AUXILIA S.A.

Opinie o AUXILIA S.A.

Malwina J

Ja ze swojej strony bardzo dziękuje za wsparcie, rzetelnośc, terminowość i przede wszystkim skuteczność w działaniu. Będę polecać rodzinie i wszystkim znajomym.

Wąski

Jaką pobieracie państwo prowizje za swoje usługi ?

Damian Z

jestem byłym klientem firmy Auxilia. Mogę powiedzieć na pewno, ze mają tu skutecznych i zawsze otwartych na rozmowę z klientem doradców, którzy działają skutecznie i sprawnie, mają ogromne doświadczenie. To wszystko cechuje tą firmę :) Polecam!

Beata Kotycka

Chciałabym z tego miejsca serdecznie podziękować za pomoc wszystkim doradcom z firmy Auxilia, z którymi miałam okazję się spotkać i którzy przyczynili się bezpośrednio do tego, ze w końcu uzyskałam odszkodowanie, o które samodzielnie walczyłam przez bardzo długi czas. Profesjonalizm, uczciwość i rzetelność.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Sierczyńscy

Wspólnie z żoną chcielibyśmy podziękować firmie Auxilia za pomoc w sprawie o odszkodowanie. Pełen profesjonalizm, empatia, pomoc prawna.

Dominika
@Sierczyńscy

Bardzo mnie cieszy, że jesteś zadowolony z usług firmy Auxilia i wszystko odbyło się zgodnie z umową. A możesz powiedzieć, jak oceniasz ceny? Są Twoim zdaniem w porządku?

Mango
@Dominika

Czy Wy ludzie nie umiecie czytać? To jest forum dla obecnych i byłych pracowników firmy...

Sylwiana

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy z firmą Auxilia. Już na pierwszym spotkaniu usłyszałam, ze faktycznie mogę skutecznie dochodzić odszkodowania i rzeczywiście, po kilku miesiącach tak się stało. Dziękuje.

SabinaZ

Doradcy z firmy Auxilia bardzo mi pomogli gdy ja sama nie potrafiłam kompletnie ubiegać się o swoje. Te wszystkie procedury, kruczki prawne - dla mnie to jakaś czarna magia. W tej firmie świetnie znają się na rzeczy, doradzają, zapewniają wsparcie także prawne.

Roman

Czuję się zobowiązany by podziękować za pomoc nie tylko osobiście ale i tu, na szerszym forum. Kompleksowo przeprowadzone działania, które zakończyły się sukcesem i zwrotem należnego mi odszkodowania.

Jarek Kowalski

Opinia nie może być inna niż pozytywna! :) ogromna wiedza, znajomość przepisów, świetnie przeszkoleni doradcy i prawnicy z doświadczeniem.

Dorota

Moja pełna historia choć dośc skomplikowana i trudna ma jednak pozytywny finał i to wszystko dzięki zaangażowaniu doradcy z Auxilia. dziękuje!

Kazimierz

Firma solidna i co najważniejsze - uczciwa. zajęli się sprawą już na samym początku i doprowadzili ją do końca, choć po drodze napotykaliśmy różne przeszkody. Tak czy siak udało się, odszkodowanie otrzymałem.

MagdalenaZ

Po dośc poważnym wypadku komunikacyjnym dochodziłam do siebie dość długo. Dopiero po kilku miesiącach byłam w stanie starać się o jakiekolwiek odszkodowanie i cieszę się, ze z polecenia znajomych trafiłam od razu do firmy Auxilia. Udało się, otrzymałam wsparcie, nieocenioną pomoc i bezcenną pewność, ze wszystko się uda. Polecam!

Jawor

świetna organizacja pracy, profesjonalne podejście do klienta, skuteczne rozwiązywanie problemów. Firma z doświadczeniem i kompleksową ofertą dla klienta.

Firma Auxilia była trzecią z kolei, do której zgłosiłam się z problemem braku możliwości uzyskania odszkodowania, które mi się należało. dopiero tu się udało :) sprawnie, terminowo, w sympatycznej atmosferze. to się nazywa podejście do klienta. dziękuje za efektywne działanie i pomoc :)

Jarosław Z

Firma zasługuje na pozytywną opinię bo zajęła się moją sprawą w sposób profesjonalny i co najważniejsze - są tego efekty. Widać, ze doradcy potrafią pracować z klientem, okazują mu wsparcie nie tylko merytoryczne. polecam!

O

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Pierwszy etap przez telefon. Jakie warunki pracy? Jaki samochód itd? Kandyduję na stanowisko Kierownika Regionalnego Sprzedaży. Proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam

Goplana

Uczciwa firma, elastyczne warunki współpracy, bezproblemowy kontakt z doradcą. Widac, ze pracownicy są świetnie przeszkoleni, potrafią rozmawiać z klientem ( w trudnej dla niego sytuacji), są cierpliwi i subtelni.

Hanna Kosylak

No cóż nie pozostaje mi nic innego jak też podzielić się pozytywną opinią na temat firmy Auxilia. proklienckie podejście, duży profesjonalizm, pozytywne zakończenie sprawy.

czkawka

sądząc po wynikach za maj, to brakuje agenta, który robił połowe obrotu firmy...

Pola

firma stanęła na wysokości zadania i wywiązała się z deklaracji złożonych mi na początku współpracy ( odzyskanie odszkodowania). jestem zadowolona :)

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

AUXILIA S.A.