Alphabet Polska Fleet Management

Alphabet Polska Fleet Management

Opinie o Alphabet Polska Fleet Management

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Alphabet Polska Fleet Management? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zainteresowany

Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować. Warto?

Dawno nikt z pracowników Alphabet Polska Fleet Management nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

Rysiek
@Administrator 03.04.2018 09:04

Najlepszy pracodawca u którego pracowałem

Ryszard

Słyszałem , że to dobry pracodawca. Czy ta cisza na forum potwierdza to?

Klient

Jako klient alphabetu (niestety zmuszony - wymogi centrali) zauwazam, ze jezeli potrafisz byc bezczelny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] klienta na kazdym kroku za wszystko co mozliwe i w kazdej mozliwej sytuacji, nie zwracajac zupelnie uwagi na nie dotrzymywanie i "olewanie" umowy ze swojej strony (np podstawienie auta zastepczego w 27 godzin po awarii) , jesli potrafisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] klienta, ze smial zadzwonic na assistance po godzinie 16, i masz slowotok, ktory nic nie wnosi do rozmowy, a jedynie ma na celu zaszczekac rozmowce i zniechecic do dalszych kontaktow, jezeli masz jakies frustracje zyciowe, ktore chcialbys wyladowac na klientach to jestes idealnym kandydatem do tego zespolu.

Czytam te opinie i nie wierzę, że w tej samej firmie pracuję. Nie mam zamiaru robić tu długich wywodów, bo nie mam też interesu w tym żeby przekonywać ludzi do tej firmy. Chętnych jest znacznie więcej niż możliwości naboru i jeśli ktoś ceni swoją wyjątkową wartość głównie za to że przyniósł CV osobiście, to ja się cieszę, że taka osoba się tu nie dostała. Przecież miesięcznie na recepcję trafia min. kilka tysięcy szt. różnej korespondencji (same faktury z serwisów i mandaty przekraczają liczbę 1000). Ktoś kto dostał to CV na biurko razem z plikiem innych nawet nie wie jak każde z nich znalazło się w firmie. Wystarczy spojrzeć tylko ile lat ludzie pracują w Alphabecie a ile u konkurencji i to służy za cały mój komentarz.

Regus

Prawie jak rodzina – to o moim zespole, tyle, że nie „po znajomości”, a o atmosferze. W przeciwieństwie do typowej korporacji chce się tu pracować, a że kilka "jednostek" się w całej firmie znajdzie, to błagam – gdzie się nie znajdzie?

Były

@wiara, to zależy co kto lubi, dla niektórych "wazelina" i "kabel" jest ok, dla niektórych to ogromny stres, jeżeli wcześniej byli w korpo.

Roko

I jeszcze dużo pokory oraz podlizywania sie do panów i pani, niezła klika wzajemnego wsparcia. Najważniejsze zrobić sobie zdjęcie i napisać post na Facebooku i będzie bosko. Projekty i klient to nudne tematy.

Były
@Roko 16.12.2015 08:28

Przed laty ta firma była inna, kultura organizacyjna zmieniła się wraz z nowym właścicielem (czyli Bierny, Mierny, ale Wierny). Szkoda, że ludzie też się zmienili, a było tam kilka wartościowych postaci. Klientów będą mieli nadal (bo to korporacja dla innych korporacji), ale potencjał ludzki jest tam dobrem o niedużej wartości.

Stefano

Nie polecam. Każdy myśli tylko o swoim tyłku. Brak pomocy od "fachowców", przy realizacji projektów. Podstawowa zasada złapać klienta, naobiecywać i jakoś będzie. Jeżeli ktoś się zastanawia nad pracą niech nie da się skusić że dostanie fajny samochód służbowy...! Nie wiadomo kto za co odpowiada. Nie ma osoby biorącej odpowiedzialność za podejmowane decyzje...:-(

Obserwatorka

Niezła prowizorka, firma niby międzynarodowa a wszyscy prawie lub nawet jak rodzina. Dodatkowo pani od marketingu ze znajomością glownie kosmetyków i wazelina do prezesa.

chętnydopracy

Tak firma to jedno wielkie ZERO - tyle samo mają szacunku dla osoby, która osobiście przynosi CV. Mogli by chociaż nadpisać "dziękujemy" albo "spadaj"; no ale czego można wymagać od ludzi udających wielkich byznesmenów tylko dlatego, że siedzą w klimatyzowanym szklanym biurowcu.

JanKowal
@chętnydopracy 30.07.2014 13:59

Chłopaku, nie masz czego żałować.

Bailando
@chętnydopracy 30.07.2014 13:59

W podziękowaniu za przyniesione CV powinni Ci rozłożyć czerwony dywan. Stary w jakim ty świecie, żyjesz. Jeżeli ktoś w ogóle zerknął na twoje wypociny to już uważam za sukces. Z CV trzeba dotrzeć do osoby zainteresowanej , a nie zostawić na recepcji. Więcej pokory do swojej samozajebistości.

Zostaw opinię o Alphabet Polska Fleet Management - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alphabet Polska Fleet Management