Reig Jofre Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Reig Jofre Sp. z o.o.

Katarzyna Nowy wpis

Dzień dobry, w ogłoszeniu dla przedstawiciela medycznego pojawiła się wzmianka dotycząca szkoleń ale nie widziałam zbyt wielu informacji odnośnie tych produktowych. Jak często są powtarzane? Czy produkt często się zmienia?

Nowy wpis

@Katarzyna

Pani Katarzyno, praca merytoryczna jest dla nas bardzo ważna, dlatego szkolimy się dosyć często, z produktów, technik sprzedaży itp. Produkty się nie zmieniają.

Mirka

Jest nowe ogłoszenie o wymarzoną pracę: Przedstawiciel medyczny 5 000–8 000 zł brutto / mies. Warszawa umowa o pracę praca od zaraz szukamy wielu kandydatów Czy jest szansa dostać 8000 na starcie? Czy lepiej powiedzieć 5000 brutto? Doradżcie coś proszę.

Estera
@Mirka

Nie wiem czy jest szansa ale sama jestem ciekawa co jest w takiej sytuacji brane pod uwagę, ktoś by szerzej rozwinął temat? samo doświadczenie z innego miejsca pracy? jak wygląda rozmowa, czy cos jest jeszcze dodatkowo na niej testowane?

tayari kuruka
@Mirka

Kampuni nzuri ya kuanza nayo ikiwa hujawahi kufanya kazi katika duka la dawa. Ikiwa wewe ni msichana mwenye umri wa miaka 24-32, huna familia au unafanya kazi nyingi, endelea. Kwa kazi, masharti ya ajira yaliyotolewa ni kikomo cha chini, msingi, msingi wa juu, msingi + bonasi. Bidhaa hizo ni dawa za Rx. Kazi nyingi za msingi. Kwa wastani, kurasa 100 za A4 za kujifunza kwa moyo. Tembelea mara 2-4 kwa mwezi. . Mfumo wa kazi unaotegemea kazi. Bajeti ndogo kwa msaada. Unaweza kutumia gari lako la Corolla au Micra kwa ukamilifu bila vikwazo vyovyote, hakuna sampuli.

Klementyna
@Mirka

Cześć, i co tam? Aplikowałaś? Może się już odezwali do ciebie i wiesz coś więcej o warunkach niż informacje z oferty? Też chce tu aplikować, może nie teraz, bo jeszcze okres wypowiedzenia mnie trzyma, ale ciekawi mnie jak tu jest naprawdę. Nie wiem czy widziałaś, niżej ktoś wspomniał o premiach dla wybranych, i że reszta pracowników pracuje za grosze. Ktoś da znać, ile dokładnie znaczą te grosze? :) Ile wynosi sama podstawa? Ile procent premii można ewentualnie dostać, i czy jest co miesiąc, czy jakaś okresowa?

Rudy
@Estera

Daj sobie spokój, zwalniają ludzi z doświadczeniem, brak wsparcia. Kiepski budżet. Życie w strachu, kierownik wyskakuje zza krzaka, zero szacunku,

@Rudy

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Pracownicy mają duże wsparcie zarówno z działu marketingu jak i od DM. Budżet fakt, może nie jest szałowy, ale da się jakoś ogarnąć różne tematy. Nie słyszałam żeby w którymkolwiek regionie kierownik wyskakiwał zza krzaka... Jeśli robisz wizyty, masz pokrycie targetu i ogólnie nie olewasz tematów to wszystko jest ok. Trzeba robić swoje i tyle. Jak wszędzie...

A to wspomniane wsparcie to w czym w praktyce się przejawia? Co do tego budżetu podacie także konkrety? Zawsze fajnie jest mieć wyobrażenie. On może wzrasta nieco z czasem? I czy jakieś zmiany w tym zakresie mogą się szykować od nowego roku? wtedy mniej więcej praca będę się interesować.

@Rudy

Pracuje juz troche, mam tez doswiadzcenie w innych firmach. Dobrze oceniam pracę w Reigu. Zawsze sie zastanawiam kto pisze te opinie? Chyba osoby zwolnione albo frustraci. Nigdy kierownik nie wyskoczył mi zza krzaka. Fakt duzo pracy ale robisz swoje i masz spokój. Zwalniane są osoby z doświadczeniem? Jedna kojarzę ale jasne info od kiero. Budżet wystarczający aby zrobić wynik, dużo innego wsparcia. Wymagana praca merytoryczna ale tobylo norma w każdej innej firmie.

Gall Anonim

@Pracownik nie zgodzę się z opinią że w tej robocie jest super, zostają tam same lizusy i nowe osoby które nie mają jeszcze pojęcia co je czeka pod przewodnictwem całego kierownictwa. Oszczędzają na wszystkim, zamiast podwyżki gdzie mówią że jest podwyżka dają ci ją w formie premii uznaniowej czyli albo dostaniesz albo nie ale nazywa się to u nich podwyżka. Brak szacunku do pracownika liczą się tylko wyniki i robienie wszystkiego ponad normę za podstawe bo wiadomo że premia będzie jak będzie zrobiony plan. Na podstawie nie dają najwyższej tylko jest bliżej do tej niższej kwoty i zasłaniają się widełkami

Yyyymmmm Nowy wpis

Doprawdy?

Kaśka Nowy wpis

Hej. :) widziałam już te komentarze odnośnie tego, że chyba GPSów się nie śledzi u przedstawicieli i że traktowani są oni jako najistotniejsze ogniwo w firmie. wstępnie mam zamiar aplikować, ponieważ właśnie jest dostępna oferta na mój region. Powiecie mi jeszcze tylko jak relacje pomiędzy pracownikami teraz wyglądają? Niby jest jakaś wzmianka o spotkaniach integracyjnych ale nie znam jeszcze szczegółów

Klaudia

Mega beznadziejna firma. Siedziba w prywatnym domu na końcu Warszawy. Nieustające tropienie, sledzenie, praca niby zadaniowa ale musisz być od 8 do min 15 w terenie. Leki w porządku, merytoryka to przerost formy nad treścią. Ogólnie klimat beznadziejny. Kasa tez raczej z dolnych widełek rynkowych. Plus nierealne premie, również poniżej widełek rynkowych. I premia uznaniowa, może dostaniesz może nie. Zapewne ze wskazaniem na nie. Ogólnie szkoda czasu na taka prace za kasę z lidla. A i auta służbowe z gps, którego ponoć nie sprawdzają, a nielegalnie sprawdzają. I nie daj Boże żeby jechać dalej niż 50 km tym autem bo trzeba wtedy mieć zgodę wszystkich świętych.

@Klaudia

Klaudio, Tak, pracujemy od 8 do 16, bo takie są ramy czasu pracy w Polsce, obowiązuje nas 8 godzinny dzień pracy. Tak, to nie jest łatwa praca jak mogłoby się wydawać. Tak, chcemy, aby nasi Przedstawiciele Medyczni byli Partnerami dla Lekarzy i Aptek. Dlatego zwracamy dużą uwagę na merytorykę. Według nas Przedstawiciel Medyczny jest najważniejszą Osobą w Firmie. Co do wynagrodzeń i premii. Jeśli pracujesz zarabiasz, jeśli nie to rzeczywiście nie można oczekiwać premii. Wydaje się to uczciwe. GPS nie są obserwowane, mimo, że wiele Firm tak kontroluje swoich Pracowników. My uważamy, że Zaufanie i Uczciwość to podstawa naszej Współpracy. Nie wszystkim takie zasady współpracy odpowiadają, stąd rozumiemy wydźwięk powyższej Twojej opinii, za którą dziękujemy. Życzymy powodzenia.

Emilka A.
@Klaudia

Pani Klaudio, jeżeli porównuje Pani swoją pracę do Lidla ( z całym szacunkiem do Pracowników Lidla, którzy uczciwie pracują na swoje wynagrodzenie właśnie 8h) to raczej nie ma Pani co szukać w tej branży bo najwyraźniej ktoś błędnie Pani przedstawił specyfikę tej pracy. Życzę powodzenia i znalezienia pracy gdzie nikt niczego od Pani nie będzie wymagał a płacił jak za pełen etat.

Firma Reig Jofre Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Też widziałam te ofertę o która ktoś niedawno spytał dla przedstawiciela medycznego. Zastanawiam się tylko czemu ona do teraz jest dostępna aż od stycznia? Jeśli tak długo moja trwać potencjalne nabory to na ile według was trudno jest się dostać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel medyczny w Reig Jofre Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Maja

Czy do teraz można wyczuć słabsza atmosferę tak jak napisano w zeszłym rok? Po prostu ktoś opisał mniej więcej tryb pracy i mimo, że jest zadaniowy to trzeba zostać do pełnych godzin. Zastanawiam się jak teraz pracownicy spędzają wspólnie jakiś luźniejszy czas?

Farmaceuci

Podstawa oscyluje w granicach 4500 brutto do tego jest premia uznaniowa, premia miesięczna i premia kwartalna, maksymalnie można tu zarobić 8tys brutto miesięcznie tak jak podają widełki

no name

Też tam pracowałam i na maksa mi się nie podobało. Praca przekraczająca 8h dziennie, ale jak tylko coś powiesz to słyszysz, że to Twój problem, że się nie wyrabiasz. 10 wizyt dziennie plus dwie apteczne - pewnie do zrobienia, jak masz doświadczenie. Jak zaczynasz to trudno zwłaszcza jak chodzisz po POZ, a nie że wchodzisz na oddział. Chodzenie po aptekach i próba sprzedaży to przykry obowiązek - zwłaszcza, jak Twojego leku nie ma hurcie, a zarząd Ci mówi, że będzie pod koniec tygodnia - mówisz tak wszystkim, za miesiąc przyjeżdżasz do apteki czy lekarza i dostajesz opr, bo nic się w hurcie nie pojawiło w tym czasie. Nie wypłacają delegacji - na pierwsze szkolenie straciłam ponad 4 dni i nie dostałam żadnej diety; przynajmniej raz w miesiąc byłam w Warszawie - wyjeżdżałam ok 4 rano, wracałam około 22 - zero diety pracowniczej. "Podwyżka" w formie premii uznaniowej (czyli możesz dostać, możesz nie dostać) - to przykre. Pracownicy to głównie kobiety; atmosfera w pracy jest beznadziejna. Jedyne co to faktycznie przygotowanie merytoryczne jest na dobrym poziomie. Szkolenia polegały na odgrywaniu scenek: wychodzisz na środek i pokazujesz jak prowadzisz rozmowę sprzedażową z lekarzem - mega stresujące i jest to na KAŻDYM szkoleniu, więc nie unikniesz tego.

A jednak rodzynek nie znalazł? A było napisane, że głównie kobiety pracują, faktycznie tak bardzo jest to widoczne? Z jakich przyczyn proporcje się taj rozkładają?

Aktualnie ofert o prace chyba nie widzę, chociaż ktoś pisał w połowie listopada ze PMa szukali. stanowisko zajęte? Zastanawiam się po prostu nad rotacja po tych opiniach, teraz niedawno ktoś dla przykładu pracy nie polecał. Jakie są przewidywane zarobki przedstawicieli na kolejny rok już? ktoś widzę ze 8 tys kiedyś tu sugerował

Witam. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak się pracuje w Reig Jofre? warto aplikować na stanowisko przedstawiciela medycznego? W internecie niewiele jest informacji o produktach, o firmie..

ReadyToFly
@Kandydat

Fajna firma na start jak nigdy nie pracowałeś w farmacji. Jesteś dziewczyną w wieku 24-32 lata, nie masz rodziny lub dużo pracować to wal śmiało. Na pracuj podane warunki zatrudnienia dolna granica podstawa górna podstawa +premia. Produkty to leki Rx. Dużo pracy merytorycznej. Średnio 100stron A4 do nauczenia na pamięć. Wizyty podwójne 2-4 razy w miesiącu. . Zadaniowy system pracy. Mały budżet na wsparcie. Auto Corolla lub Micra możesz korzystać na full bez ograniczeń, nie ma próbek.

@ReadyToFly

Serio z tą nauką na pamięć? Ale czego dotyczy ta broszura 100 stron? A na koniec jakiś egzamin z wiedzy jest, czy przełożony sprawdza wiedzę? I co jak ktoś nie da rady wykuć na pamięć, to wtedy nie ma zatrudnienia czy trzeba uczyć się do skutku?

@ReadyToFly

Jeśli już tu była mowa o produktach to opiszecie mi wprost warunki pracy Product Managera? Oferta teraz wisi, napisane w niej jest ze od 10 tys do 12 tys można chyba zarobić przy pełnym etacie. Ktoś w ogóle próbował się podjąć współpracy na nieco mniejszym? Pokazują, że to praca „od zaraz”, z czego takie zapotrzebowanie teraz wynika?

Czy firma Reig Jofre Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy w Reig Jofre Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Devolay

Jest ogłoszenie, czy warto aplikować?

@Devolay

A na jakie stanowisko i gdzie w ogóle je wrzucają?

@Natalia

Przedstawiciel Medyczny REIG JOFRE sp. z o.o. Super oferta Warszawa 5 000–6 100 zł brutto / mies. opublikowana: 23 kwietnia 2022

@Devolay

Już sam podpis "super oferta" wygląda ciekawe. ;) Ale to więcej szczegółów już kompletnie nie ma?

@Natalia

Muszą podnieść chyba wynagrodzenie, bo nie ma chętnego.

@Devolay

Ty chyba żartujesz, że od 4 miesięcy wisi. :o A ściągali chociaż na chwilkę? Bo ciekawa jestem czy ktoś na rozmowie był

rada
@Natalia

Witam, czy ktoś tą firmę lub czy w niej pracuje. Zastanawiam się czy nie aplikować? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Dziękuję

@rada

Witam, widzę, że nikt niestety nie odpowiedział ale czy mimo wszystko ostatecznie aplikacja poszła? Jeśli tak to czy jest szansa na opowiedzenie jak rekrutacja przebiegła? I po jakim czasie dają ewentualny feedback?

@Devolay

Oczywiście, że warto. Zapraszamy do aplikowania :)

Ew

Może ktos wie jak sie pracuje w Firmie jako przedstawiciel?/ prosze o informacje Jakie auto dostaje pracownik??

@Ew

Brak odp mnie zastanawia... Pracownik dostaje auto, prawda? A co w przypadku gdybym preferowała własne? Można spokojnie ugadać się z firmą co do kosztów eksploatacji? Paliwo itp?

@Natalia

Pracownik dostaje auto służbowe. Firma nie praktykuje natomiast wykorzystywania aut własnych Pracowników.

Baron

Cześć, aktualnie firma prowadzi rekrutacje na Warszawę, orto/reuma, czy ktoś wie coś więcej o tej firmie? W Polskim necie niewiele tego jak funkcjonuje na rynku. Proszę o konkretne wypowiedzi, które coś wniosą

Lolo
@Baron

Radzę uważać, osoby zarządzające skubią pracowników na kasę prowadzą nieuczciwą politykę nagradzania, niby są premie ale dla wybranych, a reszta pracuje za grosze

Jadwiga
@Lolo

Pojawiło się nowe ogłoszenie (Superoferta). Czy 13 000 PLN jest osiągalne? REIG JOFRE sp. z o.o. Przedstawiciel medyczny REIG JOFRE sp. z o.o. 5 000–13 000 zł brutto / mies. ważna jeszcze 2 dni do: 15 lut 2023 umowa o pracę pełny etat specjalista (mid / regular) praca mobilna praca od zaraz szukamy wielu kandydatów rekrutacja zdalna

Adonis

A realnie na jaką podstawę można liczyć-jeżeli możesz zdradzić? I czy auto służbowe można używać do celów prywatnych? Pozdrawiam

Firma Reig Jofre Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel medyczny. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Przedstawiciel

Cześć, czy miałaś/eś może rozmowę rekrutacyjną? Udało się coś dowiedzieć? Ja mam jutro rano. Ktoś coś więcej wie o firmie?

Renata

Narzekaliście, że ogłoszenie dla PM wciąż 'wisi', a teraz już go nie ma. Czy to znaczy, że nie przyjmują? Skąd w ogóle te narzekania, tak się zastanawiam, czy z Waszej wiedzy, że zarobki są jakieś nie teges? Bo nie wiem, jakie są, a tu jest więcej pytań niż konkretów.

Kika

Ostródzka 74N mówi sama za siebie, pracownicy Sequoia:) …..

Kamila
@Kika

A konkretniej poproszę?:)

rada
@Kamila

Czy można doprecyzować o co chodzi? Jak wygląda praca?

Zostaw merytoryczną opinię o Reig Jofre Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reig Jofre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reig Jofre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reig Jofre Sp. z o.o.?

Reig Jofre Sp. z o.o.