Adva Optical Networking

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 1 ocen.

Adva Optical Networking
3 1 6 1

Opinie o Adva Optical Networking

Administrator

Czy mógłby ktoś polecić firmę Adva Optical Networking osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Jakub

Czy znajdzie ktoś chwilkę czasu żeby napisać kilka informacji co aktualnie dzieje sie w firmie? Mam wielka ochotę aplikować z nadzieją, że może się dostanę.

Iwona

Pracujesz w Adva Optical Networking? Chętnie dowiemy się jak wygląda Twój dzień pracy. Jakim pracodawcą jest firma? Na co mogą liczyć jej pracownicy? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które rozważają podjęcie w niej pracy.

Szukasz pracy?

Naddd

Mam nadzieję, że idzie się dostać tutaj do pracy i nie mieć jakichś wielkich problemów, generalnie to bardzo fajna sprawa chyba jest ta firma, widzę sporo ogłoszeń, niektóre wyglądają naprawdę rozwijająco, studentów potrzebują i rozumiem pieniądze są lepsze?

mark

Typowa firma kolonialna.

Zostaw opinię o Adva Optical Networking - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adva Optical Networking