Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz

Otwock

Opinie o Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz

dog

pracowalem pol miesiaca jakis czas temu pod byle retekstem zwalnia placi grosze a robote am zrobiona nie placaca za nic oszust i tyle nie polecam

Julita

@Były pracownikdziękuję za odpowiedź. Takie wyjaśnianie nie do końca rzetelnych informacji, które mogą się tu pojawiać jest bardzo cenne. Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie. Od jak dawna? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak Ty oceniasz tego pracodawcę?

Trolololo - a gówno prawda, firma zawsze wypłaca na czas pieniądze. Trzeba się tylko (albo dla niektórych aż) wywiązywać z powierzonej pracy.

Julita

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Pusz. Rozumiem, że niektóre sytuacje mogą budzić frustrację, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. @trolololoczy udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której pisałeś? Ktoś z Was również miał problemy z uzyskaniem całości wynagrodzenia?

ed

no al jezeli to Twoja branza to w sumie czemu by nie

były

a może tomek przepracował by u Pana JP pare dni i dopiero wtedy by zaczą się udzielać

były

największy oszust JP z jakim miałem do czynienia. pracowałem chwilę jakiś czas temu, ale takich warunków jak tam to nie ma nawet w chlewie. Dalej w święta trzeba przyjeżdżać dokarmiać pieska? jak ktoś nie musi to mu nie życzę pracy tam...

jeden z kilku oszukany na 900zl przez ta firme

placa ale jak cie zatrudnia he jak zwalniaja wymyslaja byle co zeby zabrac cala kase za pol miesiaca 20zl hehe bo zekomo za towar 3 dzieci i co dalej zrobic[usunięte przez moderatora] popieram [usunięte przez moderatora] niech z pieskiem w labo siedzi ja [usunięte przez moderatora] niema a i 1 dzien za darmo he i dowidzenia niby zadzwonia haha a z ludzi robia smieci wieczne zastraszanie zabraniem kasy lub zwolnieniem [usunięte przez moderatora]

ad vocem

taki pracownik jaka znajomosc ortografii, jaka praca taka płaca

prac

jak sie komus nie chce pracowac, albo pracowac byle jak i brac pieniadze za nic to sie wpisuje j.w. Firma wymaga ale placi - od kilku lat nie spoznili sie z wyplata nawet o jeden dzien

Bubel

Nikomu nie polecam tej firmy,nie dość że w tych nie humanitarnych warunkach to za grosze i bez umowy tzn. umowa jest ale o dzieło[usunięte przez moderatora] Niech [usunięte przez moderatora] ze swoim pieskiem więcej siedzą w labo jak nie ma [usunięte przez moderatora] w firmie i niech knują następne oszczędności... paranoja!!!!!! [usunięte przez moderatora] Produktów tej firmy również nie polecam bo to zwykły chłam na którym są oszukiwani klienci!!!

aaaaaaaa

[usunięte przez moderatora] zerujacy na ludziach [usunięte przez moderatora] pewnosc stracenia pracy 1 dzien probny bez grosza [usunięte przez moderatora] i papa

krz

wyrzucaja ludzi z dnia na dzien dzien probny bezplaty i nawet niewiesz czy cie zatrudnia pensja nigdy sie nie zgadza wyplaca ja kierownik ktory podrzuca swinie ciagle jak mu sie nie podobasz to cie zwolni [usunięte przez moderatora]

Rafal

uwaga pan [usunięte przez moderatora] odlicza z wyplaty [usunięte przez moderatora] zeruja na ludziach ktorzy potrzebuja pracy [usunięte przez moderatora] przy zwolnieniu pensja nie jest wyplacana za zekomo zle produkty ostrzegam pracowalem tam 6 miesiecy

Zostaw opinię o Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pusz Firma Produkcyjno-Handlowa Jacek Pusz