Lukoil Warsaw Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Lukoil Warsaw Sp. z o.o.

Mateusz

Witam, kończę studia na Wydziale Bezpieczeństwa Cywilnego pracą inżynierską na temat bezpieczeństwa pracy na stacjach paliw. W związku z tym mam prośbę do osób, które pracują lub pracowały na stacjach paliw o wypełnienie tej krótkiej ankiety. Całość zajmie nie dłużej niż 2 minuty. Z góry wszystkim dziękuje. Ankieta w linku: https://goo.gl/forms/SG2rVqS6N1fvfwqg2 (link do formularzy google)

malwina

ale wszyscy chyba wiedzą że Lukoil to firma rosyjska. może te opinie co sa negatywne właśnie dlatego tak podchodza do tematu. Ja tam nie raz tankowałam, i wydawało mi sie ze jest całkiem okej, wiec nie wiem

benny

Nie zgodzę się z tą opinią. Gdyby tak było faktycznie, to rotacja pracowników byłaby bardzo duża, choćby dlatego, że kto chciałby pracować w złej atmosferze, za marne pieniądze. Ja na stacji obok mnie od wielu lat widzę te same twarze. Poza tym, czy praca na stacji jest bardziej fizyczna czy umysłowa. Jakoś chodząc tam w różnych godzinach nie widziałem, aby pracownicy jakoś strasznie harowali. To raczej wygląda na zwykły punkt handlowy. Zdecydowanie różni się od pracy kasjerki czy kasjera w supermarkecie. Osobiście nie wyobrażam sobie pracy, która by mnie psychicznie wykańczała. Zastanawiające.

Konsum

A świstak siedzi... dobre zarobki są może w dyrekcji, w Warszawie. Na stacjach sukcesywnie maleją zarobki pracowników w każdym regionie. 5,9 na godzine po 5 latach pracy to dobra stawka a jeśli dostaniesz na rękę średnio 1200 miesięcznie to będziesz należał do elity zarobkowej wśród personelu tej firmy. Nowy regulamin premiowy wprowadzony po to, żeby z i tak już okrojonej puli premiowej wypłacać jeszcze mniej pod dowolnym pretekstem. Pewnie bywa w tym kraju gorzej ale to praca dla desperatów.

Zostaw opinię o Lukoil Warsaw Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukoil Warsaw Sp. z o.o.