Opinie o meblobranie.pl - Meblobranie.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Meblobranie.pl Sp. z.o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Meblobranie.pl Sp. z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblobranie.pl Sp. z.o.o. w Warszawa

Podobno pracując w firmie Meblobranie.pl Sp. z.o.o. można liczyć na zarobki 6400 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Aneta
@Żartowniś Ponury

hmm czyli na umowie rozumiem najniższa krajowa tak? A coś więcej, nadgodziny płatne, premie?

Do magazynu gdzie są oferty tak w ogóle? piszecie o nim a nie widzę by do niego kogoś szukano. W sieci są tylko oferty do biura. czy dla fizycznych są wystawiane na innych portalach? Możecie opisać jak teraz w nim płacą? I czy dodano jakieś benefity? w tych ofertach do biura jakieś są widoczne

Kandydat - dział logistyki

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu cyklicznie pojawiają się ogłoszenia na stanowisko specjalisty/asystenta do działu logistyki. Czy firma tak aktywnie rozszerza zespół czy ogłoszenia dotyczą jednego stanowiska? Jak wygląda proces rekrutacji do firmy? W ogłoszeniu widnieje informacja o rekrutacji dwuetapowej, czy ktoś brał w niej udział? Po jakim czasie od przesłania aplikacji można liczyć na kontakt ze strony firmy? Dziękuję za odpowiedź

Olga
@Kandydat - dział logistyki

Zdradzisz, gdzie to ogłoszenie sie tak czesto pojawia? Bo tutaj na goworku nic nie ma a pisales niedawno wiec powinno byc. Na innej stronie czy na ich firmowej stronie ono jest? Wyslales swoje dokumenty aplikacyje czy czekasz na jakies info o firmie dalej ?

Już nie kandydat
@Kandydat - dział logistyki

Nie ogarniaja ani logistyki ani rekrutacji, przerost formy cała ta rekrutacja na asystenta

Olga
@Już nie kandydat

możesz opisać jak wyglądała cała ta rozmowa o pracę, na czym odpadłeś ?

@Już nie kandydat

Co masz na myśli pisząc "nie ogarniają logistyki" ?

Już nie
@Monika

Widać po rozmowie i to w jaki sposób jest przeprowadzona, ktoś kto się na logistyce zna od razu wyłapie niuanse

Minime Nowy wpis
@Już nie

A od kiedy rozmowę rekrutacyjną prowadzą ludzie z logistyki? Przecież to działka HRów/kadr :P.

mi Nowy wpis
@Minime

od wtedy kiedy pracuje się w małej firmie, gdzie każdy zajmuje się wszystkim i niczym

Iwona Nowy wpis

Co Wy, pracownicy możecie powiedzieć o pracy przy rozwoju serwisu internetowego? Jest oferta dla asystenta, po kliknięciu kieruje do ogłoszenia dla specjalisty w tej kwestii. Asystent chyba nie musi mieć doświadczenia, a praca może być zdalna. To by mnie urządzało, ale czy jest to praca ze sztywnym czasem typu 8.00-15.00 i jak płatna?

W przypadku jeżeli będziesz pracował ma dwa etaty

Żartowniś Ponury

W pełni zgadzam się z opinią

Aneta
@Żartowniś Ponury

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Meblobranie.pl Sp. z.o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Doradca klienta ecommerce z językiem czeskim / niemieckim / rumuńskim? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy

Co jaki czas w Meblobranie.pl Sp. z.o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź na pytanie

Najlepiej co żadny. Według wszystkich rankingów firma i zyski ida do góry, z wynagrodzeniem pracowników nie ma tej samej tendencji

Rafał

Zakupiłem zestaw Mały narożnik modułowy na balkon Nilamito V Grey&Grey meblobranie. Cena katalogowa 5 990 PLN. Ratan bardzo miękki i bardzo się ciągnie. Plecionka bardzo luźna, Podczas siedzenia zapada się i jest bardzo niewygodny. Nawet syn 16 latek nie chce na nim siedzieć z powodu, bo mu jest nie wygodnie. Nie należy wyrzucać opakowania, ponieważ w przypadku zwrotu Meblobranie.pl obniża cenę za zwrot zakupionego produktu. Reklamowałem towar, ale sprzedawca stwierdził: "informujemy, że rozciąganie się plecionki technorattanowej jest zjawiskiem normalnym. Podczas wysokich temperatur plecionka się dodatkowo wyciąga, dzięki czemu tworzywo nie pęka i jest elastyczne. Każdy mebel technorattanowy wyplatany jest ręcznie, mebel "pracuje", pasma mogą przesuwać się nieco podczas użytkowania, co nie stanowi wady, a jest cechą produktów tego typu. Gwarant odrzucił żądanie jako niezasadne. "

Adrian

Jak to jest z wysyłką mebli ogrodowych w Meblobranie.pl? Wysyłają to normalnie kurierem i on to wnosi? Mieszkam na 4 piętrze a to gabarytowo jest sporo przecież przy takich meblach... Ile czasu w ogóle czeka się na wysyłkę? Zamówilibyście tu ponownie?

Umowa o pracę możliwa ale z prawie najniższa krajowa, bo jak zaczynasz ze zleceniem i chcesz przejść potem na UOP, to obniżenie wynagrodzenia.

Danka

Sklep tragedia.Brak komunikacji z Działem Reklamacji.Brak odpowiedzi na pytania klienta,odpowiedzi wysyłane automatycznie.Konsultant nic nie wie, brak pomocy powtarza wyuczoną regułkę.Szczerze nie polecam,a meble powiem tak szału nie ma.Zlożylam reklamacje 3 tyg. temu.Brak odpowiedzi.Prawdopodobnie skończy się u Rzecznika Praw Konsumenta.

Radzę omijać ten sklep z daleka !!! Towar jakościowo totalna porażka !!! jak ktoś nie wieży to niech spróbuję dodać opinie o sklepie na ich stronie !!?? nie można ? kurczę a to pech .Te co są to tylko pozytywne PORAŻKA do kwadratu !!!!!

Klara S.

Czyli mam odpuścić udział w rekrutacji, bo nie spodobał Ci się towar? I na prawdę tutaj trzeba było to napisać? Nie trzeba wszystkiego umieszczać w internecie, a jeśli już to należałoby wcześniej przemyśleć, czy to co piszemy ma jakikolwiek sens i jest wiarygodne. Kupiony produkt przez internet możesz po prostu zwrócić. Jeśli tego jednak nie wiedziałeś/łaś to " Nie ma za co i na zdrowie!". Czy ktokolwiek z GoWork weryfikuje te wpisy? Po co była ta kampania z Panem Bogusławem Lindą?

Irena
@Klara S.

Rozumiem Twoje rozżalenie, ale proszę Cię, miej na uwadze, że na forum każdy może wyrazić swoją opinię. @Klara S., jak rozumiem - bierzesz udział w rekrutacji w firmie Meblobranie.pl. A możesz zdradzić, o jakie stanowisko się ubiegasz? Daj znać.

Lucy

@Paulina to to jest praca na infolinii? Myślałam, że bardziej biurowa.

@Lucy

Zależy od działu, na infolinię są oddzielne ogłoszenia niż do pracy biurowej

Krzysztof
@Ania

Jakie są główne różnice w warunkach zatrudnienia osób, które pracują na infolinii a osób, które mają okazję pracować w biurze? Proszę w miarę możliwości o rzetelną odpowiedź z uwzględnieniem plusów i minusów.

@Ania

Interesuje mnie praca Specjalista ds. sprzedaży w sklepie internetowym, jest ogłoszenie. Warto?

@Ewa

odradzam pracy w firmie, nieuczciwe kierownictwo, traktowanie pracowników jak śmiecia, wynagrodzenie to najniższa krajowa, a (usunięte przez administratora) bedziesz jak wół, bo telefon dzwoni non-stop

@Lucy

to jest praca na infolini+ wiele innych zadań do zrobienia, odradzam

;)
@marek

Średniej wielkości firma ze spoko ludźmi i fajną atmosferą, szef też w porządku.

;)
@marek

Zgadzam się z Markiem, że oprócz infolinii są jest możliwość robienia innych, ciekawszych zadań ale dzięki temu nie trzeba tylko odbierać telefonów.

Słaba firma i słaba atmosfera. Nie polecam

pracownik Meblobrania

Słaba atmosfera? No chyba nie w naszym w pokoju ;)

Pracownik 2
@pracownik Meblobrania

Dokładnie! Akurat atmosfera i ludzie są super :)

Jaka umowa obowiązuje w Meblobranie.pl Sp. z.o.o. podczas okresu próbnego?

L

umowa zlecenie, po okresie próbnym wyrzucą Cie na zbity pysk, bo potrzebują ludzi tylko na sezon

DDD
@L

Nie jest to prawda, jeśli się sprawdzisz i jesteś okej, zostajesz po sezonie.

Czy w Meblobranie.pl Sp. z.o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

tak

oli

tak

Malina

Niestety muszę się zgodzić z dziewczyną która pisala opinie o pracy. Zgadzam się w 100%. Infolinia jak każda inna. Już lepiej iść do korporacji to chociaż warunki pracy lepsze... Absolutnie odradzam.

@Malina

zgadzam się

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Meblobranie.pl Sp. z.o.o.?

marek

jedna rekrutacja, pytania standardowe-dlaczego chcesz u nas pracować, co wiesz o nasszej firmie, jakie są oczekiwania finansowe itd...wynagrodzenie minimalne, pracy bardzo dużo, odradzam

Julia

Nie wiecie czy kogoś teraz szukają?

Paulina

Absolutnie odradzam. Na rozmowie obiecują ścieżkę rozwoju, a tak na prawdę człowiek siedzi na infolinii. Pomiędzy telefonami martw się sobą, ale oczywiście najlepiej jak będziesz się tępo gapić w komputer. Żeby wyjść do toalety trzeba się zapowiedzieć. Już pominę ilość godzin - nagle się okazuje, że nie 8 dziennie a np 9 czy 10h, bo sezon... Atmosfera dziwna, ale to w sumie kto co lubi. Ja się cieszę, że się zwolniłam i teraz pracuje w normalnej firmie.

Sylwia

@anonymous, wiele firm nie oferuje takich usług wniesienia rzeczy lub oferuje je za dodatkową opłatą. Skoro w umowie był odpowiedni zapis na ten temat, to Klient został o tym poinformowany. Niemniej jednak dziękuję za Twoją opinię. A czy ktoś z Was pracuje w Meblobranie.pl? Jakie macie zdanie na temat pracy w tym miejscu? Na stronie internetowej widziałam wiele aktualnych ofert pracy - zainteresowanych odsyłam tutaj: https://www.meblobranie.pl/poznajmy-sie/kariera Czy ktoś z Was będzie aplikował na któreś z tych stanowisk?

Sklep współpracuje z kurierem Rohlig Suus, który informuje po dotarciu na miejsce, że nie wniesie paczki do mieszkania, zamówiona paczka ważyła przeszło 40kg, a Meblobranie ma małym druczkiem napisane w swoim regulaminie, że usługa kurierska jest tylko do poziomu parteru, żenujące podejście do klienta, oczywiście takiej przesyłki kobieta nie wniesie sobie sama. Klientka.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblobranie.pl Sp. z.o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Meblobranie.pl Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meblobranie.pl Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Meblobranie.pl Sp. z.o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 27
    00-867 Warszawa