Opinie o BMW Leasing (Bmw Financial Services Polska Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jeśli oferta dla legal expert'a jest w języku angielskim to codzienna komunikacja też odbywa się w tym języku? Chyba będę składał cv, ale nie wiem co z tą hybrydą. Oferują pracę hybrydową po 3 miesiącach próbnych, ale jestem ciekaw ile dni tygodniowo wtedy można przepracować w domu.

ziomek Nowy wpis

Praca w biurze jest po polsku, czasem trzeba się zmierzyć za angielskim

xxx Nowy wpis
@ziomek

To znaczy że w biurze głównie sami Polacy i angielski bardziej do klientów? Liczyłbym na tym stanowisku na dodatkowe kursy dokształcające język. Jakbym chciał aplikować to proponują takie udogodnienia czy raczej muszę myśleć żeby je pokryć z własnej kieszeni.

TakiOn Nowy wpis

Moja ocena pracy jest neutralna. Atmosfera w pracy dość ok, chodź czasami bywało za sztywno i managerowie doczepiali się do pracownika o(usunięte przez administratora)typu np. że telefon prywatny zadzwonił i zaczęło to komuś przeszkadzać na open space. Dużo na home office, dzięki czemu można było uniknąć wielu konfliktów w biurze z osobami, które lubiły je stwarzać. Ogólnie ludzie i szacunek do pracownika na plus- Managerowie bardzo kompetentni i nastawieni na rozwój pracownika, bardzo "ludzcy" i empatyczni. Minus to niskie pensje jak na obecne realia i bardzo okrojone benefity (enel med do którego dostać się mimo negocjowanych terminów graniczy z cudem, oraz multisport z którego można zrezygnować/zgłosić tylko raz w roku!!). Fundusz socjalny, działa dobrze i oferuje też fajne opcje dla pracownika. Dla osób szukających pierwszej pracy- bardzo polecam, dla specjalistów z dużym doświadczeniem, z uwagi na niskie pensje, odradzam.

Dzień dobry, jest teraz dostępna oferta dla eksperta ds. bezpieczeństwa informacji i zarzadzania dostawcami. od tygodnia z tego co widzę już widnieje. Interesuje mnie ta praca ze względu na posiadane doświadczenie oraz to ze może być wykonywana hybrydowo. Opowiecie mi tym samym o zarobkach? i czy trudno będzie się dostać? czytałam poprzednie opinie o rekrutacjach…

Bałagan i Brak Kompetencji

Pracownice tej firmy Julita Jagfierska i Liliana Roman - Specjalistki to obraz braku kompetencji, nonszalancji. Bałagan niespotykany. W jedymy dniu obie te pracownice podejmuja jedną decyzję a w drugiem nie widza że je podjeły, ale nie ma co się dziwić skoro to nie kompetencje decyduja kogo zatrudnia BMW Financial na Wołowskiej.

Czy kandydat na stanowisko Area Sales Manager Financial Services w firmie BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

O pracę w mieście Warszawa nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.?

Ddd

Miałam mieć rozmowę kwalifikacyjną w BMW financial services Polska z naciskiem na miałam. Z pierwszego terminu rozmowy musiałam niestety zrezygnować z powodów osobistych więc poprosiłam o przełożenie spotkania. Wszystko super, dostałam odpowiedź z proponowanym nowym terminem spotkania online i przedziałem czasowym w którym mogłoby się ono odbyć. Odpisałam proponując konkretną godzinę i czekałam na odpowiedź. Niestety, nie doczekałam się jej. Pomyślałam sobie, że może po prostu dostanę link do spotkania o danej godzinie danego dnia ale się rozczarowałam. Zostałam kompletnie zignorowana. Jeśli zrezygnowano z mojej kandydatury to należało to wprost napisać, a nie pozostawiać mnie bez odpowiedzi. Strasznie to nieprofesjonalne i zmarnowalsm tylko czas, który przeznaczyłam na spotkanie.

Ktoś
@Ddd

Ej, to ta pierwsza rozmowa też miała być online, czy jednak miała być stacjonarna?? I czy podczas ustalania rozmów czy była info, kto będzie brać udział w tej rozmowie? Rekruter czy ktoś inny?

Ddd
@Ktoś

Pierwsza miała być stacjonarna, drugą zaproponowano mi online. Rozmowa miała być z board office managerem.

YYYYY

Junior sales support, pracował ktoś?? Jeszcze jest ważna taka oferta pracy i chcę wysłać do nich aplikacje. Zwłaszcza że pozwalają z domu pracować, co mi pasuje bardzo, wiadomo tylko ile dni w biurze trzeba być?

Kasia K

Nigdy więcej. Ubezpieczenie 1/3 droższe niż u innych, leasing też niekorzystny (oprocentowanie) nie wposminając o braku odpowiedzi ze storny specjalistów od leasingu. TRAGEDIA. Wystrzegać się jak ognia.

Kamila

Widzę, że tutaj klienci piszą swoje historie, a ja jestem ciekawa pracy tutaj. Widziałam stażowa ofertę na Internship at BMW Financial Services na okres 15 miesięcy. Czy ktoś może odbywał tu staż i wie, czy praca po tym okresie jest realna, czy firma jednak żegna stażystę i woli wziąć kogoś nowego na staż?

Insider
@Kamila

Regułą jest że stażysta otrzymuje propozycję pracy, tym bardziej jeśli się wykaże. Wiele osób rozpoczęło swoje kariery od stażu w tej firmie.

@Insider

czyli praktycznie zawsze dochodzi do otrzymania tego typu propozycji? Padł tu dodatkowy warunek odnośnie wykazania się. Czym przykładowym mógłby taki efekt osiągnąć? Na co tu w firmie zwracają szczególną uwagę i jak to doceniają?

Prawnik

Uwazajcie to niemiecka zorganizowana grupa przestepcza dzialajaca pod przykrywka BMW zajmujaca sie wyludzaniem. Wszystkich poszkodowanych prosimy o kontakt w tym watku. Mechanizm przestepczy niemcow jest prosty - uruchomili portal dokumentow i wskazali go jako jedyna mozliwosc komunikacji klienta z BMW services nastepnie pojawiaja sie zapisane celowo w regulaminie oplaty widmo ( np. ktos wysyla zapytanie o ustalenie wlasciciela auta ( tutaj role pelnia zaprzyjaznieni funkcjonariusze ) BMW za kazdy (!!!) request nalicza wysokie oplaty na leasingobiorce klienta wiec latwo sobie policzyc jak mozna szybko naliczyc oplaty o teraz clue przestepstwa: BMW nie informuje o zaleglosciach i tym ze rozwiaze umowe tylko zacheca do skladania przez formularz reklamacji za ktory odpowiada po kilku miesiacach. Poczta standardowa. W tym czasie nie placisz tylko czekasz na rozstrzygniecie reklamacji - przekraczasz kwotowa jednej raty leasingu i grupa przestepcza rozwiazuje umowe. Tego samego dnia pojawia sie podstawiona firma „windykacyjna” ktora odbiera auto na ktore jest juz klient. I tutaj jest zarobek grupy przestepczej. Praktycznie splacone samochody przejmuja i sprzedaja z sowitym zyskiem. Zeby zastraszyc klienta i sprawic fikcyjne poczucie praworzadnosci skladaja fikcyjne zawiadomienia do prokuratur ktore sa umarzane. O tej niemieckiej zorganizowanej grupie przestepczej w dniu dzisiejszym powiadomiony zostal Mariusz Kaminski i prokurator generalny Pan Zbigniew Ziobro. Uwazajcie na swoje pieniadze i zglaszajcie sprawe do prokuratury generalnej w Warszawie.

Poszkodowany
@Prawnik

Witam, jestem w podobnej sytuacji, tylko że z taką różnicą, że u nas poczta tradycyjna dostarcza listy polecone z miesięcznym opóźnieniem. Rozwiązali umowę i naliczyli sobie odszkodowanie w wysokości 100.000 zł. Czyli samochód kosztował 170.000, spłacone około 80-90.000, a oni chcą odebrać pojazd i nawet nie ma z kim porozmawiać. Każdy kto potrafi liczyć to stwierdzi że na pojeździe zarobią 100%. 80.000 wpłacone + 100.000 odszkodowanie + sprzedadzą teraz pojazd za 130.000. Chętnie oddam sprawę w dobre ręce jakiemuś prawnikowi. Jak można się z Panem skontaktować?

D

Tragedia. W przypadku spóźnienia się z terminem płatności 2-3 dni standardowo 10 telefonów. Wykupiłem samochód z leasingu, wpłaciłem środki i czekam od dwóch tygodni na „zaksięgowanie środków” pomimo tego, iż są widoczne w portalu klienta. Brak kompetentny pracowników, lekceważące podejście do klienta. Brak możliwości porozmawiania z kimś „wyżej” aby omówić problem. Odbijanie piłeczki. Szybkość reakcji na poziomie firmy kogucik.

Ewelina
@D

Ale dostałeś jakieś odsetki albo były jakieś konsekwencje oprócz tych 10 telefonów za to, że nie zapłaciłeś w czasie? :D

Zgadza się. Tragiczne podejście do klienta. Norbert

@Ewelina

Oczywiscie. Doliczają opłaty dodatkowe zgodnie z OWL.

@Norbert

Jestem naprawdę zdziwiona, że taka marka mogłaby sobie na coś takiego pozwolić. W Twoim przypadku co się dokładnie wydarzyło, że masz podobną opinię?

@Paulina

Każdą markę tworzą ludzie. W tym przypadku najwyraźniej przypadkowi.

@Norbert

Aha czyli w ten sposób. No cóż to ciekawa jestem czy w ostatnim czasie przez przypadek to podejście się nie zmieniło. Może ktoś jeszcze oceni?

Betti-2@wp.pl
@D

Dokładnie mam taką samą sytuację DNO, powinni się wstydzić!!!!!

@Betti-2@wp.pl

Aha, czyli jednak zero progresu? U was to jakieś aktualnie doświadczenie, co konkretnego? :/

ZdzBon

Firma - instytucja jak najbardziej zasługuje na miano firmy nierzetelnej, mającej w głębokim poważaniu klienta od którego uzyskano wszystkie wpłaty finansowe za leasing pojazdu (wydawałoby się marki premium - bo BMW). Oprócz tego wprowadzająca fałszywe informacje dla odepchnięcia klienta łącznie z niekompetencją osób tam pracujących. Wykupiłem samochód (oczywiście marki BMW) po zakończonym leasingu. Raty opłacone, wykup dokonany, czyli pieniądze wszystkie znalazły się na koncie firmy BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. w Warszawie na ul. Wołoskiej 22A. Otrzymałem przesyłkę z książką pojazdu i fakturę wykupu. Z tym, że osoba, która wystawiała fakturę wypisała nazwę ulicy (adres) z nieznajomością polskiego słownictwa, jeśli zgadzają się pierwsze litery, to reszta nie stanowi. W ten sposób zmienił się adres nabywcy pojazdu i wydział komunikacji nie zarejestruje takiego pojazdu na nabywcę gdzie został zmieniony adres, niezgodny z danymi gdzie jest się zameldowanym. Dodam adres jest niezmieniany od ponad 20 lat. Po interwencji w biurze obsługi klienta (dodzwonić się to sukces, na maila nie uzyskałem żadnej odpowiedzi) usłyszałem, że to mój problem i jeśli chcę to załatwić to muszę to sam "wyprostować". Nie wspomnę, że miałem wmawiane, że w czasie trwania umowy zmieniane były adresy (nie wiem tylko przez kogo?????, bo ja zmian żadnych nie wprowadzałem). Wystawiłem notę korygującą i wysłałem ją na adres listem poleconym, który został dostarczony dnia następnego. oczywiście chciałem podjechać (400 km) i "załatwić" to "od ręki" - ale to niemożliwe, bo nikt mnie nie będzie tam chciał oglądać. Po kolejnych interwencjach telefonicznych usłyszałem, że mam wysłać notę korygującą (która de facto była już dawno odebrana). Wykupu pojazdu dokonałem 17 grudnia, a dzisiaj mamy 14 stycznia i "nic" nie mogę zrobić z rejestracją samochodu. List polecony z notą korygującą został doręczony 30 grudnia o godz. 12,10, a 10 stycznia słyszę od konsultanta, że mam wysłać notę korygującą. Po kolejnych telefonicznych awanturach uzyskuję informację o tym, że mam czekać na przesyłkę, bo jest ona w drodze. Dzisiaj mamy 14 stycznia 2022 r. godziny popołudniowe i nic nie otrzymałem, no i rejestracji pojazdu nie mogę dokonać... Pisałem pismo o wyjaśnienie sprawy - zero odpowiedzi... Dzwoniłem i prosiłem o kontakt z osobą kompetentną (odpowiedzialną) - obiecane było, że się skontaktuje... I.... nic.... Tak więc były to moje pierwsze kroki do tej firmy, ale z pewnością i ostatnie... Dotychczasowe leasingi w firmie konkurencyjnej (Mercedes-Benz) przebiegały bez żadnego problemu. Gdzie mogę dodać, że pracownik popełniając błąd w dokumentacji był następnego dnia rano przed moimi drzwiami. Przestrzegam wszystkich przed "odpowiedzialnym i rzeczowym" postępowaniem firmy BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. w Warszawie. Wielka i szumna nazwa z lekceważącym podejściem do klienta od którego dostało się już kasę. Dodam jeszcze, że braliśmy z partnerką dwa samochody w leasing i przy wystawianiu jej faktury wykupy pomylono nazwiska (bo w międzyczasie zmieniała nazwisko). Dostała fakturę na stare nazwisko, gdzie aneksy i zmiany danych były podpisywane przez dwie strony. Na koniec pozostaje postawić pytanie: KTO TAM PRACUJE I JAKIE MA KOMPETENCJE WRAZ Z PODEJŚCIEM DO KLIENTA. Wchodzi tylko zwykła ludzka uczciwość, załatwienie problemu, który stworzyła firma leasingowa swojemu klientowi i normalnemu podejściu do popełnionych błędów. Ciekaw jestem tylko ilu takich klientów zostało tak "załatwionych" przez tą "FIRMĘ"????????????????? Może ktoś się dołączy?????????

JoAnna
@ZdzBon

Moja sytuacja była bardzo podobna. Po kilku telefonach - jednak udało się podmienić fakturę. Nie polecam zawierania umowy z tą firmą. Jeżeli nie ma komplikacji to tak wszędzie jest ok. Jeżeli pojawia się jakikolwiek problem - ZAWSZE JEST ŚCIANA. Nic nie załatwisz człowieku !!! Pozdrawiam !!!

Bartosz
@JoAnna

Dobrze ze udało ci się to załatwić. Dziwne że mają takie podejście bo jednak powinni stać frontem do klienta i pomagać we wszystkich sprawach a nie ściana. Nie bardzo rozumiem takiego zachowania.

Wanda
@JoAnna

ale to jest straszne bo te błędy wynikały ze strony firmy więc jeszcze powinna dać jakiś rabat albo prezent za stwarzanie problemów.

Betti-2@wp.pl
@ZdzBon

Dokładnie spotkało mnie to samo i dalej walczę o uzyskanie faktury, wszystko zostało już zapłacone a ja czekam bo na fakturze wpisali zły adres który nie istnieje od lat, usłyszałam że to moja wina i mam wystawić im notę. DRAMAT. To chyba tak tylko w Polsce bo w Niemczech nie pozwolili by sobie na (usunięte przez administratora)klientów.

Daniel

Dramat, kontakt telefoniczny, spójność wiedzy Karolin rozbieżna. Dokumentów wykupu nie mogę się doprosić. Twierdzą ze dokumenty zostały wysłane a firma kurierska nie ma zlecenia nawet na odbiór z BMW. Szkoda pisać i moich nerwów, na pewno trzeba uzbroić się w mega cierpliwość. Nie polecam. P

Wanda
@Daniel

a nie da się pójść tam osobiście i załatwić sprawy? tak chyba najlepiej w cztery oczy, przy okazji byś zobaczył co tam się dzieje :)

Praca w księgowości to jakaś totalna pomyłka, odradzam!!!

Bartosz
@Tomek

Czemu? Źle cię traktują czy za dużo roboty. Bo jak nie wyjaśnisz to ciężko zrozumieć co ci nie podpasowało. Napiszesz coś więcej ?

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wołoska 22A
    02-675 Warszawa

BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.