2 Dodaj opinię
STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.

Opinie o STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.

Um

A do STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. to ja polecam akurat,

@Um 19.10.2016 17:30

@Um Bardzo dziękujemy Ci za podzielenie się swoją opinią. Informacja zwrotna, od naszych byłych i obecnych pracowników jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Tworzymy zgrany zespół, to właśnie ludzie tworzą unikalną atmosferę w Streetcom. Pozdrawiamy serdecznie :-) Streetcom Polska

D

Jest ok, pracowalam tam dosc dlugo i doceniam doswiadczenie jakie stamtad wynioslam.

@D 30.07.2017 21:44

@D Dziękujemy, bardzo cenne są dla nas opinie długoletnich pracowników. Pozdrawiamy :-) Streetcom Polska

Nominacja Effie Awards 2018
Zostaliśmy wyróżnieni za kampanie Optima Cardio – Optymalne wybory, we współpracy ze Starcom’em, Red8 oraz Clickad-Interactive.

Nagrody i wyróżnienia w Konkursie Effie Awards zostały rozdane. Do tegorocznego konkursu Effie Awards Poland, organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, zgłoszono 193 prace w 24 kategoriach.

Link zawierający pełną relację z wydarzenia:

pracodawca

PREFEROWANA FORMA WYPOWIEDZI Chcemy podkreślić że Twoja opinia jest dla nas ważna, dlatego zachęcamy Cię do publikowania swoich wypowiedzi w nieco bardziej przejrzysty sposób, co ułatwi nam prowadzenie konstruktywnej rozmowy: Plusy „+” + + + MINUSY „-” - - - Bardzo Dziękujemy! Zespół Streetcom

pracodawca

Od dzisiaj jesteśmy dla Was dostępni na portalu GoWork i aktywnie odpowiadamy na Wasze pytania. Każda opinia jest dla nas ważna. Codziennie staramy się doskonalić nasze miejsce pracy #bestworkplace . Znajdziecie tu podstawowe informacje o nas i naszej działalności, aktualne oferty pracy, benefity oraz nasze video z najciekawszych kampanii Zespół Streetcom

Karolina

@Jarek, piszesz z perspektywy osoby pracującej w tej firmie czy tak ogólnie? Przypominam, że na forum prowadzimy rzeczowe dyskusje o pracodawcach. @Ala, a czy nadgodziny, o których wspominasz, były dodatkowo płatne czy też przysługiwały za nie dni wolne do odbioru? @Pracownik, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz obecnie w STREETCOM POLSKA. Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu?

były pracownik
@Karolina 25.09.2018 22:14

Karolina, po 17 pracujesz za darmo, nikt tego nie rejestruje, nie ma mowy o odebraniu lub płaceniu

@były pracownik 08.11.2018 10:04

Jeśli faktycznie tak jest, to nie brzmi to zbyt ciekawie. Może warto byłoby jakoś poruszyć tę sprawę zarówno z innymi osobami w firmie, jak i z samym pracodawcą? Takie kwestie powinny być regulowane i nie powinno być od tego odstępstw.

Karolina

@Bartek, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w STREETCOM POLSKA? Wysyłałeś już swoje CV do pracy w tej firmie? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił! @Kasja, czy według Ciebie siedziba firmy i jej wygląd ma duży wpływ na postrzeganie pracodawcy? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej rozmowie rekrutacyjnej - czy miałaś podczas niej do wykonania jakieś zadania? To mogą być bardzo ważne informacje dla osób, które zaaplikowały niedawno do pracy w STREETCOM POLSKA.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Karolina

Czy ktoś z obecnych forumowiczów Gowork.pl miał okazję pracować w firmie STREETCOM POLSKA i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z powyższym pracodawcą? Dajcie znać co wiecie na temat warunków pracy oraz atmosfery jaka w tej firmie panuje. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Karolina

@Zenek jeśli nadal poszukujesz informacji na temat obowiązujących rekrutacji w tej firmie, może napisz do nich na maila: streetcom@streetcom.pl . Jeśli wiecie jak wyglądają warunki pracy oraz posiadacie informacje o dodatkowych benefitach, dajcie proszę znać, będziemy wdzięczni za szczere wypowiedzi.

Zenek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.? Jak tak, to dlaczego?

Karolina

@szczęściarz a czy Ty pracujesz w firmie STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. lub pracowałeś? Najlepiej przekonać się na własnej skórze. @D widzę, że jesteś zadowolona z pracy w tej firmie. Czy powiesz nam na jakim stanowisku pracowałaś? Na jakie warunki pracy można liczyć?

Zadowolona

Odejscie z tej firmy bylo najlepszym co mnie spotkalo

Verylucky
@Zadowolona 22.02.2017 14:36

Mi również! Nigdy wcześniej nie cieszyłam sie tak bardzo, że odchodzę z pracy. Ta firma to dramat!

Karolina

@Skywalker rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy. Opowiedz nam o Twoim doświadczeniu jakie tam zdobyłeś. Kto chce aplikować na nowe oferty pracy? Rekrutują na Junior Account Executive i Account Manager.

io

słuchajcie, to jest jakiś dramat!!! nikomu nie polecam!

Krystyna

Mylisz sie, bo piszesz o testowaniu, co nie jest praca:p ludzie ktorzy pracuja w tej firmie to mroweczki, harujace od rana do wieczora. Masakra. Nikomu nie polecam!

pinki

hej, ma ktoś świeże informacje o tej firmie? słyszałam wiele mieszanych opinii, że atmosfera bardzo słaba, mnóstwo pracy i duża rotacja, ktoś coś wie więcej?

zau

Codzienne nadgodziny, duża rotacja, brak szacunku dla pracownika, napięta atmosfera - ogólnie porażka. Nie polecam nikomu.

Marys

No, ja słyszałam ze pracuje sie od rana do wieczora i często zabiera prace do domu...

ktoś

zgadzam się. rotacja jest dość spora... wiem coś o tym.

anonimus

Ja tylko podpowiem - ilość ogłoszeń o pracę w ciągu miesiąca powinna o czymś świadczyć.

Zostaw opinię o STREETCOM POLSKA Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STREETCOM POLSKA Sp. z o.o.