Opinie o brw.pl - Black Red White w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Black Red White S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White S.A. o rekrutacji.


Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White S.A. w Biłgoraj

baner wywiady
Pracownik

Firma chce się utrzymać sie na rynku zwalniając pracowników a tym samym nie na kto produkować , sprzedawać a co za tym idzie spada wiarygodność BRW. Jest wiele kwestii które trzeba poprawić ale najważniejsza jest szacunek do człowieka co niestety kuleje w BRW , o ile ten człowiek jest klientem to jest on udawany a jeśli chodzi o pracowników to całkowity jego brak czego przejawem są dezycje i sposób postępowania m.in dyrektorów regionalnych zrzucających swoje niepowodzenia na poszczególne salony bądź wymagając rzeczy niemożliwych do spełnienia . Największa hipokryzja jest wydanie polecenia a potem mieć pretensje że czegoś nie ma ..... Praca jest ciężka , stresująca nie dająca poczucia bezpieczeństwa marnie płatna bez perspektyw i irytująca bo pomimo że chcesz dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków to widząc co się dzieje na górze To Cię krew zalewa . Obecna sytuacja gospodarcza dała BRW pretekst do zwolnień pomimo że korzystają z tarczy antykryzysowej o czym zresztą się mówi w telewizji . Ludzie się boją że stracą pracę jaką by ona nie była bo ciężko znaleźć coś innego obecnie do tego dochodzi wykorzystanie maksymalne pracowników i zmniejszenie składu salonów do minimum tak że w przypadku zwolnienia się kogoś czy zachorowania to naprawdę nie będzie miał kto pracować . Ludzie tracą pracę po kilkunastu latach w tej firmie a regionalni się zmieniają co rok przyczym tym pierwszym zależy na robocie a tym drugim już nie bo to kolejny etap " kariery " . (usunięte przez administratora) .. A i jeszcze jedno . Jak jesteś sobie wstanie poradzić w takim miejscu które spokojnie można by nazwać Stajnia (usunięte przez administratora)to poradzisz sobie w każdej innej firmie .

3
Projektant
Pracownik
@Pracownik

Bardzo trafna i wyważona opinia. Rozpoczynając pracę jakiś czas temu w Brw myślałem że jest to firma wyznająca wartości , które tak swego czasu bardzo promowała. Niestety na własnej skórze przekonałem się że zasoby ludzkie są ostatnimi , które zarząd szanuje i docenia. A przecież firmę tworzą ludzie! I to Ci na pierwszym froncie mający bezpośredni kontakt z klientem. Jako projektant nie posiadający stażu 3 lat zarabiam najniższą krajową. Jeśli wykonam plan na poziomie 70 % i tak dostaje najniższą. Jeśli zrobię 100% i tak 290 moich dodatkowych funduszy nie idzie na moją konto. Żadne doświadczenie, wiedza, przebyte kursy się nie liczą, zapał do tej trudnej pracy również! Zero podejścia indywidualnego do człowieka do jego sytuacji i wkładu. Wyciskają z człowieka energię jak sok z cytryny a potem robią redukcję. Pamiętajcie, Macie wielu dobrych pracowników. Widać po ilości komentarzy w ostatnim czasie. Tylko ryba psuje się od głowy! Bardzo nieludzka polityka.

Zosia
Pracownik
 Pytanie

Doszły mnie słuchy, że w firmie BRW pracownicy muszą sobie dorobić do najniższej krajowej bo nie dostaną nowych aneksów dotyczących najniższej krajowej obowiązującej od Stycznia 2023. Może PIP powinien zainteresować się tym tematem? Jeśli ktoś coś wie na ten temat, bardzo proszę o informacje.

Daria
Pracownik
@Zosia

Faktycznie tak jest. Nie ma aneksów, do najniższej wyrównują premią sprzedażową

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Black Red White S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aneta
@Marry

Pytali już wcześniej i nie było odpowiedzi. Może Ty napiszesz. Na jak długo jest ta pierwsza umowa? Ile trwa ten czas próbny i czy potem jest jakaś podwyżka?

Roma Nowy wpis

Na magazynie też się zarabia najniższą, bo ktoś tu tak pisał, ale bez odniesienia się do konkretnego stanowiska. No a chyba nie wszędzie są jednakowe? Tak czy siak, znalazłam ogłoszenie o pracę i zastanawiam się nad aplikowaniem. Ale widzę też, że piszą o "kandydacie" nie "kandydatce", kobiety mogą się przyjąć czy nie bo za ciężko? ?

Sklep partnerski
Inne

Potwierdzam, że zarząd BRW nie tylko nie szanuje pracowników, ale również partnerów handlowych. Mamy kilka sklepów partnerskich, i wyłącznie dostawca BRW dopuszcza się karygodnych praktyk względem sklepów franczyzowych. Ostatnio zarząd wpadł na genialny pomysł ograniczenia konkurencyjności sklepów partnerskich. Udostępnił dla klientów detalicznych opcję DOSTAWA EKSPRESOWA, dzięki której pomija całkowicie sklepy partnerskie w obsłudze klientów detalicznych. Prowadzi sprzedaż detaliczna samodzielnie gdzie sklepy nie mają wiedzy ani wglądu jak duży udział w rynku jest im zabierany. Obserwując drastyczna tendencje spadkową w sklepach stacjonarnych w sprzedaży i wzrost zamówień internetowych NAPEWNO BARDZO DUŻY. Myślę , że to początek końca tej pazernej i nieuczciwej marki. Jak można budować współpracę z kimś kto chce być partnerem, a jednocześnie jest największym konkurentem. Uczciwe i transparentne rozliczenia z partnerami to podstawa, a tych nie ma wcale. Dodatkowo podniesienie prowizji o 100% (z 4 na 8 %) dla sklepu, (naliczaną od klientów którzy wskazali że chcą odebrać zamówione towary w lokalnym sklepie ), to już przegięcie które nie pozostanie pewnie bez konsekwencji na lojalność partnerów. Szkoda że zarząd przekona się o tym pewnie zbyt późno, chyba że zależy im na likwidacji lokalnych sklepów partnerskich. Dodatkową idiotyczna decyzja i oficjalna informacja od zarządu o wpuszczeniu całej konkurencji rynkowej do portalu BRW.pl Zarabiać na tej konkurencji będzie wyłącznie centrala BRW. Wszytkie sklepy partnerskie skazane są na odejście od oferty BRW lub powolną klęskę. Jak można polecać markę, która obok własnych produktów poleca docelowo o wiele wiele większą ofertę firm konkurencyjnych. Rozwój współpracy to samobójstwo dla partnerów tej marki szczególnie sklepów franczyzowych i partnerskich. Liczymy na szybką refleksję.

1
Adam
Inne
@Sklep partnerski

Również prowadzimy sklep BRW - potwierdzam, że to co robi ostatnio z partnerami ten dostawca to oznacza powolny upadek sieci partnerskiej. Przestrzegam przed nawiązaniem jakiejkolwiek trwałej współpracy bez dokładnego przemyślenia. Szczególnie producentów i importerów. Brak zasad etycznych przy współpracy i duże ryzyko wysadzenia biznesu partnera. Pokaż co się dobrze sprzedaje, a pewnie już niedługo nie będziesz sprzedawał tych pozycji. Popytaj na rynku, a przekonasz się o czym mówię.

Stefan
Inne
 Pytanie
@Adam

Black Red White, producent oraz dystrybutor mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz uruchamia swój własny marketplace i otwiera się na współpracę z innymi sprzedawcami w kategorii Dom i ogród. Co to oznacza dla sieci partnerskiej?Docelowo sieć partnerska nie będzie potrzebna nowemu właścicielowi ,to proces powolny lecz nieunikniony.

Do Stefan
Były pracownik
@Stefan

To także pierwszy krok w stronę przemiany BRW z producenta w sieć handlową, zakładam że związane to jest z działalnością w takiej formule austriackiego współwłaściciela. Jednocześnie może okazać się, że będzie to początek końca części produkcyjnej BRW. Wygląda na to, że podobnie jak IKEA czy Agata Meble również i firma z lubelszczyzny postanowiła iść drogą firmy przede wszystkim handlowej, a mniej produkcyjnej. Docelowo może wkrótce bezpowrotnie stanie się wyłącznie dystrybutorem produktów zewnętrznych firm. Nie chciałbym być na miejscu obecnych pracowników nie do końca wiedzących na czym stoją i co będzie dalej.

Guy Rici Nowy wpis
Pracownik
@Do Stefan

Lutz wykupił udziały BRW dla istniejącej sieci sprzedaży. Produkcję to oni mają ulokowaną tam, gdzie taniej. Polskie zakłady BRW zostaną pozamykane, a aktywa produkcyjne wyprzedane. Sieć sklepów własnych + kontrahenckie to jest ich cel. Szybkie wejście na rynek naktórym wcześniej Lutz nie był obecny. Na miejscu pracowników BRW szukał bym już innego zajęcia.

Stefan Nowy wpis
Inne
@Guy Rici

‚To prawda.Koszty produkcji mebli w Polsce mogą okazać się za wysokie.

Mef Nowy wpis
Pracownik
@Sklep partnerski

Oni to mają gdzieś, my też mamy kilka sklepów i zwijamy pomału ten interes bo będą upadać partnerskie po kolei, lokować środki gdzie indziej, przebranżowić się. Lutz wykupił udziały spółki i będą realizować swoją politykę, już teraz w hurtowni na 1 miejscu są pakowane i realizowane zamówienia dla LUTZA na eksport, ogromne braki, na niektóre pozycje klienci czekają po 6 tygodni gdzie termin widnieje 7 czy 14 dni. Salony są na drugim miejscu. Stawiamy na nieruchomości teraz, nie ma co czekać i tracić kasę tylko działać bo potem będzie płacz.

Koszmar
Były pracownik

Jest to zdecydowanie najgorsza praca w mojej karierze. Najniższa krajowa, olbrzymi stres, ciągłe opóźnienia za które obrywasz. Tak jest od lat i wiem ze to sie nie zmieni. Jesli zastanawiasz się, czy aplikować zdecydowanie odradzam!

Kk
Pracownik
@Koszmar

Bo jest coraz gorzej w firmie każdy zatrudniony szuka innej pracy . Ci prezesi nie wiemy ci biorą ale mogli by się z nami tym podzielić bo ich pomysły ciagle nas zaskakują

Kk
Kandydat

Brw teraz to jest masakra nie dają nawet aneksów do najnizszej krajowej .

Olx
Były pracownik
@Kk

Przecież to nielegalne, muszą obniżyć wymiar etatu pracownikowi, przecież składki są naliczane od jakiejś konkretnej podstawy

Kk
Pracownik
 Pytanie
@Olx

Wszystko jest legalne owszem a wiec masz na umówię mniej niż najniższa krajowa nie wyrobisz premi dostaniesz najniższa krajowa bo masz gwarantowaną albo masz na umówie mniej niż najnizsza krajowa i wyrobisz premie to ci ja zabiorą na poczet wyrównania do najnizszej krajowej . Ja nie wiem dlaczego nikt o tym nie mówi ze teraz tak pracodawcy zaczynaja robić ? Czyli twoja premia ! nawet gdy by były w firmie wczasy pod grusza zabiorą to do wyrównania do najnizszej krajowej resztę co zostanie to ci wypłaca . Jest takie rozporządzenie co wchodzi na poczet najnizszej krajowej

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Black Red White S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. projektowania?
logo firmy Spawacz WIG 141
Bremerhaven
PERCONI GmbH
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy OPERATOR WTRYSKARKI
Łódź
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(267 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(11 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Zenek
Inne

18 lipca zamówiłem oraz zapłaciłem za meble w sumie 7 produktów, w ofercie informacja że czas realizacji 7 dni roboczych. Na drugi dzień otrzymuję e-mail że zamówienie w realizacji termin dostawy 7 sierpień ! A ze sklepu dostałem sms-a że towar powinien dotrzeć do 18 sierpnia !!! Dzwonię, otrzymuję informacje że powodem opóźnienia jest brak 1 produktu ! Zamówienie złożone online. Kasę biorą, towaru nie mają na stanie na dodatek nie dotrzymują terminu dostawy dzisiaj 17 towaru nadal nie ma. Sklep i centrala brw mają tę sytuację w (usunięte przez administratora) Sklep zwala winę na centralę a centrala na sklep. Przedstawiłem problem do UOKiK, zawiodłem się w odpowiedzi podali jakieś numery telefonu. Ręce opadają.

Biuro Obsługi Klienta
Inne
@Zenek

Chcielibyśmy pomóc i sprawdzić co się stało, ale bez podania numeru zamówienia ciężko będzie nam się odnieść do opisanej sytuacji. Prosimy o przesłanie wiadomości z numerem zamówienia na nasz adres emailowy bok@brwsa.pl. Pozdrawiamy Biuro Obsługi Klienta

daniel jablonski
Inne

co za dziadowska firma w regulamini maja 30 dni na realizacje a po 45 nie chca zwrocic zaliczki nigdy w zyciu nie wejde do tej firmy nikomu nie polece ta firma nadaje sie kury (usunięte przez administratora) wyprowadzac nic wiecej

den
Inne

poraz pierwszy i ostatni korzystam z uslug tej firmy sa nieslowni jezeli nie potrafia prowadzic firmy niech zajma sie propaganda na calego nikomu nie polecam uslug z tej niby to firmy

XxX
Pracownik

Firma idzie na dno. W salonach zarządzania nie ma żadnego. Doradcom i projektantom na umowach dają najniższą krajową, a co innego obiecują na rozmowach. Pracownikom z dłuzszym stażem łaskawie wyrównano do najniższej krajowej. Magazynierzy zarabiają niewiele mniej od projektantów kuchni. Kierownikami zostają osoby bez rekrutacji, bez wykształcenia, doświadczenia ani kompetencji. Jest słabo

Elza
Były pracownik
@XxX

Poniżające jest to że po 6 latach pracy jesteś tam tylko potrzebny do tego żeby pomagać tym niekompetentnym co udają swoim gadaniem że coś robią... A safo i myślenie jest zbyt trudne... Praca lekka i przyjemna kierownik nie widzi bałaganu regionalny też ślepy. A reszta pracowników jak na wakacjach kawa papieros i ploteczki. Jak ktoś chce tam awansować to trzeba w (usunięte przez administratora) włazić. To że masz wyniki i robisz więcej niż inni to nic nie znaczy.

AniBeAniCe
Pracownik
@Elza

Potwierdzam. Kółko wzajemnej adoracji. Kierownik udaje że pracuje, to pracownicy tez udają że pracują. Albo siedzą razem i obgaduja ludzi. Regionalny przyjeżdża raz na ruski rok, pali fajki z kierownik i glaszcze po glówce . (usunięte przez administratora)

Niezadowolony
Inne

Miałem okazję odwiedzić salon w Lubartowie. Nie wiem kto dobierał kadrę pracownicza ale polecam zmiany. Brak cen na produktach. Ostatecznej ceny dowiadujesz się przy kasie. Proces zakupu trwa zbyt długo i mozolnie a poza tym, po co te zbyteczne komentarze i złośliwości. Brak wykwalifikowanych pracowników na sklepie jak by byli za karę, jak by klient był wrogiem. Ale w sumie nie ma co się dziwić, jak zatrudnia się ludzi bez doświadczenia i kwalifikacji (takie odnosi się wrażenie). Nie zbyt miłe doświadczenie, kiedy pracownik podczas zakupu zostawia klienta bez słowa i znika... Nie polecam.

@qq
Inne
 Pytanie

Co powiecie o pracy w Krakowie? Są ogłoszenia na doradcę klienta i zastanawiam się jaka atmosfera i jak płacą.

Marlena
Pracownik
@@qq

Praca jest na każdym salonie za najniższą krajową, bez znaczenia czy pracujesz rok czy 20 . Na premie jakąkolwiek nie licz

Rafo2
Były pracownik
@Marlena

Nie doceniają ludzi którzy pracują dłużej.

Xyz
Pracownik
 Pytanie

Podobno główny właściciel Chmiel wyprzedał swoje udziały, prawda to? Co dalej z firmą?

Zainteresowany
Były pracownik
@Xyz

To żadna tajemnica, że Pan Chmiel już nie ma nic wspólnego ze spółką. Właścicielami są Austryjacy i obecny prezes po 50 procent . Myślę że dla zwykłych "szaraczkow" nic się nie zmieni.

Katie
Pracownik

Moja ostatnia wypłata to 2980 zl ( bez L4, zwolnien, urlopow). Mysle ze sprzataczki wiecej zarabiaja, a stresu zdecydowanie mniej.

Piter
Były pracownik
@Katie

Moja ostatnia wypłata w tej firmie to niecałe 2700zl na rękę. Wstyd i poniżenie do granic możliwości. Na szczęście opuściłem szeregi tej żałosnej firmy i teraz 2 tys więcej i pracy mniej. Polecam wszystkim zmianę pracy i nie bójcie się. Zapewniam że nikt mniej jak BRW nie płaci. Możecie sobie tylko polepszyć.

Radziu
Pracownik
 Pytanie

Krążą wiadomości po regionalnych centrach logistycznych, że firma planuje złożyć wniosek o upadłość. Prawda to?

Uciekaj stad
Pracownik
@Radziu

Firma ma zaległości finansowe i to poważne. Każdy kto jeszcze tutaj pracuje powinien myśleć o ewakuacji.

Administrator

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Kierownik Magazynu prowadzona przez firmę Black Red White S.A.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Badziewie
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora) Otóż drodzy pracownicy( oczywiście nie dla BRW) w styczniu podobno podano do wiadomości że w tym roku pracownicy sklepów nie otrzymają dodatku go wypoczynku czyli gruszy. Firma już w styczniu założyła że będzie pod kreską i dlatego (usunięte przez administratora)nie dostanie nic. Dziękuję ci wspaniała firmo że tak dbasz o pracowników i masz ich głęboko .

Badziewie
Pracownik

To sprawdzona informacja. Koleżanka która wróciła z urlopu nie mogła się doczekać wypłaty gruszy. W końcu w połowie miesiaca kierownik zadzwonił do kadr zapytać o co chodzi i taka właśnie była odpowiedź,że w tym roku gruszy nie ma i że to było podane do wiadomości już w styczniu. Być może wiedzieli tylko rejonowi i się nie podzielili ta wspaniała informacją. U nas kierownik też tej informacji nie widział i o niczym nie wiedział. Ot takie zaskoczenie.

Ehhh
Pracownik
@Badziewie

Ale BRW SA dostanie wczasy pod gruszą ????. Jak widać, są równi i równiejsi. Informacja była na wewnętrznym portalu.

Kasia
Pracownik
 Pytanie
@Badziewie

Może powiedzą dlaczego produkcja dostała ? Jedna firma a standardy 2. !!!!

Rafi
Pracownik
@Badziewie

Firma ogłosi upadłość albo zostanie przejęta , do tego czasu nikt się nie wychyli bo poleci.

Elegancki
Były pracownik

Uwaga na sklepy w Opolu Zatrudniają pracowinkow na stanowisko magazyniera aby pracownik z dłuższym stażem mógł sobie iść na wymarzony urlop ponieważ jest sam na stanowisku Będą wam mydlić oczy ze się zwalnia i dał wypowiedzenie a tak naprawdę to kłamstwa.. max 2tyg szkolenia a potem max 2tyg jego urlopy i lecisz z pracy także nie polecam Dodatkowo będą was namawiać ze dadzą pare groszy więcej ale na umowę zlecenie aby potem łatwiej było takiego pracownika zwolnić Kpina magazynier który tam pracuje nie może zachorować ani spokojnie wybrać dni urlopowych bo jest sam na stanowisku i go straszą zwolnieniem Na każdym rogu kłamstwa i mydlenie oczu Dodatkowo aby otrzymać więcej jak najniższa krajowa będziesz musiał bardzo się postarać a na podwyżkę nie licz Bo sam kierownik sklepu zarabia raptem 500zl więcej od magazyniera ????????????????

Edzio
Były pracownik
@Elegancki

Ta firma to porażka A Ci co tam pracują to totalne bezmózgi które w miesiącu musza sobie odnawiać wielu rzeczy albo dorabiać na urlopach I siedzą tam bo się cieszą ze jak nie ma kierownictwa to mogą sobie posiedzieć i nic nie robić beka a potem płaczą jaka ta Polska zła i jaki wyzysk zamiast iść do normalnej pracy i rzetelnie pracować za normalne pieniądze wolał siedzieć na (usunięte przez administratora) większość dnia za najniższa krajowa ludzie z ambicja xd

Sandra
Były pracownik

Totalny wyzysk oraz brak szacunku do pracowników ze strony kierownictwa Zespół zmniejszony do minimum także za każde dłuższe l4 czeka już na ciebie wypowiedzenie a jak przyjdziesz do pracy to już zastaniesz nowego pracownika za ciebie którego jeszcze będą Ci kazać uczyć O pieniądzach nie wspomnę bo za ta wyplate nawet na Ukrainie byś nie przeżył Jest jeden plus jak ktoś już kiedyś wspomniał jak przyczepi się policja bo będziesz pił piwko w miejscu publicznym i powiesz ze pracujesz w brw to na 100%z litości odpuszcza mandat xd

Olgierdzik
Inne

Uwaga totalny brak szacunku do pracowników Zatrudnianie pracowników na chwile obiecując ze to praca stała aby stali pracownicy mogli wybrać urlopy bo zespół sklepu zmniejszyli do minimum przez pazerność Dodatkowo na sklepie którym pracowałem zwolnili chłopaka bo zatrzasnął na magazynie przez przypadek kluczyk od drzwi elektrycznych i musieli wezwać fachowca który kosztował 300zl śmiech na sali za każda złotówkę wystąpią Ci oczy a zarobki to najniższa krajowa i najlepiej abyś robił na umówię zlecenie Dodatkowo kierownictwo regionalne (usunięte przez administratora) jakaś podróbka ameryczki bladzi jak ściana wiecznie bez humoru I z pretensjami do pracowników Jak im coś nie pójdzie to wiec ze zwala niepowodzenie na pracowników zapewne tych nowych Uwaga omijać szerokim łukiem Praca bez przyszlosci i możliwości podwyżki

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanie odnośnie tego co się dzieje obecnie w firmie. Dlaczego zwalnia się ludzi po cichu,pojedynczo i systematycznie w całej Polsce zamiast zrobić to jak należy i poinformować pracowników o sytuacji i ogłosić zwolnienia grupowe? Czyżby chodziło o to aby uniknąć odpraw dla zwalnianych. Rozumiem sytuację że koszta produkcji i transportu wzrosły, a obroty na sklepach spadły. Ale traktujcie ludzi z szacunkiem. Nachapaliscie się kasy z państwa z różnych Tarcz gdzie obroty na sklepach biły rekordy a teraz zwalniacie ludzi jak szmaciarzy bez wcześniejszego ostrzeżenia i bez odpraw. Żenada. Firma idzie na dno,a z takim podejściem do pracownika utkniecie w mule.

Olx
Pracownik
@Pracownik

Zwalniają ludzi już od października zeszłego roku ,meble się nie sprzedają i ten trend szybko się nie odwróci a koszty pracownicze najłatwiej szybko ściąć , dziki kapitalizm bejbe , sklepy mają robić pieniądze ,reszta nikogo nie interesuje

Dhaulagiri
Inne
 Pytanie
@Olx

Kiedy ktoś z góry zauważy że słaba kondycja sieci to wynik złego zarządzania przez niekompetentnych popleczników? Samo wysyłanie mejli, że jest źle i prośby o większe zaangazowanie nie uzdrowi sytuacji. Przykład idzie z góry. Weźcie się ludzie obudźcie

1
Wanda
@Dhaulagiri

działalność jakby nie patrzeć jest prowadzona od wielu lat czy to pierwsza taka sytuacja w tego typu zakresie? ciekawa jestem czy pracownicy maja jakikolwiek wpływ aby móc uwidocznić te poruszane wyżej aspekty. jaki jest dla nich faktyczny dostęp do przytaczanych osób jako "góra"?

Fil
Były pracownik

Czy piesek z Gdańska nadal czai się po krzakach i grzebie po śmietnikach żeby na siłę znaleźć coś na Bogu ducha winnych pracowników i odszczekać sukces w odkryciu afery. Cdn.

Wanda
@Fil

Cdn? A rozwiniesz sam początek? Chodzi o to, że nie każdy kandydat załapie w czym rzecz. Czym w rzeczywistości powinni się według Ciebie martwić sami pracownicy? Odbije się to jakkolwiek na finansach? Widziałam te wzmianki o premiach

Fil
Były pracownik
@Wanda

Myślę, że większość pracowników wie o kogo chodzi. Zapytałem czy jeszcze działa, bo nie wiem czy jest sens produkować się. Wcześniej nie miałem ani czasu ani ochoty żeby podzielić się z przyszłymi pracownikami na temat działania firmy wobec swoich pracowników pozwalając na ekscesy tego typa.

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Black Red White S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Black Red White S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 1 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Black Red White S.A.
1.8/5 Na podstawie 71 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Black Red White S.A.
Przejdź do nowych opinii