Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Kandydat Nowy wpis

Rozmowa o pracę bez sensu - co innego w ogłoszeniu , a na rozmowie pan który chyba nie wiedział po co mnie zaprosił na tą rozmowę . Stawka oczywiście tajemnica, wiec pewnie minimalna , w wymogach było ze praca bez doświadczenia a na rozmowie jednak wymagane doświadczenie . Dziwna atmosfera na rozmowie to nie umiem sobie wyobrazić jak wyglada praca tam , ale różnie ludzie lubią pracować to nie będę wnikać . I śmierdziało papierosami więc brawo bardzo zdrowo

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Geodeta, takie ogłoszenie jest na Lento.pl 7 września.

Magda Nowy wpis

Czy faktycznie na rozmowie oprócz HR-owca jest też obecny szef??

Uwaga Nowy wpis
@Magda

Tam nie ma żadnego HR-owca...

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

uwaga

Lepiej tego nie komentować. Nic nie zmieniło się od wpisów z poprzednich lat.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pisałem w opiniach o tej firmie. Siedzi manager i prezes burak i cham. Manager - facet w średnim wieku. Prezes wymyśla bzdury i się pastwi. Nie polecam nikomu. Dodaję opinię, bo sam szukałem ale nic nie znalazłem. Prezes nawet się nie przedstawił!!!

Masz robić scenki i udawać dosłownie pajaca.

orety

powiem wam, że bardzo fajny pomysł na biznes. Tak jak pisze @tomek, coraz więcej ludzie przebywają na świeżym powietrzu, a zamontowanie sobie takiej siłowni we własnym ogrodzie to bajka. Ciekawe jak to cenowo wygląda, bo się nie orientuję kompletnie. :):)

rozzalony

Skladalem na pracownika biurowego, ale na rozmowie wyszło ze to sprzedaż ale bardziej kontakt z gminami i urzędami, niby fajnie. Tylko rozmowa i cala atmosfera to dno. Podobno prezes siedzi w tym pokoju pali fajki i słucha wszystkiego tak mi mówiła babeczka z sekretariatu. Facet przede mną co miał rozmowę wyszedł wkurzony juz później sam wiedziałem dlaczego. Może teraz ktoś inny przeprowadza rozmowy.

ona

Mam rozmowę o prace w firmie Romex na stanowisko pracownik biurowy? a ty na jakie stanowisko aplikowałeś swoje cv?

rozżalony

Witam. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Romex. Szukałem w internecie opinii, ale nic nie znalazłem, więc pomyślałem że wszystko ok. Niestety nie. Rozmowa była z prezesem i z managerem. Prezes to typowy burak, który palił papierosy na spotkaniu i uważał, że nie musi się ze mną witać :/... nikt się nie pytał o moje doświadczenie tylko kazali odgrywać dziwne scenki robiąc ze mnie pajaca. Byłem na różnych rozmowach w życiu, ale takiego chamstwa i podejścia do człowieka dawno nie widzialem...wyszedłem w połowie rozmowy, która nie miała sensu :/ dramat. Nie polecam!

ona
@rozżalony

na jakie stanowisko składałeś cv?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Hetmańska 38
    85-039 Bydgoszcz

Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex Sp. z o.o.