Opinie o brw.pl - Black Red White w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Black Red White S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White S.A. w Biłgoraj

Jeszcze Pracownik

Mam pytanie do osób kompetentnych w związku z tym że od nowego roku będzie podwyżka najniższej krajowej do kwoty 3490 brutto. Czy zamierzacie znakomitej większości pracowników dać te parę groszy podwyżki czy to będzie kombinacja że do najniższej krajowej wliczycie premie ? Co według mnie jest poprostu wbrew wszelkim zasadom i prawu. Myślę że ten temat interesuje wszystkich ponieważ nie mamy z wasze strony jednoznacznych deklaracji.

Janusz
@Jeszcze Pracownik

Ile ponad najniższą krajową Wam teraz płacą podstawy? Bo co do premii, to albo uznaniowa, albo zależna od jakiś wskaźników?

Jeszcze Pracownik
@Janusz

Rozbawiłeś mnie tym pytaniem. W tym momencie większość pracowników jest jakieś 200-300zl brutto poniżej najniższej krajowej. Mówimy tu o stawce na umowie.

Byłam dzisiaj świadkiem nieprzyjemnej sytuacji w salonie w Nakle nad Notecią. Klient chciał oddać towar zakupiony kilka dni wcześniej ponieważ okazał się wadliwy. Załoga sklepu nie chciała słyszeć o zwrocie pieniędzy, z tego co słyszałam, był też problem ze spisaniem reklamacji...Cala sytuacja zniechęciła mnie do zakupów w tym sklepie, nie chciałabym się znaleźć w podobnej sytuacji!!!

Zakup35

Biurko executive ma blat wykonany z foli utwardzonej co sprawia że podczas pisania monitor drga a każdy dotyk klawiatury odbija się na piszącym. Blat biurka lekko się wygina... Mam wrażenie że ci ludzie nie umieją projektować mebli biurowych. Kto to widział żeby blat biurka robić z plastiku?

Badziewie
@Zakup35

To wina grubości płyty użytej do produkcji i jej jakości. W tej chwili to jest tam więcej jakiegoś pyłu niż materiału z jakiego powinno się wykonywać te rzeczy już nie wspomnę że nawet kleju jest tam za mało. Płyta jest po prostu za rzadka i zbyt lekka a jeśli do tego jej grubość jest 14-16 mm no to się będzie wyginać.

@Badziewie

a firma to otrzymała tego typu zgłoszenie, że coś może z tą płytą być w zasadzie nie tak? ciekawa byłabym jak dialog z klientem ostatecznie jest prowadzony i czy reagują na to w jakiś sposób

Kandydaci!szkoda Waszego czasu

Mój kolega nie ma odwagi, ale ja mam. Firmie widocznie nie zależy na realnym zatrudnieniu. Osoby z działu HR BRW tak się "spieszyły", że nie miały ochoty nawet zadać kandydatowi pytań - rozmowa online trwała 12 minut. Obecnym na spotkaniu tak zależało, żeby je szybko skończyć, że zamknęli spotkanie zanim kolega zdążył odpowiedzieć "do widzenia". Brak kultury i szacunku do ludzi. Z fizycznych spotkań w biurze też tak wychodzicie? Zostawiacie klientów w pół słowa? Kandydaci - szkoda waszego czasu!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Black Red White S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. projektowania?
Klient

Chciałam zapytać co się dzieje w BRW w Krakowie na Pilotów? Tam nie ma kto obsługiwać, przyjdzie weekend to kolejka do jednej pani,a w tle rozmowa : "niech więcej Nas pozwalniają to ciekawe kto będzie pracował?" Szukajcie sobie ludzie lepszej pracy.

Mądry po szkodzie....

To co dzieje się w firmie to jakiś żart...albo ludzi zwalniają -bo redukcja etatów niby bo umowa sie konczy i nie przedłużają, albo ludzie sami się zwalniają bo za te grosze to nikt nie chce pracować przy tylu obowiązkach.... Firma potrafi trzymać pracownika ,np.do godz.19:00 i powiedzieć,że od jutra nie pracujesz bo dzisiaj Twój ostatni dzień umowy. Oczywiście taki pracownik pracował w ciągu dnia już 7 godzin,zrobił najgorsza robotę,a na koniec dnia "no to siema"... Brak słów...można byłoby pisać i pisać.... Radzę wszystkim zwolnić się samemu bo firma upada ,brak towarów,brak wsparcia,brak kompetentnych ludzi na odpowiednich stanowiskach. Firma sprzedała 5o% swoich udziałów (jak by ktos jeszcze nie wiedzial ),a teraz nowy właściciel chce resztę i robi czystki....

Były pracownik sklepu

Takiego (usunięte przez administratora)w tej firmie jeszcze nie było. Śmieszne podwyżki, zero szans na rozwój i awans. W styczniu najniższa krajowa przegoni podstawy "starszych" sprzedawców. Zatrudniają nowych za kasę taką, jaką mają doświadczeni pracownicy w kilkuletnim stażem. Awansują ludzi bez doświadczenia, potem dziwią się, że generują słabe wyniki. Starzy pracownicy są czopowani i wykorzystywani do granic możliwości, niedoceniani są zmuszani do odejścia. Brak porządnych szkoleń dla nowych i obecnych pracowników, śmieszne benefity, a atmosfera pracy jest tak ciężka przez ogólne zdemotywowanie, że odechciewa się pracować. Brakuje ludzi z powołaniem, prawdziwych liderów, z misją Wartości BRW (jak i ludzie) rzucone w kąt, przykre...

Faldo
@Były pracownik sklepu

Zgadzam się z ta opinią bo jestem pracownikiem brw

Prawda. Swieta prawda

@Faldo

A jako kto pracujesz u nich? Pytam, bo wobec tej opinii zastanawiam się jakie warunki mogą oferować liderom. wiadomo? jakie stawki i zakres obowiązków?

Marlena
@Były pracownik sklepu

Zgadzam się , lecz stawki nowych pracowników są wyższe niż starych z długoletnim stażem.

@Marlena

a jak to się dzieje? w sensie ostatecznie jakie dają tu i tu i co z tym będzie wobec kolejnego roku gdzie jakieś podwyżki mają być?

A

Jestem przerażona tym co się dzieje w brw w Gdyni. Miałam okazje doświadczyć samych (usunięte przez administratora) ze strony pracowników brw. Kupowałam meble kuchenne na projekcie moje pozytywne wrażenie się zakończyło. -Czas realizacji się przedłużył - nie zostałam poinformowana o tym, ze meble już są gotowe ( a ktoś miał 2 tyg wcześniej już informować kiedy możemy umówić się na montaż ) - gdybym nie dzwoniła sama nie wiedziałabym na który dzień montaż już jest umówiony za moimi plecami - koszt transportu miał wynieść 200 zł a na miejscu, gdy miałam zapłacić druga cześć pieniędzy za meble dowiedziałam się, ze koszt to 380 zł plus koszt wniesienia o którym nikt mnie nie poinformował wcześniej plus 90zl! - pan monter zadzwonił dzień przed planowanym przyjściem czy wszystko aktualne jakby nigdy nic, gdy chciałam potwierdzić szacowana wcześniej kwotę za montaż, Pan poinformował mnie o znacznie większej kwocie. - brak kontaktu ze sklepem jak i Panią Agatą która zajmowała sie moim zamówieniem również doprowadza do szaleństwa.( czasem dzwoniłam 10-15 razy dziennie jak i zgłaszałam to na infolinie ogólna) - panie, które tam pracują niestety są aroganckie i nie potrafią odpowiedzieć na żadne pytanie, ponieważ jest to dzial Pani Agaty, która jest jedna na cały sklep stad bardzo ciężko o jakiekolwiek informacje. Podsumowując polecam omijać black red white w Gdyni szerokim łukiem! Szkoda czasu i nerwów na taką szopkę.

Tu to

Praca sama w sobie jest okej ale; - 3200 brutto plus raz na ruski rok przyzwoita premia to jakiś niesmaczny żart... - notoryczne braki kadrowe co powoduje opóźnienia, zniechęcenie i brak premii bo jest ona uzależniona od tego ile sprzedasz a sprzedaż liczy się dopiero wtedy jak magazyn to rozliczy. Czyli, sprzedałeś dużo? Masz 100% celu? To świetnie ale jak nie ma magazynierów to z tych 100% zrobisz tyle, że nie zarobisz. - brak personelu odpowiedzialnego za konkretne rzeczy - robisz wszystko; sprzedajesz, obsługujesz kasę, galerię dodatków (i też musisz tam wyrobić swój cel a jakże!, reklamacje, wydawanie zamówień klientowi. - w przypadku gdy klient jest mocno wkurzony to ty dostajesz największy opr Skutuje to stresem, nerwami a w dalszej konsekwencji klient rezygnuje z zamówienia, czyli sprzedaż jest w plecy. - brak jakichkolwiek dodatków, w czasach gdy chociaż prywatna opieka lekarska to absolutne minimum tu nie ma nic! Przepraszam - jest multisport w zabójczej cenie plus jakieś grosze na święta. - jeżeli dobrze trafisz to nie bierzesz udziału w wyścigu szczurów i podkradaniu zamówień- podkreślam jeśli dobrze trafisz, a wiadomo jak jest w takich zakładach pracy. Z plusów bo i takowe były to co salon to inne standardy. U mnie było okej ale niestety trafiłem na osoby z którymi się poprostu nie dogadałem w dłuższej perspektywie a i sama praca to nie był szczyt marzeń gdzie raz premia jest a raz jej nie ma a na moim stanowisku nie miałem na to żadnego wpływu bo byłem uzależniony od tabelki w Excelu. Firmę bardziej interesuje zarobek w postaci sprzedaży internetowej a zamówienia spisane przez Ciebie czekają. Ogółem - praca jak praca, na kokosy nie ma co liczyć, jak lubisz robić wszystko i być multimrowką a o premii raz na kwartał przy dobrych wiatrachb liczyc to jest to praca dla Ciebie.

@Tu to

Prawda

Damian

BRW to jakaś pomyłka. Niedługo będzie rok od zakupu mebli kuchennych na wymiar. Do tej pory towar nie dostarczony w całości. Dostarczone meble nie kompletne, wymiary elementów niezgodne z zamówieniem. Niestety sprawa prawdopodobnie znajdzie finał (usunięte przez administratora). Omijać firmę dalekim łukiem.

Ełk

Salon meblowy w Ełku ul Mickiewicza nie uwzględnia w ciągu 14 dni od zakupu zwrotu lub zamiany materaca na łóżko co jest dla mnie nie do zrozumienia. Pani kierownik sklepu nie wykazała dobrej woli zamiany a tym bardziej zwrotu materaca. Zwrócę się dziś do Sądu w tej sprawie może mi pomogą. Rozmowę telefoniczną z kierownikiem tego sklepu oceniam negatywnie

Elżbieta
@Ełk

No a z ciekawości - czemu Ci odmówili zwrotu jaką podali przyczynę takiej decyzji? Bo ciekawa jestem czy to standardowa procedura w przypadku materaców czy jednak jakiś jednorazowy przypadek

Joanna

Nie polecam pracy w sklepach BRW zarobki to tragedia .

Tomasz

Pierwszy i ostatni raz kupiłem coś w tej firmie. Żenada......W regale mam błąd na drzwiach i jestem po 2 reklamacjach, których nie odebrałem z uwagi na uszkodzenia. Czekam już przeszło 2 miesiące, (usunięte przez administratora) nerwów i bezsilność. Stanowczo nie polecam tej firmy i będę ostrzegał na wszystkich portalach jakie tylko są dostępne by ostrzec innych

Zespół Obsługi Klienta
@Tomasz

Panie Tomaszu aby pomóc prosimy o kontakt z naszą infolinią. Nasz numer telefonu to 84 685 02 02 lub adres email : bok@brwsa.com.pl. Pracujemy pn. - pt.: 08:00 - 20:00 a sob. i nd. handlowe: 10:00 - 18:00 Pozdrawiamy Zespół Obsługi Klienta

Nowa1976
@Tomasz

Popieram. Mam podobne doświadczenia. Firma nie szanującą klienta.

becia

masakra, od 9 miesięcy zgłaszamy reklamację i nie mogę doczekać,żeby ktoś przyszedł, obejrzał kanapę i cały czas reklamacja jest nie uznana, spotkamy się w sądzie, a Firma(usunięte przez administratora) nie polecam

Nowa1976
@becia

Witam w klubie. Nasza reklamacja z opinią rzeczoznawcy została odrzucona. Masakra. Monter do (usunięte przez administratora) Całe meble nam zniszczył. Źle złączył blaty i wilgoć się dostała. Blaty zaczęły puchnąć. Dodatkowo źle zamontowany zlewozmywak, w połowie uszczelniony w połowie nie. OCZYWIŚCIE firma się wypięła i monter też. Idziemy do sądu bo brak słów.

Wiola

Czy na salonach BRW dalej potrzebują NIEWOLNIKÓW za najniższą krajową czy już wiedzą że bez nich nikt nie będzie miał pracy . Doradca nie sprzeda to produkcja nie ma co produkować, nie mówiąc o tych darmozjadach w centrali .

@Wiola

No niby tak a w sumie zwracał się ktoś z tym bezpośrednio do szefostwa? Bo tu na forum to pewnie mało da

Jacek
@Wiola

Tak , potrzeba. Zapomniałaś dodać że na kontrolę na każdym kroku są pieniądze (cichy klient ) lecz na podwyżki już nie.

DawidziorJot

Totalna żenada najniższa krajowa śmieszna premia i do tego brak wglądu do paska płacowego. Nic tylko PIP nasłać

Jolanta
@DawidziorJot

No nie wiem czy to powody do nasyłania PIPu... A ta śmieszna premia to o jakich kwotach mówimy?

JAN
@DawidziorJot

MASZ RACJE TERAZ JESZCZE GORZEJ,OBCINAJO PIENIADZE NA WYPŁATE CHOC MASZ JE NA PAPIERZE,DEGREGOLADA,DYREKCJA I KIEROWNICTWO DO WYWAŁKI LUDZIE TERAZ JUZ MASOWO ODCHODZO,NIEWIEM CZY TO PRZETRWA TA FIRMA,ALE WIDAC ZE WŁASCICIEL ODPUSCIŁ SOBIE SWOJ DOROBEK,PORAZKA

Dorota
@JAN

To ile Wy teraz macie tej pensji?

@Dorota

Najniższa krajowa i jeśli wyrobisz plan dorzucą ci kilka stówek. Przy takim planie i małym ruchu klientów nierealne do zrobienia.

Damian
@Kasia

Żadne podwyżki się nie szykują? Bo przeżyć za najniższą krajową w obecnych czasach to wyczyn. Są chociaż nadgodziny żeby dorobić?

@Damian

Nic się nie szykuje.

@Damian

Szykuje się od stycznia nowa stawką najniższej krajowej. Dla kierownictwa brakło by kasy

Irena
@Kasia

Kasiu, to co piszesz, to sytuacja w sklepach? Czyli plan wg Ciebie jest nierealny... A mój mąż jest stolarzem i chciałam zapytać o sytuację na produkcji. Myślał że by zmienić pracę...

Takitam

Drodzy pracownicy salonów nie oczekujcie kokosów w tej firmie akord ludzie na produkcji pracują za marne grosze na pakowaniu paczek ludzie robią za jakieś śmieszne 3300 brutto gdzie cała zmianę muszą stać przy linii i ładować wielkie dechy w karton . Magazynierzy obsługujący produkcję zarabiają to samo z odpowiedzialnością finansowa i jeszcze robią za wózkowych przy załadunkach i rozladunkach towarów. Pracując tutaj mam wrażenie że ludzie z biurowca warszawskiego nie mają pojęcia co ta firma w ogóle produkuje. Teraz 2 tygodnie przestoju na produkcji w bilgoraju a we wrześniu wszystkie soboty pracujące . 2 dni przed przestojem zapowiadanym od początku roku dyrektor się ockną że jednak dobrze było by gdyby ludzie przyszli do pracy ... Oczywiście nie zapłacą żadnego postojowego bo lepiej wysłać ludzi na urlopy. Związki zawodowe to ściema totalna przewodniczącemu trzeba urlopu bezpłatnego kiedy sobie zarzyczy więc podpisuje wszystko co mu podsuną taki to układ .

BRW Toruń

Mam pytanie, jak to możliwe, że w jednym salonie w Toruniu, na jedno stanowisko, sprzedawca magazynier, od lat nie możecie znaleźć stałego pracownika? Non stop, regularnie jak w zegarku pojawia się to ogloszenie. Serio było już ich kilkadziesiąt. Czy w tej firmie w zarządzie pracują ślepcy, że nie widzą co tam się odwala? Dziwne jest, że pozostałe stanowiska są obsadzone od lat tą samą ekipą, a to jedno stanowisko rotuje co miesiąc, często co jeden dwa tygodnie.

@BRW Toruń

Jeszcze chwilę i reszta stanowisk też będzie rotować przy tych zarobkach i planach, starszy doradca ze stawką najniższej krajowej ,śmiech na sali .

Klient

Jak to jest wszędzie jest info, że akcje są po 50% (Black Red White i XXX Lutz) a w internecie można przeczytać że jednak jedynym akcjonariuszem jest filma z luksemburga - DEROT FUND S. A R. L.

Dorota
@Klient

To jako pracownicy macie cześć akcji? Bo inaczej nie rozumiem sensu tego wpisu

Kod

Kod rabatowy na meble BRW? Ktoś coś posiada?? Bezpośrednio na stronę.

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Black Red White S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Black Red White S.A.
1.8/5 Na podstawie 74 ocen.

Black Red White S.A.