Opinie o Polski Prąd S.A w Warszawa

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, a także audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które chcą obniżyć koszty energii. Polski Prąd tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem zdobytym na polskim rynku energii. Naszą wiedzą chcemy dzielić się z klientami. WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ I DOŁĄCZ DO NAS!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Prąd S.A w Warszawa

sebastian

Wiadomo praca w handlu do najłatwiejszych nie należy ale jak się che to w pp można fajne pieniąze zaobić. Ja tam lubię pracę w terenie i pracę z klientem ale po niektórych komentarzach widzę, że nie każdy się do niej nadaje

migdał

widać że sceptykom opadły ręce ;) i słusznie. ile można jechać na firmę, która tak się nastawia na pracownika? w pp wszystko jest w porządku, firma rozwija się i dlatego wprowadza kolejne zmiany. oby tak dalej, bo nigdzie się nie wybieram a jako pracownikowi jest mi coraz lepiej.

Mati
@migdał

Odkąd weszły zmiany to krytycy nie mają żadnych argumentów stąd ta posucha w negatywnych opiniach, stąd widać że nie byli to pracownicy.

Darek

Mi się udało teraz pozostaje mi tylko szklenie i praca, myślę że z ta ofertą i warunkami na jakich zatrudnia pp praca nie będzie trudna.

Pavo

Z tego co czytam to ostatnimi zmianami pp trochę namieszała na rynku, jedna z najlepszych ofert moim zdaniem. Pytanie czy trudno się tam będzie dostać.

Dzida
@Pavo

poza tym, każdy dzień jest inny i to akurat chyba jest fajne, a nie dzień w dzień za biurkiem kiblować...

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie w kawiarni w Łodzi z prezesem PP

Pytania banalne dotyczace doswiadczenia. pytania dotyczace spraw osobistych kredyt i rodzina.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
michu

handel to dość specyficzna działka i nie każdy się w niej odnajdzie. ale jak się siedzi w branży to warto pracować w pp. oprócz tych nowości które są teraz, jest też świetny dział szkoleń, oferta dla klienta mocno konkurencyjna i atmosfera która też jest dla niektórych istotna.a finansowo jak ktoś jest dobry wychodzi bardzo przyzwoicie.

Pecet
@michu

Na pewno po zmianach lepiej się na swoje wychodzi, moim zdaniem to taki miły bonus do ciężkiej pracy. Wiadomo początki bywają trudne lecz wszystkiego można się nauczyć.

karol

Czasy są takie, ze w handlu nigdzie enie jest łatwo ale jak sę chce to w pp możńa zarobić naprawdę fajne pieniądze!

mirek

w lepszych warunkach lepiej sie pracuje i sprzedaje, wiec mysle ze wszystkim wyjdzie to na dobre

Markus
@mirek

Też tak myślę, każdy ma rodzinę i zobowiązania a to że lepiej można zarobić i dostać dodatkowe premie podziałają tylko bardziej mobilizująco.

Rules

Widać że nowe zmiany wpływają pozytywnie na ludzi, wiadomo praca PH do łatwych nie należy lecz przy prowizjach dodatkach i podstawie jest dobrą rynkową propozycją.

miki

sprzedaz latwiejsza ale dalej nielatwa, trzeba sie naprawde postarac bardzo o dobra sprzedaz ale to sie oplaca

bolek

No w mojej poprzedniej pracy też nic nie miąłem i nawet za paliwo mi nie zwracali więc dla mne przejście do pp to ogromna zmiana. Angażuję się bardzo wiec pensja też niczego sobie!

wse

Ja jestem po rozmowach w pp i jestem pozytywnie nastawiony, bo doświadczenie mam i zapał też. A co do zdania to sam sobie je po czasie wyrobię

ada

nizsza cena bazowa kusi, bo ja juz za prad place poprostu bajonskie sumy, kolega tutaj pracuje i mowi ze bedzie niezle

kirs

warunki jak na dzial handlowy calkiem niezle, pracowalem w firmie gdzie nic nie bylo, a oczekiwania byly kosmiczne, tutaj jest wizja i trzeba poprostu sie postarac zeby osiagnac cele

ole

Ludziom nie dogodzisz, bo wielu chce kasę mieć nic nie robiąć. Mi tam praca w pp odpowiada i mam zamiar dalej robić swoje!

Daniel

Zdecydowałem się na prace w pp jeszcze przed zmianami dlatego cieszy mnie to tym bardziej że się dodatków i stałej podstawy nie spodziewałem.

pytanie

jaka jest baza na 2015 i 2016????

Dominik

Szczera prawda, skoro nie ma się do czego przyczepić to szukają dziury w całym. Szkoda mówić i pisać, obecne warunki są świetne i chyba każdy to widzi.

Karol

Nie rozumiem najpierw wiele osób narzeka i krytykuje że brak podstawy i innych dodatków, gdy są też narzekają. Czy można ludziom dogodzić? Pracowałem gdy ich nie było teraz traktuję to jako ekstra dodatek do pensji.

ktoś

nikt nikogo nie zmusza do pracy w pp ale teraz na tych warunkach, nie ma się nad czym zastanawiać bo oferta mega dobra i do klienta też jest z czym iść. ja jestem zadowolony, niestety hejterom się nigdy nie dogodzi ;)

olek

W moim odczuciu nowe warunki bardzo poprawiły wizerunek firmy. Wiadomo prowizja nabija pensję ale podstawe naprawdę fajnie jest dostać. Ja z nią czuję się zdecydowanie bezpieczniej

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Prąd S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Prąd S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Prąd S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Prąd S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Prąd S.A?

Kandydaci do pracy w Polski Prąd S.A napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Prąd S.A