Opinie o prudential.pl - Prudential International Assurance plc S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Prudential Financial. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Prudential Financial o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prudential Financial w Warszawa

Piotr

Uwaga przestrzegam przed firmą Prudential. Firma Prudential zwleka ponad pół roku z wypłatą odszkodowania z tytułu śmierci członka mojej rodziny. Nie odpowiada na pisma, na telefony też (pani która odbiera od pół roku każe czekać na decyzję), nie ma z nimi żadnego kontaktu. Nie ubezpieczajcie się tu bo nie ma szans na żadne odszkodowanie. Wujek dał się nabrać na piękne bajki pseudo-doradców czyli sprzedawców Prudentiala, a jak trzeba pomóc odebrać odszkodowanie to pan doradca/sprzedawca przestał odbierać telefon. Dodam że firma nie jest zarejestrowana w PL, nie podlega pod polski nadzór ubezpieczeniowy i generalnie można ich cmoknąć...

Tomek
Pracownik
 Pytanie
@Piotr

Generalnie to jeśli wujek nie dostał pieniędzy od PRU to musiał nakłamać w ankiecie medycznej a to jedno z 3 wykluczeń jakie firma ma. W sumie to nie jest trudno to wywnioskować skoro ktoś pisze, ze nie podlega nadzorowi ubezpieczeniowemu… to się w Polsce nazywa KNF i oprócz KNF Prudential podlega takim samym instytucjom na Anglii, Szkocji … czyżby konkurencja z paląca się podłoga pod palcami?

Grażyna
Inne

cześć, widzę, że ktoś o pracę dla menedżera pytał, ja na stronie wypatrzyłam trzy oferty stażowe na trzech różnych działach i w zasadzie nie wiem na co się zdecydować. Macie jakieś sugestie, który byłby potencjalnie najlepszy? Jest opcja na Księgowość, Controlling i Sprawozdawczość. Dziękuję za opinie

Łuki
Inne
@Pracownik

Aż tak się jest zawalonym pracą że na żadne własne inicjatywy nie starcza już czasu? Nie mogą przyjąć więcej pracowników żeby trochę odciążyć tych co już są? Zapowiadają się w tym kwartale nowe rekrutacje? Wiesz coś?

Pracownik
Były pracownik

Pru w Warszawie robi za tanią siłę roboczą dla spółki matki w UK. Polak się dwoi i troi, a Angole mają nas gdzieś. Wysokie tempo pracy, problemy komunikacyjne z "górą", generalnie jest się człowieczkiem w wielkiej machinie. Aczkolwiek dla klienta zainteresowanego produktem, uważam, że gwarantują stabilność.

Anonim
Kandydat
 Pytanie
@Pracownik

Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w finansach? Czy wszystkie działy są tak dociążone? Czy często trzeba siedzieć po godzinach lub w weekendy? Jaka atmosfera?

anonim
Inne
@Pracownik

Dlaczego akurat za tanią siłę roboczą? O jakie problemy komunikacyjne chodzi, czy wpływają one w jakikolwiek negatywny sposób na warunki pracownicze? Mógłbyś może podać w przybliżeniu wysokość wynagrodzenia? Byłoby to dla mnie mega pomocne, dzięki :)

anonim Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Piszesz że wysokie tempo pracy, a po ile godzin robicie? Chodzi mi o to czy chociaż normalnie po osiem czy trzeba siedzieć nie wiem ile. Mam nadzieję, że nie, zwłaszcza że teraz to jakiś wchodzą w ogóle 4 dniowe tyg pracy w niektórych firmach. A tu jak to jest?

Małgorzata Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Na każdym stanowisku jest wysokie tempo pracy i problemy komunikacyjne z "górą"? Znalazłam na stronie firmy ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. obsługi umów z pośrednikami i zastanawiam się, czy wspomniane przez Ciebie kwestie dotyczą również tego stanowiska. W ofercie napisali, że można liczyć na przyjazną atmosferę... No i się zastanawiam, jak to się ma do tego co napisałeś o tych problemach z górą :)

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak się pracuje w dziale AML? Ma ktoś jakieś informacje?

Bond Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, bardzo mało świeżych opinii, w tym zwłaszcza odnośnie pracy w centrali, to chyba dobrze – logika tego typu portali jest raczej taka, że wypowiadają się niezadowoleni ???? Jeżeli ktoś tu jednak zagląda, to jako potencjalny kandydat chciałbym zapytać o kilka kwestii: 1. Ile pracowników zatrudnia centrala w Polsce? 2. Czy jest duża rotacja? Czy nowe rekrutacje wynikają w większości z odejść czy firma się po prostu rozwija? 3. Czy praca w operacjach wymaga jakiejkolwiek kreatywności, czy jest to kopiuj/wklej i klepanie jak w innych SSC? 4. Czy jest porządny onboarding i pomóc od innych, czy zwyczajowo od pierwszego dnie nikt nie ma dla Ciebie czasu i radź sobie sam? 5. Jaka ogólnie atmosfera, jacy ludzie, przełożeni itp.? 6. Słyszałem, że obowiązuje model 1 dzień w tygodniu w biurze? Czy są możliwe inne ustalenia, czy jest to na sztywno dla wszystkich? Będę bardzo wdzięczy za merytoryczne odpowiedzi, iż góry dziękuję.

Grażyna
Inne

cześć, widzę, że ktoś o pracę dla menedżera pytał, ja na stronie wypatrzyłam trzy oferty stażowe na trzech różnych działach i w zasadzie nie wiem na co się zdecydować. Macie jakieś sugestie, który byłby potencjalnie najlepszy? Jest opcja na Księgowość, Controlling i Sprawozdawczość. Dziękuję za opinie

praca
Kandydat
 Pytanie
@Grażyna

Cześć, i jak byłaś na rozmowie? Mam rozmowę w przyszłym tygodniu na stanowisko menedżera i nie wiem kompletnie czego się spodziewać, w ogłoszeniu nie ma jest praktycznie nic opisane.

Grażyna
Inne
@praca

Hej, nie, bo nikt nie odpowiedział a szkoda, bo wolę być pewna, żeby sobie i firmie czasu nie zabierać... Ale to jak zaproszenie na rozmowę wyglądało, nic kompletnie nie powiedzieli tylko datę i miejsce spotkania Ci podesłali?

Aron
Były pracownik
@Grażyna

Cześć, pracowałem tam kilka miesięcy; W tej pracy jesteś zdany na siebie od pierwszego dnia; IT wręcza Ci laptopa i jazda, dalej radz sobie sam. Firma niby nowoczesna, ale poziom jakości pracy jak w firmie sprzed 100 lat. Większość pracuje żeby zrobić i żeby się nie narobić, aby tylko zaliczyć zadanie, Pracowite osoby nie są doceniane; leci się tam na ilość nie jakość; Nie polecam, strata czasu

Pracownik
Były pracownik
@Aron

Zgadzam się z tym porzuceniem. Smutne to jest, bo nawet jak ma się pomysł przez ilość pracy nie można się zastanowić i wprowadzić ulepszeń. Uważam, że w działach finansowych jest zdecydowanie za mało ludzi do pracy jak na to, że Pru jest Shared Service Center dla Irlandii i UK. Ciężko od nich cokolwiek wyciągnąć na odległość.

Łuki
Inne
@Pracownik

Aż tak się jest zawalonym pracą że na żadne własne inicjatywy nie starcza już czasu? Nie mogą przyjąć więcej pracowników żeby trochę odciążyć tych co już są? Zapowiadają się w tym kwartale nowe rekrutacje? Wiesz coś?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(833 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Gdańsk
Sunsol Sp. z o.o.
(32 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Dominika
Kandydat
 Pytanie

Czy mogłabym prosić o kontakt, bo mam zaczac współprace z nimi w Krakowie? Oczywiście warunkiem było żeby samemu sie ubezpieczyć, oraz miałam próbe wewnętrznego egzaminu z nimi ale skapneli sie że lepiej żebym piew pochodziła na spotkania i zobaczyła jak realnie taka współpraca wygląda, czy to jest dla mnie czy nie...to logiczne ze pierw sie chodzi z klientami, dlatego ciekawi mnie co i jak, zważywszy że żadnej umowy jeszcze nie podpisałam, jestem ciekawa o szczegóły.(usunięte przez administratora)

anonim
Inne
@Dominika

Miała Pani próbę tego wewnętrznego egzaminu? I o co z nim ostatecznie chodziło? Jak był długi, ile pytań zawierał? Ja akurat do Bełchatowa chciałam iść. Teraz to w sumie oferty są na różne miasta. Wiadomo czemu taki nabór?

anonim
Inne

Przeczytałam poprzedni wątek o długach osób, które chcą się zwolnić, o zwrotach premii, o życiu za zaliczki itp. Ale widzę w nowym ogłoszeniu Konsultant ds. Planowania Finansowego, że to praca na B2B! Nie zrozumcie mnie źle, ale to zmienia optykę sytuacji, ja myślałam, że pracownik nie ma nawet najniższej krajowej, ale skoro działa na faktury, to zupełnie inna bajka. A czy w ogóle ktoś pracuje w firmie na UoP?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Edward
Inne

Trzy lata pracowałeś bez normalnej wypłaty zapisanej w umowie tylko zaliczki? I co? Ile razy zdarzyło ci się oddawać prowizje? Wtedy nic nie zarabiałeś? Nie można było wynegocjować korzystniejszych warunków?

Beti
Inne

Napisz mi proszę, czy ten zapis w umowie, dotyczący oddania zarobionej premii w razie zerwania współpracy wcześniej niż dwa lata od zatrudnienia, był jasny i klarowny? Pracodawca o tym mówił, czy trzeba było samemu wyczytać z umowy, by dowiedzieć się, że coś takiego w ogóle ma miejsce? Poza tym, jak oceniasz ogólnie pracę w tej firmie? Czy były jakieś plusy, dla których warto tu pracować? Wynagrodzenie godne? Jakieś dodatkowe benefity? Sama forma zatrudnienia? Już nie poruszajmy kwestii tej premii.

DomOoo
Inne
 Pytanie

I odrazu po zerwanej umowie przyszlo juz Ci pismo zebys oddal pieniadze ?

anonim
Inne

A jaki trzeba zrobić plan żeby dostać normalną wypłatę, to jest jakaś wysoka kwota? Ciężko sprzedawało się produkty, nowi ludzie też mieli szansę "nałapać" klientów?

LUCEK
Inne

Kończąc współpracę masz pewnie kategoryczny zakaz kontaktowania się z klientami co automatycznie odrywa cię od odpowiedzialności za prowizje. Zgłoś się z tą umową do prawnika. Powinno być dobrze

Pytanie
 Pytanie

Czy w Prudential Financial obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Trener umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 1 grudnia na Pracuj.pl.

aaa
Inne

Hej, myślę nad aplikacją na Młodszego Specjalistę ds. Rozwiązań Systemowych. Zastanawiam się, czy czegoś się tutaj dowiem, bo sporo tu opinii klientów, lub pracowników, którzy zajmują się sprzedażą polis...a ze sprzedażą na stanowisku miałby tyle wspólnego co pomoc w zbieraniu i składaniu wymagań do systemów Wsparcia Sprzedaży - jak wynika z obowiązków :P Zapytam o kwestię pracy hybrydowej, którą oferują, jesteście w stanie mi napisać ile w ciągu miesiąca/tygodnia trzeba pojawiać się w biurze? Z tego co też widzę po waszych opiniach to jest pakiet medyczny i można też rodzinę podłączyć, tylko pytanie czy to jest darmowe i finansują, czy trzeba za to płacić?

Andrzej Zieliński
Były pracownik

Nie polecam. Namawiali mnie do przedstawiania klientom nieprawdziwego obrazu udzielanych polis. Nie pozwalali kontaktować się z klientami którym odmówiono wypłatyz polisy. Nie polecam.

Grażyna
Inne
@Andrzej Zieliński

Można prosić o więcej informacji? Na jakiej zasadzie miały polegać dany zakaz? I jakie byłyby skutki jego złamania?

Konsultant PRU
Pracownik
@Andrzej Zieliński

Proszę o sprecyzowanie przedstawiania klientom nieprawdziwego obrazu udzielanych polis. Nie ma takiej opcji...

Tomek
Pracownik
 Pytanie
@Andrzej Zieliński

Hahaha większej bredni nie widziałem… komu niby odmówili wypłaty? Niezła umieralność bądź zachorowalność u pana klientow. Jak już coś pisać to proponuje wiarygodnie…

Piotr

Uwaga przestrzegam przed firmą Prudential. Firma Prudential zwleka ponad pół roku z wypłatą odszkodowania z tytułu śmierci członka mojej rodziny. Nie odpowiada na pisma, na telefony też (pani która odbiera od pół roku każe czekać na decyzję), nie ma z nimi żadnego kontaktu. Nie ubezpieczajcie się tu bo nie ma szans na żadne odszkodowanie. Wujek dał się nabrać na piękne bajki pseudo-doradców czyli sprzedawców Prudentiala, a jak trzeba pomóc odebrać odszkodowanie to pan doradca/sprzedawca przestał odbierać telefon. Dodam że firma nie jest zarejestrowana w PL, nie podlega pod polski nadzór ubezpieczeniowy i generalnie można ich cmoknąć...

anonim
@Piotr

Uprzejmie wnoszę o kontakt oszukaniprzezprudential@wp.pl

gosiaabram18@wp.pl
Inne
@Piotr

witam ja również mam problem z prudentialem.nie ma kontaktu ani z konsultantką ani z firmą.masakra jakaś.ja,z myślę o rezygnowaniu z tej polisy.sama nie wiem co mam robić dlatego szukam jakies kolwiek wiadomosci.

ps
Inne
@Piotr

Chyba pomyliles firme z unum. Prudential nie sprzedaje ubezpieczen grupowych.

Weronika
Inne
@gosiaabram18@wp.pl

czytaj regulamin? bo na pewno coś takiego dostałaś, na pewno jest tam jakiś zapis odnośnie rezygnacji :)

pirat
Inne
 Pytanie
@Piotr

Nienawidzę ludzi, którzy kłamią, a do tego jeszcze nieudolnie. Firma nie jest zarejestrowana w Polsce, nie podlega pod KNF? Zanim zaczniesz rzucać oszczerstwami proszę się do tego przygotować. Jedna wielka bajka, pewnie tak samo jak członek rodziny

Zadowolony klient
Inne
 Pytanie
@Piotr

Firma podlega po KNF w Polsce w sumie to 3 nadzory finansowe czuwają nad nią bo odpowiednik w Szkocji i w Anglii. Wypłaty są do 30 dni od zgłoszenia. Może wujek coś nakombinował, zataił … a może to bardzo uczciwa konkurencja co ma słaba ofertę? Mojej znajomej wypłacili (usunięte przez administratora) kasy po 3 składce, przejęli opłacanie emerytury i jeszcze po zabiegu ma dostać kasę. Szczęście w nieszczęściu jak to mówią, dobrze, ze trafiła na dobrego AGENTA z PRUDENTIAL. Po tej akcji sam zrobiłem sobie polisę, i nie rozumiem takiego bicia piany i trollowanie firmy.

Tomek
Pracownik
 Pytanie
@Piotr

Generalnie to jeśli wujek nie dostał pieniędzy od PRU to musiał nakłamać w ankiecie medycznej a to jedno z 3 wykluczeń jakie firma ma. W sumie to nie jest trudno to wywnioskować skoro ktoś pisze, ze nie podlega nadzorowi ubezpieczeniowemu… to się w Polsce nazywa KNF i oprócz KNF Prudential podlega takim samym instytucjom na Anglii, Szkocji … czyżby konkurencja z paląca się podłoga pod palcami?

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Prudential Financial? Można dołączyć rodzinę?

Tomek
Pracownik
@Pytanie

Można podpiąć pod polisę dzieci.

Urszula
Inne

A co to się dzieje, że żaden z pracowników od tak długiego czasu się nie udziela? Widzę sporo ofert pracy w centrali i sprzedaży, więc firma się rozwija chyba? Ja akurat szukam info na temat ich programu stażowego. Czy ktoś był na nim? Albo jakiś pracownik napisze, jak to wygląda? Mi chodzi o dział administracji konkretnie :P

Irena
Inne

Ktoś z Was zna wysokość zarobków konsultanta ds. planowania finansowego? Atrakcyjny system wynagrodzeń, to może znaczyć wszystko i nic zarazem. Mówimy tu o średniej krajowej?

Dominik
Inne

Nie polecam, bylem klientem w 2020/2021 roku, podpisując umowę kochany przedstawiciel poinformował mnie że gdy nadejdzie potrzeba wypłacenia tych pieniędzy które wpłacę na konto oszczędnościowe to wypłacą mi bez najmniejszego problemu. Akurat wyszlo że w 2021 roku moja Mama zmarła i potrzebowałem tych pieniędzy to mi odmówiono. Po tej akcji zrezygnowałem z umowy, pan konsultant powiedział mi że pieniądze bede mógł wypłacić w 2023 roku, dzisiaj zadzwoniłem i okazało się że nie odzyskam tych pieniędzy jedynie nadpłatę która nie była równowartością wszystkich wplat. Nie polecam tej firmy, nie dajcie się nabrać, (usunięte przez administratora) jakich mało i (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem.

Konsultant PRau
Pracodawca
@Dominik

Panie Dominiku, Prawdopodobnie wyraził Pan opinię na temat produktów oszczędnościowych PRU. Jak powszechnie wiadomo są to produkty długoterminowe, o czym nasi konsultanci zobowiązani są informować. Nikt Pana nie nabrał..Są to produkty z gwarancją wypłaty, należy jednak spełnić podstawowe elementy umowy, czyli w określonym czasie wpłacać ustaloną kwotę...

Domix
Kandydat
 Pytanie

Mam doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń na życie i zastanawiam się nad ofertą Prudentiala na stanowisko Menedżera Zespołu. Interesuje mnie to jak wygląda kwestia wynagrodzenia za własną sprzedaż, sprzedaż zespołu i co najważniejsze czy jest prowizja za utrzymanie portfela i w jakiej jest wysokości? PS: Proszę o konkretne informacje, a hejterom, którzy pracowali przez kilka miesięcy i odeszli i musieli zwracać prowizje, proszę o nie komentowanie :)

Grzegorz
Inne
 Pytanie

Trzy gwiazdki to o 3 za dużo . Proszę o informację ile zarabia osoba na stanowisku administracyjnym oddziału i czy są premie roczne ?

Asik
Inne

Naciągane rozmowy o pracę. Ogłoszenie na managera, lidera zespołu. Zaproszenie na kawę a tam stanowisko ich zwykłego naganiacza na własnej działalności, nic nie zarabiasz, płacisz za bazę, pracujesz z domu.

Julia
Inne
@Asik

No to faktycznie spore zaskoczenie! A Płacisz za bazę - masz na myśli bazę klientów? O co dokładnie chodzi? Myślisz ze każdy musi założyć własna działaność?

MH

Jak najdalej od tej firmy. (usunięte przez administratora)Reklamują się jako firma z ludzką twarzą a daleko im do tego. Działają jak Amway i inne tego typu firmy.

Adamista
@MH

witaj , dostałem propozycję pracy , a nie chce podjąć złej decyzji proszę o więcej info na emaila adamista70@o2.pl

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
PUCEK
@MH

Zgadzam się ....z całym szacunkiem ,co innego na papierze ,a co innego w rzeczywistości...kruczki ,gwiazdki,paragrafy ...nie polecam pracy w w/w firmie,szkoda czasu i nie płacą tak jak obiecuja

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna W
@PUCEK

można wiedzieć o jakie kruczki ci chodzi? Podpisałam niedawno umowę a jej nie przeczytałam i teraz się boję

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja
@Anna W

Umowy się czyta a jak się ich nie rozumie to idzie się do prawnika

Anna Sakocz
@PUCEK

Dlaczego Pan kłamie ?! A może konkurencja ?! Firma o Bogatym i Wieloletnim doświadczeniu , firma przedwojenna która przeżyła I i II wojnę Światowa . 2013 wróciła do Polski ale ale ale .... . Szukała , znalazła i nadal zgłaszają się ludzie którzy mieli polisy jeszcze przed wojna . Proszę nie pisać głupot . Pozdrawiam Anna Sakocz

argentyńczyk
@Anna Sakocz

Kto stoi za MOCą?

Danuta
Inne
@argentyńczyk

Mam wrażenie, że Twoja wypowiedź może okazać się niezrozumiała dla użytkowników tego forum. Czy mógłbyś nam wyjaśnić, co konkretnie chciałeś przedstawić w swoim wpisie? Ułatwisz tym samym zrozumienie nam Twojej wypowiedzi i wyciągniecie wniosków na temat firmy Prudential Financial i sytuacji osób zatrudnionych w niej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
#prawda
@Ja

Umowy dawane sa ty;ko w biurze . ludzie podpisują nieświadomie. Kruczki są w punkcie odpowiedzialność za szkody do pełnej wysokości poniesionej przez Tow. Ubezpieczeniowe. Czyli jeśli zeznasz prawdę i TU straci na tym, to może próbować odzyskać od Ciebie swoje pieniądze.. To bardzo niedobra firma i nie szanująca ludzi

Artur
@Anna Sakocz

Pani (usunięte przez administratora). W latach 90tych miałem przygodę z Amway ale od 10 lat pracuję stabilnie u jednego z głównych TUnŻ na polskim rynku. Od czasu do czasu chodzę teoretycznie jako zupełnie zielony - jesli chodzi o doświadczenia - kandydat na rozmowy rekrutacyjne, żeby wiedzieć jakie oferty finansowe dla agentów znajdują się obecnie na rynku. I taki reserch jest zupełnie normalnym zjawiskiem. Powiem szczerze czegoś takiego jakw w Pru jeszcze nie widziałem. Wróciły mi wspomnienienia z mojej krakowskiej przygody z Amway :-( . Potencjalna pralnia mózgu tak agenta jak i klientów - bazowanie głównie na obietnicach i karmienie strachem klienta. Oczywiście poprosiłem też o szczególy odnośnie umowy i tu się zaczeła jazda z wymówkami i same ogólniki. Oczywiście udało mi się dotrzeć do draftu umowy i tu powiem jasno. Jedno wielkie oszustwo i ściema w stosunku do tego co słyszałem z ust pana menagera. Umiem krzaczyć system prowizyjny i nic absolutnie nie zgadzało się z tego co usłyszałem na rozmowie rekrutacyjnej. Nie wiem po co to robicie bo przecież każdy ogarnięty po dwóch miesiącach będzie wiedział w co się wpakował i ucieknie od was. Uważam, że gorzej z waszymi klientami oni i owszem szybko się zorientują, że nabijacie ich w butelkę ale niekoniecznie odzyskają swoje pieniądze bądź otrzymają świadczenie.

Jasiek
Kandydat
 Pytanie
@Artur

Ciekawe co znaczy "umiem krzaczyć system prowizyjny"???

pirat
Inne
@Artur

Cała wypowiedź niezgodna z prawdą, począwszy od porównania do Amway, poprzez umowę, na jasnych warunkach skończywszy.

Rafał
Inne
@pirat

No to jak to wygląda z Twojej perspektywy? Więcej szczegółów bym prosił.

Ricky
Inne
@Rafał

No właśnie dokładnie też czekam

Renata
Inne
@Ricky

Też cię interesuje robota tam? Wiesz coś o nich?

monia
Inne

Mnie ta firma kojarzy się tylko z 1 sytuacją. Wiele lat temu mój brat zmuszony był do podpisania umowy z pewną Panią z tej firmy po sugestii (delikatnie to nazywając) jego przełożonego z Selgorsu Przylesie. Pani to koleżanka dyrektora Selgrosu. A ponieważ brata nie było stać na płacenie więc tylko stracił kasę. Od tamtej pory trzymam się z dala od handlowców i ubezpieczycieli.

Gratulacje
Inne
 Pytanie
@monia

To gratulacje, ze Brat taki asertywny i faktycznie - zaistniała sytuacja to koronny argument, zeby trzymac sie z dala od ubezpieczycieli... a skoro to bylo wiele lat temu, to chodzilo o Prudential, czy moze Pramericę? Bo Prudential wrocił do Polski w 2013 roku...

Zostaw merytoryczną opinię o Prudential Financial - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Prudential Financial?

  Zobacz opinie na temat firmy Prudential Financial tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Prudential Financial?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Prudential Financial?

  Kandydaci do pracy w Prudential Financial napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prudential Financial
2.2/5 Na podstawie 73 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Puławska 182
  02-670 Warszawa
 • NIP: 5272662226 KRS: 0000392994
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Prudential Financial
Przejdź do nowych opinii