AUXILIA S.A.

Opinie o AUXILIA S.A.

alena

Ogólne wrażenia jak najbardziej ok. Zarobki super, praca czasem nerwowa ale uważam, że nie jest gorzej niż w duzych korporacjach pod tym względem.

@alena

Większość osób wypowiadających się na forum jest zadowolonych z zatrudnienia w AUXILIA. Piszesz o dobrych zarobkach. Składa się na nie podstawa plus premia i czy są także inne bonusy? Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą to znalazłem kilka interesujących ogłoszeń na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/auxilia-s-a,21673. Warto tam zajrzeć.

alena
@Sebastian

Generalnie fajnie pracuje się w tak zgranym zespole :) uważam, że zarówno podstawa jak i prowizje są na tyle atrakcyjne, że nie można narzekać. Można wiele się nauczyć, codziennie zdobywa się cenne doświadczenie.

@alena

Twoja pozytywna opinia na pewno zachęci innych użytkowników forum, którzy odwiedzają ten wątek w poszukiwaniu pracy. Dobra atmosfera i zgrany zespół to bardzo dobra podstawa do efektywnej pracy. Nie uważasz? Jeśli chodzi o naukę i rozwój dodaj na jakie szkolenia możesz liczyć i czy rozwój pracownika jest wspierany przez pracodawcę?

Kivik

w swojej kilkuletniej karierze zawodowej miałem też okazję pracować dla Auxilii. Ten okres wspominam bardzo pozytywnie, pracy było dużo ale lubie tego typu działania, kontakt z klientem i tą zadaniowość. Pracowdawca oferuje dobre warunki zatrudnienia. Pensje zawsze były wypłacane na czas.

@Kivik

Fajnie, że dobrze wspominasz pracę w AUXILIA. To najlepsza rekomendacja dla przyszłych pracowników. Piszesz o wynagrodzeniu. Dodaj kilka słów o wysokości pensji, nagrodach motywacyjnych, premiach lub benefitach, które obejmują pracowników. Twoje doświadczenie będzie pomocne dla osób zainteresowanych zatrudnieniem.

Sylwja

prace w Auxili wspominam jak najbardziej ok. Na zarobki nigdy nie można było narzekać choć wiadomo, ze im więcej się starałam i miałam lepsze wyniki tym było lepiej pod tym kątem. Atmosfera w pracy ok, dobrze mi sie z tymi ludzmi pracowało i nie wiem czy to zalezy od zespołu czy jak ale nigdy nikt sobie specjalnie pod górkę nie robił.

Ja nie polecam. Zarobki ok ale praca tam kosztowała mnie dużo zdrowia i nerwów. Wystarczyło iść na wolne by po powrocie tłumaczyć się z byle bzdetów bo inni kopali dołki. Żałuję że tak późno odeszłam.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Kasia K

w Auxili pracowałam prawie 2 lata, firme polecam. Można poznać ciekawych ludzi, zdobyć doświadczenie. Fajne pieniądze, supe zespół, możliwość rozwoju.

Adam Jowi

Ja w Auxilii pracowałem ponad rok. Było ok - pensje zależne od wyników pracy, zawsze wypłacane na czas. Na dodatkowe benefity też nie można było narzekać ( w obecnej pracy nie mam ich aż tyle). Poza tym firma stawia na rozwój pracowników, oferuje im ciekawe szkolenia. Ogólnie panuje fajna i taka luzna atmosfera. Jakbym miał jeszcze raz wysyłać tam cv to na pewno bym to zrobił.

Aneta

Firma dba o swoich pracowników to trzeba im przyznać. Regularne szkolenia, wyjścia integracyjne, pełen pakiet świadczeń socjalnych. Wiadomo, że zarobki zależą w głównej mierze od zaangażowania. Dla mnie ważne jest to, że stawiają na sprawdzonych ludzi i nie ma takiej dużej rotacji w zespole.

Robert W

W Auxilii pracuję na stanowisku doradcy w dziale sprzedaży. Zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej ( ale miałem też opcję pracy na umowie o pracę). Zarobki na dobrym poziomie, im więcej klientów tym większa pensja ( standardowe rozwiązanie). pracodawca zapewnia pakiet medyczny, karte multisport itd. polecam tą firmę!

Chętny?

Doszły mnie słuchy, że szukają doradcy ds klientów biznesowych. Może ktoś z aktualnych pracowników wytłumaczy, na czym polega ta praca? Zastanawiam się, czy wysłać CV. Miałbym kawałek drogi do pokonania, aby ewentualnie odbyć rozmowę rekrutacyjną...

Misiek

czy ktoś moze napisać o zarobkach we wsparciu sprzedaży, jaka jest podstawa od czego zależy premia?

Albert

Wszystkie opinie pisane przez marketing Zadnej złej opini , nawet konkurencja nie może się przebić z komentarzem. Pracowałem tam rok .... praca na własnej działalności, obdzwanianie ludzi i szukanie poszkodowanych rodzin. Ścigasz się z konkurencją obiecujesz wielkie sumy odszkodowań. Podpisujesz umowę i Kombinujesz żeby klient nie dał się skusić lepsza oferta konkurencji i nie wypowie Ci umowy. Jak widać na ich stronie obecnie w regionie jest dyrektor i jeden doradca . Stoi nad tobą i słucha jak dzwonisz do ludzi i wypytujesz o ofiary wypadków . Ludzie nie wpuszczają cie do domów wiedzą że proponowane kwoty są nie realne ... Od taka praca

@Albert

A czy wcześniej miałeś już doświadczenie w pracy w podobnej firmie z branży? Ciekawi mnie, czy w większości miejsc tak to wygląda. Rozumiem, że także pracowałeś na własnej działalności w AUXILIA. Jak wygląda wtedy kwestia wynagrodzenia? Czy jest ono z góry ustalone, czy w całości zależy od kwot ubezpieczeń, jakie udaje się uzyskać?

@Marzena, piszesz z perspektywy klienta/kontrahenta firmy, tak? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w AUXILIA we Wrocławiu? Może ktoś zechciałby podzielić się swoimi wrażeniami z przebiegu rozmowy rekrutacyjnej? To mogą być bardzo cenne informacje dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do pracy w tej firmie.

Marzena

Mam pytanko..Te duże sprawy prowadzone przez w.w firmę to...???Nie pytam by krytykować ale mieć obraz tego co potrafi ktoś robić i nie boi się wyzwań..nie lubię amatorszczyzny i polecać swoich znajomych z problemem komuś kto będzie się dopiero uczył na ich szkodach..Pozdrawiam.m.s.p

@qwerty, a jak długo pracujesz już w AUXILIA? Czy możesz powiedzieć, czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Polecacie aplikować do pracy w AUXILIA?

qwerty

ja już mam przepracowany w auxilii całkiem niezły staż i nie zamierzam tego zmieniać. Cieszę się, że mogę pracować w takim miejscu gdzie pomaga się poszkodowanym ludziom i jeszcze jest taka spoko atmosfera. Ludzie w firmie są bardzo sympatyczni.

@anonim, a długo pracowałeś w AUXILIA? Możesz napisać jakieś szczegóły dotyczące pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna z punktu widzenia osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w AUXILIA.

auxilia jest spoko :) i mówię to z perspektywy zadowolonego byłego pracownika. Rozstaliśmy się w dobrych stosunkach. Nauczyłem się tam dużo i mogę polecić

@Setek, długo pracujesz w AUXILIA? Czy firma stwarza realne możliwości rozwoju swoim pracownikom? Chętnie dowiem się też, czy przysługują Wam jakieś dodatkowe benefity socjalne. @Kuba, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Roman, często forum także może być dobrym źródłem informacji dla potencjalnych kandydatów na pracowników. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w AUXILIA?

Setek

firma jest ok zarówno jeśli chodzi o warunki pracy, jak i kolegów i koleżanki w firmie. Generalnie pasuje sympatyczna atmosfera, ludzie są dla siebie mili. Jeśli chodzi o stricte pracę to w standardowych godzinach, raczej nie trzeba zostawać po godzinach, a wypłata adekwatna do doświadczenia

Kuba

Czy macie w firmie jakieś dodatki socjalne?

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

AUXILIA S.A.