Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

rafal

fakt ze praca w terenie jest przyjemniejsza latem, ale nie jest i tak zle, przynajmniej w tym roku zime maly lagodna, a z taka oferta milo jezdzi sie do klienta

miki

teraz w ziemie ciezko sie jezdzi, bo pogoda jest rozna, ale mozna sobie dobrze trase ulozyc i klientow dogadac, zeby jakos to poskladac do kupy

olgierd

podstawa plus premia za podpisane umowy to dobre rozwiazanie, bo wiadomo ze pewne miesiace sa lepsze inne gorsze, ale podstawe ma sie zawsze

marceli

mozliwosci awansu sa, jak w kazdej pracy, trzeba sie starac, angazowac w to co sie robi i miec wyniki

asd
@marceli

Hhehe no czasy: czy się stoi... dawno się skończyły! Pomijając żarty jak chcesz to w pp możesz wyciągnąć naprawdę fajną pensję, bardzo konkurencyjną w stosunku ko innych firm

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
bit

Stanowisko - konsultant. Czy ktoś wie na czym polegają obowiązki?

tomek

I ja się podpinam pod pytanie o awans. Wiecznie na jednym stanowisku nie chcę siedzieć a głupio mi na rozmowie o to zapytać, jakoś nie mam takiej przebojowości.

@tomek

A dlaczego głupio o to zapytać? Przecież rozmowa jest miejscem na pytanie. Ja zadałem ich kilka i uważam, że zostało to doceniane

czes

Mi w pp wiele rzeczy odpowiada a najbardziej oczywiście pieniądze, bo są naprawdę dobre jak chce się pracować i sporo klientów się znajdzie. Mi praca za biurkiem absolutnie nie odpowiada a tu naprawdę się odnalazłem.

robert

No jak się chce i da się sporo z siebie to pp można naprawdę fajne pieniądze zarobić. Do tego od tego roku wprowadzili podstawę co mi daje spokój psychiczny

tomek

a jak tutaj jest z mozliwoscia awansu? bo ja chce miec perspektywy rozwoju

przemek

Charaktery są różne i wiadomo, ze nie z każdym mi tak samo po drodze ale przecież nie o to chodzi. Grunt to robić swoje i wypracować solidną prowizję bo o to przecież chodzi.

alex

dobre jest ot, ze od wkladu pracy zalezy to ile sie zarobi, odpowiada mi to, ze sam mam wplywa na swoja pensje

@alex

No i nie da się ukryć, że wielką zaletą jest podstawa. Mi ze świadomością ile zarobię na pewno zdecydowanie lepiej się pracuje!

tomek

Mnie presja w poprzedniej pracy wykańczała dlatego zdecydowałem się odejść. Teraz zaczynam swoją przygodę z pp i mam nadzieję, ze zapowiedzi się sprawdzą, bo wszystko naprawdę obiecująco wygląda.

seba

No jak w każdej pracy można na bardziej przychylnych i mniej trafić. Ja akurat problemów z ludźmi nie mam, tym bardziej, że oczywiście większość czasu jestem w terenie i jestem sobie panem. To ode mnie zależy ile pracuję i tym samym ile zarobię.

igor

Ja się rozglądam za jakąś nową firmą bo u mnie nie dzieje się najlepiej i muszę przyznać, że te opinie dają mi nadzieję

maciek

czytam opinie, jedne dobre inne niezbyt, ale wydaje mi sie ze ogolnie wychodzi na plus, czytam bo idfe do nich na rozmowe i chce wiedziec jak sie u nich pracuje

aro
@maciek

Nigdy nie ma 100% pozytywów, bo tak się nie da. Nie każda praca jest dla wszystkich umówmy się ale jak lubi się kontakt z klientem i mobilność to warto spróbować

marian
@maciek

Prawda jest taka, że nie jest to praca dla wszystkich ale jak lubisz wyzwania i kontakt z klientem to spróbuj. Mi odpowiada, bo z miesiąca na miesiąc idzie mi coraz lepiej.

aaaaa

Nie warto ..Strata czasu i pieniędzy

marcin

a to u nich na pierwszym etapie sa rozmowy telefoniczne? czy poprostu tylko takie wstepne rozenanie?

polek

Ja początkowo bałem się pytać, bo wydawało mi się, że będzie to źle postrzegane. Teraz wiem, że straciłem niepotrzebnie wiele nerwów i czasu, bo trzeba było pytać.

igor

Ja jeszcze nie zacząłem ale już jestem po rozmowie tel. Z tego co czytam, opinie pozytywne więc mam nadzieję że i ja sie odnajdę.

lukas

roznych prac probowalem, jedne z lepszym inne z gorszym skutkiem, tutaj jak narazie idzie niezle, szkolenia na poczatek, a potem juz zdobywanie doswiadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A