Firma chce się utrzymać sie na rynku zwalniając pracowników a tym samym nie na kto produkować , sprzedawać a co za tym idzie spada wiarygodność BRW. Jest wiele kwestii które trzeba poprawić ale najważniejsza jest szacunek do człowieka co niestety kuleje w BRW , o ile ten człowiek jest klientem to jest on udawany a jeśli chodzi o pracowników to całkowity jego brak czego przejawem są dezycje i sposób postępowania m.in dyrektorów regionalnych zrzucających swoje niepowodzenia na poszczególne salony bądź wymagając rzeczy niemożliwych do spełnienia . Największa hipokryzja jest wydanie polecenia a potem mieć pretensje że czegoś nie ma ..... Praca jest ciężka , stresująca nie dająca poczucia bezpieczeństwa marnie płatna bez perspektyw i irytująca bo pomimo że chcesz dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków to widząc co się dzieje na górze To Cię krew zalewa . Obecna sytuacja gospodarcza dała BRW pretekst do zwolnień pomimo że korzystają z tarczy antykryzysowej o czym zresztą się mówi w telewizji . Ludzie się boją że stracą pracę jaką by ona nie była bo ciężko znaleźć coś innego obecnie do tego dochodzi wykorzystanie maksymalne pracowników i zmniejszenie składu salonów do minimum tak że w przypadku zwolnienia się kogoś czy zachorowania to naprawdę nie będzie miał kto pracować . Ludzie tracą pracę po kilkunastu latach w tej firmie a regionalni się zmieniają co rok przyczym tym pierwszym zależy na robocie a tym drugim już nie bo to kolejny etap " kariery " . (usunięte przez administratora) .. A i jeszcze jedno . Jak jesteś sobie wstanie poradzić w takim miejscu które spokojnie można by nazwać Stajnia (usunięte przez administratora)to poradzisz sobie w każdej innej firmie .

Pracuję w tej firmie już wiele lat zarabiam, dobre pieniądze i szczerze polecam pracę w tej firmie. Ludzie, atmosfera i warunki. Przychodzę do pracy uśmiechnięta, a jak czytam wpisy to przykro mi jest, że ludzie pod maską anonimowości wpisują bzdury, a robią to często ponieważ życie im nie wyszło... Zamiast szukać winnych, trzeba zacząć pracować, pracować nad sobą.....

on
Kandydat

Czy doradcy klienta w BWR muszą pracować fizycznie? Widzę, że głównie spędzają czas przed komputerem? Proszę kogoś o informacje, gdyż jestem zainteresowany pracą.

PracowNick

Z roku na rok coraz gorzej tu się pracuje. Pomijając wynagrodzenia... zero jakiegokolwiek wsparcia pozafinansowego, mało merytorycznych szkoleń. Ciężka atmosfera budowana przez przełożonych jednostek, budowanie rywalizacji zamiast współpracy. Żadnych rozmów motywacyjnych, rozwojowych, spotkań zespołowych. Nękanie przez szukanie i wytykanie błędów, nowe standardy kierownicze typu obgadywanie za plecami, zamiast face to face. Publiczna krytyka. Z drugiej strony tolerowanie lenistwa, braku odpowiedzialności, niszczenia mienia itp. Nepotyzm. Czopowanie osób zaangażowanych i ambitnych. Żadnych szans na rozwój, tym bardziej awans. Brak autorytetów. Brak kompetencji menadżerskich u osób zarządzających, często brak kultury osobistej, szacunku a także zachowania podchodzące pod mobbing oraz przemoc seksualną. Nie ma już czegoś takiego jak Wartości BRW...

Adrian Keys Nowy wpis
@PracowNick

Toksyczni rządzą w tej Urągowni.

Urszula Nowy wpis
@PracowNick

A może jednak napiszesz coś odnośnie tych wynagrodzeń w BRW? Jak one wyglądają? Jeśli chodzi o szkolenia, to jak już są to czego zazwyczaj dotyczą? Czy są wartościowe?

miki Nowy wpis
@Urszula

od 2500 do 2800 na reke jak dobrze dziobiesz . Biedronka ma wynagrodzenie za godziny 3tys minimum na reke

Taki jeden Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Cześć, powiedzcie mi czy w BRW mogą pracować pary na jednym sklepie?

Małgośka
Kandydat

Jak wysokie świąteczne premie wypłaca BRW? Czy w formie pieniężnej czy w np. bonach? Czy na taką premię można liczyć tylko przy okazji Wielkanocy i Bożego Narodzenia czy też w inne święta czy okazje? Pozdrawiam Małgośka, kandydatka na doradcę. Kocham Trzy Kolory! :*

Iza
@Małgośka

Czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałaś się przesłać swoje CV do Black Red White? Napisz proszę, czy masz już za sobą proces rekrutacyjny. Chciałabym wiedzieć, jak on przebiega. Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik?

@Małgośka

Szalona. Kop w ogródku sadź kartofle i ważywa one nerw ci nie zniszczą.

on

Jojo
@on

Doradca klienta w BRW tylko siedzi przed komputerem, także śmiało możesz aplikować. Nie zarobisz, ale też nie orobisz się.

Nik
@Jojo

Bzdura ! Doradca jest nim tylko z nazwy- oprócz sprzedaży montujesz i rozmontowujesz meble, wydajesz i przyjmujesz towar. Fizycznie tez się napracujesz

onn
@Nik

Ja właśnie jako klient, nigdy nie widziałem, aby doradcy pracowali fizycznie. Zawsze chodzili po salonie albo obsługiwali klientów przed komputerem. To może opiszesz przykładowy dzień pracy albo tydzień w BRW? Kiedy i jak często są przebudowy, składanie mebli, odbiór towaru i w jakich godzinach?

Albercik
@on

Jestem zatrudniony na stanowisku projektanta więc moim zadaniem jest projektowanie kuchni. Tymczasem: - projektuję - sprzedaję - wydaję towar - sprzątam - montuję ekspozycję - maluję ściany - załatwiam reklamacje - jeżdżę na pomiary - jeżdżę na reklamacje do ciężkich klientów - robię inwentaryzacje - pomagam przy rozładunku / załadunku - obdzwaniam klientów żeby odbierali towar i płacili za meble - zamawiam towar - i na koniec...zawsze mam być uśmiechnięty, czysty, wypoczęty i chętny do pomocy JESTEM SUPER BOHATEREM I MAM WIELE MOCY!

Kaspian
@onn

Ustalmy, zależy też od wielkości salonu. Jak wybudowany moloch z blachy na dwa piętra to może i siedzisz na czterech literach przed komputerem. Ale jak pracujesz w mniejszym sklepie to niestety ale obowiązki masz kilku pracowników na raz. I tak w moim mieście sprzedawca: Przyjmuje dostawy na magazynie i je rozładowuje, montuje meble na ekspozycje a i czasami te dla klientów, spisuje z klientami zamówienia, reklamacje, wprowadza dostawy, sprząta sklep, wynosi dodatki na ekspozycje- wiec jeżeli nie widziałeś pracownika, który zasuwa fizycznie to albo nie chciałeś go widzieć albo byłeś w jakimś super nowym wielkim blacku !

Dowalony Funkcjami
@Albercik

U nas w BRW jest to samo, po przepracowanych 10 latach w tej firmie można powiedzieć jedno - nie wolno pokazywać że się dużo umie bo kariery nie zrobisz i tak. Jak zobaczą że coś się starasz i szybko uczysz to dowalą Ci tyle obowiązków ile jesteś w stanie wykonać, a zarobisz 200zł więcej albo i nie . Czy się opłaca? samemu trzeba sobie na to odpowiedzieć.

Doradca klyenta
@Albercik

To tak jak my!!! :D wszystko to za oszałamiające pieniądze z którymi nie wiemy co zrobić ????

@on

Daruj sobie pracę w Biłgoraju bo to szczujnia Urągownia ludziom i Bogu. Wysadzą cię wpierw z lokalnej społeczno#ci a potem może będziesz się ostatni dowiadywał o sobie. Z dnia na dzień nie wejdziesz do tej firmy. Oszczercy tam mają zaplecowo dużo do powiedzenia a ichofiary s

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marti
@Pracownik

Umówmy się, dobre pieniądze dla każdego będą inne. Każdy pracuje w innym sklepie - jedni w BRW kontrahenckim, inni w sklepie wielkopowierzchniowym inni w małym sklepiku z dwoma pracownikami. Wsadzanie wszystkich do jednego wora i pisanie, że im życie nie wyszło jest przejawem czystego cebulactwa. Jeśli pracujesz na fajnym sklepie a pensja Cię zadowala - super! Opisz szczegóły i napisz gdzie- może ktoś chętnie się przeniesie. A forum jest stworzone po to by dzielić się opinią na temat pracodawcy i jeśli ktoś czuje się np wyzyskiwany lub (usunięte przez administratora) ma prawo o tym napisać i nie świadczy to absolutnie o jego nieudacznictwie.

@Pracownik

Kłamiesz. Ta firma jest żałosna. Zarząd DEPRAWUJE intrygantów a ofiarom intryg haniebne poczyna sobie. I to bardzo delikatna ma opinia. To szczujnia i Urągownia.

Urszula

Hej, moglibyście podpowiedzieć mi jak wygląda grafik pracy dla magazyniera w BRW? :) Czy pracuje się 5 dni w tygodniu (pon-pt), czy również w weekendy? Jeśli weekendy wchodzą w grę, to jak często przypadają na jednego pracownika? Czy grafik jest elastyczny i można podawać swoją dyspozycyjność z miesiąca na miesiąc?

ONI WIEDZĄ KTO
Klient

Chciałbym poruszyć temat wiarygodności tej (BRW) pseudofirmy.Klient istnieje dla nich jak płaci pozostałe niuanse są mało ważne .Moja historia wygląda jak jakiś żart.po zamówieniu mebli otrzymałem maila zwrotnego , że dostawa będzie 04.02.2021r. Ale się okazało , że ten termin jest (usunięte przez administratora) wart bo głupi klient poczeka. Wyznaczyli następny termin , aż na 26.02. na szczęście tego roku.To TYLKO o trzy tygodnie póżniej taka mała obsuwa nic nieznacząca dla klienta.Dziś dostałem telefon ,że meble są myślę huuuura ale szybko sprowadzono mnie na ziemię przyszły, ale nie kompletne. ZERO reakcji z ich strony przecież nic się nie stało.ŻADNEJ refleksji , żadnego pomysłu jak to rozwiązać obsługa totalna amatorka odradzam zakup mebli w tej śmiechu wartej firmie. Żenada totalna, firma do niczego nie warto wystawiać swoich nerwów na taką próbę.To tyle na dziś. Oczywiście jeszcze się odezwę bo stałem się zagorzałym komentatorem tejżałosnej firmy i salonu.

@ONI WIEDZĄ KTO

Twój komentarz nie ma sensu, ponieważ to forum jest poświęcone pracy oraz pracownikom, a nie opiniowaniu terminów realizacji przez jakiś klientów. W jakim celu wypusujesz tutaj te swoje, nikogo tu nieintetesujące farmazony ?

Ania
@ONI WIEDZĄ KTO

Podpisuje sie pod twoja wypowiedzia w 100 procentach ja rowniez czekam na meble juz miesiac kazdy kolejny tel to przesuniecie terminu o tydzien. Meble w produkcji taka informacja na infolini. A na stronie informacja ze meble dostepne i czas realizacji zamowienia 7 dni. Kpina i smiech na sali gdyby byla info czas realizacji miesiac ok rozumiem czekam miesiac a nie dostawa w ciagu 7 dni a klient czeka ponad miesiac i jest zbywany.

Pracownik brw

Ja robię na magazynie brw jest (usunięte przez administratora) człowieka sam pracuje bo drugi na urlopie wczoraj miałem 10 palet tapicerki i zero pomocy jak kuchnie przyjeżdżają to zaraz telefony czy już gotowa bo klient niby czeka a w rzeczywistości wyjeżdża ona za 2-3 tygodnie. Wypłata mizerna świeżak dostał 3300 po okresie próbnym a ludzie którzy robią po kilka lat pracują za śmieszne 2900 brutto i w warunkach "szkodliwych" czyli w grzybie i kurzu. NIE POLECAM

Pracownik brw

Czy w Black Red White S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pracownik

Jeśli w firmie jest taki Mordor, to dlaczego pracownicy dają się masowo traktować jak przysłowiowe barany prowadzone na rzeź i nie zgłoszą tego organom ścigania ? Przecież taka sytuacja jest rezultatem wielu lat bezkarności kadry kierowniczej, co doprowadziło do tak toksycznej atmosfery, że wszyscy traktują mobbing w firmie jako coś oczywistego, z czym trzeba się pogodzić. Najbardziej atakowani w rezultacie są nie winowajcy tej sytuacji, tylko ci , którzy ujawniają nieprawidłowości.

ja
@sonda

Każdy boi się stracić pracę, a kierownicy boją się także o swoje stanowisko. Można by było zrobić pozew zbiorowy, tylko kto się odważy walczyć z firmą, która ma swoich prawników, kasę i cwanych prezesów. Każdy siedzi cicho i nikt nikogo nie poprze w walce z firmą. A jak ktoś się wychyla to szybko jest wrogiem nr 1 i tylko szukają pretekstu do zwolnienia. Takie są realia, to może wygl ąda tak prosto, ale nie jest takie proste

@ja

Największym Waszym wrogiem jest powtarzane ciągle przekonanie, że ta firma i jej prawnicy są tak potężni, że boi się ich sam Pan Bóg albo Jehowa - jak kto woli. To jest kolos na glinianych nogach i wszyscy, którzy tam pracują zdają sobie z tego mniej lub bardziej sprawę, podobnie jak klienci tego badziewia, którzy opisują swoje doświadczenia z meblami BRW. Jak się nie odważycie walczyć o swoje prawa to będzie tylko gorzej - bo dlaczego ma być lepiej ? Jak się zbierze kilku chętnych do walki o swoją godność to dajcie mi znać - pomożemy, a jak nie to wylewajcie dalej swoje żale na forum, jeśli to przynosi Wam ulgę.

kzn
@sonda

czeka mnie rozprawa w sądzie z nimi wiec ja sie niczego nie boję maja mi oddac to co sie nalezy niech nie robia z siebie poteznej mocnej firmy na rynku tylko oszukuja nic wiecej

@kzn

To jest kolos na glinianych nogach, tylko ludzie ze strachu tego nie widzą :)

@Pracownik

Idealne podsumowanie struktur BRW.

Nękany34

Nękają mnie fiatem Tipo oraz Fiatem 500. A to paskudne zachowanie jest bo ja i tak będę jeździł moim Seicento do końca życia.

Regina G.
Klient

W dniu 9 marca 2021 zamówiłam i od razu zapłaciłam za zestaw mebli kuchennych (nr zamówienia 2021/S31A/1029603. Otrzymałam mailem potwierdzenie realizacji na 23 marca 2021 r. Niestety - mamy już 26 marca, mebli brak, jakiegokolwiek kontaktu ze strony BRW brak !!! Na moje interwencje na infolinii słyszę tylko "zgłosiliśmy problem do hurtowni" - i co mi z tego !!! Mebli nadal nie mam, pieniędzy też !!! A myślałam, że kupuję w renomowanej firmie... SKANDAL !!! Żeby w BRW nikt nie potrafił mi odpowiedzieć kiedy otrzymam meble, za które zapłaciłam ??? A co na to Zarząd Spółki ???

@Regina G.

Co twój wpis i te twoje wypociny mają wspólnego z tematem tego forum ?! Tutaj dyskutuje się nt. pracy, warunków pracy, wynagrodzenia, itp. Opiniujesz produkty, obsługę i reklamację ?! Jesteś jakaś niedorozwinięta ?! Kogo tu obchodzą twoje problemy z zamówieniem ?!

Dariusz Brożek
Klient

W dniu 15 listopada 2020 roku zamówiłem w BRW poduszki do rogówki. 30 Listopada 2020 odebrałem SMS że poduszki są do odbioru dlatego udałem się do sklepu i tu było zaskoczenie - żadnych poduszek nie było a obsługa sklepu tłumaczyła, że to błąd w systemie i dlatego otrzymałem smsa. Potem kilkakrotnie jechałem do sklepu zapytać czy są już poduszki czy nie i kiedy będą. Tak upłynęło blisko 5 miesiący... Zirytowany i zdenerwowany 8 marca 2021 roku zadzwoniłem na centralną infolinię z zapytaniem ile jeszcze będę czekał o co z moim zamówieniem... Pani która ze mną rozmawiała na infolini zadeklarowała, że tego samego dnia a najpóźniej 9 marca ktoś się ze mną skontaktuje, poinformuje i wytłumaczy co z moim zamówieniem które 5 miesięcy wcześniej opłaciłem i? I nikt nie zadzwonił! 10 marca pojechałem do BRW w Chorzowie i pytam kiedy będą poduszki, za które 5 miesięcy wcześniej zapłaciłem. Pani w obsłudze była miła ale na to pytanie nie potrafiła odpowiedzieć. Poziom kompetencji i podejście obsługi sklepu do klienta to DRAMAT, sięga dna... Nigdy w życiu nic w tym sklepie nie zamówię! 5 miesięcy czekania, towar opłacony i nie można towaru odebrać - 10 marca 2021 roku zarządzałem zwrotu pieniędzy i przestrzegam wszystkich by szukając mebli trzy razy zastanowili się nad tym czy w ogóle jechać i co kolwiek w BRW oglądać a broń Panie Boże zapłacić za towar bo na odbiór można sobie czekać latami!

Mik
@Dariusz Brożek

Mam podobną sytuację dotyczącą mebli. Dokonałem sporego zamówienia w jednym ze sklepów, opłaciłem zaliczkę i czekałem do wyznaczonego terminu realizacji. Termin upłynął już 3 tygodnie temu i mimo telefonów na infolinię na której nic nie potrafią powiedzieć dalej czekam. Wystarczy tego, to nie firma meblarska tylko wyłudzacze. Nie polecam zakupów w tej pseudo firmie, towar który oferują to żaden rarytas, oczekiwanie na zamówienia to jakiś żart, obsługa miła... grzecznie zbywają klienta - niech spada na drzewo, czego on znowu chce. Mam nadzieję, że takie firmy będą eliminowane przez rynek.

RG
@Mik

Jestem w podobnej sytuacji (Polak mądry po szkodzie). Za meble zapłaciłam 9 marca 2021, dostawa miała być 23 marca. Miała - bo dopiero po wielokrotnych interwencjach dziś dostałam SMS-a, że meble będą po 7 kwietnia (!!!). Ale którego konkretnie ? Z BRW zrobiła się firma krzak.

Brw Bielany Wrocławskie
Klient

BRW to sieć sklepów w całej polsce,Ja pisze opinię jako BRW sama nie wiem co jak i gdzie,Bo Biłgoraj robi meble,do Zamoscia się dzwoni a meble kupujemy na terenie polski,Ja kupiłam na Bielanach Wrocławskich ul Czekoladowa,Meble drobie z usterka na froncie,Od grudnia czekam na realizację reklamacji,Front uczkodzony,brakowlo uchwytu,facet co montował ddodał swoją okleinę za która mu zapłaciłam bo nie miały okleiny.Od grudnia 2020 nawydzwaniałąm się,pisałam i kiedy w marcu 15 doczekałam się frontu który trafił nareszcie do mego mieszkania nie moge ,,doprosić,,się montera który wykona czynność,Firma brw spadła na psy,Pozmieniali się pracownicy zapewne,bo 7 lat temu kupowałam u nich meble i było wszystko dobrze,teraz każdy robi łachę ze coś zrobi,USŁUGA była przeze mnie opłacona.Jak sprzedają to sa mili,uczynni,jak spieprzą coś to unikają kontaktu,NIE POLECAM sklepu brw,kupujcie gdzieś indziej,a oni jak nie będa miec klientów to padną.Lepiej na zamówienie robić meble u innych producentów,Jestem bardzo rozczarowana BRW.I każdemu odradzam,jeśli nie chcecie miec problemów,

Regina G.
@Brw Bielany Wrocławskie

Gdybym wcześniej zapoznała się z tą opinią na pewno nie kupowałabym w BRW. Niestety, Polak mądry po szkodzie... Ja kupiłam meble kuchenne z potwierdzoną dostawą na 23 marca 2021 r. i do dziś ich nie mam - wyposażenie kuchni mam w kartonach. Nikt z BRW nie potrafi mi powiedzieć kiedy wreszcie zrealizują moje zamówienie. Istna wolna amerykanka. Na maile nikt nie odpowiada, na infolinii twierdzą, że "zgłosili problem" ... i co z tego !!! Od firmy nadal nie mam żadnej informacji, mebli też nie ma, za to BRW obraca moimi peniędzmi. Ciekawe co na takie podejście do klienta sądzi Zarząd Spółki ???

Tomek
Kandydat

Witam, chciałbym podjąć pracę w tej firmie na stanowisku magazyniera w Poznaniu czy ktoś z Was może tam pracował, może mi napisać jakie są godziny pracy, pensja, czy są premie oraz jaka panuje ogólnie atmosfera. Czy pracuje się na wózkach widłowych czy trzeba dźwigać ciężary?

Dick Johnson
@Tomek

Dużo dźwigania, jeden wózek widłowy, kilka paleciaków. Ogólnie tendencja jest wzrostowa jeśli chodzi o harówkę gdyż rośnie sprzedaż internetowa a to jest przewalane przez salon. Atmosfera wśród chłopaków zawsze była dobra ale od kilku lat ciągła rotacja. Kiedyś ludzie pracowali po kilka lat, teraz po kilka miesięcy:) Praca 10-20, brak nadgodzin. Jest pensja i jest premia. Starczy na życie jak masz pokój u rodziców :D

Ciekawy

Co sądzicie o nowej formie wynagrodzenia? Wreszcie będzie przejrzyście?

Adi87
@Ciekawy

A można wiedzieć co się zmieniło z wynagrodzeniem?

Karol

Macie zniżki na produkty z Tego sklepu jako pracownicy?

Zięba
@Karol

Zatrudnij się, zrób zakupy i odejdź.

pracowałem 23 lata w Przeworsk

tak mnie potraktował Wiesław Czerwonka za co ????

Oeiei22

Ostatni rok jak tam pracowałem to w każdy piątek michalek odpytywał każdego o to co będzie robił w sobotę. A jak nie chciałeś odpowiedzieć to michalek chował głowę za monitor i z poczuciem wyższości odpowiadał - dobrze Panie X.. Niektórzy się tego bali i opowiadali ze strachu przed zwolnieniem. Doszło nawet do tego, że zastraszeni współpracownicy przescigali się między sobą o to by opowiedzieć michalkowi to co ostatnio robili w domu i jacy są ambitni.. - wszystko to ze strachu przed zwolnieniem.. A jak mu chętnie opowiadali to michalek półprzytomnie lekko potakiwał głową. Michalek nie mógł być przytomny bo na jego biurku leżały leki przeciwbólowe które regularnie zażywał. A jakie inne leki zażywał to się możecie domyśleć...

Se33
@Oeiei22

Michalek pisał też instrukcje dla pracowników salonów którzy potem dzwonili do firmy ze nic z tych instrukcji nie mogą zrozumiec... Miał też taki zwyczaj że co jakiś czas przywoził do firmy jajka i krupy i zastraszeni wspołpracownicy musieli je kupować oraz przynosić mu ciasto za te jajka..

Nick
@Oeiei22

Jakieś pańszczyźniane stosunki tu panowie opisujecie.

@Nick

Opisałem jeden z przypadków które działy się w tej firmie. Michał o którym tu wspomniałem często utrudniał innym pracę - zadawał krepujace pytania o szczegóły z prywatnego życia i chciał każdego kontrolować. Któregoś dnia przyniósł projektor do biura i chciał oglądać mecze w trakcie pracy...Po za tym dziwnie się zachowywał - siedząc schowany za ekranem monitora często wybuchł pustym śmiechem...i się tak dziwnie chichotał. Co ciekawe jego szwagier który prowadził szkolenia z manipulacji ludźmi często podkreślał że nikt nie powinien wiedzieć o tym co się dzieje firmie... Może i miał rację...

Nick

Dom wariatów.

@Oeiei22

Pan Michał bardzo irytował swoim podejściem do wykonywanej pracy. W trakcie pracy wychodził na bardzo długo aby coś kupić do jedzenia...i w pracy tylko się obrzerał. A w rozmowie z pracownikami salonów nachalnie dopraszał się żeby mu coś dobrego przysłali...W nachalny sposób prześladował wpółpracowników. Skanowanie myśli przez WiFi oraz namierzanie lokalizacji oraz podsłuchy telefonu to głowne narzędzia pracy niektórych ludzi w BRW. Nawet jak odejdziecie z tej firmy to będą was przeładować. Mnie prześladuja to i was będą przeładować.

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Black Red White S.A.
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.
Black Red White S.A.