Opinie o Optigem Salony Optyczne Emanuela Stępień w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Optigem Salony Optyczne Emanuela Stępień, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Optigem Salony Optyczne Emanuela Stępień o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optigem Salony Optyczne Emanuela Stępień w Warszawa

ByłyPracownik Nowy wpis

Zatrudnienie jest dla każdego bez wyjątku na najniższą krajową reszta płacona jest pod stołem .Zarobki bardzo słabe .Szef jest osobą nie słowną .Praca 6 dni w tygodniu .Za sobotę można mieć odbiór w tygodniu ale za ten dzień odebrany nie dostaje się premii .Nie polecam pracy w tej firmie .

MiszaMasza593 Nowy wpis
Klient

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Teresa Nowy wpis

Optigem szuka teraz pracowników na kilka stanowisk: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zatrudnimy-optykow-optometrystow-sprzedawcow,lento.pl940c11b728c0136bbf97b474c5e1ce11,warszawa W ogłoszeniu nie ma wiele informacji, więc chciałabym się dowiedzieć, jak wyglądają godziny pracy. Czy trzeba mieć doświadczenie, czy może jest jakieś przeszkolenie?

OszukanaKlientka

Za wymianę szkieł dano mi wycenę 1190 zł ale po tym jak sprawdziłam u optyką Trzaski że za te same szkła cena wynosi 550zł wycofałam się z zakupu. Zakupiłam u nich szkła kontaktowe za 178 zł które nie tylko nie poprawiły mojej wizji wręcz sprawiają że nic nie widzę. Czuje się kompletnie oszukana.

Teresa Nowy wpis
@OszukanaKlientka

@Oszukana klientka, nie rozumiem, nie sprawdziłaś jakości szkieł przed zapłatą? Specjalista w sklepie nie upewnił się czy wszystko jest ok? Czy korzystałaś później ponownie z usług firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Optigem Salony Optyczne Emanuela Stępień na stanowisko Optyk / Optometrysta - Doradca Klienta? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kuba

Mega! Super załatwiona reklamacja. Jestem zadowolony z całokształtu. Polecam Optigem przy Al. Stanów Zjednoczonych 72.

Artur
@Kuba

Czego dotyczyła reklamacja i jak długi był czas oczekiwania na jej rozpatrzenie? Dostałeś zwrot gotówki czy wymieniono produkt na nowy? Czekam na Twoją odpowiedź.

Teresa
@Kuba

Witaj @Kuba, nie słyszałeś może, czy poszukują pracowników? Co do reklamacji-super, każdy konsument ma do niej prawo, a naprawdę dużo firm unika odpowiedzialności za jakość swoich produktów.

Teresa

Dzień dobry wszystkim:) Pracowałam jako sprzedawca i doradca klienta przez 11 lat. Niestety, w dobie kryzysu zostałam bez pracy. Zastanawiam się nad aplikowanie do salonu Optigem w Warszawie, czy bez doświadczenia jako sprzedawca w salonie optycznym, mam w ogóle szanse? Co radzicie? Czy firma oferuje jakieś szkolenia dla pracowników?

Nina

@OszukanaKlientka To jest forum dla pracowników. Napisz do firmy uwagi.

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w Optigem Salon Optyczny Emanuela Stępień? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

xxxxx

Ja mam na razie bardzo negatywną opinię o tym salonie - miałam mieć wstawione szkła -0,75 wstawiono +1,5. Nie otrzymałam recepty badania wzroku a powinnam dostać, o czym dowiedziałam się dopiero przy odbiorze okularów. Tak pracują przy Rondzie Wiatraczna. Żałuję, ze odebrałam ten bubel - może ktoś zna kontakt do właścieciela tych salonów?

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z Optigem Salon Optyczny Emanuela Stępień to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Klient

Salon otwarty do 20 byłem o 19:45 i zamkniety ???

Czy Twoim zdaniem warto podjąć pracę w firmie Optigem Salon Optyczny Emanuela Stępień? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję.

Nick
@admin

Praca dla ludzi niebojących się wyzwań, chcących dobrze zarabiać za swoją pracę. Co odróżnia to miejsce od innych salonów optycznych świetna atmosfera w zespole i nie pracujesz w niedzielę.

Zostaw merytoryczną opinię o Optigem Salony Optyczne Emanuela Stępień - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Optigem Salony Optyczne Emanuela Stępień
5/5 Na podstawie 1 ocen.