Opinie o Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. w Warszawa

Michalina Nowy wpis
Kandydat

Szczerze mówiąc nie polecam. Umowa b2b ale w biurze jesteś wg grafiku, nawet jeżeli wywiążesz się ze swoich obowiązków wcześniej musisz być w biurze równe 8 godzin. Wykonujesz pracę w określonym miejscu i określonym czasie pod kierownictwem, są to znamiona stosunku pracy dodatkowo jeszcze pracodawca przyznaje Ci płaty urlop ( 20 dni) Praca zdalna jest raz w tygodniu jeżeli potrzebujesz więcej po uprzednim ubłaganiu kierownictwa. Umawiasz się na stawkę netto ale jeżeli zdecydujesz się skorzystać z ulgi podatkowej i pracodawca się o tym dowie, pomniejszą Ci fakturę o podatek- (usunięte przez administratora) Nie masz dokładnie rozpisanego zakresu obowiązków, daje to furtkę psychoterapeutom ( z której nagminnie korzystają) do zlecania Ci swoich prywatnych zobowiązań które nie mają nic wspólnego z Twoimi obowiązkami. Oczywiście w firmie panuje narracja, że nie można się przeciwstawić i upominać o swoje. Założycielka LPS dba tylko o swój interes w przypadku gdy wykonujesz pracę zleconą przez terapeutów w ich prywatnym interesie upomina się u niego o zapłatę za wykonywanie innych obowiązków która idzie do ich kieszeni. Nie pracownika.

Michalina Nowy wpis
Pracownik
@Michalina

Praca zdalna jest raz w tygodniu jeżeli potrzebujesz więcej po uprzednim ubłaganiu kierownictwa. Umawiasz się na stawkę netto ale jeżeli zdecydujesz się skorzystać z ulgi podatkowej i pracodawca się o tym dowie, pomniejszą Ci fakturę o podatek- Z.Ł.O.D.Z.I.E.J.S.T.W.O

Zuza Nowy wpis
Inne

Dzień dobry:) Znalazłam informację o wolnym stanowisku pracownika do back office i recepcji. Jedyna forma zatrudnienia to b2b, czy biorąc pod uwagę zarobki jakie oferuje firma jest to korzystne?

Administrator

W Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Koordynator. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Wers
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Rekrutacja szybka, którą można było zrobić online. Odniosłam wrażenie, że była krótka ponieważ się nie spodobałam chociaż Pani zapewniała, że to standard. Budynek i architektura sama w sobie prowadzi do zaburzeń psychicznych. Panie z rekrutacji kulturą osobistą się nie wykazały, lecz profesjonalizm był wymagany w ogłoszeniu w obowiązkach. Nie dostałam żadnych informacji o firmie oraz nawet nie wiedziałam jak Panie się nazywają ponieważ się nie przedstawiły. Bardzo niezręczne pytania... "Czy potrafi Pani obsługiwać komputer?" Jeszcze się z tym nie spotkałam, ale wywnioskowałam, że Pani pytająca nie potrafi. Wstępny telefon również był niezwykły ponieważ usłyszałam, że Pani z rekrutacji nie ma czasu i czy mogę przyjechać za dwie godziny, oczywiście odmówiłam i za godzinę zaproponowano mi nowy termin. W tej firmie atmosfera wydaję się być gęsta.

kandydat2023 Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej pod koniec lipca. Z reguły nie wystawiam opinii, nawet tych negatywnych, ale widzę po wcześniejszych wpisach, że w tej firmie 5-minutowa rekrutacja to norma. Spóźnienia też oraz brak informacji. Byłam umówiona na konkretną godzinę, przyszłam trochę wcześniej. Pani w recepcji poinformowała mnie, że kierowniczki jeszcze nie ma i trzeba poczekać. No ok. w końcu przyszłam przed czasem. Jednak recepcjonistka słowem nie wspomniała, że przede mną czeka jeszcze jedna osoba, która miała rozmowę odbyć wcześniej. W końcu, gdy po 20 minutach spóźnienia pojawiła się kierowniczka, na rozmowę została zaproszona pierwsza kandydatka. Recepcjonistka słowem nie wspomniała, że ja wejdę po tej pani, że mam jeszcze poczekać chwilę... Gdy nadeszła moja kolej, jakież było moje zdziwienie, gdy na rozmowie oprócz kierowniczki (o obecności której byłam informowana telefonicznie) była jeszcze jedna osoba. Nie wiem kto, bo w sumie żadna z pań nie raczyła się przedstawić, ani nie dała żadnego znaku chociażby mową ciała na przejęcie inicjatywy z mojej strony (chociaż obie panie wiedziały przecież jak się nazywam). Na rozmowie padły dwa pytania - ile chcę zarabiać netto (przy b2b to trochę dziwne pytanie, no ale ok) oraz czy wytrzymam siedzenie przy biurku (!). Gdy udało mi się dojść do głosu, by zadać jakiekolwiek pytanie z mojej strony, to miałam szansę na tylko jedno. Zapytałam jak wygląda proces rekrutacji. Dostałam info, że w zasadzie to jeśli się odezwą, to oznacza, że mnie chcą. Po 5 minutach rozmowy! Kilka dni później dostałam @, że zdecydowali się na innego kandydata (to na plus), po czym 15.08 pojawiło się ogłoszenie na te same stanowisko. Szukają jelenia, który będzie współpracował na b2b za najniższą krajową czy jak? Raczej cyrk niż psychoedukacja.

Kandydatka
Kandydat

4 minutes ago NEW Byłam tam dziś na rozmowie o pracę, nie polecam. Osoby prowadzące spóźniły się ponad pół godziny, nasze spotkanie miało być rozmową rekrutacyjną, a w rzeczywistości trwało 5 minut. Na wejściu dostałam info, że to jednak tylko taka wstępna rozmowa. Panie rekruterki (albo właścicielki, niestety żadna z nich się nie przedstawiła) konkretnie zadały mi tylko dwa pytania, z czego jedno dlaczego odchodzę z obecnej pracy, a drugie o moje oczekiwania finansowe netto na umowie B2B. Pojęcie netto przy samozatrudnieniu to nie to samo co netto przy umowie o pracę, ale Panie nie miały wiedzy na ten temat i oczekiwały że podam im kwotę która mialaby mi zostać po tym jak opłacę podatek, ZUS i składkę zdrowotną. Niestety nie uzyskałam sekretnej informacji ile oferują osobie chetnej na to stanowisko. Stracilam łącznie 2 godziny na dojazdy i oczekiwanie na spotkanie, które równie dobrze mogło być rozmową telefoniczną. Kompletny brak szacunku dla czasu drugiego człowieka.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik do back office i recepcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Katowicka 18 lok. 4
  03-932 Warszawa
 • NIP: 1132425843 REGON: 15258994 KRS: 0000153000
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Laboratorium Psychoedukacji Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii