Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

patryk

zmiany zmiany zmiany, tutaj na lepsze wiec 2015 planuje w dalszym ciagu spedzic w pp

igor

PP coraz prężniej się rozwija i ich oferta jest naprawdę konkurencyjna. D tego kasa zawsze na czas, co w innych formach zdarza się coraz częściej niestety

olek

No ja ja też ze swojej firmy nie jestem zadowolony a z tego co czytam w pp wiele dobrego się dzieje wiec może to jest dla mnie opcja

grafik

nowy rok, nowe mozliowsci, ja planuje zmienic prace i tutaj mam nadzieje ze uda mi sie zahaczyc

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
rafal

siedzenie za biurkiem jak sie robic cos do tego nudnego, moze flustrowac i wykanczac powoli, clae szczescie tego tutaj nie ma, monotonia jest mi nieznana od ponad pol roku

waz
@rafal

Do mnie mobilność jak najbardziej przemawia, bo ciągły ruch i kontrakt z klientami są dla mnie mega wyznaniowe. Do tego uzależnienie pensji od zaangażowania nie powala na rozleniwianie się.

rob

No zdecydowanie będzie isę łatwiej pracowało, bo wiadomo, ze kazdy chce płacić jak najmniej! Ja dopiero zaczynam ale idzie mi całkiem spoko więc mam nadzieję zę sie utrzymam.

powes

Mi w tym miesiacu udało się naprawdę niezłą prozizję wyrobić, co przed świętami jest niesamowicie potrzebne!

kasko

juz niedlugo 2015 bedzie sie prosciej pracowac, bo zmienia sie bazowka, dobre zmiany

igi

a ja wszystkim przed swietami zycze duzo spokoju i dobrego roku przyszlego,dla mnie mam nadzieje ze bedzie tak dobry jak poprzedni w pp

atyk

praca pozwala na zdobywanie roznego doswiadczenia, dla mnie kontakt z klientem nigdy problemem nie byl, ale nauczylem sie sytematycznosci

zainteresowana

Jak wygląda system prowizyjny w pp? Liczy się zużycie klienta czy ilość kontraktów?

bolek

Ja jak zaczynałem to miałem problem z wyjściem do ludzi ale się przełamałem i z mieisąca na miesiąc było lepiej. Teraz nie ma już problemów z podejściem do ludzi i zagadaniem, co bardzo przekłada się na moją prowizję

wiktor

czytam troche o firmie, opinie rozne, ale to akurat plus dla mnie, bo to znaczy ze rozni ludzie pracuja czy pracowali i ja tez mam szanse

mandel

ciekawi mnie taki typowy dzien pracy tutaj, moze ktos chociaz ogolnikowo cos napisac?

igor

Gdyby pieniędzy w pp nie wypłącali to zespół by nie istniał. Przecież nikt charytatywnie nie będzie pracował. Rachunki każdy przecież płaci.

karol

Mi nigdy nie zdarzyło się żebym na pieniądze musiał czekać i na korytarzu też nie słyszałem o takiej historii.

j.a.
@karol

dzięki za cynk w takim razie. więc trzeba uderzać i się nie zastanawiać.jakieś wskazówki na początek? o coś dopytać, coś powinienem wiedzieć?

@j.a.

Jest szkolenie więc podstawę informacji dostaniesz a potem jak pojawi się jakieś pytanie w praniu a na pewno się pojawi to śmiało pytaj!

j.a.

z tego co czytam to wychodzi na to,że pp jest bardzo fajnym pracodawcą. mi zależy głównie na tym,żeby mieć wsparcie jak coś się będzie działo i by wypłaty były regularne, bo widzę,że wprowadzili też podstawę. czy kasa jest na czas? praktycznie już jestem zdecydowany żeby do nich uderzyć ;)

janik

mobilnosc mi sie rowniez podoba, spora samodzielnosc i swoboda daje rozne mozliwosci

kris

Super, jak tak czytam no to chyba ciężko się dostać jak taka super firma bo najczęściej w branży energetycznej to naprawdę ciężko z tego co mi kolega mówił i rynek przesycony? Może mi ktoś powiedzieć jak naprawdę jest bez ściemy?

michu
@kris

nie jest przesycony jeszcze, bez przesady. zwłaszcza jak jesteś dobry w tym co robisz. w pp masz szansę,żeby się pokazać,także warto próbować. firma się rozwija, do tego stawia na ludzi jako drogę do sukcesu, więc nie słuchaj tego co mówią inni a łap kontakt i do roboty ;)

olek
@kris

Produkt jest bardzo konkurencyjny więc coraz łątiwej się go sprzedaje. Do tego wprowdzili pensję bazową, prowizja jest też wysoka więc jak chce się pracować, to pensja jest bardzo zacna. Do tego wypłacana zawsze na czas

der

Jak oferta jest dobra, to ię ją dobrze sprzedaje, co z kolei przekłada się na prowizję, a to na zadowolenie!

tomek
@der

No dokładnie. Mnie tam samodzielność bardzo motywuje, bo wiem że im wiećej beę pracował tym więcej zarobię, co przed świętami szczególnie się liczy. No ale podstawa też bardzo pomaga szczególnie mi, bo mam kredyt do spłacenia, co ciągle siedzi mi z tyłu głowy

@der

I d nie to najbardziej przemawia. Kiedyś 8 godzin siedziałem za biurkiem ale wszuystko mnie potem bolało i denerwowało. Jestem uzależniony od ruchu więc 8 h kołkiem w jednym miejscu to dla mnei katorga.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A