tym zapytaniem o elastyczne zasady? Widzę, że do teraz nikt się co do nich jeszcze nie ustosunkował i zastanawiam się dlaczego? jaki powód? Także widzę oferty, od dwóch dni widnieją ponownie. Ciekawi mnie porównanie pracy Regionalnego z Doradcą, skoro różnica w górnych widełkach wynosi 5 tys. możecie się co do tego odnieść?

Były współpracownik
Były pracownik

Na swoim przykładzie, osobiście nie polecam jakiejkolwiek współpracy z Auxilia, po zakończeniu współpracy zaskoczeniem było, iż kancelaria prawna nie wypłaca należnego wynagrodzenia i ignoruje faktury, wezwania do zapłaty oraz wysyłane maile, aby ktoś nie przechodził podobnej sytuacji odradzam współpracę. O działalności wobec klientów, nie wypowiem się... bo umowa mi tego zabrania również po zakończeniu współpracy... jednak uważam, że rynek zawiera firmy godne polecenia.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w AUXILIA S.A.? Chętnie zatrudniają?

Joanna
Inne

Korzystałam z pomocy prawnej i wsparcia doradcy z firmy Auxilia. Nie mam zastrzeżeń, firma wywiązała się z umowy, kontakt był bezproblemowy.

Sebastian
Inne
@Joanna

Długo załatwiali twoją sprawę? Bo ja też skorzystałbym z pomocy ale zależy mi na czasie.

3
Bartosz
Inne
@Sebastian

Ja jak korzystałem to trochę to trwało. Trzeba być cierpliwym.

JarosławW
Inne

Rzeczowa obsługa, konkretne działania z bardzo wymiernymi efektami. Ta firma wiedzie prym wśród wszystkich zajmujących się odszkodowaniami :)

Łucja
Inne

nie rozumiem twojego komentarza, calkiem spoko komentarz- w koncu kazdy ma prawo sie wypowiadac ... czemu wiec cie zęby bolą, o co ci chodzi ?

fidza
Inne

Polecam. współpraca była oparta na doradztwie, uczciwości i konkretnym działaniu ze strony doradcy. jestem przekonana, ze jako firma poradzą sobie tu nawet z najbardziej skomplikowaną sprawą.

Sebastian
Inne
@fidza

Widać że jesteś zadowolona ze współpracy. Widziałem że prowadzą sprawy odszkodowawcze. Dużo biorą za swoje doradztwo? Zwykle procent od wygranej sprawy czy jest stała stawka?

Halina
Inne

Auxilia to jedna z tych kancelarii odszkodowawczych, którym śmiało można zaufać i powierzyć im swoje sprawy. Na pewno pomogą :)

Gerin
Inne

Firma z prawdziwego zdarzenia, patrzą przede wszystkim na dobry interes klienta a rzadko to się obecnie zdarza. Działają skutecznie, efektywnie. odszkodowanie dostałem, sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie. dzięki.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Magdalena

jak mam rozumieć to określenie "prowizje widmo"? chciałam składać papiery, dodatkowy zarobek z prowizji był dla mnie solidnym argumentem.

Mariola
Inne

Współpracę z firmą Auxilia oceniam bardzo pozytywnie, byłam ich klientką kilka miesięcy temu. Dzięki ich działaniom, ogromnemu zaangażowaniu udało mi się uzyskać odszkodowanie. Profesjonalna pomoc prawna, doradztwo na wysokim poziomie.

Alita
Inne

Poważne podejście do klienta. widać, ze nie są nowicjuszami na rynku, działają już od dawna i dzięki temu mają odpowiednie doświadczenie w tej branży. Warto docenić wspomniane już wcześniej podejście do swoich klientów, którzy zawsze mogą liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc ale i wsparcie.

Krzystof
Inne

Nie sądziłem nigdy, ze będę musiał korzystać z pomocy tego typu firmy ale jak się okazuje życie pisze swoje scenariusze. Cieszę się jednak, ze trafiłem właśnie do Auxilii. pomocni i empatyczni doradcy, skuteczne działania.

2
Nojla
Inne

Zdecydowanie warto skorzystać z pomocy firmy Auxilia. Udzielili mi tu fachowej pomocy po wypadku rodziców. Duże zaangażowanie i troska o klienta- polecam.

Marlena
Inne

Ogromne wsparcie, profesjonalna pomoc, dotrzymywanie terminów i ogólne trzymanie ręki na pulsie w kwestii relacji na linii poszkodowany ubezpieczyciel. Dziękuje za wszystko Auxilia!

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUXILIA S.A.
Przejdź do nowych opinii