opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

AUXILIA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 196 ocen
Opinie(287)
Dodaj opinię

Opinie(287)

Dodaj opinię
Logo
  • Poznaj AUXILIĘ
  • .
  • AUXILIA to ludzie
  • .
  • Aplikuj do Nas jeśli...
  • .
  • Zostań Naszym Doradcą a zyskasz...
  • .
  • Dlaczego my
  • .
  • Oferta
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

Poznaj AUXILIĘ

AUXILIA to ludzie

Aplikuj do Nas jeśli...

Zostań Naszym Doradcą a zyskasz...

Dlaczego my

Oferta

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Konin - Auxilia
Łomża - Auxilia
Mielec - Auxilia
Opole - AUXILIA SA
Wrocław - AUXILIA SA
Zielona Góra - Auxilia

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o AUXILIA S.A.

Opinie

Opinie o AUXILIA Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o AUXILIA S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    adamo

    18.10.2017 22:26

    Inne

    pracodawce oceniam na "bardzo dobry" - firma z pozycją na rynku, praca przy dużych sprawach i możliwość rozwoju, doświadczenia i w ogóle. Biuro fajne, współpracownicy są spoko. Jeśli ktoś działa w branży i chce coś osiągnąć to najlepiej właśnie u nich.
    ReviewUserIcon
    Romuald

    16.10.2017 22:22

    Inne

    Może ktoś orientuje sie jakich pracowników aktualnie poszukuje firma? Słyszałem sporo dobrego i na tym forum potwierdzacie!
    ReviewUserIcon
    Liryk

    10.10.2017 14:59

    Inne

    Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Auxilia S.A. we Wrocławiu. Fajna firma, fajni ludzie, fajne przypadki spraw. Można się w niej rozwinąć, dobre zarobić i nauczyć się dużo ważnych rzeczy. Polecam
    ReviewUserIcon
    dyżurny

    10.10.2017 14:12

    Inne

    jako pracownik nie mam absolutnie powodów do narzekań. Firma dba o swoich ludzi, kierownicy są dużym wsparciem dla swoich teamów. Pieniądze też mozna zarobić naprawdę spoko, bo pracuje się przy dużych sprawach
    ReviewUserIcon
    czarek

    10.10.2017 11:19

    Inne

    Auxilia jest spoko, ja lubię tutaj pracować. Tym bardziej że praca jest przy naprawdę dużych i ważnych sprawach. Poza tym podoba mi się podejście do klientów, że nie jest takie "bezduszne" tylko naprawdę staramy się im pomóc
    ReviewUserIcon
    Stella

    10.10.2017 11:02

    Inne

    AUXILIA S.A. to bezwarunkowo bardzo dobry pracodawca.
    ReviewUserIcon
    TI

    10.10.2017 09:32

    Inne

    zarobki godne, a praca satysfakcjonująca. Posiadania takiej firmy w swoim CV robi wrażenie. Atmosfera w pracy jest też spoko
    ReviewUserIcon
    Maniek

    06.10.2017 18:21

    Inne

    Zawsze tak jest, że ludzie którzy potrafią znaleźć się w różnych miejscach tacy mają dobrze i dobrze wspominają. Nieudacznicy z kolei będą na wszystko narzekać i ciągle oskarżać. Może trzeba spojrzeć w lustro?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.10.2017 13:37

    Inne

    jestem juz bylym pracownikiem, ale bardzo dobrze wspominam prace w tej firmie. Przede wszystkim bardzo duzo sie nauczylem i mialem okazje pracowac przy naprawde duzych i trudnych sprawach. Bardzo cenne doswiadczenie!
    ReviewUserIcon
    Karol

    02.10.2017 22:55

    Inne

    Weszłam na to forum żeby poczytać coś, dowiedzieć się od pracowników jaka jest atmosfera w pracy. Osobiście słyszałem sporo dobrego o Auxilia , widzę, że opinie też są bardzo przyzwoite. Podpowiedzcie mi jeszcze jak przebiega rekrutacja? Czy maja jakieś wymagania?
    ReviewUserIcon
    damian

    29.09.2017 09:44

    Inne

    zajmujemy się naprawdę poważnymi i dużymi sprawami także osoba, która chce poznać tę branżę i zacząć działać właśnie przy takich dużych sprawach to powinna składać papiery na stanowisko. Firma oferuje duże wsparcie swoim pracownikom oraz pomoc.
    ReviewUserIcon
    Juri

    24.09.2017 20:18

    Inne

    firma jest spoko, wiadomo że nie ma pracodawców idealnych i wszędzie znajdą się minusy ale według mnie w Auxilia nie ma ich zbyt wiele. Przynajmniej ja ich jakoś nie zauważam. Jeśli ktoś chce aplikować to po prostu powinien się zgłosić do firmy i tyle
    ReviewUserIcon
    Lukas

    14.09.2017 22:39

    Inne

    Podpowiedzcie mi jak się w firmie pracuje? Mam zamiar aplikować i chciałabym wiedzieć co może na początek oczekiwać firma od kandydata? Podpowiedzcie proszę
    ReviewUserIcon
    stefan

    11.09.2017 22:35

    Inne

    Chwalicie tę firmę pod niebiosa. Napiszcie, czym wyróżnia się na tle innych firm działających w tej branży?
    ReviewUserIcon
    kirk

    11.09.2017 22:33

    Inne

    Nie zastanowiło nikogo dlaczego nie ma tu żadnych negatywnych opinii o firmie ?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    11.09.2017 21:02

    Inne

    Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy doradcy klienta? Mam zamiar aplikować i chciałbym wiedzieć jak sie pracuje? Jak wygladaja rozliczenia za klienta? Generalnie dobrze jest wiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Ludomir

    05.09.2017 20:19

    Inne

    Zastanawiam się dlaczego AUXILIA poszukuje tak dużo osób na doradców klienta? Jaka jest tego przyczyna, jakiś nowy projekt? Mam zamiar aplikować do firmy.
    ReviewUserIcon
    Alan

    11.09.2017 22:30

    Inne

    Popytaj byłych agentów. Może ci się oczy otworzą na tę "najlepszą" firmę odszodowawczą.
    ReviewUserIcon
    Lukas

    31.08.2017 22:54

    Inne

    Ale sobie zapracowali na takie opinie, świetnie .
    ReviewUserIcon
    Paweł

    31.08.2017 13:33

    Inne

    Pracować w takiej firmie to naprawdę zaszczyt. Jedna z najbardziej cenionych firm w branży, świetne osiągnięcia i wyniki. Możliwość rozwoju i nauki, super team. Jeśli ktoś myśli o aplikowaniu do Auxilii to polecam.
    ReviewUserIcon
    Paul

    10.09.2017 19:50

    Inne

    Chyba bracie zupełnie nie znasz rynku odszkodowań. Szkoda !
    ReviewUserIcon
    Klika

    29.08.2017 21:01

    Inne

    doświadczony i zgrany zespół, fajna atmosfera w biurze, cały czas rośniemy w siłę :) jestem bardzo zadowolony z pracy w Auxilii i mogę polecić tego pracodawcę.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w AUXILIA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - AUXILIA S.A.

    Zaolziańska 4 53-334 Wrocław

    NIP:8992553857

    KRS:0000546429

    https://auxilia.pl
    Branża główna: Kancelarie i usługi prawne

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Luidzi

    25.08.2017 23:05

    Inne

    Firma AUXILIA ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca i sadzę, że w pełni sobie na to zapracowali. Miło jest czytać takie pozytywne oceny pracy. Jestem przekonany, że firma osiągnęła to bardzo ciężko pracą całego zespołu. Mam nadzieję, że takie opnie dają siłę na przyszłość.
    ReviewUserIcon
    anonimus

    25.08.2017 13:09

    Inne

    pracodawca godny polecenia, jeśli ktoś szuka pracy w branży to polecam spróbować dostać się do nich, można się sporo nauczyć i zdobyć duże potrzebne doświadczenie
    ReviewUserIcon
    yelp

    22.08.2017 22:54

    Inne

    firma chce świadczyć wysoki poziom usług i wymaga od pracowników, że będą dbali o standardy. I jak dla mnie to jest dobre. Praca choć wymagająca to jednak dająca satysfakcję zarówno finansową jak i taką rozwojową
    ReviewUserIcon
    Klara

    22.08.2017 22:37

    Inne

    Tak słodzicie firmie, że jestem zaskoczona a ja mam pytanko. Czy jak do firmy przychodzi nowy pracownik to czy może liczyć na pomoc kolegów, czy raczej musi radzić sobie sam? Jakieś konkretne wymagania stawia firma?
    ReviewUserIcon
    zz

    21.08.2017 08:47

    Inne

    pracodawca jest ok
    ReviewUserIcon
    antek

    20.08.2017 19:12

    Inne

    w firmie pracują sami profesjonaliści od których można się wiele nauczyć i zdobyć duże doświadczenie. Niektóre sprawy są wyzwaniem, ale to tylko sprawia że po wygraniu ma się o wiele większą satysfakcję. Świetny pracodawca
    ReviewUserIcon
    Zadowolona pracujaca

    19.08.2017 13:44

    Inne

    Myślę, że AUXILIA już zapracowała na swoją pozycję na rynku. Wskaźniki nie kłamią, że mamy ponad 80 % wygranych spraw o odszkodowania z różnego tytułu. Żeby dobrze o nas mówiono musimy cały czas trzymać wysokie standardy gdyż w przeciwnym razie można szybko spaść
    ReviewUserIcon
    rafał

    18.08.2017 09:48

    Inne

    firma jak firma, jest ok. Pracowałem tam dwa lata i dobrze wspominam ten czas. Poza tym dobrze wygląda to też w CV
    ReviewUserIcon
    lena

    15.08.2017 14:23

    Inne

    Czy AUXILIA potrzebuje aktualnie jakichś pracowników? Nie szukałam nigdzie ofert tylko tu. Bardzo bym chciała dostać pracę doradcy klienta. Może ktoś słyszał o jakimś wolnym etacie? Forum potwierdza, że firma jest spoko dlatego się zainteresowałam i tak dopytuję.
    ReviewUserIcon
    Lord

    10.08.2017 09:04

    Inne

    Pracuję w tej firmie już od dłuższego czasu. Wiadomo, że zawsze na coś można sobie ponarzekać, ale generalnie reasumując to jestem bardzo zadowolony. Są elastycze warunki pracy, można się rozwijać i zdobywać doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Kopek

    10.08.2017 08:55

    Inne

    Wszystko jest spoko, można się naprawdę dużo nauczyć. Ja jestem zadowolony z pracy w auxilii :)
    ReviewUserIcon
    Gregor

    09.08.2017 18:20

    Inne

    Miesiąc czerwiec jest kolejnym, w którym rosną wyniki sprzedażowe Grupy Kapitałowej Auxilia. Super firma i ciągle rozwijają się.Pewnie dlatego tak trudno dostać się do pracy w firmie. Czy mógłby ktoś napisać kilka słów jak w firmie pracują doradcy klienta?
    ReviewUserIcon
    gość

    08.08.2017 22:47

    Inne

    firma jest spoko, dobrze traktują pracowników, jasne zasady pracy, fajni ludzi i klimat
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.08.2017 14:26

    Inne

    Pracodawca jak najbardziej ok. W pracy panuje sympatyczna atmosfera, można liczyć na wsparcie swoich przełożonych i ich pomoc w trudniejszych przypadkach. Koledzy i koleżanki są także ok. Pensja też na plus.
    ReviewUserIcon
    Janosik

    01.08.2017 16:23

    Inne

    Złożyłem cv. w firmie i czekam na telefon w sprawie rozmowy!!!
    ReviewUserIcon
    igi

    24.07.2017 22:15

    Inne

    jeśli ktoś jest chętny do pracy i chce zarobić to firma daje ogromne możliwości :) trzeba się tylko wziąć w garść, a nie siedzieć i nic nie robić. Można się dużo nauczyć od innych, bardziej doświadczonych pracowników. Jest też wiele wyzwań. Wszystko jak najbardziej na plus
    ReviewUserIcon
    anonimus

    24.07.2017 11:00

    Inne

    auxilia to dobra i stabilna firma, można zarobić niezłe pieniądze i naprawdę dużo się nauczyć
    ReviewUserIcon
    Mądrala

    23.07.2017 11:10

    Inne

    Rotacja pracowników to w dzisiejszych czasach coś zupełnie normalnego. Ludzie zmieniają pracę z bardzo różnych powodów. Jesteśmy różni i to co dla jednego jest super dla drugiego jest złe! Ale to nie znaczy, że firma jest złym pracodawcą i że tu się źle pracuje.
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    20.07.2017 09:23

    Inne

    Czy AUXILIA ma jakieś nowe oferty pracy? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się wiedzą? Słyszałem sporo dobrego o nich i chciałbym aplikować . Dzięki
    ReviewUserIcon
    Alf

    21.07.2017 23:12

    Inne

    Oczywiście, właśnie odeszło z 30% doradców...
    ReviewUserIcon
    Gor

    16.07.2017 22:17

    Inne

    bardzo dobra firma, zapewniają korzystne warunki finansowe i atmosferę

    Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.