Black Red White

Będzin

Opinie o Black Red White

BYŁY PRACOWMIK

Firma leci na dno. Zięciu robi wszystko aby to rozwalić.Za kilka miesięcy sprzeda TRAX i tak systematycznie będzie wszystko sprzedawał .Teraz dobrał sobie do pomocy prezesa KTÓRY ROZWALIŁ NOMI .Panie TADEUSZU nie widzi PAN co ONI robią z FIRMA.Budował PAN FIRMĘ ponad 30 lat a ONI rozwala to za 3 lata.Wiem że potrafi PAN podjąć męską decyzję i pogonić to TOWARZYSTWO które przyszło do firmy aby się tylko nachapać.

Pracownik BRW

Drogi Zarzadzie BRW z siedziba w Bilgoraju. W imieniu wszystkich pracownikow na najnizszych szczeblach chcielibysmy sie zapytac KIEDY BEDA DLA NAS PODWYZKI. Nadmieniamy ze inni pracodawcy np Lidl, Ikea, Biedronka itp na przelomie kilku lat podnosza podstawy co roku lub dwa razy w roku a my dalej po 10 latach nie mamy nic. Zajmijcie sie wkoncu tez nami.

Kura

Jesli chodzi o godziny pracy to najczesciej jest to 10h dziennie. W wekendy pracujace rowniez.

Kura

Pracownik dostaje umowe na pol roku a na niej pare stowek wiecej niz najnizsza krajowa, premia wyplacana od obrotu. Jesli chodzi o umowy to ludzie pracuja tu od samego poczatku istnienia firmy czyli okolo 10lat i nie maja umow na stale, zawsze zrobia jakies obejscie. WSTYD. Jak nie wyrobisz planu to masz kare i idziesz na dywanik do przelozonego gdzie po kilku ladnych latach pracy nie zapyta sie ciebie czy masz jakies problemy tylko, ze jak tak dalej bedzie to sie rozstaniemy. Taki wlasnie szacunek do drugiego czlowieka maja przelozoni w BRW.

Dominika

@Niewolnik, a na jaka umowę można liczyć? Praca pewnie odbywa się również w weekendy? @Kamil, zdecydowałeś się złożyć CV? Napisz proszę jak przebiegał proces rekrutacji? (o ile oczywiście byłeś). Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Black Red White.

Kura

Firma raczej rekrutacji nie prowadzi. Jesli ktos sie zwolni to jest im to na reke bo maja zaoszczedzona kolejna wyplate a pracownicy i tak beda robic wsstko a tych ktorych nie ma i to za taka sama kase. Jesli chodzi o pieniadze to jest jak wszedzie. Nie jest to najnizsza krajowa tylko sporo wiecej bo zmusil ich do tego rynek i premie co miesiac kilka ladnych stowek. Jesli chodzi o pieniadze to za to co sie tam robi to wg mnie jest okej, ale atmosfera tragedia.

Kamil

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Czy do podstawy macie jakieś dodatki?

oO

czy tylko ja zauważyłem, że firma nie dostała nigdy nagrody dla dobrego Pracodawcy czy podobnej?

Poczek

Kto teraz Andrychów. Biłgoraj. Przeworsk.etc.

Wofam

Biłgoraj ucinaja stawki nie mowisz dlatego samo musisz sie domyslic nie polecam wof.. Mowili zlota robota..

produkcja

no nie przesadzajcie dział informatyczny jest na miano wzoru są tam ludzie po podstawówce i ciągną jakoś to to znaczy z konta Tadeusza

Niewolnik

Mk mebel Biłgoraj to takze najgorsze co moze spotkac pracownika. Stawki tak wyzylowane ze wychodzi tylko najniższa krajowa za pracę na akord i zapierd.... za tego typu pracę powinno być minimum 3tyś brutto co miesiąc. Nom stop dzwiganie i schylanie.

Possi

Pracuje w Black Red White juz jakis czas. Jezeli ktos mysli o zatrudnieniu sie w tej firmie to niech sie najpierw 10x zastanowi. To co obiecuja w ogloszeniach o prace troche mija sie z rzeczywistoscia. Zarobki sa coraz gorsze, system premiowania zostal tak skonstruowany, ze pracownik nie jest w stanie tego wyrobic.

Dorota

Gość mówi o rotacji niech powie o tym ,że nie mieli pieniędzy na wypłaty dla pracowników(chyba wrzesień,pażdziernik),a teraz wstrzymali kasę dla pod wykonawców, transport.Super!!!!!!ludzie bez pieniędzy na Święta!!!!

Sokół

Ten co napisał ,że praca spoko to pewnie pociotek który awansował na kierownika,rotacja to może być w piłce nożnej,a nie on nazywa rotacją zwolnienie 1/3 ekipy,a kolejnym 20 osobom zaproponowanie 3/4 etatu,niech sobie weżmie 3/4,i żyje za 1200.W dzisiejszych czasach gdzie na chwilę obecną jest rynek pracownika oni proponuje 3/4 etatu ,co za motywacja.Na rozmowach obiecują złote góry a póżniej żadnych obietnic nie spełniaja.Robią ludzi w trąbe.

Daniel

Rotacje są w każdej firmie. Jeśli ktoś jest niezadowolony to niech szuka innej pracy i nie marudzi, bo praca jest spoko.

Zawsze chętny

Kierowniku hurtowni Ruda śląska podobno ma być promocja w Tesco na latarki za 2zl opłaca się bo latarka będzie już miała w sobie baterie , kierownik woli kupić dwie latarki na 25 osób niż zgłosić i zapłacić za wymianę spalonych żarówek !!! ŚMIECH NA SALI

Szukam pracy

Szkoda tylko, że kierownictwo nie potrafi się wstawić za własną ekipą. Chodzą, uśmiechają się jak gdyby nigdy nic. Hahaha hihihi. Przecież to nie oni dostali propozycję nie do odrzucenia. Wręcz przeciwnie - niektórzy nawet awansowali.

Stary
@Szukam pracy 04.09.2017 22:42

A inni stracili(cą) ciepłe posadki i fajną kasę za ściemę odwalaną tyle lat. Szukajcie pracy Liderzy bo za taka kase nie wyżyjecie jak my...

Mars

Nie polecam pracy w tej firmie. Szefostwo straszy pracowników, zero motywacyjne rozmowy ze strony szefa... Magazynierzy odchodzą. Bo nie mają czasu na wyrobienie planu.. Ostro szwankuje logistyka... Ale co tu sie dziwić... Ich Jechowa sprawa:-)

Stefan z gniezna

Kicia na jakie stanowisko? Na 3/4 etatu? opłaca się?Duże zmiany w firmie,zwalniaja ludzi.

Kicia
@Stefan z gniezna 26.10.2017 00:14

Dla firmy warto, dla ciebie już nie.

Kicia

Proszę o opinię na temat salonu BRW w Poznaniu. Warto ?

Nowy

Już nie bawem nigdzie nie będzie żadnych liderów bo to ludzka głupota zeby robić takie podziały ,wszyscy będą na jednym poziomie . Oczywiście jeżeli firma BRW będzie jeszcze istnieć

Bielany Wro

Salon na bielanach wro funkcjonowałby poprawnie gdyby nie grubaszkowa i jej "elokwentny" szwagier (lider magazynu), który dzień w dzień przyjeżdża po pracy z prologisu na salon i pije sobie browarka pod rampą na oczach klientów odbierających meble - świetny dajesz nam przykład.

Pracownik szeregowy

Tak naprawdę zapieprzamy za marne grosze,a wymagania jakby płacili po 3000 zł.Ciągle zmiany, oczywiście na gorsze....nim przyzwyczaisz się do jednych już wchodzą kolejne.Premie uciete,a miało być tak cudownie tyle mieliśmy zarabiać...porobione koszyczki,a jak nie zrobisz jednego z koszyczkow to premi brak ????Góra się bogaci,ale naszym kosztem,żeby komuś dac to trzeba komuś zabrać..a tym kimś jesteśmy my,pracownicy co tak naprawdę zarabiamy na ich auta .Kiedyś ktoś mądry powiedział,..dbaj o swoich pracowników a oni będą dbać o twoją firmę....to tak dbają że 3/4 etatu masz do wyboru albo żegnam.Koneksje,brat swat,żona,nawet na salonach pracują małżeństwa.Nikt nikomu nie da krzywdy zrobić.

Valpargius Przebiegły

Witam. Pani Dominiko czy jest Pani pracownikiem BRW...?

Nowy

Witam niech mi ktoś powie jak jest w BRW ruda slaska (hurtownia ) bo mam ogloszenie ze są przyjęcia i chce zaczerpnąć opini innych

Juz nie pracownik

A ja wam cos powiem. Brw zatrudnilo nowych dyrektorow, menagerow i prezesow, ludzi ktorzy przyszli z innych dosc duzych firm i kazdy z nich chce sie pochwalic swoim nowym pomyslem bo u nich tak bylo to tu tez tak moze byc. Kazdy z nich przedstawia swoj slaby pomysl a mlody niedoswiadczony wlasciciel nie zastanawia sie i to wszystko zatwierdza nie patrzac na to ze dobrze wyszkoleni ludzie mu sie zwalniaja, ludzie dzieki ktorym ta firma wlasnie zarabia bo zaden nowy Prezes ani Dyrektor nie maja pojecia o sprzedazy czy przechowywaniu mebli, nie wiedza z czego sa wykonane tylko udaja wazniaka co to oni nie potrafia. Noi teraz pokazuja co potrafia-potrafia isc na L4 i nie przyznac sie do bledu, nawet nie znaja slowa przepraszam. A brw jest bogate i zatrudni znow ludzi z zewnatrz na wysokie stanowiska zamiast dac szanse ludziom, ktorzy naprawde znaja sie na wszystkim, a takich ludzi w brw jeszcze jest duzo.Dobrze ze mnie tam juz nie ma. 3majcie sie BEDZIN

ryszart
@Miki 30.09.2017 21:58

Jeśli myślisz ,że rządzi" prezes z łapanki to mało wiesz".Prezes kolejarz nic nie może.Niestety nieudolnie rządzi zięciunio.

Boss

Życzę Agacie zeby wygryzła ten chory zasrany CAŁY BRW ludzie firma BRW to jak szatan dla ludzi oczywiście wierzących a nie dla wiary JECHOWI !!!!!!

Boss

Rys nigdy nie było tyle ofert pracy w brw , firma powoli upada prezesy i dyrektory w Biłgoraju pouciekali na l-4 czyli coś sie dzieje. Ja tej firmy bym już nawet nie polecił najgorszemu wrogowi bo to co oni z ludźmi robia to przekracza wszelkie Granice , terroryzują , szantażują , zastraszają łamią przepisy bhp wprowadzają mobing i zmuszają ludzi do donoszenia kierownikowi zakładu , a ci w biurach tylko liczą utargi i te chore przeliczniki !!! Tobie daja te oklapy a oni sie przyznawaja jak największe premie a ciebie i twoje zdrowie maja głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ryś

Chyba załoga się posypała w brw.Tyle ofert pracy nie było jeszcze nigdy.Znając życie aplikantów niewielu. Smród się ciągnie za decyzja o 3/4 etatu i nic już nie pomoże. Ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stamtąd.Pracy jest w bród ,za lepsze pieniądze.Gorzej być nie może. Wiem co mówię,uciekajcie stamtąd!!!

Zostaw opinię o Black Red White - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black Red White