Adva Optical Networking

Toruń

Opinie o Adva Optical Networking

Jakub

Czy znajdzie ktoś chwilkę czasu żeby napisać kilka informacji co aktualnie dzieje sie w firmie? Mam wielka ochotę aplikować z nadzieją, że może się dostanę.

Iwona

Pracujesz w Adva Optical Networking? Chętnie dowiemy się jak wygląda Twój dzień pracy. Jakim pracodawcą jest firma? Na co mogą liczyć jej pracownicy? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które rozważają podjęcie w niej pracy.

Naddd

Mam nadzieję, że idzie się dostać tutaj do pracy i nie mieć jakichś wielkich problemów, generalnie to bardzo fajna sprawa chyba jest ta firma, widzę sporo ogłoszeń, niektóre wyglądają naprawdę rozwijająco, studentów potrzebują i rozumiem pieniądze są lepsze?

mark

Typowa firma kolonialna.

Zostaw opinię o Adva Optical Networking - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adva Optical Networking