Opinie o Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o. w Warszawa

Chce dowiedzieć się, jak to jest z pracą na betoniarni. Widziałem w necie ofertę, ale oferowali tam umowę o dzieło. Serio? Jakie działo robi się w takim miejscu. Ktoś wie, ile miesięcznie zarabia się na takiej umowie? Kasa jest miesięczna, czy za jakieś pojedyncze działo właśnie?

Hanna

Szukają pracownika na produkcje, pełno tu negatywnych opinii ale może warto spróbować?? (chodzi mi o męża) W ogłoszeniu jest mowa o atrakcyjnym wynagrodzeniu, ktoś przybliży kwotę w formie widełek? :)

Beton Nowy wpis
@Hanna

Jak mogą kogoś szukać do pracy jak nie istnieją.

Aleksandra Nowy wpis
@Beton

Ktoś dla jaj ogłoszenie jakieś wrzucił? Po co?

Beton Nowy wpis
@Aleksandra

Gdzie te ogłoszenie bo jakoś znaleźć nie mogę?

Kto kolwiek widział

Co to za mega firma z kapitałem zakładowym 561000 tyle to ma biedronka w sklepie a nie mega betoniarnia i do tego z laboratorium. To chyba żart a nie firma.

Marian
@Kto kolwiek widział

Chyba istnieją na papierze bo tam od dawna nic się nie dzieje w sensie produkcji betonu.

@Marian

Nie dzieje się nic bo tam już praktycznie nikogo nie ma. Wszyscy praktycznie się już zwolnili. Nikt nie chce już tam pracować.

Danuta
@Bangladeszomen

Naprawdę prawie wszyscy zwolnili się z Hydrobudowa? A możesz napisać, dlaczego?

@Danuta

A kto by chciał pracować za darmo. Nie płacą. Ci co odeszli też czekają na wypłaty zaległe. Poszły sprawy do sądu pracy i tylko tyle mogli zrobić. Wiszą kupę pieniędzy swoim kontrahentom. To co zostało w tej firmie jest pod zastawem bankowym.

To już jest koniec

No i nadeszło chyba oczekiwane BUMM. Ostatnie siły produkcji odeszły z Hb1. Został jeden operator ale jest na L4.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Szukam pracowników do betoniarnii. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Staszek

Firma zdobywa coraz lepsze opinie więc konkurencja zaczęła inspirować do negatywnych opinii?

glajcar
@Staszek

Staszku, chyba ci się polaryzacja pomieszała skoro mnóstwo negatywnych opinii widzisz jako pozytywne, ja śmiem twierdzić, że ta firma nie ma żadnej konkurencji bo już jest na szczycie dna.

@glajcar

Dwa minusy dają plus. Ale faktycznie ta firma jest już na dnie. Byli kontrachenci sprzedają długi w internecie. Z mega betoniarni mega klapa po całości.

Grzesiek Wafel

Tam nikt nie chce pracować. Ludzie zaczynają sami odchodzić. Atmosfera jak w obozie nikogo nie obrażając.

@Grzesiek Wafel

Atmosfera jest głównym powodem, który wpływa na to, że pracownicy zaczynają rzekomo sami odchodzić? Jestem ciekaw, jakie są główne powody takich decyzji osób tam pracujących.

Belgijczyk
@Edward

Atmosfera jest przeważnie uzależniona od osób które pracują

S
@Belgijczyk

Ah te czy ta ???

Człowiek z lasu
@Edward

Edward ty to chyba jesteś kimś z tej firmy tylko głupiego udajesz. W biurze 20 osób a na produkcji 3. Prosty rachunek.

Edward

Mógłby ktoś wyjaśnić obecną sytuację w firmie? Pisaliście, że są zwolnienia i kradzieże. O co dokładnie chodzi? Jak właściwie wygląda praca w tej firmie? Będę wdzięczny za opis i wyjaśnienia.

@Edward

Firma która przejadła się ambicjami. Zwalnia ludzi z produkcji a administracja rozrasta się niebotycznie. Zarobki jak na Warszawę chyba najniższe. Nawet ustalenia finansowe ustalane przy przyjmowaniu się do tej firmy nie były respektowane, bo kierownik zawsze miał swoją wizję jak obciąć wypłatę pracownikowi i za każdym razem zwalał na prezesa lub dyrektora a nawet księgową że to oni obcinają lub się pomylili. Sytuacja finansowa chyba nie najlepsza a nawet fatalna. Dużo długów, odchodzący kontrahenci. Przegrywanie przetargi. I wogóle brak pieniędzy na wszystko. Została garstka ludzi która musi teraz robić za tych zwolnionych. Nie widać przyszłości w tej firmie raczej upadek.

@Pracownicy

A do tego kierownik opłaca kierowców firmowych którzy jeżdżą jego gruszkami z pieniędzy firmowych w postaci premii. A co do zwolnień to firma pozbywa się starych pracowników których przyjmował poprzedni prezes.

@Edward

Firma dalej zwalnia ludzi została garstka tych z tzw. Produkcji a administracja to żelazny elektorat trzyma się do końca choć ten jest nie uchronny dla tej firmy. Z laboratorium też odchodzą pracownicy. Zrywanie są długoletnie współprace. Brakuje pieniędzy na wszystko. Firma ta już naprawdę upada. I z wielkim echem idzie informacja o sytuacji w tej firmie po całej Warszawie i nie tylko.

@Pracownicy

Wasza ostatnie wizje na temat przyszłości firmy mocno mnie zaniepokoiły. Zastanawia mnie, czy zwolnienia, o których wspomniałeś, spowodowane są szukaniem przez firmę oszczędności?

@Edward

Raczej upadek tej firmy nie oszczędności. Bo jaka firma zwalnia ludzi z produkcji a zostawia administrację.

@Edward

A tak na prawdę to pozwalniali tych co się upominali o swoje. Czyli brak poszanowania pracownika. Zwolnili operatorów węzłów, kierowców, operatora pompy do betonu, mastra betoniarni, laborantów i jedną Panią z bióra zatrudnioną przez poprzedniego prezesa.

wścibski
@Beton

Z tego co wiadomo nikt z biura nie został zwolniony, więc zastanawia mnie skąd masz takie informacje?

@wścibski

Słabo ściemniasz pracowniku bióra Hb1. Pani Dorota i Maciej syn poprzedniego prezesa już ponad miesiąc jak ich zwolnili. I co?

wścibski co wie lepiej
@Beton

To co wyżej wymieniona Pani robi dzisiaj w firmie? :)

@Beton

Czy zwolnienia z produkcji były grupowe i pracownicy dostali odprawę finansową?

Ciekawski

Tyle opinii i to raczej negatywnych a ta firma milczy nic nie odpowiada? Dziwne piszą na stronie jaka to nowoczesna firma jakie ma plany na przyszłość a tu takie opinie.

@Ciekawski

Nie mają nic na obronę to się nie odżywiają

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Beton

Rekrutacja słowo nie znane w tej firmie. Zwykła rozmowa z kierownikiem i prezesem na której obiecują gruszki na wierzbie. Co ustalisz w sprawie zarobków i czasu pracy nie jest respektowane. Nadgodziny do odbióru nie wiadomo kiedy. A zarobki zawsze się nie zgadzają po prostu są obcinane.

Podobno zwalniają masowo pracowników bo mają kłopoty finansowe ? Czy to prawda?

Kłamca
@Zainteresowany

Tak zwalniam wszystkich po kolei.

Magl
@Kłamca

Ale mowisz prawde czy klamiesz?

Magiel

Paradoks kłamcy, jeśli kłamca mówi że kłamie to czy mówi prawdę? Ciekawe czy własciciele wiedzieli, ze kłamca układał się z przewoznikami za % z faktur?

Beton

Ktoś w końcu powiedział prawdę co kierownik wyprawia w tej firmie jak kradnie on by (usunięte przez administratora) zjadł z pod siebie

Pracownicy

Kierowcy firmowi jeżdżą na gruszkach kierownika a płaci im z firmowych pieniędzy w postaci premi w ten sposób okrada firmę na dodatek naprawia swoje gruszki na koszt hydrobudowy mówiąc że firmowe robił

Nagel M Kłamca

Kierownik Hydrobudowy który okrada firmę zamawia olej na firmowe gruszki a wymienia w swoich gruszkach zresztą tak jak pozostałe części zamawia na firmowe a u siebie wymienia okrada firmę ale wkoncu może ktoś to zobaczy najlepiej właściciele

@Byle kto Generalnie pracownik ma wykonywać polecenia pracodawcy więc nie przesadzaj z biadoleniem!

Byle kto

Nie polecam tam pracować. Nie dotrzymują ustaleń finansowych. Charytatywne soboty i nadgodziny. Kierownik który nigdy nie powie prawdy. Oszczędności na pracownikach nie na materiałach produkcyjnych. Pracownik ma być jak przynieś, wynieś pozamiataj. Warunki socjalne jak na dworcu PKP brud i smród. Pojęcie Bhp nie istnieje.

MajsterRodzynka

Prezesi nie wiedzą co się dzieje na placu bo hermetyzują się w biurze. Kierownikiem jest PROSTY kierowca który zrobił za pieniądze firmowe jakieś dziwne certyfikaty z zarządzania zasobami ludzkimi, które wiszą w zapyziałym gabinecie wyściełanym sidingiem rodem z Kanady z lat 80, ma swój transport w HB1, organizuje tak transport, żeby jego samochody jeździły jak najbliżej i jak najwięcej, a obcych przewoźników ma w (usunięte przez administratora) (syndrom żyda). Ponadto kierownik nie jest szczery z pracownikiem, kłamie w żywe oczy, jego interes jest ważniejszy niż potrzeby pracownika, brak ubrań firmowych, brak zaplecza socjalnego, brak jakiejkolwiek toalety w godnych warunkach, nawet papieru toaletowego nie ma, a żarcie dla psa po poprzednim prezesie jest nawalone pod sufit. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

piotrek
@MajsterRodzynka

Jak to ? Na stronie www przedstawiają się jako nowoczesna, rozwijająca się firma, nowoczesne technologie produkcji itd. A nowi Prezesi ? nowe inwestycje? A gdzie w tym wszystkim są zwykli ludzie, pracownicy firmy? (usunięte przez administratora)

Roman
@MajsterRodzynka

Twoja opinia zawiera wiele szczegółów i cennych uwag. Na forum zaglądają nie tylko pracownicy, ale także przełożeni i właściciele firm, być może twoje uwagi spotkają się ze zrozumieniem? Czy próbowałeś na bieżąco informować o wszystkich zaistniałych problemach w firmie? Może przełożeni po prostu nie wiedzą o pewnych sprawach.

MajsterRodzynka
@Roman

@Piotrek Na stronie można napisać wszystko, zapraszam na rekonesans do firmy, adres na samym dole pod naszymi postami. Jeśli chodzi o nowoczesne technologie produkcji to nie znam, ale nowoczesne technologie wprowadzone we firmie, to na uwagę zasługuje interaktywny szlaban do wjazdu, który aktywowany jest poprzez aplikację na smartfona i to chyba tyle z nowoczesności XXI wieku HB1. @Roman Przełożeni nie wiedzą co się dzieje na placu, ponieważ kierownik-kierowca-przewoźnik (który po zmianie prezesów wręcz błagał o posadę kierowniczą, ówczesnego v-ce prezesa), skutecznie uniemożliwia oraz nie chce, żeby któryś z pracowników wyraził swoją opinię na temat warunków pracy. Swoją drogą chętnie spotkałbym się z "prezydium" firmy, ażeby wyrazić tzw. (za i przeciw). No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak patrzeć na upadek tej firmy. Pozdrawiam was ciule.

www

firma zacofana wygląda jak z komuny warunki socjalne są zerowe toalety zniszczone bez dzwi w szatni i stołówce jest brudno i smierdzi bezdomnymi ..kierownik zakładu to zwykły kierowca bez grama wiedzy o betonie i procesach jej produkcji ale jest mistrzem w lizaniu (usunięte przez administratora) prezesowi i nigdy wam prawdy niepowie niemają tam recyklingu i błoto leje się po całym placu BHB to jest dla nich nieznane pojęcie na dodatek i tak wam niezapłacą jak należy bo zawsze coś niepoliczą lub zabiorą Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąc

admin

Mieliście styczność z pracą w firmie Hydrobudowa-1 Betoniarnia Laboratorium Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Chlubna 7
    03-054 Warszawa

Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o.