opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

AUXILIA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 196 ocen
Opinie(287)
Dodaj opinię

Opinie(287)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznaj AUXILIĘ
  • .
  • AUXILIA to ludzie
  • .
  • Aplikuj do Nas jeśli...
  • .
  • Zostań Naszym Doradcą a zyskasz...
  • .
  • Dlaczego my
  • .
  • Oferta
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

Poznaj AUXILIĘ

AUXILIA to ludzie

Aplikuj do Nas jeśli...

Zostań Naszym Doradcą a zyskasz...

Dlaczego my

Oferta

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Konin - Auxilia
Łomża - Auxilia
Mielec - Auxilia
Opole - AUXILIA SA
Wrocław - AUXILIA SA
Zielona Góra - Auxilia

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o AUXILIA S.A.

Opinie

Opinie o AUXILIA Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o AUXILIA S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Franek Zech

    09.04.2021 18:12

    Inne

    Ta firma to idealny przykład profesjonalizmu, solidności i dbania o dobre interesy klienta. Ich działania przyniosły pozytywne skutki, ja odzyskałem wiarę i nadzieje, ze należne mi odszkodowanie w końcu wpłynie na moje konto - tak też się stało :)
    ReviewUserIcon
    Elżbieta B

    06.04.2021 16:32

    Inne

    Podejście pracowników do klienta - godne naśladowania. Potrafią wykazać się nie tylko wiedzą i profesjonalizmem ale też wsparciem, chęcią pomocy. Działania są dobrze przemyślane co w efekcie prowadzi do pomyślnego rozwiązania sprawy. Zdecydowanie polecam!
    ReviewUserIcon
    Zbignieww

    08.03.2021 11:21

    Pracownik

    Tak mi się życie ułożyło, ze już 2 razy korzystałem z pomocy doradców z firmy Auxilia. W obu przypadkach dali się poznać z jak najlepszej strony. Rzetelnie, uczciwe, skutecznie. bez dwóch zdań polecam.
    ReviewUserIcon
    Malwina J

    18.02.2021 16:19

    Inne

    Ja ze swojej strony bardzo dziękuje za wsparcie, rzetelnośc, terminowość i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Będę polecać rodzinie i wszystkim znajomym.
    ReviewUserIcon
    Wąski

    05.02.2021 12:40

    Inne

    Jaką pobieracie państwo prowizje za swoje usługi ?
    ReviewUserIcon
    Damian Z

    05.02.2021 07:06

    Inne

    jestem byłym klientem firmy Auxilia. Mogę powiedzieć na pewno, ze mają tu skutecznych i zawsze otwartych na rozmowę z klientem doradców, którzy działają skutecznie i sprawnie, mają ogromne doświadczenie. To wszystko cechuje tą firmę :) Polecam!
    ReviewUserIcon
    Beata Kotycka

    03.02.2021 17:45

    Inne

    Chciałabym z tego miejsca serdecznie podziękować za pomoc wszystkim doradcom z firmy Auxilia, z którymi miałam okazję się spotkać i którzy przyczynili się bezpośrednio do tego, ze w końcu uzyskałam odszkodowanie, o które samodzielnie walczyłam przez bardzo długi czas. Profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.
    ReviewUserIcon
    Sierczyńscy

    11.01.2021 10:30

    Inne

    Wspólnie z żoną chcielibyśmy podziękować firmie Auxilia za pomoc w sprawie o odszkodowanie. Pełen profesjonalizm, empatia, pomoc prawna.
    ReviewUserIcon
    Mango

    02.02.2021 19:13

    Były pracownik

    Czy Wy ludzie nie umiecie czytać? To jest forum dla obecnych i byłych pracowników firmy...
    ReviewUserIcon
    Sylwiana

    04.01.2021 14:46

    Inne

    Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy z firmą Auxilia. Już na pierwszym spotkaniu usłyszałam, ze faktycznie mogę skutecznie dochodzić odszkodowania i rzeczywiście, po kilku miesiącach tak się stało. Dziękuje.
    ReviewUserIcon
    SabinaZ

    10.12.2020 10:22

    Inne

    Doradcy z firmy Auxilia bardzo mi pomogli gdy ja sama nie potrafiłam kompletnie ubiegać się o swoje. Te wszystkie procedury, kruczki prawne - dla mnie to jakaś czarna magia. W tej firmie świetnie znają się na rzeczy, doradzają, zapewniają wsparcie także prawne.
    ReviewUserIcon
    Roman

    20.11.2020 09:47

    Inne

    Czuję się zobowiązany by podziękować za pomoc nie tylko osobiście ale i tu, na szerszym forum. Kompleksowo przeprowadzone działania, które zakończyły się sukcesem i zwrotem należnego mi odszkodowania.
    ReviewUserIcon
    Jarek Kowalski

    05.11.2020 13:05

    Inne

    Opinia nie może być inna niż pozytywna! :) ogromna wiedza, znajomość przepisów, świetnie przeszkoleni doradcy i prawnicy z doświadczeniem.
    ReviewUserIcon
    Dorota

    22.10.2020 09:53

    Inne

    Moja pełna historia choć dośc skomplikowana i trudna ma jednak pozytywny finał i to wszystko dzięki zaangażowaniu doradcy z Auxilia. dziękuje!
    ReviewUserIcon
    Kazimierz

    07.10.2020 18:49

    Inne

    Firma solidna i co najważniejsze - uczciwa. zajęli się sprawą już na samym początku i doprowadzili ją do końca, choć po drodze napotykaliśmy różne przeszkody. Tak czy siak udało się, odszkodowanie otrzymałem.
    ReviewUserIcon
    MagdalenaZ

    21.09.2020 17:53

    Inne

    Po dośc poważnym wypadku komunikacyjnym dochodziłam do siebie dość długo. Dopiero po kilku miesiącach byłam w stanie starać się o jakiekolwiek odszkodowanie i cieszę się, ze z polecenia znajomych trafiłam od razu do firmy Auxilia. Udało się, otrzymałam wsparcie, nieocenioną pomoc i bezcenną pewność, ze wszystko się uda. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Jawor

    08.09.2020 11:51

    Inne

    świetna organizacja pracy, profesjonalne podejście do klienta, skuteczne rozwiązywanie problemów. Firma z doświadczeniem i kompleksową ofertą dla klienta.
    ReviewUserIcon
    Monika

    24.08.2020 11:23

    Inne

    Firma Auxilia była trzecią z kolei, do której zgłosiłam się z problemem braku możliwości uzyskania odszkodowania, które mi się należało. dopiero tu się udało :) sprawnie, terminowo, w sympatycznej atmosferze. to się nazywa podejście do klienta. dziękuje za efektywne działanie i pomoc :)
    ReviewUserIcon
    Jarosław Z

    10.08.2020 08:15

    Inne

    Firma zasługuje na pozytywną opinię bo zajęła się moją sprawą w sposób profesjonalny i co najważniejsze - są tego efekty. Widać, ze doradcy potrafią pracować z klientem, okazują mu wsparcie nie tylko merytoryczne. polecam!
    ReviewUserIcon
    O

    29.07.2020 15:55

    Kandydat

    Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Pierwszy etap przez telefon. Jakie warunki pracy? Jaki samochód itd? Kandyduję na stanowisko Kierownika Regionalnego Sprzedaży. Proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Goplana

    22.07.2020 08:53

    Inne

    Uczciwa firma, elastyczne warunki współpracy, bezproblemowy kontakt z doradcą. Widac, ze pracownicy są świetnie przeszkoleni, potrafią rozmawiać z klientem ( w trudnej dla niego sytuacji), są cierpliwi i subtelni.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w AUXILIA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - AUXILIA S.A.

    Zaolziańska 4 53-334 Wrocław

    NIP:8992553857

    KRS:0000546429

    https://auxilia.pl
    Branże: Kancelarie i usługi prawne

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Hanna Kosylak

    02.07.2020 15:16

    Inne

    No cóż nie pozostaje mi nic innego jak też podzielić się pozytywną opinią na temat firmy Auxilia. proklienckie podejście, duży profesjonalizm, pozytywne zakończenie sprawy.
    ReviewUserIcon
    czkawka

    19.06.2020 19:23

    Inne

    sądząc po wynikach za maj, to brakuje agenta, który robił połowe obrotu firmy...
    ReviewUserIcon
    Pola

    18.06.2020 18:16

    Inne

    firma stanęła na wysokości zadania i wywiązała się z deklaracji złożonych mi na początku współpracy ( odzyskanie odszkodowania). jestem zadowolona :)
    ReviewUserIcon
    wittek

    08.06.2020 16:45

    Inne

    Właśnie otrzymałem zaległe odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy wypadku drogowego. Dzięki pomocy doradcy z firmy Auxilia udało się, choć na początku teoretycznie nie miałem szans na żadne zadośćuczynienie ( według firmy ubezpieczeniowej). Lojalni, solidni, uczciwi, można im zaufać.
    ReviewUserIcon
    Canva

    02.06.2020 18:03

    Inne

    Nigdy nie spodziewałam się, ze będę musiała korzystać z pomocy takiej firmy a jednak... tak czy siak pomoc doradców z Auxilii okazała się bezcenna, sprawa wygrana, odszkodowanie na koncie. Trwało to co prawda kilka miesięcy ale było warto, dzięki :)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    13.05.2020 14:02

    Inne

    Duże, pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o współpracę i etykę w branży w porównaniu do konkurencji, która jest daleko w tyle.
    ReviewUserIcon
    Czarek

    12.05.2020 08:17

    Inne

    Polecam. Auxilia pomogła mi po wypadku drogowym- zajęła się formalnościami i na bieżąco informowała mnie o postepach w sprawie. Doradcy są bardzo skuteczni.
    ReviewUserIcon
    Marta

    18.03.2020 21:09

    Inne

    @weronika to brzmi pozytywnie :) a na jakich umowach pracujecie ?
    ReviewUserIcon
    Weronika

    18.04.2020 10:58

    Inne

    Brzmi super i tak to naprawdę wygląda w rzeczywistości :) A jeśli chodzi o umowy to wygląda to tak, ze każdy doradca zaczynając pracę ma do wyboru - albo umowę o pracę, albo umowę na własną działalność. Tak naprawdę to każda z tych opcji ma swoje dobre strony. To od doradcy zależy na co się zdecyduje :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    26.01.2020 14:56

    Inne

    Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w AUXILIA S.A.?
    ReviewUserIcon
    Hinor

    02.03.2020 15:18

    Inne

    Nie można narzekać na atmosferę, jest ok. Pracownik jest szanowany, ma komfortowe warunki pracy, może liczyć na zrozumienie i empatię że strony zarówno współpracowników jak i przełożonych.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    18.03.2020 08:45

    Inne

    Ja pracuje w Auxilii już prawie 2 lata. na atmosferę faktycznie nie można narzekać, jest okej. Zgrane grono ludzi, którzy wspierają się gdy wymaga tego sytuacja, nie rzucają sobie przysłowiowych kłód pod nogi. Zarobki też okej co dodatkowo motywuje człowieka do pracy :)
    ReviewUserIcon
    Ahos

    28.01.2020 19:08

    Inne

    pracowałem tu przez dłuższy czas i wiem jedno - dobry interes klienta to coś, co dla pracowników jest priorytetem. Z warunków zatrudnienia też byłem zadowolony. mnóstwo szkoleń, dobra pensja.
    ReviewUserIcon
    Były

    10.02.2020 18:14

    Inne

    To ciekawe, czemu już nie pracujesz, jak było tak cudownie?
    ReviewUserIcon
    Ahos

    13.02.2020 10:25

    Inne

    Odszedłem nie dlatego, że było źle ale dlatego, że otworzyłem z żoną inny biznes i postanowiłem poświecić się temu by go rozwijać od podstaw. Także nie miało to żadnego związku z tym, ze w Auxilii działa mi się krzywda. Nie doszukujmy się od razu czegoś złego...Nie zmienię zdania, ze pracodawca jest super i jeśli miałabym znów podejmować decyzję o pracy tu to na pewno bym się zdecydował.
    ReviewUserIcon
    Ilona

    17.01.2020 06:24

    Inne

    Jedna z lepszych firm odszkodowawczych na polskim rynku pracy. Zatrudnienie w tej firmie daje szanse na rozwój ( prowadzone szkolenia na bardzo wysokim poziomie) i zapewnia stabilne warunki finansowe, które wraz ze zdobywaniem nowych doświadczeń i umiejętności się zwiększają.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    29.12.2019 18:16

    Inne

    Bardzo dobrze oceniana kancelaria. Dla pracowników dobre miejsce do pracy i do dalszego rozwoju!!
    ReviewUserIcon
    Były

    03.01.2020 15:54

    Inne

    Rozróżnijmy dwie kwestie. Owszem, zgodzę się z Tobą, że kancelaria jest dobra z punktu widzenia klienta. Wg mnie i nie tylko - ścisła polska czołówka w tej branży. Co do pracowników, to już nie jest to oczywiste. Nauczysz się tutaj dużo, poziom szkoleń wysoki. Nie ma nawet co porównywać z potentatami działającymi w systemie MLM. Jeżeli oczywiście chcesz się uczyć, umiesz słuchać i wyciągasz wnioski, to po kilku kilkunastu tygodniach masz wiedzę, jak agenci tamtych firm po kilku latach "pracy" z doskoku. Plus jest taki, że po Auxilii nie masz problemu z wynegocjowaniem korzystnych warunków finansowych w innej firmie odszkodowawczej. Nie ma tutaj za to szans na awans. Nie mówię tu o warunkach finansowych, bo te w miarę nabierania doświadczenia poprawiają się oczywiście, chociaż bez szaleństw. Jakkolwiek dobry byś nie był w tej branży, ale pracujesz w tej firmie - nie zostaniesz dyrektorem oddziału. Przez całe lata obserwowałem jak przyjmowali na te stanowiska różnych "dziwnych" ludzi. Po kilku miesiącach już ich nie było i rekrutacja od nowa... Ale rozumiem, krótko pracujesz i dyrektor prosił o pozytywny komentarz - nie można odmówić.
    ReviewUserIcon
    Artus

    17.12.2019 05:53

    Inne

    Firma Auxilia to z pewnością pracodawca, który szanuje swoich pracowników, potrafi docenić ich zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków służbowych. Dużo daje sama atmosfera w firmie - brak typowego wyścigu szczurów.
    ReviewUserIcon
    Marina

    13.12.2019 15:01

    Inne

    Z ręką na sercu wystawiam pozytywna opinie bo Auxilia to dobry zwyczajnie dobry pracodawca, życzyłabym sobie by każda inna firma traktowała pracowników tak jak tak firma. Korzystne warunki finansowe, miła atmosfera, ciekawi ludzie.
    ReviewUserIcon
    turzeń

    26.11.2019 17:10

    Inne

    Praca bardzo ciekawa, dająca wiele satysfakcji i stawiająca przed pracownikiem mnóstwo wyzwań. Pensje ok, zawsze wypłacane na czas. Jest fajna i luźna atmosfera, która na pewno wpływa na poziom satysfakcji i zadowolenia pracowników.
    ReviewUserIcon
    Olek

    12.11.2019 09:30

    Inne

    pracowałem w tej firmie prawie 2 lata. Mimo tego, ze odszedłem i teraz zajmuje się zupełnie czymś innym to polecam. Dobra pensja, przyjazna atmosfera, elastyczne godziny pracy.
    ReviewUserIcon
    EwaR

    30.10.2019 13:17

    Inne

    Świetny pracodawca. Jestem tu zatrudniona już 2 lata i uważam, ze to mega ciekawa praca. Sporo wyzwań, duży kontakt z ludźmi, możliwość zdobycia doświadczenia. Pensja ok, uzależniona od zaangażowania i wyników.
    ReviewUserIcon
    Celiaa

    15.10.2019 18:14

    Inne

    Pracuję w firmie Auxilia od roku ( na stanowisku doradcy klienta). Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z warunków zatrudnienia. Atmosfera w pracy super, szefostwo dba o pracowników, umożliwia im wszechstronny rozwój i zdobywanie bezcennego doświadczenia. Jeśli lubicie pracę z klientem ( czasem w bardzo stresujących warunkach) to na pewno warto aplikować!
    ReviewUserIcon
    Elba55

    23.08.2019 10:17

    Inne

    Auxilia to najlepsi specjaliści w branży. Znają się na swoim fachu, a do tego mają takie ludzkie podejście do klienta co też warto docenić. Pomagają, są wsparciem i skutecznie walczą o to, aby klient dostał to co mu się należy!
    ReviewUserIcon
    bisiuwa

    18.09.2019 07:07

    Inne

    no ja bym aplikowała bo warto. Auxilia to w ogóle bardzo rzetelna firma i to trzeba im przyznać to fakt, że dba o swoich pracowników. Jest możliwość rozwoju, zdobywania cennego doświadczenia zawodowego, wciąż nowe wyzwania, nie ma mowy o żadnej nudzie. Zarobki też na fajnym poziomie, wiadomo, że im więcej się starasz tym więcej zarabiasz, ale podejrzewam, ze tak jest w większości miejsc.
    ReviewUserIcon
    monjka

    25.07.2019 16:36

    Inne

    Jeśli szukacie pracy w tym zawodzie to Auxilia będzie dobrym wyborem. Stabilne i pewne zatrudnienie, dobre zarobki, miła atmosfera w pracy.

    Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.