Atlas - Meble Kuchenne Sp. z o.o.

Nowy Tomyśl

Opinie o Atlas - Meble Kuchenne Sp. z o.o.

Nick

Firma dziwna ponieważ po rekrutacji, rozmowie z prezesem, ustaleniu pewnych spraw finansowych i ustaleniu terminu kontaktu telefonicznego z ich strony w celu dogrania szczegółów, przestaje się odzywać. Podobno informowali kandydatów o tym że (cytat) "nie będą odpowiadać". Czyli rekrutacja anulowana czy jak, bo trudno to zrozumieć...

prestiż?

Zatrudniając się w tej "prestiżowej" firmie dostajesz 12zł brutto czyli około 1470zł netto podstawy wypłaty. Niezależnie czy jesteś młody czy stary, doświadczony czy nie. Prestiżowo.

marian

Kiedyś to może i szło tam zarobić ale teraz jest coraz gorzej, ludzie muszą kraść żeby godnie żyć.

Wypowiedz się na naszym forum ile zarabiałeś w firmie Atlas - Meble Kuchenne Sp. z o.o.. Wiele osób czeka na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Atlas - Meble Kuchenne Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atlas - Meble Kuchenne Sp. z o.o.