Opinie o alphabet.pl - Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Alphabet Polska Fleet Management. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alphabet Polska Fleet Management o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alphabet Polska Fleet Management w Warszawa

Klient

Gratulacje dla super handlowców Jacka i Pawła Centrum Aut Poleasingowych z al. Krakowskiej. Konkretnie dla tych: CENTRUM AUT POLEASINGOWYCH Aleja Krakowska 7 02-183 Warszawa KONTAKT DO HANDLOWCÓW: + 48 512 411 394 Jacek + 48 512 411 393 Paweł Przez kilka dni żadnen z nich nie odebrał telefonu, nie mówiąc o tym żeby oddzwonić, bo jezeli Klient chce kupić samochód za 300 tys PLN to co z tego? Niech sobie dzwoni. Tacy handlowcy to skarb. Prawdziwy. Do samego hall of fame. Brawo!

Ja to chyba jeszcze w temacie pracy u was tak bardzo nie jestem, czemu sugerujesz, że przełożony ma cokolwiek stawiać? Zdarzało się już tak może? Jakieś integracje chociażby?

Klient Nowy wpis

Mmmmmm Nowy wpis
@Klient

To zadzwon do kierownika salonu w Swarzedzu. Oprocz tego ze kupisz tam super auto to zrobi Ci burgera z frytkami i zalatwi mebelki za pol ceny i dorzuci drugi komplet opon!!!

Myślcie, że będą jeszcze tu szukać specjalisty ds. księgowości? Wiem ze kiedyś faktycznie wystawiana była taka oferta, lecz widzę, że jest już od dłuższego czasu wygasła. W opisie wskazywali na zatrudnienie na umowie na czas określony 1,5 roku, a co potem? na jakiej zasadzie się przedłuża? Są możliwe wtedy podwyżki?

Sabrina

Nie wiem po co gdzieś Prezes kogoś wstawiał tak jak pisali w jednym wątku ale czy znacie przy tym bieżące warunki zatrudnienia? nie ma żadnych aktualnych ogłoszeń i nie wiem jak to intepretować, rotacji całkowity brak? Kiedy ostatnio kogoś potrzebowali? I czy w tym roku powstawały jakieś nowe stanowiska? jaki rozwój?

Jak kierownictwo Alphabet (Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.) podchodzi do pracowników?

Krystyna

Skąd taka pewność? Są tu według Ciebie powody w związku z którymi można narzekać na to wspomniane kierownictwo? Jakie przykładowe? W całej firmie to ile osób pełni tego typu rolę i ile średni staż może wynieść?

BBQ
@Krystyna

Zanim wezmiesz auta flotowe na swoja firme to najpierw zapytaj sie wlasciciela Ceramiki Paradyz o kierownika oddzialu Alphabetu w Swarzedzu. Oj koniecznie go zapytaj. Zreszta po co go tam prezes Michal wstawil?

Leszno
Studentka

Dość nieadekwatne zadania pracownicze w porównaniu do zarobków i doświadczenia.

Marzena
@Studentka

A jakie te zadania? Są raczej stałe czy czasem robi się coś wyjątkowo i zlecane jest to w ciągu dnia?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Alphabet Polska Fleet Management? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

STU

Bierzesz kredyt odnawialny i kupujesz 100 aut poleasingowych no i otwierasz punkt sprzedazy. Po dwoch latach dzialalnosci splacasz plac i masz wszystko luks.

Mirosław
@STU

Pytanie było o rodzaj umowy na jakiej przyjmują a ty od razu o otwieraniu punktu. Firma działa na zasadzie franczyzy i pomaga przy otwieraniu takich komisów? Bo tak cię zrozumiałem.

Mich

Pilnie potrzebny ktos kompetentny, kto by otworzyl nowy punkt aut poleasingowych w Poznaniu lub Antoninku...

MadMaxx
@Mich

A do kogo trzeba się zgłosić w sprawie rozpoczęcia współpracy przy tworzeniu punktu sprzedaży?

Maja
@Mich

Jakie wymagania trzeba spełnić aby otrzymać prace, czy oferta jest nadal aktualna?

M.

Nowy punkt sprzedaży autpoleasingowych w przyszłym roku w Słomczynie lub w Warszawie na Al.Krakowskich?

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia sprzedaży w Alphabet Polska Fleet Management? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Michal

A może ktoś chciałby otworzyć punkt aut poleasingowych w Poznaniu lub Wrocławiu? Może być przy jakimś salonie BMW lub Audi? Zawsze to jakieś dodatkowe dochody.

Waldemar

Witam wszystkich potencjalnych klientów. Zastanówcie się nim odezwiecie się do firmy Alphabet. Tak nie kompetentnych ludzi tam pracujących dawno nie spotkałem. To jest żenada na wszystko mają czas a klientów traktują jak zło konieczne. Nigdy więcej nie kupił bym tam nawet hulejnogi. Przestrzegam.

jakie są gatunki olejów
@Waldemar

Kierownik Marcin w Swarzędzu jest super, super kompetenty wystarczy zadać mu pytanie z tematu serwisowania aut lub wogólnie z motoryzacji!!! Z chęcią da kilka alphabetowskich wytycznych jak np. na temat tego nowego loga, które nikomu się nie podoba!!!

M8

Czy to prawda, że w związku z dynamicznym rozwojem firmy w przyszłym roku będą otwarte dwa nowe punkty aut poleasingowych? Gdzie można przesłać ofertę?

Hy
@M8

Wystarczy, ze masz plac i kupisz lub weżmiesz w komis kilkadziesiat aut i możesz śmiało zaczynać. Zobacz Arctos w Swarzędzu ma 20 aut na placu i to wystarczy aby wynajać i utrzymać cały salon i wszyscy bardzo dobrze zarabiają.

Jaka jest kultura pracy w Alphabet Polska Fleet Management?

Potwierdzam

Nie ma

Elżbieta
@Potwierdzam

Co to znaczy? Myślisz że opinia składająca się z 2 słów jest czegokolwiek warta? Daruj sobie pisanie następnym razem. Prosimy o konkrety!

Powiecie coś o cenach wynajmu? Wiem że to są indywidualne kwoty, ale może jednak ktoś się wypowie? Jak w ogóle oceniacie to wszystko, nie ma żadnych problemów?

Elżbieta
@Michał

Dobrze że pytasz, bo też jestem ciekawa! Fajnie jakby ktoś podał chociaż przedział cenowy...

Leszek N

witam, zamierzam wynając samochody w firmie CAR LEASE z Gdyni, nowa firma od 2018 roku działa, papiery finansowe do wypełnienia daje właśnie Alphabet Polska, pewnie oni to wszystko finansowo i prawnie załatwiają, czytam w opiniach, ze ubezpieczenie komus podwójnoe naliczaja od roku i nie mozna tego wyprostować, innemu zablokowali konto, w używanych samochodach duże usterki techniczne nie naprawione przed oddaniem samochodu klijentowi, bałagan , brak dotrzymywania terminów, nie wiadomo kto za co odpowiada.... Dostałem od CAR LEASE wstepne papiery do wypełnienia i widze w tych formulażach pytania o numery kont, o posiadane domy, nieruchomości, dokładne dane finansowe,kredytowe, ksiegowe.... i to tylko najem, Obawiam sie co bedzie przy zdawaniu pojazdu, albo jak powstana jakies niescisłości w mailach czy rozmowach, z kim to wszystko dogadywac jak tam bałagan.Ale po czasie prawnicy mnie zapewne dopadną, brrr musze sie mocno zastanowic, Rozmawiałem juz kilka razy wstepnie przez telefon, ale tam same małolaty, dziewczyny które wypowiadają wyuczone formułki, wydaje mi sie to wszystko mało profesjonalne, naprawdę mam wielkie watpliwości,

tadek niejadek

Za czasów ING była kultura pracy. Teraz, za BMW jest (usunięte przez administratora). Kiedyś, owszem, zdarzały się jednostki, które skutecznie odbierały współpracownikom chęć do życia (choćby niesławna Princessa), ale ogólnie było fajnie i miło. Imprezy też były zacne. Potem wywalono ogarniętego dyrektora, na którego miejsce przyszedł patentowany osioł. Wspomniany kłapouch dość szybko i sprawnie rozwalił w drobny mak dział operacyjny firmy, swoją nieudolność maskując regularnymi zwolnieniami podległych sobie ludzi. Oczywiście sam też w końcu wyleciał, ale po nim zostały zgliszcza tego, co było dawniej. Ci, co przeżyli rządy osła, cieszą się morale bliskim zeru, a do samej pracy przychodzą jak za karę. Dobre miejsce dla korposzczurów z krwi i kości. Świetne miejsce na załamanie nerwowe.

Danuta
@tadek niejadek

Trochę słabo, że tak obrażasz współpracowników Alphabet, lepiej byłoby poczytać, co sądzisz o samej pracy. Wspomniałeś, że kiedyś było o wiele lepiej. A co Twoim zdaniem powinno się zmienić, żeby było tak jak dawniej? Powiedz, czy polecasz aplikowanie do firmy w tym momencie.

Regus

Prawie jak rodzina – to o moim zespole, tyle, że nie „po znajomości”, a o atmosferze. W przeciwieństwie do typowej korporacji chce się tu pracować, a że kilka "jednostek" się w całej firmie znajdzie, to błagam – gdzie się nie znajdzie?

Ex
@Regus

To teraz juz Przeszlosc ????

Jaka jest kultura pracy w Alphabet Polska Fleet Management? Obowiązuje typowy dress code?

pracuś

Kultury nie ma, dress code jest.

daeler

W naszym oddziale Alphabetu w Swarzędzu, kładziemy powłokę ceramiczna na auta w cenie 3000 pln, dajemy certyfikat i gwarancje na 3 lata!!

Robert
@daeler

Czy jest to oferta skierowana do potencjalnych klientów, czy po prosu poinformowałeś, że jako firma zajmująca się takimi usługami kompleksowo przygotowujecie samochody do wynajmu, które oferuje firma Alphabet Polska Fleet Management? Tak mam to rozumieć?

Zawiedziony

Parę słów ze strony klienta . Takiego braku profesjonalizmu nie zaznałem już dawno . Podejście do klienta w stylu : nie mamy Pana płaszcza i co nam zrobisz . Dziwne zarządzanie , brak odpowiedzi na maile telefony , brak informacji . Jestem zdruzgotany gdyż firma o takim zasięgu działa jak zaściankowa firma garażowa . Czas chyba pomyśleć o jakiś zmianach w polskim oddziale ...

MT
@Zawiedziony

Powinni wymienic Artura G.

MY
@MT

Artur G. powinien odwdzięczyć się arctosowi do końca roku bo jak nie to powiemy o nim ......

Mała

Od listopada przechodzimy na prace zdalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Alphabet Polska Fleet Management - Warszawa

• Jak się pracuje w Alphabet Polska Fleet Management?

Zobacz opinie na temat firmy Alphabet Polska Fleet Management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alphabet Polska Fleet Management?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alphabet Polska Fleet Management?

Kandydaci do pracy w Alphabet Polska Fleet Management napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alphabet Polska Fleet Management
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Wołoska 22 A
    02-675 Warszawa