Opinie o AMIC Energy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AMIC Energy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AMIC Energy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMIC Energy w Warszawa

Tragedia

Nie polecam pracy na stacji, zakres obowiązków niewspółmierny do stawki. Cele sprzedażowe nie do osiągnięcia, regionalny swoje, my swoje. Nie da się dogadać, wypracować porozumienia. Ciagle awarie wszystkiego na niby nowej stacji, na czele z kartami lojalnościowymi, a na sam koniec to kasjerzy musza słuchać skarg od klientów, są wyzywani, obrażani. Cieszę się, ze udało mi się wyrwać z tego miejsca pracy, mam nadzieje ze to nie będzie tylko moja decyzja. Jeśli chcecie harować jak woły, to polecam przekonać się na własnej skórze co to znaczy niewolnicza praca w tej sieci.

Jest to najgorsza praca jaką można mieć z dostępnych na rynku stacji paliw. Żadnego dodatku,bonu czegokolwiek na święta. Żadnej premii a jeśli jest to śmieszne 30-50 zł za cały miesiąc ciężkiej pracy na pełny etat. Konkurencja potrafi dać zniżkę na bistro, produkty na stacji czy nawet paliwo! A wy? Łaskawe podwojone punkty defacto pieniądze i tak zostaną u was w kieszeni. Kompletnie pracownikowi nie należy się tutaj nic. Pracuje tutaj 2 lata. Od roku musiałem znaleść druga pracę żeby przeżyć. Kompletnie nic się tutaj nie zmienia. Wręcz odwrotnie podsuwanie do podpisywania papiery dotyczące naszych podwojonych punktów. A wiecie gdzie sobie możecie je wsadzić i zabrać. Nie będę kończył. Mycie placu, sprzątanie toalet kilka minut później robienie hotdoga. To są realia pracy u tego pracodawcy i ich operatorów. Wytrwale pracowałem myślałem ze coś się zmieni. Jest coraz gorzej. Przestrzegam każdego szukającego pracy u tego pracodawcy. Nie ma szans w tym miejscu na awans, nie ma jakichkolwiek nadziejo na podwyżkę powyżej najniższej krajowej i premii. Moja najzwyzsza na pełnym etacie raz wynosiła 100 zł a i za rejestracje kart 500 punktów o ile się nie mylę. Czyli ile ? 5 złotych. Było to jak strzał prosto w twarz. Nie dość ze 5 zł to i tak musza one zostać wydane na stacji paliw. To miejsce nie jest miejscem dobrej energii jak się reklamujecie. Podczas zimy nawet musieliśmy odśnieżać wielki plac chwile później kolejka lecieć na stacje obsługiwać ludzi. Możecie mówić ze ciagle tak nie jest. Fakt. Chcecie oszczędzić na osobie płacowej, na firmie która odśnieżyła by plac. Ale powinniście wiedzieć ze ktoś inny tą prace musi zrobić. Trzymałem swoje złości długo w sobie. Ale mysle ze to już jest koniec odchodzę z tego toksycznego miejsca, które jest miejscem bez jakichkolwiek perspektyw. Źle się dzieje a będzie tutaj jeszcze gorzej. Zastanówcie się tylko czy idziecie w dobrą stronę. Po komentarzach tutaj czytających jestem pewny ze w całej Polsce mają miejsce takie kuriozalne zachowania. To miejsce to (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa. W tej firmie nic się nie zmieni. Uważajcie i mijacie to miejsce.

Beata

Opisane pięknie w punkt! Jako pracownicy powinnismy się postawić i zgłaszać to miejsce gdzie się da!

Praca jak praca. Najwieksza wada to zbyt mała obsada do zakresu obowiązków i brak benefitow .

Efka

U mnie na stacji było słabo bo operator (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) żonką ale teraz jest nowy operator się i teraz zdecydowanie idzie się dogadać

Helena

jeśli tak to czy jako zainteresowani sami wprost to firmie sugerujecie? ciekawa byłabym ich ustosunkowania się co do tej kwestii. możliwe że z czasem coś po prostu się zmieni?

Efka
@Helena

kazdy operator to inny pracodawca, u nas po prostu sie zmienił

Pracownica
@Helena

Pare słów poleciało do regionalnego ale on jest głuchy na opinie pracowników. Udaje, że nie słyszy i zmienia temat bo dla nich liczą się tylko pieniądze

@Pracownica

Jeśli ma Pan/Pani uwagi do pracy Kierownika Regionalnego lub operatora, bardzo prosimy o kontakt powiedznam@amicenergy.pl. Od komentarzy w internecie, raczej nic się zmieni ...; )

@????
@Pracownica

Zgadzam się z Tobą całkowicie , u Nas jest podobnie

Maciek

Pracowałem na stacji przez prawie rok. Stanowczo odradzam. W ciągu dnia nie zejdziesz do toalety, jeśli jakimś cudem ci się uda to wracając z niej tłumaczysz wściekłym klientom dlaczego nie można zatankować, a odpowiedz brzmi Jestem tu sam. Wieczne problemy i czepianie się czy to przez szefostwo czy od pani spoglądającej na kamery. Benefitów brak, oprócz żałosnych punktów na kartę. Jak mamy stać uśmiechać się i polecać produkty kiedy biegamy z brudna ścierka pomiędzy kasa a podjazdem? Chyba czas na zmiany w Warszawie bo coś czuje ze będzie jeszcze z tego niezła afera… Na pracownikach sie nie oszczędza, może ktoś kto odpowiada tu równie żałośnie na odpowiedzi przyjdzie stanąć na jeden dzień SAMEMU na kasie.

ania
@Maciek

Popracuj sobie w Lidlu na kasie to zobaczysz co to jest prawdziwa tyrka

@ania

Ania masz 100 procent racji. Niektórym się wydaję że do pracy przychodzą odpocząć

Helena

tylko od czego to w sumie zależy, że w jego przypadku tyle roboty się zbierało. jakieś gorsze okresy opisał? teraz dają więcej ludzi na zmianę czy jak to się organizuje?

Berta Kloc

Czy coś się kiedyś zmieni? Póki co wszyscy uciekają z tego miejsca. Czy mnie to dziwi? Nie. 0 przywilejów pracowniczych, proszenie się o pieniądze konkursowe oraz napięta atmosfera. Każecie nam pracować za 3, uśmiechać się, polecać ale to tak nie działa. Stacje z subway są niedostosowane do pracy. Tylko dwie osoby? Stacje bez subwaya 1 osoba. Dostawy 2 palety pod sufit a nikt z biura nie wyjdzie pomoc, bo „nie ma ruchu”. To jest kpina jeśli chcecie luksusowe stacje premium to niech chociaż tak wyglądają, a nie ze jedna dziewczyna macha na dworze łopata bo amica nie stac na podjazdowych lub wynajęcie firmy. Jedna afera już była…. Może teraz afera z tak okropnym traktowaniem pracowników? Zapytam się jak to jest ze przy takim metrażu pracuje tylko jedna osoba?

@Berta Kloc

Rozumiem ze mówi pani o stacji na której pani pracuje / pracowała? I jakiej aferze pani mówi? Proszę o kontakt powiedzmam@amicenergy.pl

@Berta Kloc

Ja pracowałam na stacji pare tygodni.Zwolniłam się bo to jest chore co tam się wyprawia.Moi rodzice chca wysłać tam wszystkie możliwe kontrole,bo po tym co tam przeżyłam dzień w dzień był płacz ze zmęczenia.Współpracownicy super,zmęczeni ale pomocni.To głównie osoby które długo tam pracuja bo im zależy żeby mieć za co dzieciom dać jeść.Ale przy tej pensji nie maja nawet na prezenty.Wypracowana premie operator podzielił jako premie świąteczna.To jest kpina.Charujesz jak (usunięte przez administratora) a co z tego masz?-pretensje ze i tak jest zle.Uciekajcie stamtąd,chore rządy!!!Dwie dziewczyny na zmianie i musza odsniezac podjazd wielkości marketu.Niewolnicy Amica!!!!

Sławomir
@Marta

"Przy tej pensji", tzn. jakiej? Możesz napisać bardziej konkretnie? Najniższa krajowa czy jednak coś więcej, bo widzę po Twoim wpisie, że praca jest jednak ciężka.

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Klotylda_aligator30

Ciekawi mnie ile fake kont ma osoba z PR firmy także tutaj, ze na każdą opinie zgodna z prawdą, ale nie pochlebną, odpowiada szereg osób, które chcą udowodnić, ze inni maja gorzej, a praca na tej stacji to spełnienie marzeń. Dobrze, ze tutaj nie trzeba dodawać zdjęć, bo zapas z pinteresta wiarygodnych obrazków na profilowe, mógłby się szybko wyczerpać.

@Klotylda_aligator30

Inną opcją jest że opnie niepochlebne nie stanowią całej prawdy o tej pracy

Marzenka
@AMIC Energy

Stanowią, zanim przeczytałam tu opinie myślałam że tylko u mnie dzieją się takie abstrakcyjne akcje. PS nie kupujcie żabki

Natalia

Cześć, na jaki etat jest ta praca na stacji paliw, na którą wystawili ogłoszenie jakiś czas temu? I ciekawa jestem, czy są obowiązkowe nocki, bo jeśli tak, to u mnie chyba odpada niestety

Marek 167

Witam. Chciałbym skomentować państwa stację w miejscowości Bedgoszcz. Przede wszystkim chcę pochwalić dziewczynki tam pracujące. Zawsze uśmiechnięte pomocne ( super ekipa). Lecz wy jako firma jesteście bezwstydni!!!! Kobieta , nie przepraszam bezbronna dziewczyna zostaje sama w nocy!!!! Wstyd!!!!! Tak potężna firma.Wstyd !!! Szkoda paru groszy. Masakra. Te panie są jak na bezludnej wyspie w szczerym zadupiu. Wstyd dla was

Pani
@Marek 167

Tak to prawda kobieta sama na stacji w nocy, ale co zrobić jak chcesz pracować. :)

klient2
@Pani

ta kobieta nie jest tam wcale taka bezbronna, kilka kamer i przycisk antynapadowy, prawie jak w banku

Maciek

sylwia

Jeśli myślisz o pracy w tej firmie stanowczo odradzam....stosunek ludzi będących na wyższym stanowisku do zwykłego kasjera to jakieś nieporozumienie, myślą ze wszystko robią lepiej, są najlepsi, a ciebie mają za zwykłe (usunięte przez administratora) i złodzieja - inaczej tego niestety nie mogę nazwać skoro czekają tylko aby znaleźć na ciebie jakiś 'haczyk' i żeby cię upokorzyć. Konkursy które są premiowane, ale premii albo nie dostawałeś, albo dostawałeś 100zł, 200 zł mniej...Pracowałam w tej firmie na szczęście tylko niecały rok, a to co się tam wyprawia powinno ujrzeć światło dzienne i powinno wyjść na biurko Prezesa...

Edyta
@sylwia

Jeśli faktycznie dochodzi do upokorzenia - to w jaki sposób? Robią to słownie? Konkursy, które są premiowane, na czym zazwyczaj polegały? Dobra i te sto złotych, dwieście... No chyba, że zapewniali więcej?

Kasjer

Nick oraz wpis na umowie nie wiele wnosi do realnych obowiązków. Podjazdowy, kucharz, zmywak, sprzątacz, elektryk, naprawiacz, inwentaryzator. Firma stacza się na dno. Kontrole uważanie, że kasjer to (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, tak szanują pracownika. Najniższa krajowa a Ty (usunięte przez administratora) za sześciu. Obyście upadli! Musisz proponować wszystko plus subwaya wciskać ludziom karty. Uciekajcie stąd, ludzi do pracy nie ma a oni bzdety wymyślają. Ciekawe kiedy im się oczy otworzą.

@Kasjer

Tak, praca na stacji jest wielozadaniowa. Niektórzy uważają to za jej wielki atut, bo przynajmniej nie siedzi się cały dzień za kasą. Jeśli spotkały Pana jakieś nieprzyjemności w pracy na stacji, warto je zgłosić - czekamy na kontakt powiedznam@amicenergy.pl Tymczasem życzymy Panu wszystkiego najlepszego!

Pracownik wielozadaniowy
@AMIC Energy

Wielozadaniowa? Owszem zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale szanujmy się. Za subway dostajemy jakieś śmieszne premie. Ktoś nie potrafi zatankować gazu- bez problemu ale potem robi się kolejka trzeba proponować karty, polecać wszystko możliwe i tu lotto tu ktoś na subway tu (usunięte przez administratora) jeszcze dostawy brakuje do rozłożenia. W 2 osoby jest ciężko. Za niedługo to już nikt nie będzie chciał pracować. Lepiej więcej kamer montować żeby patrzeć czy czasem pracownik nie idzie na przysłowiowego papierosa.

@Pracownik wielozadaniowy

Podobnie jak inne sieci, dostosowujemy liczbę etatów do liczby transakcji i klientów. Na pewno są trudne momenty kiedy praca się kumuluje, ale są i takie kiedy jest spokojniej, prawda? Jeśli Pan/Pani uważa, że na Pani/Pana stacji jest to nieadekwatne, prosimy o wskazanie: powiedznam@amicenergy.pl

Pracownik amic

Szkoda, że Amic nie przelewa premii bezpośrednio na rachunki pracowników (tak jak jest to w przypadku Subway), bo na wielu stacjach te pieniądze są zabierane przez operatorów twierdząc, że pracownikom się to nie należy... Tak samo jak środki czystości wymagają żeby było czysto a na stacji jedyne co jest do użytku to rozrobiona resztka płynu z wodą albo nieużywanie koncentratu do wody na podjazd "bo bardzo drogi"... ????

@Pracownik amic

Jeśli uważasz ze na stacji dochodzi do nieprawidłowości, zgłoś to nawet anonimowo ! powiedznam@amicenergy.pl

Natalia

Pracowałam w firmie przez kilka lat. W firmie jest bardzo napięta atmosfera, którą tworzą starzy pracownicy. Nikt z tym nic nie robi. Wielokrotnie odczuwalny jest brak szacunku z góry. Nowi pracownicy którzy są bez doświadczenia oraz kompetencji otrzymują na start mają wyższe wynagrodzenie jak ja po wielu latach. Przerzucanie odpowiedzialności i mierzenie innych swoją miarą to codzienność.

Ona
@Natalia

Pracowałeś w centrali? W jakim dziale? Jestem w trakcie rekrutacji i chciałabym uniknąć błędu

@Ona

Ale to jak już rekrutujesz to masz możliwość zmiany działu czy Tobie chodzi teraz o całkowitą rezygnację?

Czy AMIC Energy zapewnia kartę multisportu?

Staś

Nie ma karty, nie ma nic, oprócz najniższej krajowej i premii uzależnionej od wykonania celu sprzedaży. Nie wykonasz celu nie masz premii. Nie ważne jakbyś się starał, nie dostaniesz jak celu nie spełnisz.

@Staś

Te cele są tu jakieś wygórowane czy jakoś da się normalnie je wyrobić? Ciekawa jestem wysokości potencjalnych premii

ania
@Helena

Ja pracuje na amic z Subway. Cele są rozsądne. jA wyrabiam premie w rożnej wysokosci ale tak z szesc stów wyciągam

@ania

Oprócz tej premii jaka podstawa? Skoro już poruszasz temat, to daj znać, ile ogólnie masz w miesiącu pensji.

Efqa

można sobie kupić samemu za ich pośrednictwem,, podobno na niektórych stacjach kierownik stacji dopłaca część kosztu

Natural
@ania

600zł? To chyba wyciąga kierownik dla siebie tylko. 600 zł jest u nas na podział na 14 pracowników i to jak sie miesiąc dobry trafi. ???? a obroty zawsze wysokie na subweyu są

Natural

Czy jest szansa na kartę mulisport? Lub na cokolwiek od Amica? :) czy tylko najniższa krajowa za dwie prace? ( stacje i subwey )

Blond

Amic mam do was pytanie, dlaczego na dużej stacji z Subweyem są TYLKO dwie osoby? :)

Xhfuh
@Blond

Czy firmy nie stać?

@Blond

Blond, liczba pracowników jest dostosowywana do natężenia ruchy. Z reguły jest pracownik na kasie paliwowej i pracownik do obsługi Subway. W przypadku dużego ruchu klientów, liczba pracowników może być zwiększona. Decyduje analiza transakcji i operator.

Darii

Jak to jest ze na Orlen,Bp,Shell wszędzie są podjazdowi,Amic skąpi?A my z kurzu po zamiataniu podjazdu mamy uśmiechać sie i wciskać 7days.Czasy ciężkie a Wy odbieracie pracownikom i tak żałosne premie.A na fejsie chwalicie sie wypasionym slubem czy głupim rajdem.Pracujemy na wasze premie a wy macie nas za nic.Chyba czas odejsc Panie Prezesie!!!

@Darii

Szanowna Pani, przykro nam, że nie jest pani zadowolona z pracy na naszej stacji, pomimo, że inni pośród ponad 1000 pracowników naszych operatorów cenią sobie tę pracę. Jeśli chciałaby pani nieanonimowo porozmawiać na temat warunków pracy, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego: powiedznam@amicenegry.pl

Darii
@AMIC Energy

Cenią?Widać po opiniach tutaj.Zadbajcie o pracowników w końcu.Chcecie wyniki to dajcie coś tym ludziom którzy pracują za dziesięciu.I proszę nie pisać o premiach za sprzedaż bo to jest śmieszne.30 zł za cały miesiąc wciskania hot dogów i kart.Chyba że operatorzy znowu kradną tak jak to było wcześniej.Fajnie że dopiero odpowiadacie jak ktoś obrazi szanowną warszawkę.

Ktoś
@Darii

Myśle, że oni maja to gdzieś, ważne, że im kasa się zgadza, my jesteśmy tylko po, aby im wyrobić premie, taka jest prawda. No i dla operatorów musi starczyć. Jeden wielki wyzysk człowieka!

bedis
@Darii

Na bp wcale nie ma podjazdowego, i jest jeszcze gorzej niż na Amicu, uwierz mi.

AA

Wysyłałem CV z myślą, że będę pracował jako kasjer sprzedając ludziom paliwo, hotdogi i doładowania do telefonu. Byłem gotowy na 12godzinne zmiany z donoszeniem produktów w trakcie nocki. Rozmowa trwała kilka minut i dowiedziałem się, że będzie Subway. Już pierwszy zgrzyt, bo w ogłoszeniu tego nie było. Największym problemem było to, że bez żadnej wiedzy dali mnie samego na nocną zmianę. Tylko dobra wola innego pracownika, który przyjechał specjalnie by mi pomóc sprawiła, że jakoś się udało zrobić wszystko jak należy. Użerania się z okoliczną patologią już nie wspomnę. Dali jedynie mi listę zadań do wykonania, powiedzieli, że na drugi dzień ma sanepid przyjechać i ma być wszystko na tip top. Nowa stacja, a oni chcą by nowy pracownik ogarnął nocke, plus jakieś 100 innych rzecz. Zero jakichkolwiek szkoleń. Zero wsparcia dla nowych pracowników. Mimo, że wprowadzili dwóch pracowników na nocki, to pewnie i tak jedna osoba ogarniałaby wszystko na Subweyu a druga latałaby od podjazdu przez donoszenie produktów na półki do obsługi klientów. Plusem była prosta obsługa kasy; dla kogoś kto nigdy nie pracował jako kasjer, miało to ogromne znaczenie, jednak patrząc na organizację gdzie zastępczyni kierowniczki nie wejdzie na kasę bo nie lubi to uciekłem stamtąd najszybciej jak się tylko dało. Moja opinia jest negatywna, ale plusem na tej konkretnej stacji to prostota obsługi kasy i jeden z pracowników. Reszta to cyrk na kółkach.

AA

A i zapomniałem dodać, że po tym całym remoncie, kopało prądem przy otwieraniu szuflady na bułki do hotdogów albo przy samym grillu do hotdogów. Na te wiadomość, słyszało się tekst "hotdogi muszą być". Na szczęście chyba już to naprawili, ale ktoś ze słabszym sercem mógł tej naprawy nie doczekać. Pomijając już fakt, że i samą operatorke prąd poraził.

@AA

To podziwiam cię że w ogóle się tego dotykałeś jak kopało prądem. Przecież to niebezpieczne. Ile kasy ci zaproponowali jak tam pracowałeś? Najniższą krajową czy więcej?

@Michał

Płacą średnią krajową.

Natalia

Wyzysk Wyzysk człowieka.Z roku na rok coraz gorzej. Ucinanie etatów na potęgę. Najpierw covid. Praca weekendowa jeden pracownik przez 12 godz na dzień (placowa, sprzątaczka, pielenie chwastów wokół stacji oraz krawężników, obsługa klienta) Od poniedziałku do piątku jedna osoba na 12 godz no i oczywiście kierownik który pracuje 8 godz. No i nocka oczywiście też jedna osoba która ma ogarnąć wszystko. Obostrzenia covid owe są zdjęte,, ale na amicu dalej panują. Cięcia dalej. Teraz jedna osoba przez 12 godz w ciągu dnia. Tłumaczenia Regionalnej tabelki tabelki mówią inaczej. Dodam że stacja nie jest mała i jest ruch. Przerwa na jedzenie między klientami o toalecie to już nie wspomnę. Żenada jak traktujecie pracowników. Dalej tak róbcie to nikt nie będzie uwas pracował. Ja pracowałam 4 lata i czara się przelała wyzysku przez Was, nikomu nie Polecam pracy uwas!!!!!

Aneta

Zapomniałam dodać: ZAKAZ JEDZENIA ZA KASA, wiec jak mam zjeść? Jestem na zmianie S A M A, nie mam możliwości wyjść na zaplecze. Nie robię uczty przy klientach tylko chce w spokoju zjeść i obserwować. Jakby mnie nie było za kasa a by była ucieczka to pierwsze pytanie brzmi CZEMU NIE BYŁO KASJERA ZA KASA. No wy jesteście nie poważni. Ciekawe co na to prezes? Jak was nie stać to sprzedajcie tą sieć paliw Proste.

Ada
@Aneta

To prawda, gdyby chociaż tydzień przepracowali na kasie jako zwykły pracownik, a nie u siebie przy biurku to zrozumieliby skąd brak tu chociaż jednej pozytywnej opinii odnośnie pracy tutaj. Nie dziwię się, że każdy szybko stąd ucieka... No cóż może kiedyś otworzą oczy jak w końcu zabraknie im ludzi do pracy bo nikt w takich śmiesznych warunkach nie będzie pracował????

Ona

Amic, dlaczego nie szanujecie swoich pracowników? Dlaczego zabieracie im wszystko co możliwe? W upały brak wody dla pracowników, do tego każecie ustawiać klimatyzacje tak, że nie daje żadnego chłodu. Pracownicy walczą z ogromnymi dostawami, nasza naprawdę ciężkie rzeczy, robią dwór i wiele, wiele innych ciężkich prac. A co, jeśli pracownik przez to zasłabnie? Bo uniemożliwiacie dostęp ludziom na jakakolwiek ochłodę i godne warunku pracy! Bo oszczędność! Z tym, że ludzie w takich warunkach się męczą. Zapraszamy te wszystkie Wasze mądre głowy i sami sobie zasuwajcie, może wtedy docenicie ludzi i zaczniecie traktować ich z godnością. Bo o ucinaniu premii, brak jakichkolwiek benefitów nie wspomnę. Ludzie pracują na Wasze premie, bo wszystko im zabieracie!!! Liczę na to, że ludziom otworzą się oczy i uciekną z Amic, gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.

@Ona

Odnośnie klimatyzacji to nieprawda. Jest i działa. Nikt nie każe wyłączać

Wezzi

100%prawda

Xyz

Nigdzie nie jest napisane, że każą klimatyzacje wyłączać. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. A odnośnie komentarza od @Ona, to prawda. Jak i większość tu negatywnych komentarzy. Mam nadzieje, że wkrótce ktoś z tym zrobi porządek. Bo na żadnej innej stacji nie spotkałam się z takim wyzyskiem ludzi jak na Amic. Jedna wielka kpina.

XYZ

Jest klimatyzacja ale ustawienie jej na 23 stopnie, jak góra każe to głupota, ogromne szyby, które nie są w żaden sposób przyciemnione, co chwilę otwierające się drzwi, włączony roller od hot-dogów, piec od kanapek, piec i proofer do pieczywa, podwyższają temperaturę przy kasie. Gdyby pracownicy mieli indywidualny nawiew, to byłoby lepiej, ewentualnie, żeby kasy nie były na przeciwko drzwi.

Zostaw merytoryczną opinię o AMIC Energy - Warszawa

• Jak się pracuje w AMIC Energy?

Zobacz opinie na temat firmy AMIC Energy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMIC Energy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 5 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMIC Energy?

Kandydaci do pracy w AMIC Energy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMIC Energy