Agora S.A.
counter
2 208 119 5 1
Agata

Byłam młoda i naiwna. Mija 5 lat i nadal pracuje w Agorze. W końcu się zmobilizowalam i zaczynam szukać czegoś innego. Nie jestem w stanie sama się utrzymać... Ludzie, nie łudźcie się ani kariery ani dobrych pieniędzy tu nie zrobicie. Od 5 lat słyszę, ze nie ma pieniędzy... za następne 5 będzie to samo. Fajne miejsce dla studentów, żeby załapać doświadczenie i tyle. Zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu - w innych firmach tez są fajni ludzie, sprzęt na poziomie i pensja adekwatna do naszych umiejętności.

Tak14Nie1
Julka
Kandydat

Precz z lewackimi faszystami. Brawo PIS i Jarosław Kaczyński

Tak30Nie4
Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Agora S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

TakNie1
Antyżydek Nowy wpis
@Pytanie

BUHAHAHAHAHAHA HA HA HA HA HA słuchaj popracujesz z pół roku u michnyka to odłożysz sobie 400 zł na używany rower z Niemiec i będziesz śmigał. U zyda nie zarobisz.

Tak3Nie1

Prawica RZĄDZI ! Nowy wpis
 Rekomendacja

(usunięte przez administratora) Po drugie lewactwo wywodzi sie z komunistycznej klasy robotniczej , więc w przeważającej większości zarabia grosze i jest niewykształcone. Na temat szechtera - michnyka nie będe sie wypowiadać bo wszystko o tym antypolskim szkodniku już zostało powiedziane. Następnym razem lewaku jak będziesz chciał zabrać głos to sie dokształć aby uniknąć ośmieszenia , jak to właśnie uczyniłeś.

Tak9Nie1
Ziutka Nowy wpis

lewactwo to najgorsza zaraza od czasów 2 wojny światowej , jest jak rak , niszczy Polskę i Europę , wystarczy spojrzeć jakim dziad*ostwem stała sie UE pod rządami idiotów lewackich

Tak8Nie1
Szmatławiec wyborczy
Klient

michnyk chodzą plotki na mieście że nareszcie zbankrutujecie towarzysze , i przestaniecie wydawać tego antypolskiego szmatławca wyborczą Prawda to jest?

Tak13Nie1
Moro
@Szmatławiec wyborczy

Agora gdyby nie dostała pomocy od PIS i z tarczy to już by jej nie było , a dalej plują na rząd. Macie słowa by określić takie zachowanie?

Tak13Nie1
Anty Lewak
@Moro

Na to nie ma określenia. Agora i wytwór michnika - szmatławiec antypolski,, gazeta'' to są wartości które codziennie spuszczamy z wodą , po wypróżnieniu ,pociągając za spłuczke w toalecie.

Tak11Nie1

Kasia
 Rekomendacja

świetny pomysł , popieram

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Julka
Kandydat

Precz z lewackimi faszystami. Brawo PIS i Jarosław Kaczyński

Tak30Nie4
Szalom
@Julka

racja a gazeta wybiorcza tylko podjudza i napuszcza na siebie Polaków , to oczywiście jest w interesie tego gnoma z izraela naczelnego Gazwybu

Tak21Nie
Marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.
Klient

CZERSKIE BIURO POLITYCZNE PRZEGRALO WYBORY TRZASKOWSKIEGO , NIE DOPROWADZILO DO UPADKU BIALORUSI , TERAZ WYPROWADZILO OSZOLOMOW ABORCJONISTKI , CIOTY , TRANSY I MASY OGŁUPIAŁYCH BABSZTYLI NA ULICE POD PRETEKSTEM WALKI O ABORCJE....co bedzie nastepne ? PRZYNAJMNIEJ PODATKI CO POSZŁY NA GAZ I PAŁY NA COŚ SIE PRZYDADZĄ.

Tak43Nie3
Wacław
Użytkownicy czekają na odpowiedź 91 dni.

Dlaczego gazeta wybiorcza rozpowszechnia IDEOLOGIE KORONAWIRUSA ? Chcecie żeby ludzie sie bali nie istniejącej pandemii?

Tak39Nie2

Paweł z Czerskiej
Klient

Dokładnie. I jeszcze za szmatławca michnikowego. Codziennie nowa porcja kłamstw i bzdur w wyborczej

Tak42Nie
Wychodek
@Paweł z Czerskiej

wyborcza nie była taka zła jak kosztowała 1,50 zł i miała 80 stron to sie opłacało kupować do podcierania (usunięte przez administratora) , a teraz taniej wychodzi papier toaletowy

Tak40Nie
Agata

Tak14Nie1
Sebastian
@Agata

Wspominasz, że to dobra praca dla studentów. Czy są przyjmowani na płatne staże lub praktyki i mogą później liczyć na stałe zatrudnienie?

TakNie2
frida
@Sebastian

staże i praktyki są bezpłatne. a uczą tam niewiele. lepiej pójść do niewielkiej, lokalnej redakcji i tam próbować sił.

TowarzyszkaWu
@frida

Tu się akurat nie zgodzę. Byłam na stażu w zeszłym roku i normalnie dostawałam wypłatę, nawet większą, niż proponowały mi inne domy medialne za staż, te większe i te lokalne. Co do doświadczenia, również się nie zgodzę. Przez kilka miesięcy nauczyłam się więcej, niż mogłam się spodziewać. Nawet zaproponowano mi po stażu pracę. Także wszystko zależy od nastawienia i przede wszystkim ciężkiej pracy, nic za darmo. Trzeba pamiętać, że staż to nie przedszkole. Jeśli idzie się na staż z myślą, że będzie się siedzieć i klepać tabelki w Exelu i czekać, aż ktoś przyjdzie i rozwiąże problem za ciebie, zamiast po prostu zapytać, co w danej sytuacji należy zrobić, to rzeczywiście niczego się nie nauczysz.

TakNie3
@TowarzyszkaWu

Nie dostawała wypłaty za staż, nie podawaj fałszywych informacji. Staże i praktyki w agorze są od zawsze bezpłatne. Nie szłam na staż z takimi założeniami, niech cię i to głowa nie boli. Pytam do redakcji było mnóstwo, ale stażystów traktuje się tam jak brzęczące muchy. Program stażowy dobrze wygląda w mediach, można się nim pochwalić, ale stażystów i praktykantów traktuje się jak natrętów, zło konieczne, inicjatywa jest traktowana jako wymyślanie sobie dodatkowej pracy, a pytaniaa od nich męczą i irytują, stara ekipa dziennikarska chyba nawet nie wie, po co oni tam są i czemu HR z pr wymyślili jakiś program stażowy.

@Frida

Pytanie o sprzęt radiowy było kwitowane tekstami "to nie dla dzieci zabawa". Co to ma być za odzywka w miejscu pracy do osoby chcącej się czegoś nauczyć? Newsroom gazety i tok FM - nie pozdrawiam

@Frida

I nie zapomnijmy o "przypadkowym" podbieraniu tematu łącznie z kontaktami przez starszych kolegów po fachu. Chyba wykazałam się wystarczająca inicjatywą jako stażystka, skoro od stażystki przejmowano pomysły?

Tak2Nie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agora S.A.?

Tak1Nie
Wero
@Pytanie

Mają, zostaną przeżarte i wyplute przy najbliższej okazji

Tak4Nie1
Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 123 dni.

Firma Agora poszukuje pracowników do pracy w drukarni w Warszawie na Daniszewskiej na stanowiska : Pomocnik Ekspedycji oraz Pomocnik maszynisty offsetowego. Czy mógłby ktoś udzielić informacji o pracy na tych stanowiskach (atmosfera , przełożeni itp) i jakiego wynagrodzenia można sie spodziewać? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Tak6Nie3
Marian.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 157 dni.
Klient

Trzy tygodnie temu pisałem do państwa 2 razy zgodnie z przeprowadzoną rozmową telefoniczną na infolinii o usunięcie negatywnego wpisu z dnia 7 listopada 2005 roku ( minęło 15 lat) dotyczącego Pensjonatu "Niezabudka" w Nałęczowie a napisanego w Gazecie PL. Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi a negatywny wpis nadal istnieje pomimo tylu lat szarpie opinie o Pensjonacie. Proszę o ustosunkowanie się do tej sprawy.

TakNie1
Ryszard Andrzej

Podsumowując: polecam dla osób, które lubią ciągłą atmosferę walki, zagrywki polityczne, mają MOCNE NERWY i chcą przetestować swoją wytrzymałość psychiczną. Mi 3 miesiące wystarczyły. Duża rotacja, szczególnie w IT - wszyscy uciekają z tego bałaganu. Nie polecam pracy w tej korporacji. Firma ta łączy negatywne cechy: - korporacji: trudno jest cokolwiek załatwić, rozbudowane procedury załatwiania dostępów, czy załatwiania tak prostych spraw jak SMRÓD W TOALECIE MĘSKIEJ (wbrew pozorom nie dotyczyło to brudnych toalet, tylko zepsutej wentylacji). Ponadto każdy umywa ręce w jakiejkolwiek sprawie, przekierowuje do innej osoby, ogólnie - jak w korpo. (usunięte przez administratora) niemiła atmosfera (ciągłe rozmowy na osobności, załatwianie spraw "na gębę", despotyzm dyrektorów - jak święty pan dyrektor trzaśnie drzwiami to nie ma dyskusji, odgradza się w swoim gabinecie, i nie obchodzi go co inni sądzą - przykład - zamknął wyjście na taras dla całego piętra, bo przeszkadzało mu trzaskanie drzwiami - zamiast naprawić uszkodzone drzwi, lepiej je zamknąć na stałe). Ponadto: - brak solidnego planu wykonywania zadań - wszystko ustalane słownie, zmiana specyfikacji i planu zadań kilka razy dziennie, po czym zarzucanie niestaranności w pracy (jak być starannym jak zmienia się specyfikację kilka razy dziennie?), w wypadku zgłaszania trudności, wątpliwości - zmiana zadania, lub jego wywrócenie do góry nogami, wszystko ma być robione "na już" - ciągły pośpiech i praca w stresie - traktowanie dyrektorów jako świętych krów, którym wszystko wolno, w tym wyzywać pracowników za zamkniętymi drzwiami (i tak to słychać) - zagrywki, ukrywanie informacji, plotki, tajemnice, brak jawności podejmowanych decyzji, ukrywanie np. informacji o zwolnieniu pracownika przed wszystkimi lub sugerowanie, by o tym nikomu nie mówić, aż do paru dni przed - mobbing, brak dyskusji z pracownikiem, raczej wydawanie rozkazów, w wypadku dyskusji że czegoś nie da się zrobić - cytat, "nie wierzę Panu że tego się tak nie da zrobić, tak ma być", publiczne (na open space) wyszydzanie pracownika, z powodu, że coś mu się nie udało, albo coś zrobił nie tak jak trzeba (serio tak w tych czasach jeszcze ktoś robi?) - udawanie, że jest wszystko okej, po czym wręczanie wypowiedzenia - słaby dojazd - w samym sercu Mokotowa, brak tramwaju, tylko autobus - problemy z klimatyzacją w biurze Parę plusów: - dobrze płacili i płacili na czas. Ale widzę, że to też się zmienia :) - bardzo dobra i niedroga stołówka

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 261 dni.

Czy Agora S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

TakNie
Maciek

Z tego co wiem, pracownicy chcą iść do Sądu Pracy... Będzie ciekawie...

Nick

Obniżka płac o 20%. Od najniższej krajowej... Tak można?

Maria Awaria

Pracowałam kilka lat temu na stanowisku kierowniczym w biurze reklamy. Niestety promocja wyłącznie w gronie znajomych. Dużo ludzi o niskich kompetencjach. Zbyt dużo spotkań wewnętrznych, które niczemu nie służą. Za mała decyzyjność na niższych szczeblach, zbyt wolne procesy podejmowania decyzji. Słabe wynagrodzenie vs konkurencja.

Tak6Nie
Michasia

@stary a często takie grupowe zwolnienia są ?

Tak1Nie
stary

Pracowałem w Agorze ponad dwadzieścia lat. Narzekać jest łatwo. Myślę, że o każdej firmie można mówić dobrze lub źle, zależnie od własnego charakteru i chęci pracy. Ja nie narzekałem i ogólnie mam dobrą opinię o firmie, mimo, że odpadłem w w jakimś grupowym zwolnieniu. Jak podejmujesz się pracy to rób swoje i tyle.

Tak1Nie9
Nick

Agora to jedna wielka klika. Stare wyjadacze bez kompetencji patrzą na nowego pracownika jak na potencjalną zwierzynę której trzeba łeb ukręcić. - brak awansów - o podwyżkę ciężko - jak coś uda Ci się osiągnąć to zapomnij, że dostaniesz doceniony za to na pewno będziesz oceniany non stop ;)

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Agora S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agora S.A.