STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.

Opinie o STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.

Karolina

@Kaśka czy jesteś pewna, że chodzi Ci o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś z was jeszcze odczuł też mobbing w firmie STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.? Czy nadgodziny w firmie są płatne dodatkowo?

Kaśka
@Karolina 27.09.2017 15:38

Karolina, jak przychodzi do pokoju dyrektorka i krzyczy przy wszystkich, że jesteś głupia to zdecydowanie zahacza o mobbing. Do tego dochodziło faworyzowanie niektórych. co do nadgodzin. Niestety nie, od 17 robisz za free

Kaśka

pracowałam w dziale obsługi klienta. Często zastanawiałam się czy nie rzucic papierami w szefostwo, a dyrektorkę pozwać o mobing. Dyrektorka potrafiła pastwić sie godzinami krzycząc na forum, że jest sie głupim , idiotą lub leniem. Ktoś wspomniał że nadgodziny to kwestia źle zorganizowanej pracy. Niestety tak nie jest, pracy po prostu jest za mało na kilka osób w dziale. Przez co każdy dostaje po kilka-kilkanaście projektów, w którym każdy ma deadline wiec trzeba szybko działać. W takim przypadku będąc nawet największym odgarniaczem nie da się zrealizować wszystkiego w godzinach 9-17, często nawet wyjście o 20 nie jest realne. W takich warunkach bardzo ciężko powiedzieć, że firma jest dobra, atmosfera przyjazna a pracownik może sie rozwijać. Oczywiście, realizowane projekty są bardzo ciekawe, ale ich wykonanie jest kosztem zdrowia. Bardzo odradzam tę firmę.

Karolina

@szczęściarz a czy Ty pracujesz w firmie STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. lub pracowałeś? Najlepiej przekonać się na własnej skórze. @D widzę, że jesteś zadowolona z pracy w tej firmie. Czy powiesz nam na jakim stanowisku pracowałaś? Na jakie warunki pracy można liczyć?

szczęściarz

ta agencja jest dramatyczna, zobaczcie ile osób wypowiada sie na temat rotacji pracowników, sposobu ich traktowania, nakładu pracy (chyba że firma zatrudnia tylko osoby niepotrafiące zarządzać czasem...), atmosfery w firmie itp. To chyba nie jest przypadek...

D

Jest ok, pracowalam tam dosc dlugo i doceniam doswiadczenie jakie stamtad wynioslam.

Karolina

@Skywalker rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy. Opowiedz nam o Twoim doświadczeniu jakie tam zdobyłeś. Kto chce aplikować na nowe oferty pracy? Rekrutują na Junior Account Executive i Account Manager.

Skywalker

Obecny Streetcom, który nabiera rozpędu i wchodzi w nowe obszary jest godnym polecenia miejscem pracy. Doświadczenie jakie można zdobyć przy pracy z tak wieloma globalnymi i zróżnicowanymi brandami nie jest możliwe w innej agencji tej wielkości. Co do pracy i jej ilości (odnosząc się do poprzednich opinii) to powiem tak: jeżeli ktoś nie jest w stanie zarządzić i zatrafikować swojej własnej pracy to jest jego problem, a nie firmy. Jak to w agencji, są okresy gorące i luźniejsze, ale wiele zależy od własnej organizacji. Polecam Allegrowicza ;)

Zadowolona

Odejscie z tej firmy bylo najlepszym co mnie spotkalo

Verylucky
@Zadowolona 22.02.2017 14:36
Odejscie z tej firmy bylo najlepszym co mnie spotkalo

Mi również! Nigdy wcześniej nie cieszyłam sie tak bardzo, że odchodzę z pracy. Ta firma to dramat!

io

słuchajcie, to jest jakiś dramat!!! nikomu nie polecam!

Um

A do STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. to ja polecam akurat,

kasia

3i napisz jak Ci poszło prosze.

marcin

Tomek, z tymi umowami to też nie jest tak do końca... masz podstawę minimalną krajową na umowę o prace a reszta na śmieciówę. Poza tym kto Ci mówił, że zarobki 1500euro? chyba jako dyrektor :D w obsłudze klienta z doświadczeniem 2lata ok 2500-3000zł w zależności od tego jak bardzo jesteś wazeliniarzem :D Co do komentarza Beaty... tak, kliencie super ale pracownicy to jakiś wyścig szczurów i wazeliniarstwo względem przełożonych i zdesperowanej dyrektorki działu obsługi klienta.

Beata

pracowała tam moja przyjaciółka, faktycznie podobno jest sporo pracy, ale jak na pracę w agencji to nie siedziała po nocach. Poza tym mówi, że ok, fajne dziewczyny, super klienci, ciekawe projekty, mega doświadczenie z pracą z dużymi klientami, w sumie jest zadowolona. Podobno dobrze w CV robi praca tam, więc sama nie wiem co myśleć.

marcin

asia, w sierpniu były 4 a firma zatrudnia kilkanaście osób :D wydaje mi się, że to nie jest kwestia braku szacunku do stanowisk tylko firmy. Z kim bym nie gadał z branży, każdy mówi, że streectom robi fajne kampanie, wiec merytorycznie jest to ciekawe ale sama firma to jakaś porazka. Też słyszałem o jakiejś sfrustrowanej dyrektorce która wyżywa się na pracownikach :D

dcds

daj sobie spokój, podobno każdy odchodzi po kilku miesiącach. Lepiej poszukać dłużej ale zneleźć normalną firmę :)

poszukująca pracy

Kondzia, może Ciebie motywuje krzyk, ale to chyba nie powinien być standard w pracy :D widziałam znów ogłoszenia na pracuj. Myślicie, że warto aplikować czy raczej strach? Tak swoja drogą, wiecie coś, czy w tej firmie pracuje ktoś dłuzej niż kilka miesiecy? patrząc na ilość ogłoszeń to chyba rotacja jak w kiepskim call center :)

dcds

słuchajcie, moja znajoma pracowała w tym kołchozie. Odeszła załamana - dyrektorka jej działu podobno sie wyżywa na pracownikach, ciągle krzyczy i zastrasza pracowników. Nikt nie reaguje. Wyjście przed 18 jest NIEMILE WIDZIANE. Cześć pracowników pracuje w piwnicy. Praca pod ogromną presją, stresem do tego za małe pieniądze. Zresztą zobaczcie sami jak często szukają ludzi. Czyżby duża rotacja?

Krystyna

Mylisz sie, bo piszesz o testowaniu, co nie jest praca:p ludzie ktorzy pracuja w tej firmie to mroweczki, harujace od rana do wieczora. Masakra. Nikomu nie polecam!

pinki

hej, ma ktoś świeże informacje o tej firmie? słyszałam wiele mieszanych opinii, że atmosfera bardzo słaba, mnóstwo pracy i duża rotacja, ktoś coś wie więcej?

zau

Codzienne nadgodziny, duża rotacja, brak szacunku dla pracownika, napięta atmosfera - ogólnie porażka. Nie polecam nikomu.

kaktus

byłam jakiś czas temu na rozmowie. mam wrażenie że zadają prace do domu, żeby potem wykorzystać ciekawe pomysły i na nich zarobić ...

Kandydatka

No wlasnie nie wiem co robić, mam miec rozmowę za kilka dni a wszyscy znajomi którzy znają ta agencje mówią ze to porażka... Ktos cos poradzi?

Marys

No, ja słyszałam ze pracuje sie od rana do wieczora i często zabiera prace do domu...

miki

słabiutko, słabiutko

ktoś

zgadzam się. rotacja jest dość spora... wiem coś o tym.

anonimus

Ja tylko podpowiem - ilość ogłoszeń o pracę w ciągu miesiąca powinna o czymś świadczyć.

Zostaw opinię o STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.