Opinie o brw.pl - Black Red White w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Black Red White S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White S.A. w Biłgoraj

Zosia

Doszły mnie słuchy, że w firmie BRW pracownicy muszą sobie dorobić do najniższej krajowej bo nie dostaną nowych aneksów dotyczących najniższej krajowej obowiązującej od Stycznia 2023. Może PIP powinien zainteresować się tym tematem? Jeśli ktoś coś wie na ten temat, bardzo proszę o informacje.

Max
@Wanda

chyba wszędzie są masowe zwolnienia i nie patrzą na staż pracy zwalniają jak im wygodnie ,wypłata zaczyna wpływać na ostatnią chwilę zrobiło się totalne (usunięte przez administratora)na trójmieście zmienił się dyrektor regionalny który stanowisko zdobyła chyba pod stołem bo wiedzy i tego co się dzieje na salonach żadnej więc zrobiło się totalne (usunięte przez administratora)i chyba nie warto już trzymać się tam na siłę

XxX

Firma idzie na dno. W salonach zarządzania nie ma żadnego. Doradcom i projektantom na umowach dają najniższą krajową, a co innego obiecują na rozmowach. Pracownikom z dłuzszym stażem łaskawie wyrównano do najniższej krajowej. Magazynierzy zarabiają niewiele mniej od projektantów kuchni. Kierownikami zostają osoby bez rekrutacji, bez wykształcenia, doświadczenia ani kompetencji. Jest słabo

Brw pracownik
@XxX

Praca najgorsza z jaką miałem do czynienia, obiecują duże zarobki a Ledwo wychodzi najniższa krajowa. Za dzi3n probny mimo obiecanej zaplaty ani grosza. Nerwy i ciągle pretensje o brak wyrobienia planów (po 120 tys miesiecznie w dobie kryzysu). Jednym słowem ZENADA...NIE POLECAM

Kandydat

Jak wygląda sytuacja po rozmowie kwalifikacyjnej?Powiedzmy dostaje informacje,że zostałam przyjęta.Co dalej?Sprawa lekarza,umowy o pracę?Czy gdzieś się jedzie na spotkanie?Załatwia samemu lekarza czy kierują do swojego ?

@Zuzka

Bo to jest premia widmo, ciężko było zrealizować plan w czasie gdy sprzedaż w ogóle była a teraz gdy sklepy świeca pustkami tym bardziej nic nie dostaniesz o ile ci jeszcze czegoś nie zabiorą

KONIEC

Zaczęli zamykać salony ? Takie słuchy chodzą od przedstawicieli...

Rafał

Czyli wszystkie powinni zamknąć, wiecznie słyszę od kilkunastu lat że podwyżek nie będzie bo salon jest nierentowny

asdsadsa Nowy wpis

Które na przykład są zamykane ? Nic nie widziałem

Ogurek Nowy wpis
@KONIEC

Hehe.. przedstawiciele którzy UWIELBIAJĄ plotkować w zeszłym miesiącu sprzedali BRW.. W tym miesiącu zamyka się jeden sklep. Nie ma planów na kolejne.

Rysiu Nowy wpis
Inne

Czy firma na ten moment może się pochwalić stabilnością zatrudnienia? Znalazłem ofertę na stronie dla kierownika salonu meblowego. Oferują UoP ale czy jest ona na czas określony czy nieokreślony?

Ogurek Nowy wpis
@Rysiu

Rozpoczynasz przygodę z BRW w oparciu o umowę na czas określony.

Danuta

Najgorsza praca na jaką można sie zdecydować. Firma stara się tworzyć obraz, że jest gigantem meblarskim, a tak naprawdę to zwykły Januszex. Zarzad chce byś robil jak najwiecej za jak najnizsze pieniadze. Zero poszanowania i satysfakcji z pracy. Terminy realizacji swiadomie zakłamane, przez co klienci wiecznie niezadowoleni. Nie polecam tej pracy nawet na przeczekanie.

@Danuta

Za wykonanie planu 100 tys dostajesz dodatkowe( uwaga) 200 zł brutto ???????????? żart i kpina.

Jórek
@Asia

Napisałaś nieprawdę - za 100k dostaje się bez bonusów 500 zł.

@Jórek

Jeśli wykonasz w 100% założony plan

zainteresowany
Kandydat

Czy to prawda, że w firmie są ciągłe zwolnienia, po kilkanaście i więcej osób (tak by nie "zahaczyć" o przepisy dotyczące zwolnień grupowych). Chciałbym wiedzieć, zanim zdecyduję się aplikować na oferty pracy, nie chciałbym angażować się w firmę, która zamiast rozwoju preferuje oszczędności kosztem pracowników.

@zainteresowany

Nie radzę Ci zatrudniać się tam a już napewno nie w charakterze doradcy w salonie.

@zainteresowany

Firma redukuje etaty sukcesywnie od 2023r. Robi to w taki sposób aby nie ogłosić zwolnień grupowych. Czyli standard że nie przedłużają umów,ale ogólnie tną etaty na sklepach i produkcji. Robią to pojedynczo i po cichu. W skali miesiąca odstrzelą tak kilkadziesiąt osób. Nie pchaj się do Brw nic dobrego cię tam nie czeka ,tylko najniższa krajowa i zero dodatków. A będziesz musiał tam być od wszystkiego.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Black Red White S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. projektowania?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Sara
Inne

Czy firma oferuje jakieś dodatki motywacyjne ekstra? Jakiś czas temu rekrutowali projektanta-doradcę. Na co można liczyć jako benefity?

Byle Robić Wrażenie

Czy prawdą jest że tegoroczne "wczasy pod gruszą" będą tylko dla pracowników BRW S.A. i po raz kolejny MEBLE- BRW zostaną pominięte ? Doszły mnie też słuchy że idą kolejny redukcję etatów, jakieś zwolnienia grupowe ?

@Byle Robić Wrażenie

Według moich informacji sytuacja w BRW S.A. również nie jest za wesoła. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale pod znakiem zapytania stoją nie tylko "wczasy pod gruszą", ale również inne premie. Zwolnienia może póki co jeszcze nie grupowe już się rozpoczęły, a kilka osób może coś wiedząc lub przeczuwając już samych odeszło. Dobrze to raczej już było...

@anonim

Z tego co wiem, to skoro na PORTALU są dokumenty potwierdzające dofinansowania na Wczasy i święta Bożego Narodzenia to nie mogą się z tego już wycofać, z resztą na paskach płacowych masz odpisy na ZFŚP więc musisz to otrzymać.... Ogólnie masz rację lepiej już było a spółka MEBLE idzie do wygaszenia więc zniechęcają wszystkich do odejścia , osoby którym kończą się umowy na czas określony mogą spokojnie szukać pracy bo przedłużać umów na pewno nie będą, nowe zatrudnienia tylko jeśli będzie konieczności, (usunięte przez administratora)

Br sru
@Byle Robić Wrażenie

Czy ktoś sięgał o poradę w tej sprawie do PIPu? Skoro firma ma więcej niż 50 pracowników to muszą mieć fundusz socjalny, a czytam że wtedy wczasy pod gruszą są obowiązkowe więc jakim prawem mamy znów nie dostać tego świadczenia

@Br sru

@Br sru Ale nie ma związków zawodowych które mogły by w tej sprawie coś podziałać, firma może i ma obowiązek, ale zakładam że nie oszczędzają na prawnikach którzy znają kruczki prawne, oszczędności to tylko na zwykłych pracownikach Ps. Gdyby ktoś miał ochotę sprawdzić to może się tutaj podzielić wiedzą na ten temat

Jórek
@@Byle Robić Wrażenie

Nie muszą przekazywać odpisów. Za brak przekazywania odpisów jest grzywna w wysokości do 5000 zł. Policz co się bardziej opłaca. Gdyby był ZZ to by była inna gadka. No ale nie ma. A pracownicy miast się skrzyknąć i taki zalozyc to marudzą na forum.

Żymianin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Pracuję X lat w BRW w "sklepie". Firma idzie w złym kierunku, brak obrotów, brak klientów. Zwolnienia, pensje słabe. Jak u Was to wygląda na sklepach ?

Jaga
Inne

Firma nie prowadzi obecnie rekrutacji a ja zastanawiam się nad aplikacją na projektanta-doradcę. Powiedzcie - czy rotacje o których mowa w wątku dotyczą też stanowiska projektanta - doradcy? Dziękuję za odpowiedzi :)

Słaby
Inne

Witam serdeczne chciałabym powiedzieć że meble w miarę ok ale nie podoba mi się że Marka BRW (usunięte przez administratora) klientów wystawiając cenne za łóżko a sprzedaje Tylko ramę jestem ciekaw e kiedy zajmie się takim oszustwem odpowiednie służby. Pozdrawiam

Mocny
@Słaby

Masz prawo się nie orientować. Ale nie masz prawa nazywać kogoś oszustem z powodu swojej ignorancji. Łóżko to rama. Materac to materac. Stelaż to stelaż. Kupujesz łóżko - jeśli chcesz na nim spać to musisz dokupić stelaż i materac. Cena za łóżko to cena za ramę. Kapisz ?

Klient
@Mocny

Jeśli na zdjęciu jest łóżko z materacem a nie ma jasnej informacji, że cena łóżka bez materaca to sprawa dla rzecznika praw konsumenta. A tam to producent powinien się wytłumaczyć, traktowanie klienta z góry to kopanie strzelanie do swojej bramki

@Klient

To jak wg ciebie mają być opisane produkty a raczej ich ceny ? Powinna być metka w stylu ". Łóżko bez materaca ? " Przecież materace są różne a w sklepach są wyraźnie opisane ceny - łóżko - stelaż - materac , jak się nie orientujesz to raczej w sklepie można dopytać o szczegóły,

Klient
@Ona

Powinno być wyraźnie napisane "łóżko bez materaca i wkładu". Opis ''łóżko" i zdjęcie łóżka z materacem sugeruje że cena zawiera całość.

Robert

Bez urazy, ale jak inaczej określić klientów, którzy widząc cenówki na poszczególnych elementach łóżka, nadal oczekują że kupując jeden z tych elementów dostaną kompletne łóżko? "A bo obok było zdjęcie łóżka z materacem..." - grafika poglądowa ma właśnie na celu ukazanie, jak mógłby wyglądać kompletny produkt. Raczej nikogo nie obchodzi widok samej ramy łóżka, albo samego stelaża. Zresztą takie grafiki często zawierają też jeszcze inne elementy, jak pościel, poduszki, czy nawet widniejące gdzież w tle inne meble... Czy powinniśmy więc domagać się, by one również zostały wliczone w cenę? Ba, właśnie pisanie na każdej cenówce że "łóżko nie zawiera materaca i wkładu" to byłoby traktowanie klientów jako potencjalnych idiotów

Zosia

Jolanta
@Zosia

W jaki sposób mają dorobić do najniższej krajowej? Rozumiem, że w tej firmie tak czy jak to wygląda? Nie do końca rozumiem co masz na myśli. Dasz radę rozwinąć?

Hehe
@Jolanta

@Jolanta, jeżeli nie rozumiesz, to znaczy, że problem Cię przerasta. Skoro musisz "dorabiać" do "najniższej krajowej" to znaczy, że Pracodawca (usunięte przez administratora) system (jak i Ciebie) nie płacąc Ci wynagrodzenia, które należy Ci się ustawowo. Innymi słowy, jest to (usunięte przez administratora) i powinno być zgłoszone do PIPu.

Ew
@Zosia

Dokładnie, nie zostały przekazane żadne aneksy. Pracownicy zarabiają mniej niż najniższą krajową.

Wanda
@Ew

i do dziś tak jest? nikt tego ostatecznie nie zgłosił? można też prosić o przytoczenie tego z obecnej praktyki? czy ktokolwiek z tego powodu odszedł w ostatnim czasie?

Ew
@Wanda

Aneksy dostają pracownicy z dłuższym stażem z dniem 01.02.2023r. Dzwoniłam do PIPu i ja nie miałam podobno podstaw do zgłoszenia skargi, ponieważ moja wypłata liczona z premią była nieco wyższa. Moi współpracownicy, którzy dostali mniej niż najniższą nie wyrazili chęci zgłoszenia tego. Czekam na wynagrodzenie za luty, ponieważ premi nie uda mi się wyrobić, więc wtedy będę miała podstawy do zgłoszenia. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

@Wanda

Odchodzi bardzo dużo osób a zwłaszcza z dużym doświadczeniem ale firma i tam ja to gdzieś.

Moni
@Marlena

Chyba najwięcej dowiecie się z wiadomości....Uprzejmie informuję, że BRW S.A. uwzględniając aktualną i spodziewaną sytuację rynkową, która obecnie w związku ze spowolnieniem gospodarczym w kraju i na kluczowych rynkach eksportowych skutkuje spadkiem zamówień na produkty meblowe oraz znaczącym wzrostem kosztów (energia elektryczna, surowce, materiały, etc.) jest zmuszona ograniczyć produkcje.W zakładzie w Chmielku w najbliższy czasie nastąpi wygaszenie procesów produkcyjnych (usunięte przez administratora)

Wanda
@Moni

czyli będzie jeszcze mniej miejsc pracy? ta tendencja spadkowa to jak długo może się utrzymywać i co potem? do ilu osób może wynosić zamierzona redukcja? i kto konkretnie zajmuje się planowaniem tego?

Daria
@Zosia

Faktycznie tak jest. Nie ma aneksów, do najniższej wyrównują premią sprzedażową

Max

Rafał

Czy praca doradców salonu na magazynie z wózkami bez uprawnień to standardowa praktyka firmy . Czy firma zdaje sobie sprawę z konsekwencji prawnych .

@Rafał

Raczej tak, skoro od magazynierów również niespecjalnie wymaga się uprawnień na wózki

Marta
@Rafał

Zgłoś do PiP i dostaną po (usunięte przez administratora) bo ludzie nie mają zamiaru już ich bronić i kłamać że jest magazynier i on ma uprawnienia . Kierownik też nie zdaje sobie sprawy że dopuszczając lub wymuszając pracę z wózkiem z podnośnikiem też może być karany sądownie jak i firma w razie wypadku.

Rafał

mówimy o wózkach podnośnikowych, akumulatorowych a nie paleciakach

Seba
@Rafał

W tej firmie wózek widłowy to przywilej u nas wszyscy dźwigali wszystko ręcznie palety ponad tone paleciakiem przepisy połamane na maksa kwalifikuje się już do zgłoszenia do pipu nikomu nie polecam pracy w tej pseudo firmie

@Seba

U nas bylo podobnie. Jeden wozek widlowy na caly magazyn i zwykle tez jedna osoba z uprawnieniami na zmiane. No I w sumie miles wybor - albo uzywasz wozka bez uprawnien, albo recznie przestawiasz tonowe palety skrzyniowki

George

Nie polecam. Stres, kłamstwa za prawie najniższą krajową

Lidzia
Inne

Do mojego salonu pojawiła się oferta dla kierownika. nie ma wskazanych widełek płacowych a chciałam się zorientować jak zarobkowo się wychodzi. czy wynagrodzenie jest adekwatne do rzeczywistych zadań? Ile premii zazwyczaj udaje się wyrobić? Zastanawiam się za jakie konkretnie wyniki jest przyznawana

@Lidzia

Planu nie da się wyrobić więc nie ma premi

Wiki
@Marlena

a wyjaśnisz chociaż jak wygląda ten plan ze się go wyrobić nie da? co konkretnie im potrzebne, jakie normy a jakie na spokojnie się robi?

Patrycja
@Wiki

Plan każdy sklep ma inny, więc ciężko tu rzucać kwotami. Dostajesz np.100 000 do zrobienia netto, żeby to wykonać musisz sprzedawać, premia jest od 70 % planu, jakas część i wzrasta gdy zrobisz 90% ,gdy masz 100 % dostajesz całość premi. Ona jest zależna on wysokości planu ,więc nie da się jej określić teraz. A że od jakiegoś 1.5 roku nie ma ruchu to nie da się wyrobić premii.

Mdec
Inne

(usunięte przez administratora) pana dyrektora , pracownicy są zastraszani zwolnieniami , jeśli ktoś jest chory ma szukać nowej pracy , wg. Dyrektora mają być pracujące wszystkie soboty gdyż wg. polityki firmy pracownikom przysługuja 2 soboty wolne w roku , obniżanie stawek to norma w tej firmie . Bezprawie to motto tej firmy .

Amy
Inne

Cześć. jak aktualnie wygląda sytuacja projektantów? W ogłoszeniu prócz podstawy zawiera się także informacja o prowizji wynikowej. Może mi ktoś wyjaśnić jak się ją teraz liczy?

Marta
@Amy

Praca lekko ponad najniższej krajowej i nie licz na premierę . W tej chwili potrzeba z 10 w całej Polsce a będzie tylko więcej tak jak i doradców .

Ex
@Amy

Jeśli szukasz pracy za najniższą stawkę dla projektantów na rynku, BRW jest idealnym pracodawcą. Kiedyś można było zarobic tam całkiem dobre pieniądze, teraz jest tragedia. Podstawa to niemal najniższa krajowa, premie nierealne do zdobycia, zero socjalu, a wymagania wyśrubowane w kosmos. Nic dziwnego, że najbardziej doświadczeni projektanci odchodzą. Każdy byle market zaoferuje o niebo lepsze warunki. Już nawet nie można umówić się na projektowanie online, gdzie wszędzie to standard. Wstyd BRW

Darek
Inne

@Pracodawca Nie polecam zakupów w BRW. Nie polecam materaca Mimas Multi Silver, któego producentem jest BRW. Materac zapadł się co uniemożliwia wygodne korzystanie z niego, ma to wpływ na zdrowie mojego kręgosłupa - od 3 miesięcy borykam się z problemami odcinka lędźwiowego z powodu nienaturalnej pozycji podczas spania. Zgłoszona została reklamacja, po wizycie serwisanta BRW usłyszałem, że w ciągu 2 tygodni materac zostanie wymieniony na nowy ze względu na zapadnięcie się sprężyn i rozklejenie rdzenia piankowego materaca. 2 tygodnie minęły a nowego materaca brak... Po skontaktowaniu się z infolinią usłyszałem, że reklamacja została odrzucona, ponieważ jest bezpodstawna - śmiech na sali! Przecież wysłaliście swojego specjalistę, który potwierdził problemy z materacem! Oferujecie 25 lat gwarancji na materac, a po 2 latach już unikacie rozwiązania problemu! WSTYD I ŻENADA!

Inne

Napisano teraz niedawno, że jako doradca jest się odpowiedzialnym nawet za wydanie towaru klientowi z magazynu, ale a jakoś po porównaniu ofert widzę, że ten obowiązek jest wpisany u pracownika magazynowego. To jak to niby działa? Zależy od lokalizacji i tego jak się ugadasz z magazynem?

@anonim

To są oszczędności na etatach , ruch na sklepach jest bardzo mały więc jesteś od wszystkiego

@Ona

Faktycznie widzę oferty dla doradców z tymi innymi obowiązkami. Czy maja do tego dostosowane odpowiednie stawki? Zastanawiam się ile można wynegocjować

Ruda
@anonim

Wynegocjować? Dostajesz najniższą krajową i jesteś 3 pracownikami w 1 osobie. Doradca, kasjer oraz magazynier. Premie nie do osiągnięcia, system pamięta chyba czasy PRLu. Szkoda czasu i atłasu.

4200 brutto i muszą dopłacić do najniższej krajowej

Inne

Piszecie ze doradcy ogarniają magazyn, ja tam widzę na swoje miasto ofertę dla pracownika magazynowego i sam myślałem czy by nie aplikować. piszą, że uprawnienia na wózki są mile widziane. jeśli tak to na spokojnie pomogą mi w ich wyrobieniu?

Agata
Inne

Żenujący poziom sprzedaży. (usunięte przez administratora) klientów, podają nieprawdziwe informacje co do zamówień. Trzymać się z dala od tego sklepu.

@Asia

Idziesz na rozmowę jak się dogadacie dostaniesz skierowanie na badania z badaniami przychodzi podpisujesz umowę i tyrasz za grosze ;p przemysł to dobrze

@pracownik

To po co obiecują wysokie premie,jak to nierealne,nawet 1500 zł,tak usłyszałam

@Asia

Daj sobie z tą firmą spokój. Pieniądze to ledwo najniższa krajowa o premii jakiejkolwiek zapomnij. Sytuacja w BRW jest dramatyczna. Meble nie schodzą,koszta do góry a oni cały czas redukują zatrudnienie. Tylko robią to zupełnie inaczej jak np. w Forte gdzie ogłosili oficjalnie że będą zwolnienia grupowe. Szkoda twojego czasu i nerwów na tą firmę. Wymagania wysokie ale pieniądze już słabe. Za najniższą krajową można znaleźć o wiele lepszą robotę.

Teresa
@Były

A tutaj? Miały miejsce kiedykolwiek jakieś zwolnienia grupowe jeśli już o nich jest mowa? piszesz o redukcji, nie przedłużają powoli umów czy jednak wprost co jakiś czas rozwiązują współpracę? Ciekawi mnie wyjaśnienie przy tym scenariuszu, który opisujesz

@Były

Bo BRW rozdzielilo produkcje po różnych zakładach i nawet jak zwalniają to nie jako całość , poza tym wchodzą w kooperację z innymi producentami ,za chwilę w sklepach będą meble forte,Krysiak itp

@Teresa

Chodzi o to że już od ponad roku zwalniają ludzi na sklepach,redukując etaty i rozwiązują umowy. Robią to jak już było to kilkukrotnie na forum pisane po cichu bez zapowiedzi i cały czas. A jak już utną jakiś etat lub dwa na sklepie to obowiązki muszą przejąć pozostali na sklepie np. magazynierzy muszą być też doradcami, doradca musi np być dodatkowo projektantem kuchni. Obcięte są też do maksimum godziny sprzątania salonów przez firmy zewnętrzne więc muszą pracownicy to ogarniać. Co do zakładów produkcyjnych tam też jest lipa i zwalnia się ludzi tylko problem jest taki że robią to z ominięciem jakich kolejek zasad przyzwoitości i ludzie z dnia na dzień są na lodzie. Zamiast po prostu ogłosić redukcję i zwolnienia grupowe. No ale trzeba by ludziom dać jakieś odprawy. Więc jak widać nie jest za dobrze i szkoda mi tylko ludzi którzy jeszcze się łudzą że będzie dobrze w BRW zamiast szukać sobie innej roboty i uciekać z tonącego statku.

@Asia

A mówili że 1500 to premia na cały rok?

Zuzka
@Marlena

Hej a czemu miałoby to być za cały rok a nie jakaś miesięczna od wyników? Czy taka premia też przypadkiem nie jest przyznawana? Zastanawiam się co kwota 1 500 zł mogłaby mieć do roku pracy po prostu

@Zuzka

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Black Red White S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 1 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Black Red White S.A.
1.8/5 Na podstawie 76 ocen.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130