Black Red White

Opinie o Black Red White

qqq

ludzie, napiszcie coś, przecież jest to kompletnie anonimowo... jakie podstawy na sprzedaży, premie itp. itd. oraz super ważne to atmosfera pracy... ???

Artur
@qqq 07.11.2018 12:40

Rozważasz zatrudnienie w firmie Black Red White? Może poczyniłeś już jakieś kroki względem zatrudnienia w tym miejscu? Jeżeli tak to podziel się z nami informacją o tym, na jakie stanowisko aplikowałeś i czy masz jakieś doświadczenie w tej branży? Zachęcam byś przedstawił, jak to wygląda w Twoim przypadku.

Kolegą z pracy
@qqq 07.11.2018 12:40

Teraz super. Nowy szef, wszyscy jesteśmy po imieniu. Super ekipa. Ci co robili kwasy odeszli. Pieniądze całkiem nieźle jak się już wkręcisz. Firma po trudnościach stawia mocno na pracowników. Możesz śmiało dołożyć tysiaka do podstawy. Wracają nawet osoby które kiedyś zwątpiły. Polecam

Jurek

Ile proponują podstawy dla magazyniera, sprzedawcy? Interesuje mnie kwota bazowa bez premii.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Black Red White w miejscowości Poznań? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Zostaw opinię o Black Red White - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Black Red White