AMIC Energy

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AMIC Energy

Pracownicy?

Amic dlaczego nie pomagacie finansowo pracownikom waszych stacji w zakupie okularów korekcyjnych, gdzie wzrok się bardzo psuje od monitorów, oświetlenia. Co druga osoba nosi okulary... Przypadek? Finansowanie pracownikowi chociażby 50% wartość okularów, gdzie wartość zakupy wynosi NAWET 1000 zł. A to nie pracownika wina, że pogarsza się wzrok od pracy na stacji!!! Proszę o rzetelną odpowiedź Amic.

Aaaa
Kandydat
@Pracownicy?

No właśnie, jak to jest Amic ?

Feel Nowy wpis
@Pracownicy?

@AMIC POLSKA czy możecie wypowiedzieć się w tej kwestii ? Dlaczego nie pomagacie swoim pracownikom?

Michał Nowy wpis
@Feel

To chyba pytanie retoryczne, co? Jak nie ma w regulaminie że jest dofinansowanie do okularów to raczej dodatkowej kasy nie będzie. A są jakieś inne benefity dla pracowników?

Zły klient
Klient

Chciałem zgłosić skargę, że na jednej ze stacji Amic na Polczynskiej 84 w nocy nie można zatankować klientów. Trzeba łazić na stację, prosić pracownika o odblokowanie dystrybutora i znowu wracać zatankować. Jak tak dalej będzie to przestane tankować u Was i namówię przyjaciół, a oni resztę. Stracicie sporo kasy, dzięki takim zachowaniom.

Ludzie
@Zły klient

Może pracownik był w toalecie albo nie dobiegł odblokować bo sprzątał, dokładał towar. Też są ludźmi, nie robotami. ????

XYZ Nowy wpis
@Ludzie

Sprzedawca był przy kasie, a odpowiedz jednej z nich to była "bo szefowa tak kazała"

Renata Nowy wpis

Nie polecam, pracowałam w firmie przez przeszło 3 lata, niskie wynagrodzenie w porównaniu do konkurencji, bardzo mało benefitow, brak dodatkow za weekendy, nocki, święta, smieciowa umowa, bo ciągle słyszeliśmy że Amic ucina etaty, podwyżka w nowym roku az o 1 zł brutto ale za to premie poucinane totalnie, o tym co operator wyczyniał może lepiej nie wspominać, bo można by o paragrafy zahaczyć, nie zgodzę się z opiniami innych że zarząd nie probuje tego ukrócać bo próbuję ale nieudolnie, lecz niestety z tego co słyszałam od operatora na temat zarządu to jedyne co nasuwa się to wyzysk i cięcie kosztów. Jak już wypracowaliśmy tą marną premie to rozdzielana według upodobania operatora, a nie włożonej pracy. Wymagania by robić jednocześnie za kasjera, sprzątaczkę, magazyniera, podjazdowego będąc nie raz samemu cały dzień na kasie, bo co chwile ktoś się zwalnia widząc to wszystko co tu się wyprawia na dłuższą metę. Szkoda, bo lubiłam tą pracę, ale niestety z miesiąca na miesiąc sytuacja się pogarszała zamiast polepszyć. Trafiłam na tą stronę przypadkiem i czytając opinie innych, aż byłam w szoku, że na innych stacjach dzieje się ten sam cyrk. Ale co się dziwić operatorom z drugiej strony że kombinują jak mogą jak ich pensje za odpowiedzialność i ilość obowiązków jakie mają są równie niskie i śmieszne.

Polka
Klient

chcecie pracować u Ruskich???

AMIC POLSKA
@Polka

Zarząd AMIC Polska Sp. z.o.o. z siedzibą w Warszawie oświadcza, że należąca do spółki sieć 116 polskich stacji paliw AMIC Energy nie jest powiązana kapitałowo z koncernem Lukoil ani z innymi podmiotami gospodarczymi Federacji Rosyjskiej. Właścicielem spółki jest austriacki fundusz inwestycyjny AMIC Energy Management GmbH z siedzibą w Wiedniu, który w 2016 roku odkupił sieć stacji paliw na terenie Polski, Ukrainy, Litwy i Łotwy od naftowego koncernu Lukoil. Firma AMIC Polska sprzedaje paliwa dostarczane wyłącznie z polskiej rafinerii PKN Orlen. Dajemy zatrudnienie ponad tysiącu osobom w Polsce i tutaj płacimy podatki. Z całą stanowczością potępiamy brutalny atak Rosji na Ukrainę! W związku z powyższym, prosimy o niepowielanie i nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy.

Jan Kovalsky
@AMIC POLSKA

Czy fundusz inwestycyjny AMIC Energy Management GmbH z siedzibą w Wiedniu ma powiązania z kapitałem rosyjskim ?

Fake news

Niesprawdzone informacje - fake news

@Polka

A gaz w domu to masz z Polski? Dodatkowo paliwo jest w części wydobywane z Rosji i to jest na KAŻDEJ stacji.

@Jan Kovalsky

Nie ma. Dostępny jest publiczny rejestr beneficjentów rzeczywistych i można sprawdzić z nazwiska kto jest właścicielem funduszu mającego 100% udziałów w AMIC Polska https://crbr.podatki.gov.pl/adcrbr/#/wyszukaj/spolki

jj
@AMIC POLSKA

Wystarczy spojrzeć do KRS, sa te same nazwiska osob które pracowały w Łukoil

@jj

W KRS Amic Polska nie ma ani jednego nazwiska osoby która pracowała w Lukoil

@jj

W Polsce nie było nigdy stacji takiej, jak Łukoil

@Polka

Idź tankować u Kaczyńskiego i dalej korzystaj z ruskiego gazu, lub tankuj w połowie ruskie paliwo.

Justyna
Kandydat

Cala Dyrekcja ma gdzieś co robią operatorzy stacj i kierownicy regionalni najważniejsze że kasa im idzie A co z pracownikami to niech sobie radzą czy mają wypłacana nagrody ,nadgodziny ,premie tylko czekać jak się zmieni góra tz.prezes ,dyrektorzy to i regionalni i operatorzy zaczną się bać o swoje stanowiska A tak to robią co chcą na stacjach i z pracownikami.

@Justyna

Pani Justyno, to nieprawda, że "dyrekcja ma gdzieś". Bardzo zależy nam na pracownikach oraz przejrzystości i uczciwości procesów i relacji. Zawsze interweniujemy, jeśli otrzymujemy informacje o nieprawidłowościach. Prosimy o kontakt jeśli ma pani konkretne zarzuty - powiedznam@amicenergy.pl

Renia

Czy regionalni w jakikolwiek sposób potrafią sprawdzić czy nagroda za zajęcie któregoś miejsca w konkursie np.fast food jest rozdzielona pracownikom?Na mojej stacji zajęliśmy dobre miejsce w takim konkursie ale nagrody żadne z nas nie zobaczyło.Nie pytajcie kierowników tylko pracowników czy dostali.Kierowicy kłamią na potęgę żeby tylko byli uważani za nieskazitelnych.

@Renia

pani Reniu. Tak, Kierownicy Regionalni mogą sprawdzić czy nagroda została wypłacona. Prosimy o informację której stacji dotyczy zapytanie i o jaka stację chodzi. Adres e-mail: powiedznam@amicenergy.pl

Żelazna

Pracowałam kilka lat na stacji Lukoil,potem 3 lata na Amic.Do Lukoil nie mam zastrzeżeń.Na stacji która była moja praca przez 3 ostanie lata jest jeden wyzysk.Jedna osoba na kasie która pracuje za trzy(sklep,klient,dostawy,lotto,kanapki-zrób sam bo operatorka nie wychyli nosa z biura,chyba ze usłyszy znajomego to wtedy wyjdzie żeby pokazać jaka jest zajebista).Nie ma szacunku do pracowników którzy pracują lata.Nie wie jaki towar jest na sklepie czy jak obsłużyć podstawowy sprzęt.Ale za to jak zgarnąć kasę która należy się pracownikom to wie doskonale.Amic nie kontroluje tego czy premie są wypłacane pracownikom.Brak pasków do wypłat,i potem tłumaczenie ze premii nie było bo Amic nie dał.Doszło do tego ze zaczęła wyłudzać pieniądze z konkursów na swoją rodzine która nie jest zatrudniona na stacji ale jeśli nie ma kontroli żadnej to GÓRA nic nie zrobi.Gdy wygrywałyśmy bony np.z BATA za sprzedaż papierosów,ina zabierała je dla siebie.Byłyśmy/jesteśmy okradane z tego co nam się należy.To dzięki nam ta stacja dobrze funkcjonowała.Ale operatorka twierdzi ze jak ci się nie podoba to się zwolnij.AMIC,zacznijcie sprawdzać operatorów bo oni kradną na potengę!

dzień dobry, proszę o kontakt w tej sprawie 600 409 650

@Żelazna

Zgadzam się z tym w 100%, kierownictwo nie interesuje się niczym oprócz zabrania sobie naszych pieniędzy które są przez nas zapracowane a sami nawet nie potrafią zrobić klientowi kanapki i nie wiedzą co wchodzi w jej skład, ale od nas wymagają obowiązków ponad normę... Myślą jak najbardziej zaoszczędzić i zdarza się nawet tak, że na stacji brakuje środków do czyszczenia bo po co kupywać skoro można wziąć pieniądze przeznaczone na to do kieszeni, przecież kto ich sprawdzi? Dobrze że premia z Subway idzie z góry bo nawet jej nie dałoby się zobaczyć. Nic dziwnego, że nie ma tutaj chętnych do pracy i brakuje ludzi skoro na stacjach panuje takie wyłudzanie co jednocześnie wpływa na renomę sieci AMIC ENERGY mimo tego że to nie ich wina. Przykre, ktoś naprawdę powinien się tym zająć.

Honorata
@Żelazna

Zadzwoniłaś na ten numer? Ja bardzo jestem ciekawa czy naprawdę AE. coś z tym robi.

Żelazna
@Honorata

Nie dzwoniłam ale napisałam obszernego maila.Ale to nic nie dało.Nadal dzieje się to co się działo.Wydaje mi się ze nawet jest gorzej.Co prawda premie zostały wywieszone na tablicach zaplecza ale kwoty to raczej żart.Jak na 13 pracowników może być do podziału 300zl premii?Wydaje mi się ze to co jest przez nas wypracowane zabiera operator a to co on ma dostac dzieli na nas.Kiedy w końcu Amic skończy z kolesiostwem a zacznie dbać o nasz interes bo to dzięki pracownikom ta firma dalej istnieje…

@Żelazna

Szanowna Pani, zgłoszone przez Panią kwestie zostały przez nas zweryfikowane, a konsekwencją potwierdzonych uwag są m.in. podjęte działania korygujące. Poziom premii dla stacji jest uzależniony od realizacji celów sprzedażowych stacji, zatem pula premiowa jest dopiero wypracowywana w trakcie miesiąca. A następnie jest rozdzielana przez operatora, zgodnie z zaangażowaniem poszczególnych pracowników. Wierzymy, że prawdziwą Pani intencją jest poprawa atmosfery pracy na stacji, a w razie kolejnych wątpliwości wskazaliśmy już możliwość kontaktu z nami.

Zelazna

Napisałam ponownie,brak odpowiedzi.

Kamerka
@AMIC Energy

Co z tego że odpisują ze zgłoszone kwestie są weryfikowane i działania podjęte piszą bo muszą coś napisać ale bałagan i tak jak był tak jest (usunięte przez administratora) matactwa operatorzy i ich zastępcy są osobami spokrewnionymy mówią i robią tak żeby im było dobrze ludzie pracuja po duzo lat robią wszystko za operatorów i tak zwanych kierowników bo ci nie robią nic tylko najlepiej interesować się co kto powiedział na której stacj co się wydarzyło skargi są do zarządu amic.regionalnego i nic z tym nie robią.

Janka
@Były pracownik

A jakie macie premie moja znajoma ma 40-80 zł ,a roboty co nie miara przecież to śmieszne ????

Abc

Witam, pracuje na jednym z Amicow w Warszawie, czy wszędzie klienci tak kradną paliwo?

@Abc

Klienci nie kradną tylko (usunięte przez administratora)

Anna

Czy na Waszych stacjach operator stacji oraz jego zastępca pracują w godzinach nocnych. Czy zmiany te rozdzielane są po równo na pozostałych pracowników?

@Anna

Operator ustala sam godziny pracy i z reguły przebywa na stacji w trakcie dnia roboczego.

Fiona

A zastępca?

@Fiona

To pracownik operatora, więc to operator decyduje

Klient

Dlaczego stacje z konceptem Subway oszczędzają na pracownikach? Jako klient tankujący paliwo muszę czekać 15 min aż sprzedawca zrobi kanapki bo drugiej osoby do pomocy na stacji brak... Brak szacunku ze strony firmy zarówno dla pracowników jak i klientów. Nieszanowanie czasu innych i stawianie kasjerów w niezręcznych sytuacjach. Ludzie ogarnijcie się trochę bo to już nie jest stacja a RESTAURACJA w dodatku która nie potrafi zorganizować odpowiedniej ilości etatów.

@Klient

Drogi Kliencie, stacje z SUBWAY mają środki na dodatkowe etaty i Operatorzy stacji mogą zwiększać liczbę pracowników na zmianach, kiedy ruch klientów jest zintensyfikowany. Pomimo tego, zdarza się, że w pozostałych godzinach tworzą się kolejki , aby za chwilę całkiem zniknąć, co po prostu wynika ze specyfiki pracy stacji paliw.

Jo
@Klient

Nie mam takich doswiadczen, mam dwa amiki w swoim zasiegu i zawsze jest blyskawicznie, moze poza szalenstwem, kiedy ludzie chca zatankowac na czas wojny:(, ale to juz sila wyzsza

Sprawdzajcie pracę kierowników. Robią sobie wolne kiedy chcą i jak chcą i (usunięte przez administratora) z kasą. Pracowałem z nową kierowniczką. Zero podejścia do wszystkiego, tylko siedzenie u siebie. Chyba, że widziała fajnych chłopaków to wychodziła pokazać jaka jest (usunięte przez administratora) Sztuczna lalka silnie potrzebująca wiadomo czego. Nie zna podstaw, (usunięte przez administratora) z kasą. Tak naprawdę zarabia dzięki nam a wcale nas nie doceniała. W obecnej pracy mam wsparcie od kierownika, jest z nami pomaga az chce się iść do pracy. A nie jak z tą albo wolne albo u siebie a my jak tania siła robocza i pracuje tam nadal. Nikt jej nie lubił

MalaMi

Zgadzam się, mam podobnie

@Były pracownik

A na jakiej stacji to było?

Kierownika nie da się nazwać kierownikiem, nie szanuje swoich pracowników, skłóca całą ekipę, zatrudnia nieletnich, którzy sprzedają produkty od 18 rż, nie jest wypłacana premia "bo nie było", a jeśli była to przydzielana bardzo niesprawiedliwie - jedna osoba 400 zł, inna 0 zł. Kierownik nie potrafi układać grafiku ani zarządzać sklepem - robienie 3 nocek po 12h z rzędu czy zamawianie towaru, który się nie sprzedaje w ogromnych ilościach nie jest dobrym pomysłem. Produkty w Subwayu przeterminowane, nikt tego nie sprawdza. To była pierwsza praca, w której musiał*m się prosić o godziny, bo mimo całego etatu nie wyrabiał*m nawet połowy, a na dodatek grożąc mi zwolnieniem.

Deli

Mam pytanie-czy dostajecie paski do wypłat?Czy tak jak na mojej stacji operator twierdzi ze księgowość nie wystawia ich?

Fala
@Deli

Nie dostajemy też.

@Deli

Mój poprzedni pracodawca wydawał paski i okazało się, ze Amic potraca nam składkę, której nie powinien ;)

ZYX
@XYZ

Pewnie nie AMIC tylko księgowi/płacowi…

Jak ktoś wie po co przychodzi do pracy i sumiennie wykonuje swoje obowiązki to ma ogromny wpływ na swoje wynagrodzenie. Jak ktoś przychodzi żeby tylko być w pracy to też ma ogromny wpływ na swoje wynagrodzenie. Tyle że każdy z nich w inną stronę. Obserwując narzekania niektórych pracowników doszedłem do wniosku że poziom pretensji jest wprost proporcjonalna do poziomu pracy. Im pierwszego więcej tym drugiego mniej.

@Pracownik

Rozwiń proszę o co chodzi z tą mentalnością?

Oliwia

Pracuje już 4 lata ponad w tej firmie, będąc uczniem można zarobić naprawdę fajne pieniądze, nie wspominając o sporych premiach, szefowa jak i załoga na wielki plus !☺️

XYZ

Amic traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) obiecywali benefity LuxMed, karte multisport, dodatki za swieta, jednak są podwójne punkty ale żeby coś mieć, to trzeba najpierw coś kupić. Na umowie o pracę, oferują 3100 brutto, czyli śmieszna kasa, a podobnie dostaniesz na umowie zlecenie... Dodatkowo ludzie z biura wchodzą na zaplecze jak do siebie, a jak coś ukradną, to nie będzie dowodu, dodatkowo mają wielki problem, jak pracownik stacji jest w swoich ciuchach (poza godzinami pracy) to nie moze wejść za linie kas, a pracownik z biura może... Stawki nie podnieśli, więc robisz praktycznie za najniższa krajową, więc jeśli chcesz sobie dorobić, to spoko ale to nie jest praca na stałe...

Nie Polecam

Kompletnie nie polecam!!!!! Stacje z punktem Subway otwarte całodobowo, gdzie nawet podczas przerwy która jest na sprzątanie punktu pracownicy mają robić nocnym klientom kanapki... Ogrom pracy, dużo klientów i to wszystko za najniższa krajową ???? Robiąc kanapki trzeba doskakiwać od kasy do kasy bo obowiązków jest tak dużo że 2 osoby na zmianie to śmiech na sali, nie wiadomo w co ręce włożyć. Czesto na stacji jest też tylko 1 osoba od rana + kierownik który zajmuje sie rozliczaniem biura i jak w tym czasie zachować wszystkie standardy? Ta firma w ogóle nie dba o pracowników, sami sobie potrafią zorganizować zniżki, a pracownik nawet nie ma żadnego rabatu ze strefy food point. Tak jak napisali poprzednicy lepiej iść gdzieś indziej, bo tutaj robi się w dwóch pracach jednocześnie za jedną śmieszną wypłatę.

@Nie Polecam

Na stacjach z konceptem Subway w godzinach wzmożonego ruchu mamy na zmianie większą ilość pracowników niż 2 osoby. Pracownicy stacji z Subway mogą skorzystać z wysokiej zniżki na zakup kanapek. Natomiast pracownicy wszystkich stacji mają prawo do podwójnych punktów Driver Club w naszym programie lojalnościowym, które mogą wymienić nie tylko na produkty food point, ale również inne towary oferowane na stacji.

XD
@AMIC Energy

Serio, myślicie że z tymi podwójnymi punktami (które i tak przez jakiś czas nie działały sprawnie), jesteście w jakikolwiek sposób konkurencyjni na rynku? Przestrzegali przed Lukoilem, razem ze znajomymi uwierzyliśmy w Amic i to było tylko stratą zależnie od osoby - od dwóch miesięcy do dwóch lat.

@XD

Serio, wierzymy że specjalne punkty lojalnościowe dla pracowników stacji, połączone np. z: premiami dla najbardziej aktywnych w sprzedaży, zniżkami Subway, nagrodami w konkursach są atrakcyjnym dodatkiem do rynkowego wynagrodzenia dla wszystkich, którzy chcą uczciwie pracować i rozwijać się. Wielu obecnych Operatorów, zarządzającymi dzisiaj stacjami AMIC Energy, było wcześniej Sprzedawcami. A w tym roku wszyscy pasjonaci rajdów samochodowych, którzy pracują na naszych stacjach, mają możliwość kibicować AMIC Rally Team wspólnie uczestnicząc w rajdowych imprezach - najbliższa okazja już za 2 tygodnie ;-)

amic pytanie
@AMIC Energy

Na których konkretnie stacjach są więcej niż dwie osoby w godzinie wzmożonego ruchu na Subwayu? Kierownik stacji nie wychodzący poza biuro lub w ogólnie nie będący na stacji nie jest dodatkowym pracownikiem.

@amic pytanie

Jeśli naprawdę chcesz porozmawiać o ewentualnych nieprawidłowościach na stacjach, prosimy o zgłoszenie na adres reklamacje@amicenergy.pl z podaniem kontaktu. Chętnie spotkamy się, aby rozmawiać o konkretnych sytuacjach, zamiast anonimowych zarzutów jakie są tutaj wysuwane.

amic pytanie
@AMIC Energy

Anonimowe zarzuty? Bardzo proszę o konkretną odpowiedź, na których stacjach w czasie godzin szczytu 13-14 oraz 17-20 na Subwayu i stacji pracują trzy osoby? Nikt z nas jeszcze o czymś takim nie słyszał.

Anonim
@amic pytanie

Może to akurat nie wina Amica tylko operatorów? Wydaję mi się, że mają wystarczającą ilość etatów żeby przydzielać na zmiany odpowiednią ilość pracowników ale są one zabierane dla siebie, dlatego praca jest ciężka, a ich zaoszczędzone pieniądze odbijają się na pracownikach. Amic mógłby zacząć coś z tym robić i wprowadzić jakies kontrolę...

Fiona
@amic pytanie

To prawda. Pracownik na zmianie rannej jest zupełnie sam ponieważ operator albo zastępca rozliczają biuro do godz 14.00. Też uważam że nie mamy pomocy w pracy.

Milka
@Nie Polecam

Zobaczcie,tyle opinii a GÓRA nie reaguje.Ważne ze sprzedaż się zgadza.Za dawnych prezesów było lepiej...

Lotusek19
@AMIC Energy

Latanie bieganie, multum obowiązków. W godzinach szczytu nigdy nie było nas trzech tak jak to ładnie jest opisane. Premia za Subway 300 zł i to za dwa miesiące ... czyli 150 zł za miesiąc... Ino się cieszyć

XXX
@AMIC Energy

Śmiech na sali.... zamiast dać pracownikom jakikolwiek rabat na paliwo bądź dać hot-doga i kawę raz dziennie to trzeba zbierać te durne punkty, które trzeba zbierać latami aby cokolwiek z tego mieć- tym bardziej teraz jak dostaje się zdecydowanie mniej punktów za paliwo. Szczerze wolę pojechać do konkurencji i zatankować tam taniej, bo i tak praktycznie nic z tego nie mam jak zatankuje na "swojej" stacji gdzie pracuję... Jedyne co szefostwo potrafi to kontrolować, krytykować i rozkazywać pracownikowi: zrobć to tamto bo kontrole a co najgorsze za najniższą krajową wypłatę musiałam iść i codziennie sprzątać te "zasrane" toalety i nie raz tam zwymiotowałam na ten widok. Żałosne.. nigdy więcej

Ktos
@XXX

Dokładnie, zero korzyści dla pracowników, liczyl by się gest chociaż rabat na kawę, produkty na stacji. Co z tych punktów jak nie są podwojone w środę dla pracowników poza tym są to grosze i można je wykorzystać jak już zbierzesz tylko na stacji. Coraz bardziej zastanawiam się nad zwolnieniem mimo że mam super ekipę w pracy to jeśli człowiek widzi że pracownik i jego praca jest nie doceniana w żaden sposób nawet żadnej karty multisport. Jedynie na umowie najniższa krajowa. Przykre. Pora zmienić pracę..

Sonka
@XXX

Mam znajomych na innych stacjach,maja wszystko co pracownik powinien mieć.Karta multisport,opieka medyczna,zniżki i porządna wypłatę.Amic nie dba o pracowników.Właśnie złożyłam papiery na inna ”dbającą”stacje bo tu jest tylko wyzysk.Stoję sama do 15 aż ktoś przyjdzie na popołudniową zmiane.Operatorka albo jej zastępczyni od rana w biurze.Siedzą i udają ze pracują.A jak przyjdzie co do czego to nie wiedza co gdzie leży,jak odsłużyć sprzęt,nawet soku zrobić nie potrafią.Mam dość wykorzystywania na tej stacji.Człowiek wraca po 12h a czuje się jakby był tam 24 bo w sumie pracuje za kilka osób.Nie ma podstawowych rzeczy jak środki czystości bo po co.Czasami nie ma sobie nawet czym tyłka podetrzeć bo kasa na to idzie na ”wyglada”szefowej XD.Zajmijcie się AMIC pracownikami bo wymagacie dużo a nie dajecie nic.

Marzena

Dzień dobry.Pracuje na stacji 15lat,zmieniły się nazwy,właściciele ale nie pensje.Pracuje za najniższa krajowa.Zależy mi na pracy.Czy wszędzie tak macie płacone?Po tylu latach nie dostałam złotówki więcej od ajentki.Ale za to jak przyjdzie ”nowy”który ma prace gdzieś,zarabia więcej ode mnie.Obowiązków multum,a przy covidzie dopiero bo tyrasz sam na zmianie za trzy osoby.Proszę o wypowiedz kogoś z Amica.

Kasia

Czy premia kwartalna jest przyznawana wszystkim stacjom czy tylko tym z Subway’em?

Nico
@Kasia

Wszystkim stacjom. Widocznie tam gdzie pracujesz pracodawca bierze premie dla siebie.

Kasia
@Nico

Chciałam się tylko upewnić ze faktycznie bierze

W firmie AMIC Energy właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Stażysta. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 5000 ?

Zostaw merytoryczną opinię o AMIC Energy - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AMIC Energy?

Zobacz opinie na temat firmy AMIC Energy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMIC Energy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie AMIC Energy?

Liczba opinii klientów firmy AMIC Energy, to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMIC Energy?

Kandydaci do pracy w AMIC Energy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMIC Energy