Opinie o BRW Comfort Sp. z o.o. w Słupy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BRW Comfort Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BRW Comfort Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRW Comfort Sp. z o.o. w Słupy

Kamila
Inne

Jeszcze długo można aplikować na specjalistę ds. obsługi reklamacji z językiem niemieckim. Może tutaj zajrzy ktoś z biura i odpowie mi, jakie poziom językowy jest oczekiwany od kandydata jako biegły? C1, czy B2 będzie wystarczające? Jak podwyższyć szansę na maksimum z widełek zarobkowych czyli 3,6 tys. brutto? Bo najniższa krajowa dla osoby z językami, to troszkę mało, uważam...

Pracownik umysłowy
Pracownik
@Malwa

W tej firmie jeżeli chodzi o premie dla pracowników umysłowych nie ma zasad, jest ona uznaniowa więc możesz ją mieć lub nie. Najczęściej jej nie masz bo w firmie brak kasy od wielu lat....

Nowy wpis
Inne

Siemka. Widziałem, że na Słupy jest prowadzona teraz rekrutacja dla Serwisanta IT. doświadczenia zawodowego jeszcze nie mam, ale jest ono na szczęście tylko mile widziane. może uda mi się dostać. ale jak oceniacie późniejsze warunki zatrudnienia? Jakie są zarobki?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w BRW Comfort Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Na ten moment to spółka zwalnia ludzi - przykład zakład w Andrychowie zwolniono 30 osób i do końca roku ponad 60 osób....

Kamila
Inne

Jeszcze długo można aplikować na specjalistę ds. obsługi reklamacji z językiem niemieckim. Może tutaj zajrzy ktoś z biura i odpowie mi, jakie poziom językowy jest oczekiwany od kandydata jako biegły? C1, czy B2 będzie wystarczające? Jak podwyższyć szansę na maksimum z widełek zarobkowych czyli 3,6 tys. brutto? Bo najniższa krajowa dla osoby z językami, to troszkę mało, uważam...

Pracownik Iława
Pracownik
@Kamila

Dostaniesz 3600 brutto po czym przy wypłacie dowiesz się że ci Z (usunięte przez administratora)całą premię bez zbędnych wyjaśnień. (usunięte przez administratora)do potęgi , oczywiście dyrekcja.

Pracownik
Pracownik
@Pracownik Iława

Potwierdzam. To jest wada systemu premiowego gdzie nie ma jasno określonych kryteriów przyznawania. Produkcja ma zapisana premie w regulaminie wynagradzania, administracja nie. W regulaminie masz zapis "do 10% wynagradzania brutto. Premia może być a może też jej nie być. Zależy jak dr stwierdzi... A że nie od dziś wiadomo że firma kuleje z kasą to szukają oszczędności gdzie się da i na czym się da i kiedy się da.

Malwa
Inne
@Pracownik

Hej, ale ten cytat to z regulaminu wynagradzania produkcji? Bo piszesz, że administracja nie ma zapisanych premii. Ja się też zasadzam na pracę w reklamacjach, a to jest tzw. "biuro". Miło, że ktoś tutaj odpowiada, jednak nie wiem, czy piszecie tutaj o doświadczeniach produkcji, czy właśnie biura.

Pracownik umysłowy Nowy wpis
Pracownik
@Malwa

W tej firmie jeżeli chodzi o premie dla pracowników umysłowych nie ma zasad, jest ona uznaniowa więc możesz ją mieć lub nie. Najczęściej jej nie masz bo w firmie brak kasy od wielu lat....

Kama
Pracownik
 Pytanie

Wie ktoś moze jak to jest z urlopem bezpłatnym czy da sie wziac na miesiąc ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BRW Comfort Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Zatrudnię BRYGADZISTA Robót brukarskich /drogowych Wrocław?
logo firmy Młodszy Maszynista Chłodni
Chojnice
Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"
(230 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Inżynier Serwisu Obrabiarek Laserowych
Leszno
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mosi
Były pracownik

BRW Comfort Nidzica zakład w którym już wszystkiego można się spodziewać ,zaniżanie norm ,straszenie .A mistrz produkcji Pan A człowiek który nie ma pojęcia nic o prowadzeniu produkcji .Wyzwiska, straszenie ze zwolni bo ma parunastu innych na każde stanowisko.Jeśli będziesz się sprzeciwiać bądź nie przyjdziesz w sobotę mści się straszy ze zrobi tak ze nie wytrzyma człowiek psychicznie i sam się zwolni .Brakuje inspekcji pracy na tego Pana

Tapicer
Pracownik
@Mosi

Czyli w BRW bez zmian jak widać kolejny raz otwierają zakład i nadal tak traktują ludzi. Więc jak tak dalej będzie to nie ma szans na odbudowanie tego zakładu, na ten moment to oni robią na 10 % możliwości tego zakładu

Administrator

BRW Comfort Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Tapicer. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Jadzia
Pracownik
@Administrator

Nie polecam BRW w Bartoszycach. Zaczynając od rządzącej Jolki wielka pani dyrektor ,nie miła wręcz wredna brak słów na jej zachowanie. Ludzi ma za nic! Potem wielcy mistrzowie śmiechu warte dopadli się do władzy! Ten cały zakład to jedne wielkie (usunięte przez administratora) ,lewizny się szerzą ile się da,. Nie polecam! Tam przydało by się wymienić całą załogę zaczynając od pani dyrektor przez mistrzów i całego biura!

Wiktoria
Inne
@Jadzia

Widzę że Pani dyrektor nieźle zaszła Ci za skórę, ale naprawdę jest tak źle również z załogą. Ludzie nie trzymają się razem? zwykle to " wspólny wróg " jednoczy. A te lewizny to co masz na myśli?

Beata
Pracownik
@Wiktoria

Na temat dyrekcji zakładu można pisać dużo, pani obecna dyrektor dobrze wie co było wynoszone i przez kogo. To tak zwani donosiciele i ci co nic nie robią tylko donoszą mają tam dobrze, ale to już wolę prywatną rozmowę na ten temat przeprowadzić. Dużo się wie ale nikt nic nie powie z pracujących bo się boją pani dyrektor. Dziwi mnie tylko że nikt porządku z rządzącymi nie robi i z ich do noszącymi. Jak na razie to pani dyrektor rządzi jak w obozie, słowem się nikt nie odezwie bo się jej boją . A propo lewizny to do samej pani dyrektor ona wie co kto i ile wynosił a może wynosi... Tam do pracy powinni za karę trafiać.Ludzie uciekają na zwolnienia bo mają dość pani Jolanty z resztą nie tylko jej. Ta ekipa która rządzi cała do wymiany! A w ogóle dobry temat do UWAGI było by o czym opowiadać.

Beata
Pracownik

Wyobraź sobie że było zgłaszane nie raz i nic w tym kierunku się nie dzieję! A po drugie nie są to po mówienia jest to prawda co tam się wyprawia wiedzą ci co tam pracują lub pracowali.Ci co pracują nie mają odwagi mówić bo wiedzą co ich czeka! Dlatego lepiej na forum może coś z tym zrobią! Ludzie są ok ale rządzący tragedia!

TAPICER
Pracownik
@Beata

JEZELI KTOS KRADNIE TO PODPOWIEM. W BRW JEST ODPOWIEDNIA KOMÓRKA, KTÓRA SIE ZAJMUJE SPRAWDZENIEM TAKICH TEMATÓW - PISZCIE DO BIŁGORAJA. W ZAKŁADZIE W IŁAWIE BYŁ PODOBNY PROBLE I ONI TO ZAŁATWILI... TYLKO CZY NA PEWNO COS TAKIEGO SIE DZIEJE W WASZYM ZAKŁADZIE

Beata
Pracownik
@TAPICER

Teraz po tych komentarzach na pewno nic się nie dzieje ponieważ się boją stracić stołki. Ale uwierz że działo się.A do Biłgoraju adres poproszę.

Pytanie
 Pytanie

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie BRW Comfort Sp. z o.o.? Na Praca.gov.pl jest 11 sierpnia kilka ogłoszeń.

Stary.
Pracownik
@Pytanie

Biorą każdego. Jest przyuczenie a później selekcja. Kto silny psychicznie i fizycznie i starcza mu najniższa to się utrzyma. ????

Pytanie
 Pytanie

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę BRW Comfort Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Pojawiło się 6 kwietnia na Praca.gov.pl. Planujecie na nie aplikować?

Mały
Pracownik
@Pytanie

Andrychów nie wie nic o żadnym wygaszaniu.zlaczyli 3 działy na 1 zmianę ..i teraz będzie naturalna selekcja

Tapicer
Pracownik
@Mały

Czyli jest to powoli wygaszanie zakładu (obym sie mylił) - ale nie jest to normalne by wszystkich zgonić na jedną zmianę, co niby za tym przemawia. Jak to w BRW zawsze znajdzie się argument by nie dać podwyżki zarobków tylko jest dołożenie obowiązków.

Magazynier
Pracownik
@Pytanie

3300 brutto... Od 6 lat...

Ilona
Inne
@Magazynier

Serio? Bo może kiedyś to się opłacało ale teraz? W sumie czemu tak jest i nie biorą poprawki chociażby na inflację lub sytuację na rynku? Najniższa to co roku sobie rośnie

Pracownik
Pracownik
@Ilona

Firma jest źle zarządzana. Na stanowiskach obsadza się ludzi bez pojęcia i kwalifikacji. Grunt żeby robili i rządzili tak jak chce "góra". Dyrektorzy którzy nie mogą mieć swojego zdania ani wpływu na swój oddział. O wszystko muszą się pytać i prosić... Nikt nie ponosi odpowiedzialności za wyrzucanie pieniędzy w błoto przez bezsensowne decyzje. No ale cóż... Ktoś kiedyś napisał że durnymi ludźmi łatwiej się rządzi. I tu mamy tego idealny przykład.... Pozdrawiam.

Smutna
Pracownik
 Pytanie

słyszał kto że Andrychów wygaszają?

Ilona
Inne
@Smutna

Nie, a czy to sprawdzona informacja? A pracujesz obecnie?

Tapicer
Pracownik
@Ilona

Na ten moment jest praca na jedną zmianę w Andrychowie, więc nie idzie to w dobrą stronę. Jak zakład w Sztumie się rozkręci to będą pewnie kolejne ruchy.

Ilona
Inne
@Tapicer

Kolejne? A przewidujesz jakieś czy trzeba czekać i obserwować?

Łysy
Pracownik
@Ilona

Nie trzeba czekać. już są kolejne ruchy.Piątki wolne!

Praca czyni wolnym. brw
Pracownik

Firma jeden wielki wyzyskiwacz, ludzie dostają najniższa krajowa pracując ponad normy, najlepsze jest to że od kilkunastu lat zdaniem zarządzających przynosi straty chodź produkcja masowa, firma wykorzystuje pandemie do odbierania pieniążków socjalnych stawiając warunki albo odda się je na rzecz firmy albo żadnych podwyżek, śmiech na sali,cczy takie postępowanie jest w ogóle legalne. Ogólnie nikomu nie polecam.

Stefan
Inne
@Praca czyni wolnym. brw

A może znajdziesz też jakieś plusy pracy w BRW Comfort? Wymieniłeś same negatywne aspekty, jednak jakieś pozytywy też chyba się znajdą? :) Czym firma Cię zachęciła do podjęcia zatrudnienia? Czekam na to co mi powiesz.

Ewa
Były pracownik
@Stefan

Z mojej perspektywy powiem że pensja była bardzo w porządku.

Ryszard
Inne
@Ewa

A były jakieś dodatki za sprzedaż ? Lub inne jakieś premie, może świąteczna lub regulaminowa ?

Bolo
Pracownik
 Pytanie

coś ktoś wie co z tym socjalnym?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda temat awansu w BRW Comfort Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Tapicer?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Nie ma szans a awans. No chyba że jesteś przydupasem dyrektora jak Paweł S. w Andrychowie. Że z marnego tapicera został marnym dyrektorem.

Jolanta
Inne
@Pracownik

Czyli w firmie się przeważnie awanse nie zdarzają? Wspomniałeś, że nie ma szans więc zastanawiam się czy faktycznie nie można sobie w jakiś sposób na niego zasłużyć.. Jak w takim razie doceniani i wynagradzani są dobrze sprawujący się pracownicy w BRW? Interesuje mnie stanowisko tapicera...

Łysy
Pracownik
@Jolanta

Ci co byli dobrzy to już sobie poszukali nowej pracy, bo tak ich docenili.Zamiast podnieść wynagrodzenie to stale podnoszą normy . I to we wszystkich działach

Pracownik
Pracownik
@Łysy

Jest dokładnie tak jak pisze Jolanta, dobrzy tapicerzy znaleźli lepiej płatną pracę gdzie indziej. Skoro nic nie robi się aby zatrzymać dobrego tapicera, to wnioski się nasuwają same. Szukanie oszczędności gdzie się da tylko nie u "góry". Jeśli będą ciągle podnosić normy, zostanie garstka a wtedy mogą zamykać zakład.

Pytanie
 Pytanie

Czy w BRW Comfort Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Płatność jest raz w miesiącu, przelewem na konto.

Ciekawy
Pracownik
 Pytanie

Słyszał ktoś że mają którys oddzial zamknąć?

1
Natalia
Inne
@Ciekawy

Niestety, akurat ja nie słyszałam nic na temat rzekomego zamknięcia jednego z oddziałów firmy BRW Comfort. Może ktoś inny będzie coś o tym wiedział i podzieli się z nami informacjami. Jakiś czas temu szukali tam kogoś na stanowisko Tapicera. Miałbyś może chęć spróbować tam swoich sił?

GRZ
Pracownik
@Ciekawy

Z tego co chodzą słuchy to chcą otwierać w Nidzicy (czyli ten zakład co zmaknęli z 2 lata temu)

Pracownik
 Pytanie

Jak to jest, że firmy nie stać na kawę i herbatę dla pracownika? Ostatnio została zabrabna i kto chce się napić przy śniadaniu, to musi swoją przynosić. Firma dostała z tarczy antykryzysowej kupę kasy a na kawę i herbatę nie stać? Czy to jest normalne? Chyba nie. Rzecz ma miejsce w zakładzie w Iławie.

1
Pan Demia
Pracownik
@Pracownik

Ciesz sie że masz co robić.

Nidzica
Pracownik
@Pan Demia

Otworzą zakład w Nidzicy to nie Będziesz miał co robić...

Ja ja
Pracownik
@Nidzica

Nie strasz.roboty jest dość.

Pracownik
Pracownik
@Pan Demia

Pracy jest wszędzie. Jak nie ta firma, to inna.

Pytanie
 Pytanie

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie BRW Comfort Sp. z o.o. na Stolarz? 17 sierpnia ogłoszenie na Praca.gov.pl. 

mentacel
Pracownik
@Pytanie

przelewem na konto

Bolo
Pracownik
 Pytanie

Wydaliście juz kase ze socjalnego?

Mały
Pracownik
 Pytanie

A co sie tam dzieje w tym andrychowie?

Tapicer
Pracownik
@Mały

To samo co w Iławie, czyli nic dobrego...

Zniesmaczona

Wypłaty poniżej minimalnej krajowej, grupowe zwolnienia bez odpraw, straszenie pracowników biorących L4, zmuszanie do wykorzystania więcej niż połowy urlopu.

Stary

Mimo kryzysu firma nieźle sobie radzi.

1

Zostaw merytoryczną opinię o BRW Comfort Sp. z o.o. - Słupy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BRW Comfort Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy BRW Comfort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w BRW Comfort Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRW Comfort Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii