EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O.

Błonie

Opinie o EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O.

jdo
użytkownik zarejestrowany

Panie Dawidzie, widzę przeogromny entuzjazm w pańskiej wypowiedzi. To fajnie, że firma tak dobrze się prezentuje, ale jestem w szoku, że tyle tu pozytywów na ich temat. Ciekaw jestem czy firma zatrudnia wiele osób, skoro ma tak szeroki zakres działania.

@piotr

Praca w Europapierze to praca w sprzedaży. Firma utrzymuje się tylko z odsprzedaży papierów więc nie jest lekko. Większość to pracownicy z kilkunastoletnim stażem, wiedzą jak się nie napracować a pod innymi dołki pokopać. Obecna atmosfera w pracy nie jest sprzyjająca, budżety mocno zawyżane przez "starych".

Karol

To prawda, na rozmowie o prace obiecują przedewszystkim prace na wysokim składzie oraz prace magazynowe z doskoku a w przktyce przez 12 godzin przewalasz tony papieru z jakimś frajerem, któremu ciągle wszystko nie pasi. Zastanöwcie się czy warto miec bolące plecy i łapy do kolan za te pare groszy... Odradzam wszystkim

araz

Europapier Błonie nie przyjmuje ludzi przez firmę tylko tyra tam się przez Agencję Pracy, przemiał ludzi dość spory robota ciężka jak to na papierze zarobki marne na rozmowie w Agencji teoretycznie szukają na wysoki skład a w praktyce przewala się papier.Robota na krótką metę.

Ernest

prawdę mówiąc, to nie wiem jak w europapierze, ale firma z branży w której pozwalają palić aż do raka to papyrus. Chyba ,że cie wcześniej zwolnią...

maja

Hej,czy moge dowiedziec sie czegos wiecej? planuje prace w tej firmie. [usunięte przez administratora]

Pracowałem w tej firmie krótko ale nie wspominam jej źle. Ludzie tam są mili i pomocni szczególnie w okresie wdrożenia co jest ważne. Dodatkowo warunki pracy są na poziomie standardów firmy o zasięgu międzynarodowym. Jedyne co może komuś doskwierać to branża w której działa firma i teren kraju jaki ma do dyspozycji, przy czym przychodząc do firmy godzisz się pracować w branży a specyfikę terenu który obejmujesz możesz zdiagnozować jedynie w praktyce przyjmując się do pracy. W moim przypadku sam wysnułem wniosek, że firmie nie opłaca się utrzymywać na moim terenie pracownika, przy czym też miałem alternatywę przy zmianie pracy.

przedstawiciel handlowy

Pracowałem w tej firmie,wszystko zależy na kogo trafisz, kto będzie twoim szefem, w dziale sprzedaży nie licz na kogoś normalnego. pracujesz po kilkanaście godzin dziennie, w weekendy też, starasz się wyrobić budżet, a w związku z tym że jest zawyżony to go nie realizujesz, następnie masz cudowne pogawędki z przełożonymi ( "groźby"), a w najmniej odpowiednim momencie mówią ci że i tak jesteś zły i wyrzucają z podaniem oczywistego powodu brak wyników. w pracy napotykasz jeszcze utrudnienia w księgowości i w dziale windykacji. dziewczyny w handlowym pracują jak mrówki, często zostają po godzinach za co nie dostają ani grosza. jedynym atutem tej firmy jest pensja na czas i że wszystkie dochody są opodatkowane.

Zostaw opinię o EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O. - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROPAPIER-IMPAP SP. Z O.O.