AMS SA

Opinie o AMS SA

Agata
użytkownik zarejestrowany

Jakie są wymagania, aby dostać pracę jako Programista - HTML5, CSS, JavaScript w AMS SA? Czy można być początkującym programistą? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących na taką ofertę jeśli się pojawi w przyszłości.

nbjhk
użytkownik zarejestrowany

aktualnie @sipo poszukują Account Manager do wearszawy, Wrocławia, i Tych oraz Operatora automatu do Orzesze. Czy jesteś zainteresowany ta ofertą pracy??

know

zarobki niskie ( najniższa krajowa na umowie), mozliwości awansu : równe zero, stołki kierownicze obsadzone od kilku lat tyli samymi ludzmi, przewidywalnośc decyzji, monotonia i budżety niemożliwe do realizacji... poprostu odradzam

rudolf

Zarobki poniżej przeciętnej jak na ten sektor czyli na starcie 2500 brutto, a do tego szef jest serkiem homogenizowanym tak więc nie polecam

Zostaw opinię o AMS SA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMS SA