Opinie o Ancora Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Ancora Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ancora Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ancora Sp. z o.o. w Szczecinek

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Czy Ancora Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kawałeczek Nowy wpis

Ta firma to prywatny folwark kierownika, który robi co chce. Jak robisz dla jego interesu to masz pracę. Jak mu nie pomagasz doić właścicieli to tracisz pracę. Nie polecam.

Pracownik83 Nowy wpis

Pierwsza umowa zlecenie badania na swój koszt firma ma kierownika co j@k mogę nagraniem udowodnić ma wszystko gdzieś krono stawia palety na chali o czymś to mówi jest na czarnej liście krono nie za pracowników co pala w strefie wybuchowej a za długi..... Nie polecam

czarny59

jestem pracownikiem tej firmy od ponad roku. Ja się czuję jak pracowałbym w rodzinie. Jest jeden warunek- ty sam musisz takie warunki stworzyć .Obracam się między kobietami i darzę je wielkim szacunkiem co wykonują razem ze mną .

Andrzej
@czarny59

Wspominasz, że pracujesz w dobrej i przyjaznej atmosferze. Czy pracodawca w ramach benefitów organizuje imprezy integracyjne tak, żeby pracownicy bardziej się zgrali i dzięki temu ich relacje były takie jak opisujesz? Chętnie też dowiem się o innych aspektach zatrudnienia, więc czekam na Twój komentarz.

????
@czarny59

Hahaha... Atmosfera rodzinna? Każdy tam na każdego nadaje, od wiosny ubiegłego roku płacą kasę w ratach i całe tygodnie nie ma co robić bo produkcja stoi. Nie polecam zdecydowanie. To żart a nie firma.

Ewelina Nowy wpis

Chyba całkowicie zapomniałeś o istnieniu pewnych zasad. Wyzywanie innych tak publicznie jest po prostu słabe - lepiej tego nie rób i skup się na innych kwestiach. Powiedz mi coś na temat aktualnych warunków pracy w Ancora. Ciekawi mnie to, jaką formę współpracy proponują tam na start. Od razu jest to umowa o pracę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Nie polecam tej firmy, wypłaty wypłacają na raty, trzeba prosić się o swoje zarobione pieniądze. Zdecydowanie nie polecam współpracę z tą firmą.

Oklik
 Rekomendacja

Polecam Firmę

Tomasz

Najgorza pizza jaką kiedykolwiek jadłem,spalona brak dodatkow a płacimy tak jak zamawiamy. Nie polecam tej pizzerii. A chciałem iść na ugodę,Pani powiedziała mi, że nie ma żadnej opcji. Więc wpóścimy sanepid, mam zdjęcia pizzy.

Zainteresowana

mogę prosić o kontakt telefoniczny do firmy Ancora?

Zainteresowana

Czy mogę prosić o kontakt telefoniczny do firmy Ancora?

????

A to jeszcze istnieje??? Krosno nie zaorało i kartofle nie rosną???

Słowa...
@????

Ma się coraz lepiej. Może i komuś zależało żeby były trudności, ale dzisiaj pracy jest mnóstwo!

Czy pracodawca Ancora Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ogień
@Pytanie

Tak oczywiście ???? a do tego otrzymujesz jeszcze auto firmowe ????

@Ogień

@Ogień Rozumiem, że piszesz w formie żartu. Napisz na poważnie, czy w Ancora istnieje możliwość awansu? Dzięki.

Kuba

@He he he szek Może warto docenić prace w dobrej firmie zamiast oczerniać zwierzchników?

prac

Kierownik OK, pogada i zrozumnie jest naprawdę fajny i nakrzyczy dopiero jak trzeba, dymów z nim nie ma, ogolnie ptzyjemny gośc. akurat firma ma problemy co mówią bo nie zapłacił klient. pani kadrowa to tylko pani.. lubi zle mówić o innych przy nas. Atmosfera podsumowując jest dobra i jesli nie bedzie już problemów to polecam

He he he szek

Tragedia.może i z ludźmi na hali można się porozumieć,i to szybko,ale kadra to jakaś kpina.MR. D. ·TRA GE DIA.POLECAM OMIJAC.

Antonio

Czy jakis obecny pracownik moze sie wypowiedzieć jak tam teraz zakład wyglada? Jakie zarobki, ile godzin, ile zmian? Rozumiem ze stary kierownik to jakis prlowski gbur, jak to teraz wyglada?

Robik
 Rekomendacja
@Antonio

Jest dobrze, kadra kierownicza wyrozumiała. Idzie się dogadzać na każdej płaszczyźnie. Zarobki ok. - zależne od stanowiska. Z tego co widzę każdy ma szansę na rozwój w tej firmie i awans. Ja jestem zadowolony. Polecam.

Pracownik 1

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Od pewnego czasu od kiedy jest nowy kierownik są zmiany tylko na lepsze. Życzę właścicielom ciągłości produkcji bez awarii. Kierownictwo sympatyczne (byle się nie wypalił) a wynagrodzenie adekwatne do wkładu w pracę.

Po odejściu kierownika wszystko się zmieniło. Praca jest przyjemna i ciekawa za uczciwe wynagrodzenie. Firma się rozwija inwestując w kolejne linie produkcyjne. Polecam

Telo

Duzo się pozmieniało!Polecam Firme Ancora!

ada
@Telo

a co się pozmieniało? lepsze zarobki może?

Olga

Czy pracownicy firmy Ancora są zadowoleni z pracy w tym miejscu? Niewiele piszecie na forum! Użytkownik @Telo pisał niedawno o tym, że dużo się pozmieniało u tego pracodawcy - może ktoś z Was mógłby nieco przybliżyć ten temat? Ciekawa jestem (i pewnie nie tylko ja), jakie to zmiany zaszły w firmie Ancora i czy miały one istotny wpływ na pracowników.

japa83

Brak profesjonalizmu ze strony kadrowej..obiecują złote góry .Kierownik straszny buc...myśli że mu wszystko wolno i niech nie zapomina że elektronika idzie do przodu i wtrafi wreszcie na osobę która nagra i pójdzie do sądu ze sprawą mobbingu w pracy.NIE POLECAM FIRNY

@japa83

Czy masz na myśli informacje, które pracodawca przekazuje swoim potencjalnym pracownikom podczas rozmowy rekrutacyjnej? Czym różnią się one od rzeczywistych warunków oferowanych już przy podejmowaniu pracy w Ancora? Z Twojej wypowiedzi wynika, że jakieś różnice występują. Możesz napisać więcej na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Ancora Sp. z o.o. - Szczecinek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ancora Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Waryńskiego 5