Franet Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Franet Sp. z o.o.

luki

Wiem,że firma zajmuje się produkcją niszczarek dokumentów i liczników bankowych, nie wiem dlaczego powyzsze komentarze takie negatywne

IPJ

Jeżeli ktokolwiek może to unikajcie firmy FRANET. Miałem okazję z nimi współpracować. Nie kupujcie od nich nic. Serwis skandaliczny. Kłamstwa , kłamstwa i kłamstwa. Szkoda czasu. Nikt tam nic nie wie i wciąż są nie poinformowani. Szkoda nerwów.

xxx

Mili ludzie, niestety bardzo niskie zarobki. Kadra kierownicza to rodzina wiec zero szans na awans lub podwyżkę. Jeśli ktoś szuka pracy na dłużej naprawdę nie polecam

Zostaw opinię o Franet Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franet Sp. z o.o.