Black Red White
3 2 14 5 1

Czy w Black Red White są paczki/bony świąteczne?

Święty Mikołaj
@Pytanie

Nie piszą listów to tam nie chodzę. Niech to wystarczy za odpowiedź. Z drugiej strony rózgi od prezesa spodziewać się może każdy pracownik sieci ????

Artur Nowy wpis
@Święty Mikołaj

Rozumiem, że brak jest takich benefitów. Czy są inne motywujące dodatki takie jak premie lub atrakcyjne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Liczę, że o tym napiszesz.

Xyz Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma paczek, nie ma bonów, nie ma dofinansowania do wczasów, nie ma nic oprócz zniżki na paliwo na orlenie

Nick Nowy wpis
@Artur

W uproszczeniu. Jest premia indywidualna od realizacji założonej sprzedaży oraz premia od realizacji planu przez salon dla pracowników wsparcia. Poniżej krytyki jest szkolenie/wdrażanie nowych pracowników do pracy. Zazwyczaj zajmuje się tym starszy pracownik kosztem swojego czasu. Późniejsze szkolenia prowadzone przez trenerów są na dobrym poziomie. Mam nadzieję, że pomogłem koledze z HR/PR :)

Nick Nowy wpis
@Xyz

Jest jeszcze rabat pracowniczy.

Daniel

A jak nastroje w firmie? Trochę jest zamieszania wokół firmy.

Olek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaka jest atmosfera i ogólnie ?

Nazwa działu: Handlowy
@Olek

Atmosfera jest ogólnie w porządku. Oczywiście między pracownikami. Szefostwo ma swoje humory ale też nie jest źle. A ogólnie to zależy co miałbyś robić, jakie obowiazki za jakie pieniądze. Dużo zależy też gdzie trafisz. Polecam wypytać się dokładnie o takie kwestie jak podstawa bez premii, minimalna premia, progi premii. Założyć też musisz że przez kilka miesięcy ciężko będzie ci ją wyrobić zanim staniesz się efektywny.

qqq

ludzie, napiszcie coś, przecież jest to kompletnie anonimowo... jakie podstawy na sprzedaży, premie itp. itd. oraz super ważne to atmosfera pracy... ???

Artur
@qqq

Rozważasz zatrudnienie w firmie Black Red White? Może poczyniłeś już jakieś kroki względem zatrudnienia w tym miejscu? Jeżeli tak to podziel się z nami informacją o tym, na jakie stanowisko aplikowałeś i czy masz jakieś doświadczenie w tej branży? Zachęcam byś przedstawił, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Kolegą z pracy
@qqq

Teraz super. Nowy szef, wszyscy jesteśmy po imieniu. Super ekipa. Ci co robili kwasy odeszli. Pieniądze całkiem nieźle jak się już wkręcisz. Firma po trudnościach stawia mocno na pracowników. Możesz śmiało dołożyć tysiaka do podstawy. Wracają nawet osoby które kiedyś zwątpiły. Polecam

Ranking
Jurek

Ile proponują podstawy dla magazyniera, sprzedawcy? Interesuje mnie kwota bazowa bez premii.

TakNie

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Black Red White w miejscowości Poznań? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw opinię o Black Red White - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie