Opinie o Black Red White w Poznań Serbska 9

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Black Red White, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Black Red White o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White w Poznań Serbska 9

stachurski Nowy wpis

Podstawa + premia zależna od sprzedaży, tak wygląda płaca na wszystkich działach. W dobrym miesiącu premia wynieść może ponad 800 netto, a to jaką się ma podstawę, to już zależy od umowy jaką się podpisało. Dla pracujących dłużej, stawka podstawowa podnosi się. Na magazynie pracy trochę jest, ale jak ktoś nie jest chucherko i ma odrobinę oleju w głowie to się tam odnajdzie!

Maria Nowy wpis
@stachurski

Napisałeś, że podstawa zależy od umowy jaką się podpisało. Co to dokładnie znaczy? Każdy może dostać inną stawkę na tym samym stanowisku czy po prostu są inne rodzaje umowy jak np. zlecenie? Chciałabym ustalić czy jest szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony z dobrą pensją na start.

Zocha Nowy wpis
Kandydat
@stachurski

Hello, wiara. Mamy XXI wiek. Nikt już nie dźwiga ciężarów. Są wózkiwidłowe, paleciaki. Obowiązuje bhp. BRW to potężna firma, jeden z liderów rynku a nie jakaś januszowa manufaktura. W IKEA pracuje wiele kobiet i najcięższe co nosimy to buty :) W Black Red White jest podobnie.

Yolo
Kandydat
 Problem

Mało płacą. Na rozmowie mydlą oczy jakimiś premiami a potem zasuwasz za podstawę.

Maria Nowy wpis
@Yolo

Czyli rozumiem, że nie udało Ci się uzyskać premii w Black Red White. Normy były zbyt trudne do wyrobienia czy ogólnie system premiowania okazał się fikcją - a może jeszcze coś innego było problemem? Wyjaśnij proszę, bo nie do końca zrozumiałam, a taka informacja byłaby bardzo pomocna.

Wsz
 Rekomendacja

Szkoda czasu na tą firmę chyba, że chcesz się zahaczyć na chwilę, kierownictwo ma swoje humory. Sprzedaż słaba, to i kiepsko premie wyrobić, dużo roszczeniowych klientów bo ciągle brak paczek, w magazynach jakaś katastrofa, zasuwasz jak na akord i ciągle pretensje. Kasa słaba jak na obecne realia, ostatnio bardzo dużo ludzi się zwalnia i to już o czymś świadczy. Poczytaj opinię na Google na temat tego sklepu.

Czy w Black Red White są paczki/bony świąteczne?

Święty Mikołaj
@Pytanie

Nie piszą listów to tam nie chodzę. Niech to wystarczy za odpowiedź. Z drugiej strony rózgi od prezesa spodziewać się może każdy pracownik sieci ????

Artur
@Święty Mikołaj

Rozumiem, że brak jest takich benefitów. Czy są inne motywujące dodatki takie jak premie lub atrakcyjne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Liczę, że o tym napiszesz.

Xyz
@Pytanie

Nie ma paczek, nie ma bonów, nie ma dofinansowania do wczasów, nie ma nic oprócz zniżki na paliwo na orlenie

@Artur

W uproszczeniu. Jest premia indywidualna od realizacji założonej sprzedaży oraz premia od realizacji planu przez salon dla pracowników wsparcia. Poniżej krytyki jest szkolenie/wdrażanie nowych pracowników do pracy. Zazwyczaj zajmuje się tym starszy pracownik kosztem swojego czasu. Późniejsze szkolenia prowadzone przez trenerów są na dobrym poziomie. Mam nadzieję, że pomogłem koledze z HR/PR :)

@Xyz

Jest jeszcze rabat pracowniczy.

Xyz
@Nick

Super bonus, wolę kasę niż rabaty. Mam kupić taniej i sprzedać drożej, żeby do wczasów sobie dołożyć albo dzieciakowi paczkę kupić?(usunięte przez administratora)

@Xyz

Nie powinieneś decydować się na dzieci pracując w Black Red White. To skrajnie nieodpowiedzialne!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

qqq

ludzie, napiszcie coś, przecież jest to kompletnie anonimowo... jakie podstawy na sprzedaży, premie itp. itd. oraz super ważne to atmosfera pracy... ???

Artur
@qqq

Rozważasz zatrudnienie w firmie Black Red White? Może poczyniłeś już jakieś kroki względem zatrudnienia w tym miejscu? Jeżeli tak to podziel się z nami informacją o tym, na jakie stanowisko aplikowałeś i czy masz jakieś doświadczenie w tej branży? Zachęcam byś przedstawił, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Kolegą z pracy
@qqq

Teraz super. Nowy szef, wszyscy jesteśmy po imieniu. Super ekipa. Ci co robili kwasy odeszli. Pieniądze całkiem nieźle jak się już wkręcisz. Firma po trudnościach stawia mocno na pracowników. Możesz śmiało dołożyć tysiaka do podstawy. Wracają nawet osoby które kiedyś zwątpiły. Polecam

Była pracownica
@Kolegą z pracy

Super to przeczytać. Kiedyś pracowałam w BRW na Naranowickiej/ Serbskiej i jako miejsce pracy, zakres obowiązków i świetnych ludzi w dziale bardzo dobrze wspominam. Niestety zwolniłam się przez politykę zatrudnienia i bardzo ciężka z charakteru szefowa, jako kolejna z wielu dziewczyn.

Daniel

A jak nastroje w firmie? Trochę jest zamieszania wokół firmy.

Olek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jaka jest atmosfera i ogólnie ?

@Olek

Atmosfera jest ogólnie w porządku. Oczywiście między pracownikami. Szefostwo ma swoje humory ale też nie jest źle. A ogólnie to zależy co miałbyś robić, jakie obowiazki za jakie pieniądze. Dużo zależy też gdzie trafisz. Polecam wypytać się dokładnie o takie kwestie jak podstawa bez premii, minimalna premia, progi premii. Założyć też musisz że przez kilka miesięcy ciężko będzie ci ją wyrobić zanim staniesz się efektywny.

Jurek

Ile proponują podstawy dla magazyniera, sprzedawcy? Interesuje mnie kwota bazowa bez premii.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Black Red White w miejscowości Poznań? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Black Red White